Jak Szybko Schudnąć

POPULARNE DIETY

Dieta Kwaśniewskiego
Znaczenie opisywanej diety pochodzi od nazwiska jej pomysłodawcy, czyli dietetyka i lekarza Jana Kwaśniewskiego. Dzięki tej ...
Komentarzy : 4


Dieta dr Budwig
Skuteczność zdrowotna diety dr Budwig bierze się od drastycznego poddania się wszystkim rygorom diety. Terapia dietą dr Budwig ma trwa ...
Komentarzy : 3


Dieta antywrzodowa
Dieta antywrzodowa jest preferowana przede wszystkim u osób cierpiących z powodu choroby wrzodowej żołądka i dwunastnicy oraz wrzodów j ...
Komentarzy : 3


Dieta cud
Każdy słyszał o diecie cud. Czy, aby napewno jest taka dieta. Sposobów na odchudzanie jest wiele teraz trzeba zdecydować ...
Komentarzy : 3


Dieta Hollywoodzka
Podejmując dietę Hollywoodzką mamy pamiętać by być niebywale ostrożnym, ponieważ ta metoda chudnięcia nie jest obfitująca w zbyt wiele skł ...
Komentarzy : 4


Dieta odchudzająca
Przedstawiony sposób odchudzania zapewnia nam stratę tkanki tłuszczowej w obszarze całego ciała. Decydując się na ...
Komentarzy : 4


Dieta mleczna
Ten sposób utraty wagi jest w dużej mierze skierowany dla tych, którzy przepadają za mlekiem, kakaem, miodem, czy też bulionem z warz ...
Komentarzy : 3


Dieta antycukrzycowa
Ta możliwość straty wagi ma przede wszystkim na celu zredukowanie jedzenia tłuszczy i węglowodanów: posiłków z og ...
Komentarzy : 4


Dieta dr Haya
Pomysłodawcą prezentowanej metody utraty zbędnych kilogramów jest amerykański doktor William Howard Haya. Dokonał on rozdział żywności na pr ...
Komentarzy : 4


Dieta kosmonautów
Dieta na stres ma na celu wzmocnić nasz organizm na zdarzenia stresujące, których to w życiu codziennym jest mnóstwo. Di ...
Komentarzy : 4NORMY KALORII

Ilość kalorii jaką ma otrzymywać nasz układ pokarmowy da się wyliczyć za pomocą wzoru Harrisa i Benedicta:

Kobiety [kcal/dobę] = 665,1+ 9,56M + 1,85H – 4,68L

Mężczyźni [kcal/dobę] = 66,47 + 13,7M + 5H – 6,76L

Gdzie:
M – masa ciała (w kg);
H – wzrost (w cm);
L – wiek (w latach)

Jednakże miarę przyjmowanych kalorii należała by także być uzależniona od miejsca pracy oraz aktywności fizycznej. Kiedy posiadasz zajęcie siedzące, dziennie możesz zjeść dla kobiet około 2100-2300 kcal, dla mężczyzn 2400-2600 kcal. W przypadku umiarkowanie ciężkiej pracę masz możliwość spożyć około 2400-2800 kcal dla kobiet i 2800-3200 kcal dla mężczyzn. gdy twoja posada jest ciążka fizycznie, dzienne potrzeby na kalorie dla kobiet to 2900-3200 kcal, dla mężczyzn od 4000 - 4500 kcal. Dla najkorzystniejszego doboru zapotrzebowania kalorycznego należy skontaktować sie z lekarzem lub dietetykiem wszelkie informacje są podane jedynie w celach informacyjnych.


BMI Wskaźnik masy ciała

BMI (ang. Body Mass Index) jest wskaźnikiem masy ciała, dającym możliwość na zdefiniowanie czy masz właściwą wagę. Oblicza się go przez podzielenie masy ciała zapisanej w kilogramach przez kwadrat wysokości podanej w metrach.- BMI poniżej 20 informuje o niedowadze.
- BMI między 20 do 25 oznacza prawidłową wagę.
- BMI powyżej 25 przedstawia występowanie nadwagi.
- BMI powyżej 30 przedstawiawystępowanie otyłości.
- BMI powyżej 40 prezentuje występowanie bardzo dużej otyłości.


Liczba spalonych kalorii.

Każdy kto zaczyna jakże mozolny proces diety napewno zastanawia się ile kalorii spala podczas wykonywanych przez siebie w ciągu dnia czynności lub ćwiczeń. Ukazanie prawidłowej wielkości spalanych kalorii jest niezwykle ciezkie, ponieważ jak wiadomo każdy organizm jest inny i inaczej funkcjonuje. Postaraliśmy się jednak aby przedstawić pokazową tabelę liczby spalonych kalorii w ciągu 1 godziny wysiłku fizycznego.

Aerobik 540 kcal
Bieg (4 min) 999 kcal
Ćwiczenia na siłownii 420 kcal
Czytanie 23 kcal
Czytanie głośno 160 kcal
Golf 240 kcal
Gotowanie 103 kcal
Gra w piłkę nożną 660 kcal
Intensywna gimnastyka 330 kcal
Jazda konna 640 kcal
Jazda na nartach 579 kcal
Jazda na rowerze 320 kcal
Jogging 420 kcal
Koszykówka 540 kcal
Lekka gimnastyka 220 kcal
Lekka praca biurowa 130 kcal
Leżenie, odpoczynek 70 kcal
Marszobieg 530 kcal
Mycie podłogi 220 kcal
Odkurzanie 160 kcal
Oglądanie TV 23 kcal
Ping-pong 290 kcal
Pływanie 440 kcal
Prasowanie 149 kcal
Prowadzenie samochodu 129 kcal
Robienie zakupów 310 kcal
Schodzenie ze schodów 369 kcal
Ścieranie kurzy 250 kcal
Siatkówka 460 kcal
Jazda na rolkach 408 kcal

Rezultaty wyszukiwania dla :

dieta szpitalnaDieta dr Budwig
Skuteczność zdrowotna diety dr Budwig zależy od drastycznego poddania się omówionym rygorom diety. Leczenie dietą dr Budwig ma trwać do zupełnego wyleczenia. Zakłada się, że ma to około 5 lat od wygaśnięcia oznak choroby. Jesteśmy zmuszeni zadecydować że ta mocna zmiana warunków żywienia nie ma być mniejsza niż dwa lata, zważywszy na to że efekty są niekiedy dostarzegalne w bardzo szybkim czasie. Pamiętajmy dieta dr Budwig ma działanie ogromnie oczyszczająco także nie należy jej stosować w momencie radio czy chemioterapii.
Czytaj więcej...


Dieta cud
Wielu z nas słyszało o diecie cud. Czy, aby napewno jest taka dieta. Rozwiązań na odchudzanie jest duża liczba teraz należy wybrać jaki będzie skuteczny sposób na zgubienie nadwagi. Ogólnie teraz uważa się za najlepszą dietę, zupę niszczącą tłuszcz. Całość jest niebywale prosta do zrobienia i zawiera tylko naturalne środki spożywcze.
Czytaj więcej...


Dieta Hollywoodzka
Chcąc stosować dietę Hollywoodzką mamy pamiętać by być bardzo ostrożnym, ponieważ ta metoda chudnięcia nie jest obfitująca w zbyt wiele produktów odżywczych. Rozpoczynając tą dietę musimy przestrzegać dzienną dawkę kalorii 1200 kcal; 1500 kcal. Jednakże ważne jest również by szybko nie zmniejszać ich poziomu w naszym organizmie, lecz możliwie stopniowo np. 200 kcal tygodniowo. Na dodatek obowiązkowym jest wpisanie w naszym menu takich składników jak: jogurt naturalny, cebula, otręby, drożdże, kiełki.
Czytaj więcej...


Dieta odchudzająca
Ukazana dieta daje nam stratę tkanki tłuszczowej w obrębie całego ciała. Wybierając zaprezentowany sposób odchudzania należy m.in. pamiętać że w ciągu dnia możemy sobie pozwolić na jedynie 5-6 niewielkich posiłków, istotnym jest zdecydować się na ćwiczenia, poprzez które nasza przemiana materii się zwiększy, a my stracimy na wadze, gdy budzimy się rano przyjmujmy węglowodany, natomiast na późniejszym etapie dnia spożywajmy białka. Jeśli podporządkujecie się do tych wytycznych, możecie liczyć na wyraźne efekty w stracie masy i zdobyć idealną sylwetkę.
Czytaj więcej...


Dieta Andersona
Twórcą diety Andersona jest dietetyk z uniwersytetu w Los Angeles, Henry L. N. Anderson. Polega ona w głównej mierze na liczeniu liczby kalorii zwłaszcza wieczorem również na nie łączeniu pewnych produktów ze sobą. 

Musimy przestrzegać by: 
- od północy do 12.00 spożywać owoce i soki z nich wytworzone
Czytaj więcej...


Dieta jogurtowa
Zaprezentowana dieta, jak podpowiada nazwa, opiera się na jogurtach. W ramach ukazanej metody zrzucenia zbędnych tłuszczy powinno się poza owocami i pieczywem jeść jogurty z żywymi kulturami bakterii jak np. naturalny o nikłej zawartości tłuszczu, odtłuszczony owocowy i owocowy o zwykłej zawartości tłuszczu. Metoda ta jest bardzo mocno skuteczna i dzięki jadłospisowi całkowicie naturalna.
Czytaj więcej...


Dieta kosmonautów
Dieta na stres ma na celu uodpornić nasz organizm na elementy stresujące, których to w życiu codziennym jest duża liczba. Dieta ta ma za zadanie zapewniać odpowiedni poziom serotoniny w ciele tak aby nie dać się niepohamowanym napadom jedzenia i tycia. W opisywanej diecie produkty spożywcze składa się na, porcje białek, porcje węglowodanów oraz porcje tłuszczy. Stosując jednocześnie rozdział na porcje owoców, warzyw, napojów. Aby posiłki były tak dobrane, ażeby rozbudziły wydzielanie serotoniny.
Czytaj więcej...


Dieta księżycowa
Jeżeli nie macie możliwości pozbycia sie tłuszczu mimo, iż sięgaliście po różnorodne diety niskokaloryczne, to czas poczytać o diecie księżycowej. Ta dieta pozwala na łagodniejsze przyjmowanie pożywienia według naturalnego rytmu. Stosując diety księżycowej mamy możliwość jeść to na co mamy ochotę, jednakże mamy obowiązek nie zapomnieć o określonym limicie kalorii (1000 przez około 2 tygodnie i 1200 przez kolejne 2). Ważnym jest również nie stosowanie soli oraz słodyczy.

zaprezentowana dieta dzieli się na trzy fazy:

I FAZA (PRZYGOTOWANIE), II FAZA (ODCHUDZANIE), III FAZA (REGENERACJA)
Czytaj więcej...


Dieta Kwaśniewskiego
Znaczenie tejże diety wywodzi się od nazwiska jej pomysłodawcy, czyli dietetyka i lekarza Jana Kwaśniewskiego. Dzięki tej metodzie zrzucania wagi mamy szansę Aby zrealizować prezentowany wynik musimy zrezygnować z takich produktów jak: słodkie napoje, groch, fasola, gotowane ziemniaki, potrawy z mąki (makaron, kluski, ciasta), chleb i inne pieczywo, kaszę i ryż, owoce i ich przetwory, miód, cukier i słodycze. 

W zamian wskazane jest przyjmować: napoje bez cukru, śmietanę ( ½ l dziennie), pełne mleko, majonez, tłusty drób (gęsi, kaczki), tłuste ryby, salcesony, pasztety, wędliny podrobowe, tłustą wieprzowinę, mięso, tłuste sosy, galarety mięsne, podroby, jaja, tłuste sery, smalec, masło, boczek, słoninę.
Czytaj więcej...


Dieta mleczna
Ten sposób odchudzania jest w dużej mierze przeznaczony dla tych, którzy przepadają za mlekiem, kakaem, miodem, czy też bulionem z warzyw. Musimy raz w miesiącu pamiętać o zastosowaniu tej metody na stracenie zbędnych tłuszczy. W przypadku jakichkolwiek zaburzeń przerywamy ją po 10 dniach. Prezentowaną dietę stosuje się tylko od piątku do niedzieli, w pozostałe dni należy spożywać połowę z tego co normalnie jemy i unikać ciast wysokokalorycznych i tłustych mięs. W ramach prezentowanej diety należy przyjmować mleczny posiłek na obiad (od poniedziałku do czwartku) np. 250g białego chudego mleka z 2 łyżeczkami miodu i jogurtem naturalnym.
Czytaj więcej...
Najświeższe komentarze :

Gdzie tą dietę? powie mi ktoś czy ona naprawdę działa ?

Pomóżcie jest skuteczna.

byłam na tej diecie już raz i była wypasik rezultaty widoczne

bombowa metoda odchudzania !!!! przestrzegajcie, wtedy będzie działać.

bomba dieta, stosowalam bardzo dużo zawsze ze zdumiewaj?cym rezultatem

muszę powiedzieć, że ta dieta działa:-/ uważajmy na to co jemy a przekonacie się że będzie dobrze o i przede wszystkim samokontroli :)

Witam, ja także wypróbowałam tą metodę odchudzania, stosowałam ją dwa lata temu i naprawdę bardzo sobie chwale. Nie jest lekko przyznaje ale jakieefekty.

Ja jestem na 9 dniu tej diety i szczerze jest super, będę informowała o efektach pozdrawiam wszystkich wytrwale :)Tagi : dieta 14 dni , dieta optymalna forum , książka dieta niełączenia , żylaki odbytu dieta , dieta zmniejszająca cholesterol , ile wynosi dieta pracownicza , dieta w podróży krajowej 2009 , dieta zaparciowa , dieta do włoch , dariusz krupa dieta , dieta niestrawność , nie używaj słowa dieta , dieta dla 20 latka , p dukan nie potrafię dieta , dieta na brzuch i uda , dieta mariusza pudzianowskiego , dieta proteinowa opinie lekarzy , kamienie na woreczku żółciowym dieta , dieta protal ii faza , ogórek kiszony dieta , dieta w trakcie karmienia , dieta 30 dni , dieta lemoniadowa forum ,


dieta na mase 80   dieta w 3 dni   dieta kopenhaska-jadłospis   dieta 5-dniowa   szybka dieta 10 kg   zrastanie kości dieta   twoja dieta pl test   anemia dieta przepisy   dieta szybkie chudnięcie   opinie dieta proteinowa   dieta bezmleczna dla matki karmiącej   dieta w profilaktyce osteoporozy   zdrowa dieta na przytycie   dieta podczas karmienia   dieta bircher-bennera   dieta tancerza   dieta wątrobowa przepisy kulinarne   wiosenna dieta oczyszczająca   dieta na mięśnie brzucha   dieta duncana przepisy   dieta rodzinna   gillian mckeith dieta   demi moore dieta   dieta klimakterium   dieta wspomagająca zajście w ciążę   dieta dla tłustej cery   


Regulamin | Polityka Prywatności | Kontakt