Jak Szybko Schudnąć
POPULARNE DIETY

Dieta mleczna
Ten sposób straty zbędnych kilogramów jest w dużej mierze przeznaczony dla tych, którzy przepadają za mlekiem, kakaem, m ...
Komentarzy : 3


Dieta cud
Każdy słyszał o diecie cud. Czy jednak jest taka dieta. Sposobów na odchudzanie jest duża liczba teraz należy wybrać jaki będ ...
Komentarzy : 3


Dieta dr Budwig
Efektywność diety dr Budwig zależy od niebywałego poddania się omówionym rygorom diety. Terapia dietą dr Budwig powinna trwać do ...
Komentarzy : 3


Dieta Hollywoodzka
Wybierając dietę Hollywoodzką musimy pamiętać by być bardzo ostrożnym, ponieważ ta metoda chudnięcia nie jest obfita w zbyt wiele p ...
Komentarzy : 4


Dieta odchudzająca
Dieta odchudzająca daje nam stratę tkanki tłuszczowej w obszarze całego ciała. Decydując się na tenże sposób ...
Komentarzy : 5


Dieta dla 30-latki
Prezentowana dieta, jak wskazuje sama nazwa, skierowana jest w głównej mierze do kobiet w wieku 30 lat lub po 30. Isto ...
Komentarzy : 5


Dieta szwedzka
Prezentowana dieta zajmuje 13 dni i pozwala na zrzucenie nawet do 20 kg. Jednakże by osiągnąć ten niesamowity wynik musimy do ...
Komentarzy : 3


Dieta księżycowa
Jeżeli nie macie możliwości zrzucenia wagi pomimo, iż sięgaliście po różnorodne diety niskokaloryczne, to czas pomyśleć o diecie księży ...
Komentarzy : 3


Dieta niskocholesterowa
Zaprezentowany sposób straty wagi jest jednocześnie znakomitym rozwiązaniem dla osób, które to walczą z podwyższonym pozio ...
Komentarzy : 3


Dieta jogurtowa
Prezentowana dieta, jak podpowiada nazwa, wspiera się na jogurtach. W ramach przedstawionej metody zrzucenia nadwagi ...
Komentarzy : 3NORMY KALORII

Wielkość kalorii jaką powinien otrzymać nasz organizm da się wyliczyć za pomocą wzoru Harrisa i Benedicta:

Kobiety [kcal/dobę] = 665,1+ 9,56M + 1,85H – 4,68L

Mężczyźni [kcal/dobę] = 66,47 + 13,7M + 5H – 6,76L

Gdzie:
M – masa ciała (w kg);
H – wzrost (w cm);
L – wiek (w latach)

Jednakże ilość przyjmowanych kalorii powinna by również zależeć od sposobu pracy oraz intensywności fizycznej. Gdy masz zajęcie siedzące, dziennie możesz spożyć dla kobiet około 2100-2300 kcal, dla mężczyzn 2400-2600 kcal. W przypadku umiarkowanie ciężkiej pracę możesz spożyć około 2400-2800 kcal dla kobiet i 2800-3200 kcal dla mężczyzn. gdy twoja praca jest ciążka fizycznie, dzienne zapotrzebowanie na kalorie dla kobiet to 2900-3200 kcal, dla mężczyzn od 4000 - 4500 kcal. Dla najkorzystniejszego obliczenia zapotrzebowania kalorycznego najlepiej skontaktować sie z lekarzem lub dietetykiem wszelkie wartości są prezentowane jedynie w celach informacyjnych.


BMI Wskaźnik masy ciała

BMI (ang. Body Mass Index) jest współczynnikiem wagi ciała, dającym możliwość na określenie czy masz właściwą wagę. Wyznacza się go przez podzielenie masy ciała mierzonej w kilogramach przez kwadrat wysokości podanej w metrach.- BMI poniżej 20 daje znać o niedowadze.
- BMI między 20 do 25 przedstawia normalną wagę.
- BMI powyżej 25 oznacza występowanie nadwagi.
- BMI powyżej 30 oznaczawystępowanie otyłości.
- BMI powyżej 40 oznacza występowanie bardzo dużej otyłości.


Liczba spalonych kalorii.

Każdy kto rozpoczyna jakże trudny proces odchudzania napewno zastanawia się ile kalorii spala podczas wykonywanych przez siebie w ciągu dnia czynności lub innych wysiłków fizycznych. Ukazanie prawidłowej liczby spalanych kalorii jest bardzo ciezkie, ponieważ jak wiadomo każdy człowiek jest inny i inaczej funkcjonuje. Postaraliśmy się jednak aby wykonać pokazową tabelę liczby spalonych kalorii w ciągu 1 godziny wysiłku fizycznego.

Aerobik 540 kcal
Bieg (4 min) 999 kcal
Ćwiczenia na siłownii 420 kcal
Czytanie 23 kcal
Czytanie głośno 160 kcal
Golf 240 kcal
Gotowanie 103 kcal
Gra w piłkę nożną 660 kcal
Intensywna gimnastyka 330 kcal
Jazda konna 640 kcal
Jazda na nartach 579 kcal
Jazda na rowerze 320 kcal
Jogging 420 kcal
Koszykówka 540 kcal
Lekka gimnastyka 220 kcal
Lekka praca biurowa 130 kcal
Leżenie, odpoczynek 70 kcal
Marszobieg 530 kcal
Mycie podłogi 220 kcal
Odkurzanie 160 kcal
Oglądanie TV 23 kcal
Ping-pong 290 kcal
Pływanie 440 kcal
Prasowanie 149 kcal
Prowadzenie samochodu 129 kcal
Robienie zakupów 310 kcal
Schodzenie ze schodów 369 kcal
Ścieranie kurzy 250 kcal
Siatkówka 460 kcal
Jazda na rolkach 408 kcal

Rezultaty wyszukiwania dla :

dieta przy podwyższonym poziomie cukru


Dieta jogurtowa
Prezentowana dieta, jak wskazuje nazwa, bazuje na jogurtach. W ramach zaprezentowanej metody odchudzania powinno się poza owocami i pieczywem przyjmować jogurty z żywymi kulturami bakterii jak np. naturalny o nikłej zawartości tłuszczu, odtłuszczony owocowy i owocowy o normalnej zawartości tłuszczu. Metoda ta jest niezwykle skuteczna i dzięki jadłospisowi całkowicie naturalna.
Czytaj więcej...


Dieta Kwaśniewskiego
Znaczenie prezentowanej diety wywodzi się od nazwiska jej pomysłodawcy, czyli dietetyka i lekarza Jana Kwaśniewskiego. Dzięki tej metodzie zrzucania wagi mamy możliwość zrzucić osiągnąć prezentowany cel mamy obowiązek zrezygnować z takich posiłków jak: słodkie napoje, groch, fasola, gotowane ziemniaki, potrawy z mąki (makaron, kluski, ciasta), chleb i inne pieczywo, kaszę i ryż, owoce i ich przetwory, miód, cukier i słodycze. 

A niebywale wskazane jest przyjmować: napoje bez cukru, śmietanę ( ½ l dziennie), pełne mleko, majonez, tłusty drób (gęsi, kaczki), tłuste ryby, salcesony, pasztety, wędliny podrobowe, tłustą wieprzowinę, mięso, tłuste sosy, galarety mięsne, podroby, jaja, tłuste sery, smalec, masło, boczek, słoninę.
Czytaj więcej...


Dieta dla 30-latki
Opisana dieta, jak wskazuje sama nazwa, skierowana jest w głównej mierze do kobiet w wieku 30 lat lub po 30. Ważnym jest by w ramach tej metody rzucania zbędnych kilogramów jeść owoce cytrusowe, i zielone warzywa. Również mamy obowiązek pamiętać o wyrzuceniu z naszego jadłospisu soli, a w jej miejsce umieszczeniu takich ziół jak: estragon, bazylia, kolendra. Pamiętajmy również by przyjmować na dzień minimum 2 litry wody mineralnej.

Przykładowy jadłospis

ŚNIADANIE

1 szklanka soku z grejpfruta, omlet z ziołami ...
Czytaj więcej...


Dieta Andersona
Autorem diety Andersona jest dietetyk z uniwersytetu w Los Angeles, Henry L. N. Anderson. Bazuje ona przede wszystkim na liczeniu wielkości kalorii szczególnie wieczorem również na nie kojarzeniu określonych produktów ze sobą. 

Ważne jest by: 
- od północy do 12.00 spożywać owoce i soki z nich wyciśnięte
Czytaj więcej...


Dieta antywrzodowa
Dieta antywrzodowa jest nakazywana w głównej mierze u osób cierpiących z powodu choroby wrzodowej żołądka i dwunastnicy oraz wrzodów jelita, wywołanych poprzez niedobre nawyki żywieniowe: spożywanie posiłków w pośpiechu i bardzo obfitych posiłków, a także spożywanie potraw zbyt gorących lub zbyt zimnych. Ta metoda ma na celu zminimalizowanie ilości substancji odpowiadających za podwyższony poziom soku żołądkowego w naszym ciele.
Czytaj więcej...


Dieta dr Budwig
Pozytywne działanie diety dr Budwig zależy od pełnego poddania się omówionym wskazówką diety. Terapia dietą dr Budwig powinna trwać do zupełnego wyzdrowienia. Oblicza się, że jest to około 5 lat od wygaśnięcia objawów choroby. Musimy przyjąć że ta ogromna zmiana warunków odżywiania nie ma być mniejsza niż dwa lata, zważywszy na to że wyniki są niekiedy zauważalne w niebywale szybkim czasie. Pamiętajmy dieta dr Budwig posiada działanie ogromnie oczyszczająco także nie można jej stosować w momencie radio czy chemioterapii.
Czytaj więcej...


Dieta dr Haya
Autorem prezentowanej metody utraty niechcianych kilogramów jest amerykański uczony William Howard Haya. Przeprowadził on rozdział pożywienia na wyroby białkowe, węglowodanowe i neutralne. W ramach jego diety mamy możliwosć sobie zezwolić na trzy posiłki na dzień: posiłek węglowodanowy, posiłek białkowy i posiłek owocowy lub warzywny. Poza tym przyzwalane są dwie przekąski na dzień. Pomiędzy produktami obfitującymi w węglowodany i białka istnieje obowiązek istnieć co najmniej 4 godzinna przerwa.
Czytaj więcej...


Dieta mleczna
Ten sposób odchudzania jest przede wszystkim skierowany dla tych, którzy przepadają za mlekiem, kakaem, miodem, czy też bulionem z warzyw. Musimy raz w miesiącu pamiętać o realizacji tej metody na zrzucenie zbędnych tłuszczy. W momencie problemów kończymy ją po 10 dniach. Dietę mleczną stosuje się jedynie od piątku do niedzieli, w pozostałe dni mamy obowiązek spożywać połowę z tego co normalnie jemy i unikać ciast wysokokalorycznych i tłustych mięs. W ramach prezentowanej diety należy przyjmować mleczny posiłek na obiad (od poniedziałku do czwartku) np. 250g białego lekkiego mleka z 2 łyżeczkami miodu i jogurtem naturalnym.
Czytaj więcej...


Dieta cud
Wszyscy słyszeli o diecie cud. Czy jednak jest taka dieta. Sposobów na odchudzanie jest duża liczba teraz musimy wybrać jaki może być skuteczny sposób na zgubienie nadwagi. Ogólnie na czasie uważa się za najefektywniejszą dietę, zupę spalającą tłuszcz. Całość jest bardzo łatwa do zrobienia i zawiera tylko naturalne produkty spożywcze.
Czytaj więcej...


Dieta księżycowa
Jeżeli nie mogliście pozbycia sie tłuszczu mimo, iż sięgaliście po różne diety niskokaloryczne, to czas pomyśleć o diecie księżycowej. Ta metoda odchudzania pozwala na lżejsze przyswajanie pożywienia według naturalnego rytmu. Stosując diety księżycowej mamy możliwość spożywać to na co mamy chęć, jednak mamy obowiązek pamiętać o dziennym limicie kalorii (1000 przez pierwsze 2 tygodnie i 1200 przez kolejne 2). Istotnym jest także unikanie soli oraz słodyczy.

Opisana dieta dzieli się na trzy fazy:

I FAZA (PRZYGOTOWANIE), II FAZA (ODCHUDZANIE), III FAZA (REGENERACJA)
Czytaj więcej...
Najświeższe komentarze :

doskonała metoda odchudzania !!!! przestrzegajcie, wtedy będzie działać.

Dieta jest ekstra... wymiata!!! stosowa?em niedawno

dziewczynki schudłam 6kg po tygodniu odlotowa dieta. Polecam

Ta dieta jest bombowo zrobiona. Odchudzam się na niej już półtora tygodnia.

supcio pierwszy dzien juz prawie za mna nie jest zle

to fenomenalna metoda odchudzania polecam ją naprawdę jest zajebista mój mąż zrobił sobie taką dietę.

Nie jest łatwo ale schudłam juz 6kilo oby tak dalej, a dieta kapitalna, polecam!!!

Hej. Dzisiaj już 5 dzień jest klawa działa bez problemuTagi : dieta dukan pdf , dieta na przybranie , dieta chińska , dieta dla tarczycy , sb dieta przepisy , dieta prezydenta kwaśniewskiego , dieta 3300 kcal , dieta jajowa , dieta sharon stone , dieta krwi ab , dobra dieta jadłospis , dieta i odchudzanie , dieta zone menu , kayah dieta , natalia lesz dieta , dieta a grupa krwi b , tania dieta redukcyjna , dieta a alkohol , dieta młodego piłkarza , dieta na żylaki , fenyloketonuria- dieta , dieta z dostawą do domu , dieta kwaśniewskiego wikipedia ,


dieta na mase 45 kg   dieta 15 kg mniej   dieta przy grupie krwi ab   nadwrażliwość jelita grubego dieta   dieta jabłkowa 3 dni   dieta wrzodowa jelita grubego   dieta zgaga   dieta rzymian   dieta dukana ile trwa   dieta z podróży służbowej   dieta zrównoważona i pełna   dna dieta   dieta doktor ewy dąbrowskiej   edyta herbuś dieta   dieta grupa krwi ab rh+   dieta przy zzsk   dieta dla osoby starszej   dieta trzustka   dieta dukana faza ataku   pełnowartościowa dieta   dieta miesiąc   dieta proteinowa pierra dukana   dieta idealna sylwetka   dieta norweska przepisy   dieta budwig przepisy   peb dieta   


Regulamin | Polityka Prywatności | Kontakt