Jak Szybko Schudnąć

POPULARNE DIETY

Dieta odchudzająca
Dieta odchudzająca zapewnia nam utratę tkanki tłuszczowej w obrębie całego ciała. Wybierając opisany sposób ...
Komentarzy : 3


Dieta szwedzka
Dieta szwedzka trwa 13 dni i pozwala na stracenie nawet do 20 kg. Jednakże by osiągnąć ten niesamowity efekt mamy zadanie d ...
Komentarzy : 3


Dieta antycukrzycowa
Ta dieta odchudzania ma przede wszystkim na celu zredukowanie przyjmowania tłuszczy i węglowodanów: potraw z wi ...
Komentarzy : 3


Dieta antywrzodowa
Dieta antywrzodowa jest preferowana przede wszystkim u osób dotkniętych z powodu choroby wrzodowej żołądka i dwunastnicy ...
Komentarzy : 4


Dieta księżycowa
Jeżeli nie możecie zrzucenia wagi pomimo, iż sięgaliście po różnorakie diety niskokaloryczne, to czas pomyśleć o diecie ksi ...
Komentarzy : 4


Dieta kosmonautów
Dieta na stres ma na za zadanie uodpornić nasz organizm na elementy stresujące, których to w życiu codziennym nie brakuje. Dieta ta ...
Komentarzy : 4


Dieta Hollywoodzka
Wybierając dietę Hollywoodzką musimy pamiętać by być niebywale ostrożnym, ponieważ ta metoda odchudzania nie jest bogata w zbyt wiele s ...
Komentarzy : 5


Dieta jogurtowa
Zaprezentowana dieta, jak podpowiada nazwa, wspiera się na jogurtach. W ramach ukazanej metody zrzucenia zbędnyc ...
Komentarzy : 4


Dieta niskocholesterowa
Opisany sposób ochudzania jest równocześnie znakomitym rozwiązaniem dla osób, które to borykają się z podwyższonym poziomem chole ...
Komentarzy : 3


Dieta cud
Wielu z nas słyszało o diecie cud. Czy jednak jest taka dieta. Rozwiązań na odchudzanie jest wiele teraz należy wybrać jaki może być ...
Komentarzy : 4NORMY KALORII

Wielkość kalorii jaką ma otrzymywać nasz układ pokarmowy da się wyznaczyć za pomocą równania Harrisa i Benedicta:

Kobiety [kcal/dobę] = 665,1+ 9,56M + 1,85H – 4,68L

Mężczyźni [kcal/dobę] = 66,47 + 13,7M + 5H – 6,76L

Gdzie:
M – masa ciała (w kg);
H – wzrost (w cm);
L – wiek (w latach)

Oczywiście miarę spożywanych kalorii powinna by także zależeć od miejsca pracy oraz aktywności fizycznej. Jeśli posiadasz zajęcie siedzące, dziennie możesz zjeść dla kobiet około 2100-2300 kcal, dla mężczyzn 2400-2600 kcal. W przypadku umiarkowanie ciężkiej pracę możesz spożyć około 2400-2800 kcal dla kobiet i 2800-3200 kcal dla mężczyzn. gdy twoja posada jest ciążka fizycznie, dzienne potrzeby na kalorie dla kobiet to 2900-3200 kcal, dla mężczyzn od 4000 - 4500 kcal. Dla najkorzystniejszego doboru zapotrzebowania kalorycznego powinniśmy skontaktować sie z lekarzem lub dietetykiem wszystkie informacje są podane jedynie w celach informacyjnych.


BMI Wskaźnik masy ciała

BMI (ang. Body Mass Index) jest współczynnikiem masy ciała, umożliwiającym wyznaczenie czy masz odpowiednią wagę. Wyznacza się go przez podzielenie masy ciała zapisanej w kilogramach przez kwadrat wysokości mierzonej w metrach.- BMI poniżej 20 daje znać o niedowadze.
- BMI między 20 do 25 oznacza prawidłową wagę.
- BMI powyżej 25 prezentuje występowanie nadwagi.
- BMI powyżej 30 prezentujewystępowanie otyłości.
- BMI powyżej 40 przedstawia występowanie bardzo dużej otyłości.


Liczba spalonych kalorii.

Osoba która zaczyna jakże trudny etap odchudzania napewno zastanawia się ile kalorii spala podczas wykonywanych przez siebie w ciągu dnia zająć lub innych wysiłków fizycznych. Określenie prawidłowej ilości spalanych kalorii jest niezwykle ciezkie, ponieważ jak możemy sobie wyobrazić każdy człowiek jest inny i inaczej funkcjonuje. Dołożyliśmy starań jednak aby wykonać orientacyjną tabelę liczby spalonych kalorii w ciągu 1 godziny wysiłku fizycznego.

Aerobik 540 kcal
Bieg (4 min) 999 kcal
Ćwiczenia na siłownii 420 kcal
Czytanie 23 kcal
Czytanie głośno 160 kcal
Golf 240 kcal
Gotowanie 103 kcal
Gra w piłkę nożną 660 kcal
Intensywna gimnastyka 330 kcal
Jazda konna 640 kcal
Jazda na nartach 579 kcal
Jazda na rowerze 320 kcal
Jogging 420 kcal
Koszykówka 540 kcal
Lekka gimnastyka 220 kcal
Lekka praca biurowa 130 kcal
Leżenie, odpoczynek 70 kcal
Marszobieg 530 kcal
Mycie podłogi 220 kcal
Odkurzanie 160 kcal
Oglądanie TV 23 kcal
Ping-pong 290 kcal
Pływanie 440 kcal
Prasowanie 149 kcal
Prowadzenie samochodu 129 kcal
Robienie zakupów 310 kcal
Schodzenie ze schodów 369 kcal
Ścieranie kurzy 250 kcal
Siatkówka 460 kcal
Jazda na rolkach 408 kcal

Rezultaty wyszukiwania dla :

dieta przy żylakach odbytuDieta Hollywoodzka
Wybierając dietę Hollywoodzką mamy pamiętać by być niezwykle ostrożnym, ponieważ ta metoda utraty wagi nie jest obfitująca w zbyt wiele składników odżywczych. Podejmując tą dietę musimy respektować dzienną ilość kalorii 1200 kcal; 1500 kcal. Także ważne jest również by mocno nie obniżać ich poziomu w naszym organizmie, lecz możliwie stopniowo np. 200 kcal tygodniowo. Co więcej obowiązkowym jest umieszczenie w naszym menu takich składników jak: jogurt naturalny, cebula, otręby, drożdże, kiełki.
Czytaj więcej...


Dieta mleczna
Ten sposób straty wagi jest przede wszystkim skierowany dla tych, którzy przepadają za mlekiem, kakaem, miodem, czy też bulionem z warzyw. Należy raz w miesiącu pamiętać o zastosowaniu tej metody na zrzucenie zbędnych tłuszczy. W przypadku problemów kończymy ją po 10 dniach. Ukazaną dietę stosuje się jedynie od piątku do niedzieli, w reszcie dni mamy obowiązek spożywać połowę z tego co normalnie spożywamy i unikać ciast wysokokalorycznych i tłustych mięs. W ramach ukazanej diety musimy spożywać mleczny posiłek na obiad (od poniedziałku do czwartku) np. 250g białego chudego mleka z 2 łyżeczkami miodu i jogurtem naturalnym.
Czytaj więcej...


Dieta cud
Wielu z nas słyszało o diecie cud. Czy, aby napewno jest taka dieta. Sposobów na odchudzanie jest wiele teraz należy zdecydować się jaki może być skuteczny sposób na odchudznie. Powszechnie na czasie uważa się za najskuteczniejszą dietę, zupę niszczącą tłuszcz. Całość jest niezwykle łatwa do przygotowania i zawiera tylko naturalne produkty spożywcze.
Czytaj więcej...


Dieta księżycowa
Jeżeli nie macie możliwości schudnąć mimo, iż sięgaliście po różne diety niskokaloryczne, to czas pomyśleć o diecie księżycowej. Ta metoda odchudzania zezwala na lżejsze przyswajanie jedzenia według naturalnego rytmu. Stosując diety księżycowej możemy przyjmować to na co posiadamy ochotę, jednakże musimy pamiętać o dziennym limicie kalorii (1000 przez około 2 tygodnie i 1200 przez kolejne 2). Istotnym jest także nie stosowanie soli oraz słodyczy.

Dieta księżycowa dzieli się na trzy fazy:

I FAZA (PRZYGOTOWANIE), II FAZA (ODCHUDZANIE), III FAZA (REGENERACJA)
Czytaj więcej...


Dieta kosmonautów
Dieta na stres ma na celu wzmocnić nasz organizm na elementy stresujące, których to w życiu codziennym jest mnóstwo. Dieta ta ma za zadanie zapewniać odpowiedni poziom serotoniny w organizmie tak aby nie dać się niepohamowanym napadom łakomstwa i przybierania na masie. W opisywanej diecie produkty spożywcze rozdziela się na, porcje białek, porcje węglowodanów oraz porcje tłuszczy. Stosując równocześnie rozdział na porcje owoców, warzyw, napojów. By posiłki były tak utworzone, ażeby sprawiły wydzielanie serotoniny.
Czytaj więcej...


Dieta Andersona
Twórcą diety Andersona jest pracownik z uniwersytetu w Los Angeles, Henry L. N. Anderson. Bazuje ona przede wszystkim na liczeniu wielkości kalorii szczególnie wieczorem również na nie scalaniu określonych produktów ze sobą. 

Musimy przestrzegać by: 
- od północy do 12.00 spożywać owoce i soki z nich wytwarzane
Czytaj więcej...


Dieta jogurtowa
Prezentowana dieta, jak wskazuje nazwa, wspiera się na jogurtach. W ramach zaprezentowanej metody zrzucenia zbędnych tłuszczy powinno się poza owocami i pieczywem spożywać jogurty z żywymi kulturami bakterii jak np. naturalny o obniżonej zawartości tłuszczu, odtłuszczony owocowy i owocowy o przeciętnej zawartości tłuszczu. Metoda ta jest bardzo mocno efektywna i dzięki jadłospisowi całkowicie naturalna.
Czytaj więcej...


Dieta niskocholesterowa
Zaprezentowany sposób straty wagi jest równocześnie wyśmienitym rozwiązaniem dla osób, które to walczą z złym poziomem cholesterolu i trójglicerydów, jak i dla ludzi, którym to w znacznym stopniu grozi miażdżyca, udar mózgu, zawał serca i niedokrwienie serca. 

Wybierając tą metodę zrzucania zbędnych kilogramów powinniśmy przede wszystkim sięgać po takie produkty jak: ...
Czytaj więcej...


Dieta Kwaśniewskiego
Nazwa tejże diety pochodzi od nazwiska jej pomysłodawcy, czyli dietetyka i lekarza Jana Kwaśniewskiego. Dzięki tej metodzie likwidacji nadwagi mamy możliwość nawet 5 kg miesięcznie. By osiągnąć tenże wynik musimy unikać takich posiłków jak: słodkie napoje, groch, fasola, gotowane ziemniaki, potrawy z mąki (makaron, kluski, ciasta), chleb i inne pieczywo, kaszę i ryż, owoce i ich przetwory, miód, cukier i słodycze. 

W zamian ważne jest spożywać: napoje bez cukru, śmietanę ( ½ l dziennie), pełne mleko, majonez, tłusty drób (gęsi, kaczki), tłuste ryby, salcesony, pasztety, wędliny podrobowe, tłustą wieprzowinę, mięso, tłuste sosy, galarety mięsne, podroby, jaja, tłuste sery, smalec, masło, boczek, słoninę.
Czytaj więcej...


Dieta dla 30-latki
Ta dieta, jak wskazuje sama nazwa, kierowana jest w głównej mierze do kobiet w wieku 30 lat lub po 30. Ważnym jest by w ramach tej metody odchudzania spożywać owoce cytrusowe, i zielone warzywa. Ponadto mamy obowiązek pamiętać o wykreśleniu z naszego jadłospisu soli, a w jej miejsce zastosowanie takich ziół jak: estragon, bazylia, kolendra. Nie zapominajmy także by przyjmować na dzień minimum 2 litry wody mineralnej.

Przykładowy jadłospis

ŚNIADANIE

1 szklanka soku z grejpfruta, omlet z ziołami ...
Czytaj więcej...
Najświeższe komentarze :

ja wypróbowałam tą dietę byłą ona moją pierwszą i stwierdzam że jest w dechę chociaż trochę podjadałam :P

W mojej opinii ta metoda straty wagi jest najznakomitsza wytrwam do końca ! tego życze i Wam POWODZENIA!

POLECAM WSZYSTKIM, NAPRAWDĘ DOBRA METODA ODCHUDZANIA

Rozpoczynam mam zamiar przetrwać do końca bo mam co zrzucenia kilka zbędnych kilogramów

metoda odchudzania jest skuteczna.

jestem ciekawa jak dużo uda się schudnąć

Ogólnie rzecz podsumowując następną metoda odchudzania z serii polecam zastosować

witajcie kobitki. dzisiaj mój kolejny dzień, jak narazie jest w dechę naprawdę pragnę stracić parę kilo. POZDRAWIAM !!! i POWODZENIA!!!Tagi : dieta ubogotłuszczowa , dieta przy otłuszczonej wątrobie , papryka dieta , weganie dieta , dieta na grypę , dieta przy zespole aspergera , tania dieta na przytycie , dieta dla grupy krwi 0+ , dieta przez internet , dieta haya opinie , dieta na 4000 kcal , grupa krwi 0 rh+ dieta , dieta dla osób uczących się , dieta dla husky , dieta podróżna , dieta 1 kg w 1 dzień , dieta weganki , dieta z kaszy gryczanej , dieta mm opinie , dieta chińska , dieta niskobiałkowa , dieta na paznokcie , dieta wrzodowa przepisy ,


testy dieta   dieta 5 smaków   dieta śródziemnomorska forum   dieta forum   dieta bez miedzi   dieta weekendowa oczyszczająca   dieta gotowanie na parze   złamana noga dieta   najlepsza dieta na schudniecie   ile wynosi dieta 2010   bałwania dieta   dieta białkowa proteinowa   hipoglikemia dieta   dieta 80 kg   dieta 10 kg w 2 miesiące   dieta internetowa   dieta 1200 jadłospis   dieta na zdrową cerę   dieta na mase dla poczatkujacych   dieta protal kafeteria   dieta pasterska   dieta pełnoziarnista   dieta makrobiotyczna jadłospis   dieta sand beach   odpowiednia dieta do grupy krwi   dieta kopenhaska kopenhadzka   


Regulamin | Polityka Prywatności | Kontakt