Jak Szybko Schudnąć

POPULARNE DIETY

Dieta niskocholesterowa
Opisany sposób ochudzania jest równocześnie znakomitym rozwiązaniem dla osób, które to walczą z podwyższonym pozi ...
Komentarzy : 4


Dieta Kwaśniewskiego
Znaczenie prezentowanej diety pochodzi od nazwiska jej pomysłodawcy, czyli dietetyka i lekarza Jana Kwaśniewskiego. Dzięki t ...
Komentarzy : 3


Dieta cud
Wielu z nas słyszało o diecie cud. Czy, aby napewno jest taka dieta. Rozwiązań na odchudzanie jest duża liczba teraz należy zdec ...
Komentarzy : 3


Dieta odchudzająca
Dieta odchudzająca gwarantuje nam utratę tkanki tłuszczowej w obszarze całego ciała. Wybierając tenże sposób ...
Komentarzy : 4


Dieta antywrzodowa
Dieta antywrzodowa jest polecana w głównej mierze u osób dotkniętych z powodu choroby wrzodowej żołądka i dwunastnicy oraz wrzodów jel ...
Komentarzy : 5


Dieta mleczna
Ten sposób odchudzania jest w dużej mierze skierowany dla tych, którzy przepadają za mlekiem, kakaem, miodem, czy też bulionem z warzyw. Mu ...
Komentarzy : 3


Dieta dr Budwig
Efektywność diety dr Budwig zależy od drastycznego poddania się zapisanym rygorom diety. Terapia dietą dr Budwig powinna trwać ...
Komentarzy : 3


Dieta Andersona
Pomysłodawcą diety Andersona jest dietetyk z uniwersytetu w Los Angeles, Henry L. N. Anderson. Bazuje ona w głównej mierze na ...
Komentarzy : 5


Dieta dla 30-latki
Ta dieta, jak podpowiada sama nazwa, adresowana jest w głównej mierze do kobiet w wieku 30 lat lub po 30. Ważnym ...
Komentarzy : 4


Dieta szwedzka
Ukazana dieta trwa 13 dni i umożliwia zrzucenie nawet do 20 kg. Jednakże by osiągnąć ten rewelacyjny wynik musimy szczegółowo stosowa ...
Komentarzy : 4NORMY KALORII

Wielkość kalorii jaką potrzebuje nasz organizm idzie wskazać za pomocą wzoru Harrisa i Benedicta:

Kobiety [kcal/dobę] = 665,1+ 9,56M + 1,85H – 4,68L

Mężczyźni [kcal/dobę] = 66,47 + 13,7M + 5H – 6,76L

Gdzie:
M – masa ciała (w kg);
H – wzrost (w cm);
L – wiek (w latach)

Bez wątpienia miarę spożywanych kalorii powinna także zależeć od miejsca pracy oraz aktywności fizycznej. Kiedy posiadasz posadę siedzące, dziennie możesz spożyć dla kobiet około 2100-2300 kcal, dla mężczyzn 2400-2600 kcal. W przypadku lekko ciężkiej pracę masz możliwość spożyć około 2400-2800 kcal dla kobiet i 2800-3200 kcal dla mężczyzn. gdy twoja posada jest ciążka fizycznie, dzienne zapotrzebowanie na kalorie dla kobiet to 2900-3200 kcal, dla mężczyzn od 4000 - 4500 kcal. Dla najlepszego doboru zapotrzebowania kalorycznego należy skontaktować sie z lekarzem lub dietetykiem wszystkie wartości są podane jedynie w celach informacyjnych.


BMI Wskaźnik masy ciała

BMI (ang. Body Mass Index) jest wskaźnikiem masy ciała, pozwalającym na określenie czy posiadasz odpowiednią wagę. Wyznacza się go przez podzielenie masy ciała mierzonej w kilogramach przez kwadrat wysokości mierzonej w metrach.- BMI poniżej 20 informuje o niedowadze.
- BMI między 20 do 25 prezentuje prawidłową wagę.
- BMI powyżej 25 przedstawia występowanie nadwagi.
- BMI powyżej 30 przedstawiawystępowanie otyłości.
- BMI powyżej 40 prezentuje występowanie bardzo dużej otyłości.


Liczba spalonych kalorii.

Osoba która zaczyna jakże mozolny etap odchudzania napewno zastanawia się ile kalorii spala podczas wykonywanych przez siebie w ciągu dnia zająć lub innych wysiłków fizycznych. Określenie rzetelnej ilości spalanych kalorii jest bardzo ciezkie, ponieważ jak wiemy każdy człowiek jest inny i inaczej funkcjonuje. Dołożyliśmy starań jednak aby wykonać orientacyjną tabelę liczby spalonych kalorii w ciągu 1 godziny wysiłku fizycznego.

Aerobik 540 kcal
Bieg (4 min) 999 kcal
Ćwiczenia na siłownii 420 kcal
Czytanie 23 kcal
Czytanie głośno 160 kcal
Golf 240 kcal
Gotowanie 103 kcal
Gra w piłkę nożną 660 kcal
Intensywna gimnastyka 330 kcal
Jazda konna 640 kcal
Jazda na nartach 579 kcal
Jazda na rowerze 320 kcal
Jogging 420 kcal
Koszykówka 540 kcal
Lekka gimnastyka 220 kcal
Lekka praca biurowa 130 kcal
Leżenie, odpoczynek 70 kcal
Marszobieg 530 kcal
Mycie podłogi 220 kcal
Odkurzanie 160 kcal
Oglądanie TV 23 kcal
Ping-pong 290 kcal
Pływanie 440 kcal
Prasowanie 149 kcal
Prowadzenie samochodu 129 kcal
Robienie zakupów 310 kcal
Schodzenie ze schodów 369 kcal
Ścieranie kurzy 250 kcal
Siatkówka 460 kcal
Jazda na rolkach 408 kcal

Rezultaty wyszukiwania dla :

dieta w raku trzustkiDieta dr Haya
Autorem prezentowanej metody straty niechcianych tłuszczyków jest amerykański uczony William Howard Haya. Przeprowadził on podziału żywności na produkty białkowe, węglowodanowe i neutralne. W ramach jego diety możemy sobie pozwolić na trzy posiłki na dobe: posiłek węglowodanowy, posiłek białkowy i posiłek owocowy lub warzywny. Poza tym przyzwalane są dwie przekąski na dzień. Pomiędzy potrawami obfitującymi w węglowodany i białka jest obowiązek istnieć co najmniej 4 godzinna przerwa.
Czytaj więcej...


Dieta jogurtowa
Zaprezentowana dieta, jak podkreśla nazwa, bazuje na jogurtach. W ramach tejże metody odchudzania należy się poza owocami i pieczywem jeść jogurty z żywymi kulturami bakterii jak np. naturalny o nikłej zawartości tłuszczu, odtłuszczony owocowy i owocowy o standardowej zawartości tłuszczu. Metoda ta jest mocno efektywna i dzięki jadłospisowi całkowicie naturalna.
Czytaj więcej...


Dieta odchudzająca
Prezentowana dieta gwarantuje nam stratę tkanki tłuszczowej w obrębie całego ciała. Wybierając opisany sposób starty wagi należy m.in. pamiętać że w ciągu dnia możemy sobie zezwolić na jedynie 5-6 niewielkich posiłków, ważnym jest podjąć ćwiczenia, poprzez które nasza przemiana materii się powiększy, a my utracimy na masie, gdy wstaniemy rano spożywajmy węglowodany, natomiast na późniejszym etapie dnia spożywajmy białka. Jeśli będziemy przestrzegać tych zasad, możecie liczyć na wyraźne efekty w utracie masy i zyskać idealną sylwetkę.
Czytaj więcej...


Dieta Kwaśniewskiego
Znaczenie ukazanej diety wywodzi się od nazwiska jej twórcy, czyli dietetyka i lekarza Jana Kwaśniewskiego. Dzięki tej metodzie odchudzania mamy szansę Aby osiągnąć tenże cel mamy obowiązek zrezygnować z takich produktów jak: słodkie napoje, groch, fasola, gotowane ziemniaki, potrawy z mąki (makaron, kluski, ciasta), chleb i inne pieczywo, kaszę i ryż, owoce i ich przetwory, miód, cukier i słodycze. 

A niebywale ważne jest spożywać: napoje bez cukru, śmietanę ( ½ l dziennie), pełne mleko, majonez, tłusty drób (gęsi, kaczki), tłuste ryby, salcesony, pasztety, wędliny podrobowe, tłustą wieprzowinę, mięso, tłuste sosy, galarety mięsne, podroby, jaja, tłuste sery, smalec, masło, boczek, słoninę.
Czytaj więcej...


Dieta cud
Każdy słyszał o diecie cud. Czy jednak jest taka dieta. Rozwiązań na odchudzanie jest ogromna liczba teraz trzeba wybrać jaki będzie skuteczny sposób na redukcje tkanki tłuszczowej. Ogólnie na czasie uważa się za najskuteczniejszą dietę, zupę redukującą tłuszcz. Całość jest niezwykle prosta do przygotowania i zawiera jedynie naturalne produkty spożywcze.
Czytaj więcej...


Dieta mleczna
Ten sposób straty wagi jest w dużej mierze przeznaczony dla tych, którzy przepadają za mlekiem, kakaem, miodem, czy też bulionem z warzyw. Należy raz w miesiącu pamiętać o zastosowaniu tej metody na stracenie zbędnych tłuszczy. W przypadku jakichkolwiek zaburzeń przerywamy ją po 10 dniach. Ukazaną dietę stosuje się tylko od piątku do niedzieli, w pozostałe dni należy spożywać połowę z tego co na co dzień spożywamy i unikać ciast wysokokalorycznych i tłustych mięs. W ramach prezentowanej diety należy spożywać mleczny posiłek na obiad (od poniedziałku do czwartku) np. 250g białego lekkiego mleka z 2 łyżeczkami miodu i jogurtem naturalnym.
Czytaj więcej...


Dieta dr Budwig
Efektywność diety dr Budwig zależy od niebywałego poddania się wszystkim wskazówką diety. Leczenie dietą dr Budwig powinna trwać do ogólnego ozdrowienia. Zakłada się, że jest to około 5 lat od wygaśnięcia oznak choroby. Musimy przyjąć że ta mocna zmiana rodzaju odżywiania nie ma być mniejsza niż dwa lata, zważywszy na to iż wyniki mają prawo być zauważalne w niezwykle szybkim czasie. Uwaga dieta dr Budwig ma działanie ogromnie oczyszczająco także nie należy jej stosować w momencie radio czy chemioterapii.
Czytaj więcej...


Dieta Hollywoodzka
Podejmując dietę Hollywoodzką należy pamiętać by być niebywale ostrożnym, gdyż ta metoda utraty wagi nie jest obfita w zbyt wiele składników odżywczych. Podejmując tą dietę musimy respektować dzienną ilość kalorii 1200 kcal; 1500 kcal. Także ważne jest również by mocno nie zmniejszać ich poziomu w naszym ciele, lecz jak najbardziej stopniowo np. 200 kcal tygodniowo. Dodatkowo obowiązkowym jest wpisanie w naszym menu takich składników jak: jogurt naturalny, cebula, otręby, drożdże, kiełki.
Czytaj więcej...


Dieta antycukrzycowa
Ta możliwość utraty wagi ma przede wszystkim na celu zredukowanie przyjmowania tłuszczy i węglowodanów: potraw z ogromną ilością cukru i słodyczy. Natomiast możemy sobie zezwolić na powiększoną porcję białka. W metodzie antycukrzycowej mamy obowiązek pamiętać o jednakowej ilości posiłków na dzień i w określonych porach.

W ramach prezentowanej metody nie jedzmy:
- miód, cukier oraz wyroby i przetwory z cukrem...
Czytaj więcej...


Dieta Andersona
Autorem diety Andersona jest lekarz z uniwersytetu w Los Angeles, Henry L. N. Anderson. Polega ona w głównej mierze na przestrzeganiu wielkości kalorii zwłaszcza wieczorem także na nie łączeniu określonych produktów ze sobą. 

Musimy przestrzegać by: 
- od północy do 12.00 przyjmować owoce i soki z nich wytwarzane
Czytaj więcej...
Najświeższe komentarze :

Zaczynam mam zamiar wytrwać do końca bo mam co zrzucenia pare zaległych kilo tłuszczyku

fantastyczna metoda odchudzania !!!! przestrzegajcie, wtedy będzie działać.

Ta dieta jest w dechę zrobiona. Odchudzam się na niej już półtora tygodnia.

gites pierwszy dzien juz prawie za mna nie jest zle

spoko, już kiedyś ją próbowałam i straciłam 7 kg przez tydzien

ja zaczęłam od dziś. jest w dechę oraz trochę trudna ale nikt nie mówił ze życie jest łatwe

POLECAM WSZYSTKIM, NAPRAWDĘ DOBRA METODA ODCHUDZANIA

stosowałam tą dietę i muszę stwierdzić że jak na tak sztywne wytyczne udało mi się na niej przetrwać jakiś czas i osiągnąć niezwykle efektyTagi : dieta bogata w błonnik , dieta dzielona , helikobakter pylori dieta , dieta z ograniczeniem błonnika , dieta na grzybice pochwy , dieta z ograniczeniem węglowodanów , dieta dla dziewczyn , dieta przy ćwiczeniach brzucha , dieta helikobakter pylori , dieta przy podrażnionej trzustce , dieta diabetyka , dieta koszatniczki , dieta psia , dieta bez tłuszczu , dieta 1500 przepisy , dieta królów przepisy , dieta dąbrowskiej przepisy , dieta na zaparcia u niemowląt , dieta ana boot camp , dieta zimowa jadłospis , dieta gillian mckeith , dieta szpinakowa , jaka najlepsza dieta ,


dieta dla krwi ab   pitta dieta   dieta kopenhaska zdrowe forum   dieta na zrzucenie oponki   dieta bogatotłuszczowa   jadłospis dieta haya   dieta dla grupy krwi 0 przepisy   dieta opinie   dieta żelazo   węglowodany i białka dieta   dieta w przeziębieniu   dieta smacznie dopasowana   dieta na dobre trawienie   dieta przy owrzodzeniu dwunastnicy   dieta dla 10 miesięcznego dziecka   dieta w 3 min   dieta na drażliwe jelito   dieta na mase dla ektomorfika   nadwrażliwość żołądka dieta   dieta brukselka   dieta grup krwi   dieta dla hipoglikemików   dieta ibs   dieta kopenhaska ile się chudnie   dieta ryżowa jadłospis   ogórek dieta   


Regulamin | Polityka Prywatności | Kontakt