Jak Szybko Schudnąć

POPULARNE DIETY

Dieta dr Budwig
Wpływ na zdowie diety dr Budwig uzależniona jest od pełnego poddania się omówionym zaleceniom diety. Lecznictwo dietą dr Budwig ma ...
Komentarzy : 3


Dieta odchudzająca
Dieta odchudzająca daje nam utratę zbędnych tłuszczy w obszarze całego ciała. Wybierając zaprezentowany sposób ...
Komentarzy : 5


Dieta Kwaśniewskiego
Znaczenie tejże diety pochodzi od nazwiska jej twórcy, czyli dietetyka i lekarza Jana Kwaśniewskiego. Dzięki tej metodzie od ...
Komentarzy : 5


Dieta dla 30-latki
Opisana dieta, jak wskazuje sama nazwa, adresowana jest w głównej mierze do kobiet w wieku 30 lat lub po 30. Ważnym je ...
Komentarzy : 4


Dieta antywrzodowa
Dieta antywrzodowa jest polecana przede wszystkim u osób dotkniętych z powodu choroby wrzodowej żołądka i dwunastnicy oraz wrzodów jelita, w ...
Komentarzy : 5


Dieta księżycowa
Jeśli nie możecie zrzucenia wagi pomimo, iż sięgaliście po różne diety niskokaloryczne, to czas pomyśleć o diecie księżycowej ...
Komentarzy : 3


Dieta dr Haya
Twórcą zaprezentowanej metody utraty zbędnych kilogramów jest amerykański lekarz William Howard Haya. Dokonał on podziału poży ...
Komentarzy : 3


Dieta niskocholesterowa
Opisany sposób ochudzania jest równocześnie znakomitym rozwiązaniem dla osób, które to walczą z złym poziomem cholesterol ...
Komentarzy : 3


Dieta kosmonautów
Dieta na stres ma na za zadanie wzmocnić nasz organizm na zdarzenia stresujące, których to w życiu codziennym nie brakuje ...
Komentarzy : 4


Dieta mleczna
Ten sposób straty wagi jest przede wszystkim przeznaczony dla tych, którzy przepadają za mlekiem, kakaem, miodem, czy też bulionem z warzyw. ...
Komentarzy : 5NORMY KALORII

Wielkość kalorii jaką potrzebuje nasz organizm da się wyliczyć za pomocą wzoru Harrisa i Benedicta:

Kobiety [kcal/dobę] = 665,1+ 9,56M + 1,85H – 4,68L

Mężczyźni [kcal/dobę] = 66,47 + 13,7M + 5H – 6,76L

Gdzie:
M – masa ciała (w kg);
H – wzrost (w cm);
L – wiek (w latach)

Z pewnością liczba spożywanych kalorii powinna by również być uzależniona od sposobu pracy oraz aktywności fizycznej. Kiedy masz pracę siedzące, dziennie powinieneś zjeść dla kobiet około 2100-2300 kcal, dla mężczyzn 2400-2600 kcal. W przypadku lekko ciężkiej pracę masz możliwość spożyć około 2400-2800 kcal dla kobiet i 2800-3200 kcal dla mężczyzn. gdy twoja praca jest ciążka fizycznie, dzienne potrzeby na kalorie dla kobiet to 2900-3200 kcal, dla mężczyzn od 4000 - 4500 kcal. Dla najkorzystniejszego obliczenia zapotrzebowania kalorycznego najlepiej skontaktować sie z lekarzem lub dietetykiem wszystkie informacje są podane jedynie w celach informacyjnych.


BMI Wskaźnik masy ciała

BMI (ang. Body Mass Index) jest wyznacznikiem wagi ciała, umożliwiającym wyznaczenie czy posiadasz właściwą wagę. Oblicza się go przez podzielenie masy ciała prezentowanej w kilogramach przez kwadrat wysokości mierzonej w metrach.- BMI poniżej 20 informuje o niedowadze.
- BMI między 20 do 25 oznacza normalną wagę.
- BMI powyżej 25 przedstawia występowanie nadwagi.
- BMI powyżej 30 prezentujewystępowanie otyłości.
- BMI powyżej 40 prezentuje występowanie bardzo dużej otyłości.


Liczba spalonych kalorii.

Każdy kto rozpoczyna jakże mozolny proces odchudzania napewno rozmyśla ile kalorii spala podczas wykonywanych przez siebie w ciągu dnia czynności lub ćwiczeń. Ukazanie prawidłowej ilości spalanych kalorii jest bardzo ciezkie, ponieważ jak możemy sobie wyobrazić każdy organizm jest inny i inaczej funkcjonuje. Postaraliśmy się jednak aby wykonać pokazową tabelę liczby spalonych kalorii w ciągu 1 godziny wysiłku fizycznego.

Aerobik 540 kcal
Bieg (4 min) 999 kcal
Ćwiczenia na siłownii 420 kcal
Czytanie 23 kcal
Czytanie głośno 160 kcal
Golf 240 kcal
Gotowanie 103 kcal
Gra w piłkę nożną 660 kcal
Intensywna gimnastyka 330 kcal
Jazda konna 640 kcal
Jazda na nartach 579 kcal
Jazda na rowerze 320 kcal
Jogging 420 kcal
Koszykówka 540 kcal
Lekka gimnastyka 220 kcal
Lekka praca biurowa 130 kcal
Leżenie, odpoczynek 70 kcal
Marszobieg 530 kcal
Mycie podłogi 220 kcal
Odkurzanie 160 kcal
Oglądanie TV 23 kcal
Ping-pong 290 kcal
Pływanie 440 kcal
Prasowanie 149 kcal
Prowadzenie samochodu 129 kcal
Robienie zakupów 310 kcal
Schodzenie ze schodów 369 kcal
Ścieranie kurzy 250 kcal
Siatkówka 460 kcal
Jazda na rolkach 408 kcal

Rezultaty wyszukiwania dla :

dieta bernardynaDieta Hollywoodzka
Chcąc stosować dietę Hollywoodzką musimy pamiętać by być niezwykle ostrożnym, ponieważ ta metoda chudnięcia nie jest obfita w zbyt wiele składników odżywczych. Rozpoczynając tą dietę jesteśmy zmuszeni respektować dzienną ilość kalorii 1200 kcal; 1500 kcal. Jednakże ważne jest również by gwałtownie nie obniżać ich poziomu w naszym ciele, lecz jak najbardziej stopniowo np. 200 kcal tygodniowo. Na dodatek obowiązkowym jest umieszczenie w naszym menu takich składników jak: jogurt naturalny, cebula, otręby, drożdże, kiełki.
Czytaj więcej...


Dieta cud
Wielu z nas słyszało o diecie cud. Czy jednak jest taka dieta. Rozwiązań na odchudzanie jest ogromna liczba teraz trzeba zdecydować się jaki jest skuteczny sposób na zgubienie nadwagi. Ogólnie na czasie uważa się za najlepszą dietę, zupę spalającą tłuszcz. Całość jest niebywale prosta do przygotowania i zawiera jedynie naturalne środki spożywcze.
Czytaj więcej...


Dieta odchudzająca
Dieta odchudzająca daje nam utratę zbędnych tłuszczy w obrębie całego ciała. Decydując się na opisany sposób odchudzania należy m.in. pamiętać że w ciągu dnia możemy sobie zezwolić na jedynie 5-6 niewielkich posiłków, istotnym jest podjąć ćwiczenia, dzięki którym nasza przemiana materii się zwiększy, a my stracimy na wadze, gdy budzimy się rano sięgajmy po węglowodany, natomiast na późniejszym etapie dnia spożywajmy białka. Jeśli będziemy przestrzegać tych zasad, możecie liczyć na znaczne efekty w stracie masy i zyskać idealną sylwetkę.
Czytaj więcej...


Dieta antywrzodowa
Dieta antywrzodowa jest nakazywana przede wszystkim u osób cierpiących z powodu choroby wrzodowej żołądka i dwunastnicy oraz wrzodów jelita, wywołanych poprzez złe nawyki żywieniowe: spożywanie posiłków w pośpiechu i mocno obfitych posiłków, a także jedzenie pokarmów zbyt gorących lub mocno zimnych. Ta metoda ma na celu obniżenie ilości substancji odpowiadających za wyższy poziom soku żołądkowego w naszym ciele.
Czytaj więcej...


Dieta księżycowa
Jeżeli nie mogliście schudnąć mimo, iż sięgaliście po różne diety niskokaloryczne, to czas poczytać o diecie księżycowej. Ta metoda odchudzania zezwala na łagodniejsze przyjmowanie produktów według naturalnego rytmu. Stosując diety księżycowej możemy przyjmować to na co mamy chęć, jednakże mamy obowiązek pamiętać o określonym limicie kalorii (1000 przez około 2 tygodnie i 1200 przez kolejne 2). Ważnym jest również unikanie soli oraz słodyczy.

Prezentowana dieta dzieli się na trzy fazy:

I FAZA (PRZYGOTOWANIE), II FAZA (ODCHUDZANIE), III FAZA (REGENERACJA)
Czytaj więcej...


Dieta jogurtowa
Opisana dieta, jak sygnalizuje nazwa, bazuje na jogurtach. W ramach przedstawionej metody zrzucenia nadwagi powinno się poza owocami i pieczywem przyjmować jogurty z żywymi kulturami bakterii jak np. naturalny o nikłej zawartości tłuszczu, odtłuszczony owocowy i owocowy o zwykłej zawartości tłuszczu. Metoda ta jest mocno efektywna i dzięki jadłospisowi całkowicie naturalna.
Czytaj więcej...


Dieta dr Budwig
Pozytywne działanie diety dr Budwig wynika od pełnego poddania się zapisanym wskazówką diety. Terapia dietą dr Budwig ma trwać do ogólnego ozdrowienia. Oblicza się, że jest to około 5 lat od zaniku śladów choroby. Musimy zadecydować że ta ogromna zmiana rodzaju żywienia nie ma być mniejsza niż dwa lata, mimo tego iż efekty mają prawo być zauważalne w bardzo szybkim czasie. Uwaga dieta dr Budwig posiada działanie ogromnie oczyszczająco więc nie należało by jej stosować w momencie radio czy chemioterapii.
Czytaj więcej...


Dieta kosmonautów
Dieta na stres ma na celu wzmocnić nasz organizm na sytuacje stresujące, których to w życiu codziennym jest duża liczba. Dieta ta ma za zadanie trzymać odpowiedni poziom serotoniny w organizmie tak by nie dać się ogromnym atakom łakomstwa i przybierania tkanki tłuszczowej. W opisywanej diecie produkty spożywcze składa się na, porcje białek, porcje węglowodanów oraz porcje tłuszczy. Stosując jednocześnie podział na porcje owoców, warzyw, napojów. Aby posiłki były tak skomponowane, ażeby sprawiły wydzielanie serotoniny.
Czytaj więcej...


Dieta Kwaśniewskiego
Nazwa ukazanej diety wywodzi się od nazwiska jej twórcy, czyli dietetyka i lekarza Jana Kwaśniewskiego. Dzięki tej metodzie odchudzania mamy możliwość Aby osiągnąć prezentowany wynik musimy zrezygnować z takich posiłków jak: słodkie napoje, groch, fasola, gotowane ziemniaki, potrawy z mąki (makaron, kluski, ciasta), chleb i inne pieczywo, kaszę i ryż, owoce i ich przetwory, miód, cukier i słodycze. 

W zamian wskazane jest przyjmować: napoje bez cukru, śmietanę ( ½ l dziennie), pełne mleko, majonez, tłusty drób (gęsi, kaczki), tłuste ryby, salcesony, pasztety, wędliny podrobowe, tłustą wieprzowinę, mięso, tłuste sosy, galarety mięsne, podroby, jaja, tłuste sery, smalec, masło, boczek, słoninę.
Czytaj więcej...


Dieta mleczna
Ten sposób odchudzania jest w dużej mierze przeznaczony dla tych, którzy przepadają za mlekiem, kakaem, miodem, czy też bulionem z warzyw. Musimy raz w miesiącu pamiętać o zastosowaniu tej metody na stracenie zbędnych tłuszczy. W momencie jakichkolwiek zaburzeń kończymy ją po 10 dniach. Prezentowaną dietę stosuje się tylko od piątku do niedzieli, w pozostałe dni należy spożywać połowę z tego co normalnie spożywamy i unikać ciast wysokokalorycznych i tłustych mięs. W ramach prezentowanej diety musimy spożywać mleczny posiłek na obiad (od poniedziałku do czwartku) np. 250g białego chudego mleka z 2 łyżeczkami miodu i jogurtem naturalnym.
Czytaj więcej...
Najświeższe komentarze :

Jestem zdenerwowana i zrozpaczona! Ta dieta nie działa!!!

bardzo dobra dieta !!!! przestrzegajcie, wtedy będzie działać.

próbowałam dawno temu he wiem że to najlepsza dieta na świecie!!!

A ja rozpoczęłam tą dietkę dzisiaj jak narazie bardzo dobra

lubie takie diety zaraz ja przetestuje ciekawe czy uda mi sie na niej schudnąć xDxD

moim zdaniem jest to cudowna dieta

witajcie kobitki. dzisiaj mój trzeci dzień, jak narazie jest doskonała naprawdę muszę zrzucić zbędny tłuszczyk. POZDRAWIAM !!! i POWODZENIA!!!

Ja tak naprawdę nie chcę wiele schudnąć, ale trochę by się przydało czy ta dieta działa.Tagi : dieta pro ana , dieta surowa która jest... smaczna rapidshare , forum dieta rozdzielna , dieta we wrzodach żołądka , dieta dla dzieci z nadwaga , dieta niski ig , 10 dniowa dieta owocowo warzywna mai błaszczyszyn , south beach dieta , dieta w trakcie radioterapii , dieta z serkiem topionym , dieta i ćwiczenia na mase , sensowna dieta , dieta 12 godzin , dieta dukana oliwki , przepis dieta kapuściana , dieta życia diamondów , zdrowa dieta dla młodzieży , dieta dla szczeniaków , dieta niemowlaka 11 miesięcy , podwyższony cholesterol dieta , dieta batony , dieta warzywno- owocowa , dieta mediterranea ,


dieta rocznego dziecka   anemia w ciąży dieta   dieta na trądzik   dieta serotoninowa   dieta przeliczane na punkty   dieta dukana produkty   dieta lekkostrawna dla wrzodowców   sól dieta   dieta japońska   dieta szybko działająca   dieta otrębowa   dieta ziemniaki   dieta prawo pracy   dieta cukrzycowa   dieta w refluksie żołądkowym   dieta w leczeniu wątroby   dieta z niskim ig   dieta dukana dozwolone produkty   nauka a dieta   dieta spis   faza ii dieta dukana   dieta dr dukana portal i   dieta w encefalopatii wątrobowej   dieta protal opis   dieta po zabiegu woreczka żółciowego   dieta niskowęglowodanowa przykład   


Regulamin | Polityka Prywatności | Kontakt