Jak Szybko Schudnąć

POPULARNE DIETY

Dieta mleczna
Ten sposób odchudzania jest w dużej mierze przeznaczony dla tych, którzy przepadają za mlekiem, kakaem, miodem, czy też b ...
Komentarzy : 3


Dieta kosmonautów
Dieta na stres ma na za zadanie wzmocnić nasz organizm na sytuacje stresujące, których to w życiu codziennym jest mnóstwo. Dieta ta ma za ...
Komentarzy : 4


Dieta dla 30-latki
Ukazania dieta, jak podpowiada sama nazwa, adresowana jest przede wszystkim do kobiet w wieku 30 lat lub po 30. Ważnym j ...
Komentarzy : 4


Dieta Kwaśniewskiego
Znaczenie tejże diety pochodzi od nazwiska jej pomysłodawcy, czyli dietetyka i lekarza Jana Kwaśniewskiego. Dzięki ...
Komentarzy : 3


Dieta Andersona
Pomysłodawcą diety Andersona jest pracownik z uniwersytetu w Los Angeles, Henry L. N. Anderson. Opiera się ona przede wszystkim na przes ...
Komentarzy : 4


Dieta odchudzająca
Przedstawiony sposób odchudzania daje nam utratę zbędnych tłuszczy w obrębie całego ciała. Wybierając tenże sposób odchud ...
Komentarzy : 3


Dieta antywrzodowa
Dieta antywrzodowa jest polecana w głównej mierze u osób dotkniętych z powodu choroby wrzodowej żołądka i dwunastnicy oraz wr ...
Komentarzy : 4


Dieta jogurtowa
Opisana dieta, jak wskazuje nazwa, wspiera się na jogurtach. W ramach tejże metody zrzucenia zbędnych tłuszczy nale ...
Komentarzy : 5


Dieta dr Haya
Twórcą prezentowanej metody straty zbędnych kilogramów jest amerykański doktor William Howard Haya. Przeprowadził on podziału jedzenia ...
Komentarzy : 5


Dieta szwedzka
Opisana dieta zajmuje 13 dni i daje szansę na zrzucenie nawet do 20 kg. Jednakże by osiągnąć ten wspaniały wynik mamy zadanie szczeg ...
Komentarzy : 4NORMY KALORII

Wielkość kalorii jaką ma otrzymywać nasz układ pokarmowy można wskazać za pomocą wzoru Harrisa i Benedicta:

Kobiety [kcal/dobę] = 665,1+ 9,56M + 1,85H – 4,68L

Mężczyźni [kcal/dobę] = 66,47 + 13,7M + 5H – 6,76L

Gdzie:
M – masa ciała (w kg);
H – wzrost (w cm);
L – wiek (w latach)

Jednakże liczba przyjętych kalorii powinna by także zależeć od sposobu pracy oraz aktywności fizycznej. Jeśli posiadasz posadę siedzące, dziennie możesz spożyć dla kobiet około 2100-2300 kcal, dla mężczyzn 2400-2600 kcal. W przypadku lekko ciężkiej pracę masz możliwość zjeść około 2400-2800 kcal dla kobiet i 2800-3200 kcal dla mężczyzn. Jeśli twoja posada jest ciążka fizycznie, dzienne potrzeby na kalorie dla kobiet to 2900-3200 kcal, dla mężczyzn od 4000 - 4500 kcal. Dla najlepszego obliczenia zapotrzebowania kalorycznego powinniśmy skontaktować sie z lekarzem lub dietetykiem wszystkie wartości są podane jedynie w celach informacyjnych.


BMI Wskaźnik masy ciała

BMI (ang. Body Mass Index) jest parametrem masy ciała, umożliwiającym zdefiniowanie czy masz odpowiednią wagę. Wyznacza się go poprzez podzielenie masy ciała zapisanej w kilogramach przez kwadrat wysokości podanej w metrach.- BMI poniżej 20 informuje o niedowadze.
- BMI między 20 do 25 prezentuje prawidłową wagę.
- BMI powyżej 25 oznacza występowanie nadwagi.
- BMI powyżej 30 oznaczawystępowanie otyłości.
- BMI powyżej 40 oznacza występowanie bardzo dużej otyłości.


Liczba spalonych kalorii.

Każdy kto rozpoczyna jakże trudny proces diety napewno rozmyśla ile kalorii spala podczas wykonywanych przez siebie w ciągu dnia zająć lub innych wysiłków fizycznych. Zobrazowanie rzetelnej wielkości spalanych kalorii jest bardzo ciezkie, ponieważ jak możemy sobie wyobrazić każdy człowiek jest inny i inaczej funkcjonuje. Postaraliśmy się jednak aby stworzyć pokazową tabelę liczby spalonych kalorii w ciągu 1 godziny wysiłku fizycznego.

Aerobik 540 kcal
Bieg (4 min) 999 kcal
Ćwiczenia na siłownii 420 kcal
Czytanie 23 kcal
Czytanie głośno 160 kcal
Golf 240 kcal
Gotowanie 103 kcal
Gra w piłkę nożną 660 kcal
Intensywna gimnastyka 330 kcal
Jazda konna 640 kcal
Jazda na nartach 579 kcal
Jazda na rowerze 320 kcal
Jogging 420 kcal
Koszykówka 540 kcal
Lekka gimnastyka 220 kcal
Lekka praca biurowa 130 kcal
Leżenie, odpoczynek 70 kcal
Marszobieg 530 kcal
Mycie podłogi 220 kcal
Odkurzanie 160 kcal
Oglądanie TV 23 kcal
Ping-pong 290 kcal
Pływanie 440 kcal
Prasowanie 149 kcal
Prowadzenie samochodu 129 kcal
Robienie zakupów 310 kcal
Schodzenie ze schodów 369 kcal
Ścieranie kurzy 250 kcal
Siatkówka 460 kcal
Jazda na rolkach 408 kcal

Rezultaty wyszukiwania dla :

dieta warzywno mięsnaDieta dla 30-latki
Prezentowana dieta, jak wskazuje sama nazwa, skierowana jest w głównej mierze do kobiet w wieku 30 lat lub po 30. Ważnym jest by w ramach tej metody odchudzania przyjmować owoce cytrusowe, i zielone warzywa. Również mamy obowiązek pamiętać o wykreśleniu z naszego jadłospisu soli, a w jej miejsce stosowanie takich ziół jak: estragon, bazylia, kolendra. Pamiętajmy także by przyjmować na dzień minimum 2 litry wody mineralnej.

Orientacyjny jadłospis

ŚNIADANIE

1 szklanka soku z grejpfruta, omlet z ziołami ...
Czytaj więcej...


Dieta antywrzodowa
Dieta antywrzodowa jest preferowana przede wszystkim u osób cierpiących z powodu choroby wrzodowej żołądka i dwunastnicy oraz wrzodów jelita, powstałych poprzez niedobre nawyki żywieniowe: jedzenie w pośpiechu i bardzo obfitych posiłków, a także jedzenie pokarmów mocno gorących lub mocno zimnych. Ta metoda ma na celu zminimalizowanie ilości substancji odpowiadających za wyższy poziom soku żołądkowego w naszym ciele.
Czytaj więcej...


Dieta cud
Wszyscy słyszeli o diecie cud. Czy jednak jest taka dieta. Sposobów na odchudzanie jest duża liczba teraz musimy zdecydować się jaki będzie skuteczny sposób na zgubienie nadwagi. Powszechnie na czasie uważa się za najlepszą dietę, zupę redukującą tłuszcz. Całość jest bardzo prosta do zrobienia i zawiera tylko naturalne środki spożywcze.
Czytaj więcej...


Dieta dr Haya
Pomysłodawcą tejże metody straty zbędnych tłuszczyków jest amerykański lekarz William Howard Haya. Przeprowadził on podziału żywności na produkty białkowe, węglowodanowe i neutralne. W ramach jego diety możemy sobie pozwolić na trzy posiłki na dzień: posiłek węglowodanowy, posiłek białkowy i posiłek owocowy lub warzywny. Poza tym przyzwalane są dwie przekąski na dzień. Między potrawami bogatymi w węglowodany i białka jest obowiązek przeprowadzać co najmniej 4 godzinna przerwa.
Czytaj więcej...


Dieta niskocholesterowa
Dieta niskocholesterowa jest równocześnie znakomitym rozwiązaniem dla osób, które to walczą z podwyższonym poziomem cholesterolu i trójglicerydów, jak i dla ludzi, którym to w wysokim stopniu grozi miażdżyca, udar mózgu, zawał serca i niedokrwienie serca. 

Stosując tą metodę odchudzania mamy obowiązek przede wszystkim sięgać po takie produkty jak: ...
Czytaj więcej...


Dieta jogurtowa
Opisana dieta, jak sygnalizuje nazwa, bazuje na jogurtach. W ramach tejże metody zrzucenia zbędnych tłuszczy należy się poza owocami i pieczywem jeść jogurty z żywymi kulturami bakterii jak np. naturalny o niskiej zawartości tłuszczu, odtłuszczony owocowy i owocowy o normalnej zawartości tłuszczu. Dieta ta jest niebywale skuteczna i dzięki jadłospisowi całkowicie naturalna.
Czytaj więcej...


Dieta mleczna
Ten sposób utraty wagi jest przede wszystkim skierowany dla tych, którzy przepadają za mlekiem, kakaem, miodem, czy też bulionem z warzyw. Musimy raz w miesiącu pamiętać o zastosowaniu tej metody na utratę zbędnych kilogramów. W przypadku jakichkolwiek zaburzeń przerywamy ją po 10 dniach. Dietę mleczną stosuje się tylko od piątku do niedzieli, w pozostałe dni należy spożywać połowę z tego co na co dzień jemy i unikać ciast wysokokalorycznych i tłustych mięs. W ramach tejże diety należy spożywać mleczny posiłek na obiad (od poniedziałku do czwartku) np. 250g białego chudego mleka z 2 łyżeczkami miodu i jogurtem naturalnym.
Czytaj więcej...


Dieta Andersona
Autorem diety Andersona jest lekarz z uniwersytetu w Los Angeles, Henry L. N. Anderson. Bazuje ona przede wszystkim na liczeniu liczby kalorii szczególnie wieczorem także na nie łączeniu pewnych produktów ze sobą. 

Należy przestrzegać by: 
- od północy do 12.00 przyjmować owoce i soki z nich wytwarzane
Czytaj więcej...


Dieta dr Budwig
Efektywność diety dr Budwig uzależniona jest od drastycznego poddania się zapisanym zaleceniom diety. Leczenie dietą dr Budwig ma trwać do zupełnego ozdrowienia. Zakłada się, że ma to około 5 lat od wygaśnięcia przejawów choroby. Musimy przyjąć że ta niebywała zmiana rodzaju odżywiania nie powinna być mniejsza niż dwa lata, zważywszy na to że efekty mają prawo być zauważalne w bardzo szybkim czasie. Uwaga dieta dr Budwig ma działanie ogromnie oczyszczająco także nie należy jej stosować w momencie radio czy chemioterapii.
Czytaj więcej...


Dieta odchudzająca
Przedstawiony sposób odchudzania gwarantuje nam utratę tkanki tłuszczowej w obszarze całego ciała. Decydując się na opisany sposób starty wagi należy m.in. pamiętać że w ciągu dnia możemy sobie pozwolić na jedynie 5-6 niewielkich posiłków, ważnym jest podjąć ćwiczenia, poprzez które nasza przemiana materii się powiększy, a my utracimy na wadze, gdy wstaniemy rano spożywajmy węglowodany, natomiast na dalszym etapie dnia przyjmujmy białka. Jeśli będziemy przestrzegać tych wytycznych, możecie liczyć na wyraźne efekty w stracie masy i zdobyć idealną sylwetkę.
Czytaj więcej...
Najświeższe komentarze :

godna uwagi dieta efekty widoczne sa juz po tygodniu:)

stosowałam przez 4 miesiące schudłam 4 kg… jest godna uwagi :D wreszcie coś co działa

Ta dieta jest kapitalnie zrobiona. Odchudzam się na niej już półtora tygodnia.

Jestem wkurzona i podłamana! Ta metoda nie działa!!!

godna uwagi dieta, stosowalam bardzo dużo zawsze ze zdumiewaj?cym rezultatem

obywatele dieta jest zajefajna stosuje i nawet głodna nie jestem

witajcie dziewczyny. dzisiaj mój trzeci dzień, jak narazie jest kapitalna naprawdę chce zrzucić zbędny tłuszczyk. POZDRAWIAM !!! i POWODZENIA!!!

POLECAM WSZYSTKIM, NAPRAWDĘ DOBRA DIETATagi : kate bosworth dieta , dieta delegacji , dieta jednodniowa jabłkowa , dieta proteinowa wyniki , dieta proteinowa+jadłospis , dieta przy reumatoidalnym zapaleniu stawów , dieta dla grupy ab rh+ , dieta bezglutenowa , dieta trzy posiłki , dieta jogurtowa schudłam , beztłuszczowa dieta , dieta przy kamicy nerkowej , dieta niemcy , dieta za szkolenie , dieta zgodna z grupą krwi rh+ , dieta tania i szybka , dieta po niemiecku , jogurty owocowe dieta proteinowa , dieta ładna cera , parówki dieta dukana , dieta dla osób z trądzikiem , dieta suplementacyjna , dieta parkinson ,


brokuły przepisy dieta   dieta metodystów   dieta przy problemach z cerą   dieta dla sumo   dieta proteinowa i faza   dieta wysokotłuszczowa jadłospis   dieta na nieżyt żołądka   dieta od dietetyka forum   dieta bułgaria   dieta przy treningu na mase   dieta dająca energię   kolka a dieta matki   parkinson dieta   dieta rozłączna jadłospis   dieta dukana faza   dieta na podrażnioną trzustkę   dieta na zaparcia u dzieci   strażnicy wagi dieta   dieta przy nowotworze żołądka   dieta po odchudzaniu   wegańska dieta   talia dieta   olej lniany dieta   dieta grup krwi ab   dieta na ładny brzuch   dieta helsińska   


Regulamin | Polityka Prywatności | Kontakt