Jak Szybko Schudnąć

POPULARNE DIETY

Dieta Kwaśniewskiego
Znaczenie tejże diety pochodzi od nazwiska jej twórcy, czyli dietetyka i lekarza Jana Kwaśniewskiego. Dzięki tej metodzie likwidac ...
Komentarzy : 5


Dieta antycukrzycowa
Ta dieta utraty wagi ma w głównej mierze na celu ograniczenie przyjmowania tłuszczy i węglowodanów: potraw ...
Komentarzy : 5


Dieta szwedzka
Opisana dieta zajmuje 13 dni i umożliwia zrzucenie nawet do 20 kg. Jednak by zdobyć ten niesamowity efekt musimy szczegółow ...
Komentarzy : 3


Dieta odchudzająca
Przedstawiony sposób odchudzania daje nam stratę zbędnych tłuszczy w obrębie całego ciała. Decydując się n ...
Komentarzy : 5


Dieta Hollywoodzka
Wybierając dietę Hollywoodzką mamy pamiętać by być bardzo ostrożnym, gdyż ta metoda chudnięcia nie jest obfitująca w zbyt wiele produ ...
Komentarzy : 3


Dieta dla 30-latki
Opisana dieta, jak podpowiada sama nazwa, kierowana jest w głównej mierze do kobiet w wieku 30 lat lub po 30. Wa ...
Komentarzy : 3


Dieta jogurtowa
Opisana dieta, jak podpowiada nazwa, opiera się na jogurtach. W ramach tejże metody odchudzania powinno się poza owocami i pi ...
Komentarzy : 3


Dieta dr Haya
Pomysłodawcą tejże metody utraty niepotrzebnych kilogramów jest amerykański uczony William Howard Haya. Przeprowadził on podzi ...
Komentarzy : 5


Dieta Andersona
Pomysłodawcą diety Andersona jest pracownik z uniwersytetu w Los Angeles, Henry L. N. Anderson. Opiera się ona w głównej ...
Komentarzy : 5


Dieta mleczna
Ten sposób straty zbędnych kilogramów jest w dużej mierze przeznaczony dla tych, którzy przepadają za mlekiem, kakaem, mio ...
Komentarzy : 5NORMY KALORII

Ilość kalorii jaką powinien otrzymać nasz organizm idzie wskazać za pomocą równania Harrisa i Benedicta:

Kobiety [kcal/dobę] = 665,1+ 9,56M + 1,85H – 4,68L

Mężczyźni [kcal/dobę] = 66,47 + 13,7M + 5H – 6,76L

Gdzie:
M – masa ciała (w kg);
H – wzrost (w cm);
L – wiek (w latach)

Bez wątpienia liczba przyjmowanych kalorii należała by także zależeć od miejsca pracy oraz aktywności fizycznej. Gdy masz zajęcie siedzące, dziennie powinieneś zjeść dla kobiet około 2100-2300 kcal, dla mężczyzn 2400-2600 kcal. W przypadku lekko ciężkiej pracę możesz zjeść około 2400-2800 kcal dla kobiet i 2800-3200 kcal dla mężczyzn. gdy twoja praca jest ciążka fizycznie, dzienne zapotrzebowanie na kalorie dla kobiet to 2900-3200 kcal, dla mężczyzn od 4000 - 4500 kcal. Dla najkorzystniejszego dobrania zapotrzebowania kalorycznego powinniśmy skontaktować sie z lekarzem lub dietetykiem wszelkie informacje są podane jedynie w celach informacyjnych.


BMI Wskaźnik masy ciała

BMI (ang. Body Mass Index) jest wskaźnikiem masy ciała, pozwalającym na określenie czy masz odpowiednią wagę. Oblicza się go przez podzielenie masy ciała mierzonej w kilogramach przez kwadrat wysokości podawanej w metrach.- BMI poniżej 20 upomina o niedowadze.
- BMI między 20 do 25 prezentuje idealną wagę.
- BMI powyżej 25 oznacza występowanie nadwagi.
- BMI powyżej 30 przedstawiawystępowanie otyłości.
- BMI powyżej 40 prezentuje występowanie bardzo dużej otyłości.


Liczba spalonych kalorii.

Osoba która rozpoczyna jakże mozolny proces odchudzania napewno rozmyśla ile kalorii spala podczas wykonywanych przez siebie w ciągu dnia czynności lub innych wysiłków fizycznych. Zobrazowanie rzetelnej liczby spalanych kalorii jest bardzo trudne, ponieważ jak wiemy każdy człowiek jest inny i inaczej funkcjonuje. Dołożyliśmy starań jednak aby przedstawić pokazową tabelę liczby spalonych kalorii w ciągu 1 godziny wysiłku fizycznego.

Aerobik 540 kcal
Bieg (4 min) 999 kcal
Ćwiczenia na siłownii 420 kcal
Czytanie 23 kcal
Czytanie głośno 160 kcal
Golf 240 kcal
Gotowanie 103 kcal
Gra w piłkę nożną 660 kcal
Intensywna gimnastyka 330 kcal
Jazda konna 640 kcal
Jazda na nartach 579 kcal
Jazda na rowerze 320 kcal
Jogging 420 kcal
Koszykówka 540 kcal
Lekka gimnastyka 220 kcal
Lekka praca biurowa 130 kcal
Leżenie, odpoczynek 70 kcal
Marszobieg 530 kcal
Mycie podłogi 220 kcal
Odkurzanie 160 kcal
Oglądanie TV 23 kcal
Ping-pong 290 kcal
Pływanie 440 kcal
Prasowanie 149 kcal
Prowadzenie samochodu 129 kcal
Robienie zakupów 310 kcal
Schodzenie ze schodów 369 kcal
Ścieranie kurzy 250 kcal
Siatkówka 460 kcal
Jazda na rolkach 408 kcal

Rezultaty wyszukiwania dla :

dieta lekkostrawna dla dzieciDieta dr Budwig
Pozytywne działanie diety dr Budwig bierze się od niebywałego poddania się omówionym rygorom diety. Lecznictwo dietą dr Budwig ma trwać do pełnego ozdrowienia. Sugeruje się, że ma to około 5 lat od wygaśnięcia przejawów choroby. Musimy zrozumieć że ta niebywała zmiana warunków odżywiania nie powinna być mniejsza niż dwa lata, mimo tego że wyniki mają prawo być zauważalne w niezwykle szybkim czasie. Uwaga dieta dr Budwig posiada działanie mocno oczyszczająco więc nie można jej stosować w momencie radio czy chemioterapii.
Czytaj więcej...


Dieta Kwaśniewskiego
Nazwa opisywanej diety pochodzi od nazwiska jej pomysłodawcy, czyli dietetyka i lekarza Jana Kwaśniewskiego. Dzięki tej metodzie zrzucania wagi mamy szansę Aby osiągnąć założony wynik mamy obowiązek unikać takich posiłków jak: słodkie napoje, groch, fasola, gotowane ziemniaki, potrawy z mąki (makaron, kluski, ciasta), chleb i inne pieczywo, kaszę i ryż, owoce i ich przetwory, miód, cukier i słodycze. 

W zamian ważne jest przyjmować: napoje bez cukru, śmietanę ( ½ l dziennie), pełne mleko, majonez, tłusty drób (gęsi, kaczki), tłuste ryby, salcesony, pasztety, wędliny podrobowe, tłustą wieprzowinę, mięso, tłuste sosy, galarety mięsne, podroby, jaja, tłuste sery, smalec, masło, boczek, słoninę.
Czytaj więcej...


Dieta niskocholesterowa
Zaprezentowany sposób straty wagi jest zarówno znakomitym rozwiązaniem dla osób, które to borykają się z podwyższonym poziomem cholesterolu i trójglicerydów, jak i dla ludzi, którym to w znaczącym stopniu zagraża miażdżyca, udar mózgu, zawał serca i niedokrwienie serca. 

Wybierając tą metodę odchudzania musimy przede wszystkim sięgać po takie produkty jak: ...
Czytaj więcej...


Dieta mleczna
Ten sposób straty wagi jest przede wszystkim przeznaczony dla tych, którzy przepadają za mlekiem, kakaem, miodem, czy też bulionem z warzyw. Należy raz w miesiącu pamiętać o zastosowaniu tej metody na utratę zbędnych kilogramów. W momencie problemów kończymy ją po 10 dniach. Prezentowaną dietę stosuje się tylko od piątku do niedzieli, w pozostałe dni mamy obowiązek spożywać połowę z tego co na co dzień spożywamy i unikać ciast wysokokalorycznych i tłustych mięs. W ramach tejże diety musimy jeść mleczny posiłek na obiad (od poniedziałku do czwartku) np. 250g białego chudego mleka z 2 łyżeczkami miodu i jogurtem naturalnym.
Czytaj więcej...


Dieta cud
Wielu z nas słyszało o diecie cud. Czy jednak jest taka dieta. Rozwiązań na odchudzanie jest ogromna liczba teraz musimy wybrać jaki będzie skuteczny sposób na redukcje tkanki tłuszczowej. Powszechnie na czasie uważa się za najlepszą dietę, zupę redukującą tłuszcz. Całość jest bardzo łatwa do zrobienia i zawiera tylko naturalne produkty spożywcze.
Czytaj więcej...


Dieta antywrzodowa
Dieta antywrzodowa jest nakazywana w głównej mierze u osób dotkniętych z powodu choroby wrzodowej żołądka i dwunastnicy oraz wrzodów jelita, wywołanych poprzez niedobre nawyki żywieniowe: spożywanie posiłków w pośpiechu i mocno obfitych posiłków, a także spożywanie potraw mocno gorących lub bardzo zimnych. Ta metoda ma na celu zmniejszenie ilości substancji odpowiedzialnych za podwyższony poziom soku żołądkowego w naszym organizmie.
Czytaj więcej...


Dieta odchudzająca
Ukazana dieta daje nam utratę zbędnych tłuszczy w obrębie całego ciała. Wybierając zaprezentowany sposób starty wagi należy m.in. pamiętać że w ciągu dnia możemy sobie zezwolić na jedynie 5-6 małych posiłków, ważnym jest podjąć ćwiczenia, dzięki którym nasza przemiana materii się zwiększy, a my stracimy na masie, gdy budzimy się rano przyjmujmy węglowodany, natomiast na dalszym etapie dnia spożywajmy białka. Jeśli będziemy przestrzegać tych wytycznych, możecie liczyć na ogromne efekty w stracie masy i zdobyć idealną sylwetkę.
Czytaj więcej...


Dieta kosmonautów
Dieta na stres ma na za zadanie uodpornić nasz organizm na zdarzenia stresujące, których to w życiu codziennym jest mnóstwo. Dieta ta ma za zadanie trzymać odpowiedni poziom serotoniny w organizmie tak aby nie dać się wielkim napadom jedzenia i przybierania na masie. W opisywanej diecie produkty spożywcze rozdziela się na, porcje białek, porcje węglowodanów oraz porcje tłuszczy. Stosując równocześnie rozdział na porcje owoców, warzyw, napojów. By posiłki były tak utworzone, ażeby sprawiły wydzielanie serotoniny.
Czytaj więcej...


Dieta szwedzka
Ukazana dieta zajmuje 13 dni i pozwala na stracenie nawet do 20 kg. Jednak by zdobyć ten wspaniały wynik mamy zadanie szczegółowo stosować jej plan. Pamiętajmy nigdy nie możemy zezwolić sobie na picie alkoholu ani słodyczy. Istotnym jest by przyjmować 2 litry wody dziennie. Jeśli wykonamy 13 pełnych dni kuracji, mamy możliwość je powtórzyć dopiero po upływie 12 miesięcy. Wzorcowy jadłospis DZIEŃ 1 ...
Czytaj więcej...


Dieta dla 30-latki
Ukazania dieta, jak podpowiada sama nazwa, skierowana jest przede wszystkim do kobiet w wieku 30 lat lub po 30. Ważnym jest by w ramach tej metody rzucania zbędnych kilogramów przyjmować owoce cytrusowe, i zielone warzywa. Ponadto mamy obowiązek pamiętać o wyrzuceniu z naszego jadłospisu soli, a w jej miejsce stosowanie takich ziół jak: estragon, bazylia, kolendra. Pamiętajmy także by pić na dzień minimum 2 litry wody mineralnej.

Orientacyjny jadłospis

ŚNIADANIE

1 szklanka soku z grejpfruta, omlet z ziołami ...
Czytaj więcej...
Najświeższe komentarze :

wypasiona metoda odchudzania !!!! przestrzegajcie, wtedy będzie działać.

muszę stwierdzić, że ta metoda straty wagi przynosi rezultaty:-/ uważajmy na to co zjadamy a zobaczycie że będzie dobrze o i przede wszystkim samokontroli :)

jestem ciekawa jak dużo uda się schudnąć

bomba dieta efekty widoczne sa juz po tygodniu:)

Ta dieta jest rewelacyjnie dopracowana. Odchudzam się na niej już półtora tygodnia.

gites pierwszy dzien juz prawie za mna nie jest zle

moim zdaniem jest to doskonała metoda dochudzania

Hej. Dzisiaj już 8 dzień jest super działa bez problemuTagi : mak a dieta , dieta optymalna kwaśniewskiego , dieta skrzyneckiej , zaćma dieta , dieta kopenhadzka sfd , dieta po przejedzeniu , warfin dieta , dieta ig dzień po dniu , dieta przekąski , dieta strukturalna efekty , dieta przy białkomoczu , dieta dla uprawiających sport , dieta przy policystycznych jajnikach , dieta grupa krwi o rh+ , dieta a praca , dieta w nadkwasocie , dieta a zęby , dieta oparta na proteinach , dieta na spalenie brzucha , dieta przy wzdęciach , rihanna dieta , dieta niemowlaka 11 miesięcy , dieta płaski brzuch w 2 tygodnie ,


dieta błonnikowa przepisy   dieta kopenhaska+forum   dieta po zabiegu przepukliny pachwinowej   dieta kirsten stewart   dieta na otyłość brzuszną   dieta onz chomikuj   najlepsza dieta odchudzająca   dieta 1000 kalorii przykładowy jadłospis   dobra dieta aby przytyc   surowa dieta paula nisona ksiazka   dieta proteinowa kalafior   dieta na lepsze samopoczucie   dieta po wycięciu wyrostka   dieta dr maxa gersona   dieta dla jaroszy   dieta niskowęglowodanowa przykład   dieta dzienna w delegacji   dieta daniela pallotyni   dieta pszeniczna forum   dieta przy wzdęciach   surowa dieta przepisy   dieta niełączenia węglowodanów   dieta proteinowa białkowa   jaka dieta na zgage   dieta 5 latka   dieta fitnesek   


Regulamin | Polityka Prywatności | Kontakt