Jak Szybko Schudnąć
POPULARNE DIETY

Dieta cud
Każdy słyszał o diecie cud. Czy, aby napewno jest taka dieta. Sposobów na odchudzanie jest duża liczba teraz musimy wybrać ja ...
Komentarzy : 3


Dieta Andersona
Pomysłodawcą diety Andersona jest dietetyk z uniwersytetu w Los Angeles, Henry L. N. Anderson. Opiera się ona w głównej mierze na przest ...
Komentarzy : 3


Dieta niskocholesterowa
Zaprezentowany sposób straty wagi jest zarówno znakomitym rozwiązaniem dla osób, które to walczą z dużym poziomem ...
Komentarzy : 3


Dieta Kwaśniewskiego
Nazwa prezentowanej diety pochodzi od nazwiska jej twórcy, czyli dietetyka i lekarza Jana Kwaśniewskiego. Dzięki tej meto ...
Komentarzy : 5


Dieta odchudzająca
Prezentowana dieta daje nam utratę zbędnych tłuszczy w obszarze całego ciała. Wybierając opisany sposób odc ...
Komentarzy : 5


Dieta antycukrzycowa
Ta sposobność odchudzania ma w głównej mierze na celu zmiejszenie przyjmowania tłuszczy i węglowodanów: p ...
Komentarzy : 4


Dieta dr Budwig
Efektywność diety dr Budwig bierze się od pełnego poddania się zapisanym zaleceniom diety. Leczenie dietą dr Budwig ma trwać do peł ...
Komentarzy : 3


Dieta szwedzka
Prezentowana dieta obejmuje 13 dni i umożliwia zrzucenie nawet do 20 kg. Jednakże by zdobyć ten niesamowity efekt musimy dokła ...
Komentarzy : 3


Dieta mleczna
Ten sposób utraty wagi jest w dużej mierze przeznaczony dla tych, którzy przepadają za mlekiem, kakaem, miodem, czy też bulionem z warz ...
Komentarzy : 5


Dieta Hollywoodzka
Decydując się na dietę Hollywoodzką należy pamiętać by być bardzo ostrożnym, gdyż ta metoda odchudzania nie jest obfita w zby ...
Komentarzy : 4NORMY KALORII

Ilość kalorii jaką ma otrzymywać nasz organizm można wskazać za pomocą wzoru Harrisa i Benedicta:

Kobiety [kcal/dobę] = 665,1+ 9,56M + 1,85H – 4,68L

Mężczyźni [kcal/dobę] = 66,47 + 13,7M + 5H – 6,76L

Gdzie:
M – masa ciała (w kg);
H – wzrost (w cm);
L – wiek (w latach)

Oczywiście ilość spożywanych kalorii powinna by także zależeć od rodzaju pracy oraz aktywności fizycznej. Jeżeli masz pracę siedzące, dziennie możesz spożyć dla kobiet około 2100-2300 kcal, dla mężczyzn 2400-2600 kcal. W ewentualności umiarkowanie ciężkiej pracę możesz zjeść około 2400-2800 kcal dla kobiet i 2800-3200 kcal dla mężczyzn. Kiedy twoja praca jest ciążka fizycznie, dzienne zapotrzebowanie na kalorie dla kobiet to 2900-3200 kcal, dla mężczyzn od 4000 - 4500 kcal. Dla najlepszego doboru zapotrzebowania kalorycznego należy skontaktować sie z lekarzem lub dietetykiem wszelkie wartości są podane jedynie w celach informacyjnych.


BMI Wskaźnik masy ciała

BMI (ang. Body Mass Index) jest wskaźnikiem wagi ciała, umożliwiającym określenie czy masz odpowiednią wagę. Wyznacza się go przez podzielenie masy ciała prezentowanej w kilogramach przez kwadrat wysokości podawanej w metrach.- BMI poniżej 20 ostrzega o niedowadze.
- BMI między 20 do 25 prezentuje idealną wagę.
- BMI powyżej 25 prezentuje występowanie nadwagi.
- BMI powyżej 30 przedstawiawystępowanie otyłości.
- BMI powyżej 40 prezentuje występowanie bardzo dużej otyłości.


Liczba spalonych kalorii.

Osoba która rozpoczyna jakże trudny proces diety napewno zastanawia się ile kalorii spala podczas wykonywanych przez siebie w ciągu dnia czynności lub ćwiczeń. Ukazanie prawidłowej liczby spalanych kalorii jest niezwykle ciezkie, ponieważ jak możemy sobie wyobrazić każdy organizm jest inny i inaczej funkcjonuje. Postaraliśmy się jednak aby wykonać pokazową tabelę liczby spalonych kalorii w ciągu 1 godziny wysiłku fizycznego.

Aerobik 540 kcal
Bieg (4 min) 999 kcal
Ćwiczenia na siłownii 420 kcal
Czytanie 23 kcal
Czytanie głośno 160 kcal
Golf 240 kcal
Gotowanie 103 kcal
Gra w piłkę nożną 660 kcal
Intensywna gimnastyka 330 kcal
Jazda konna 640 kcal
Jazda na nartach 579 kcal
Jazda na rowerze 320 kcal
Jogging 420 kcal
Koszykówka 540 kcal
Lekka gimnastyka 220 kcal
Lekka praca biurowa 130 kcal
Leżenie, odpoczynek 70 kcal
Marszobieg 530 kcal
Mycie podłogi 220 kcal
Odkurzanie 160 kcal
Oglądanie TV 23 kcal
Ping-pong 290 kcal
Pływanie 440 kcal
Prasowanie 149 kcal
Prowadzenie samochodu 129 kcal
Robienie zakupów 310 kcal
Schodzenie ze schodów 369 kcal
Ścieranie kurzy 250 kcal
Siatkówka 460 kcal
Jazda na rolkach 408 kcal

Rezultaty wyszukiwania dla :

dieta na schudniecie


Dieta jogurtowa
Dieta jogurtowa, jak wskazuje nazwa, opiera się na jogurtach. W ramach tejże metody zrzucenia nadwagi powinno się poza owocami i pieczywem jeść jogurty z żywymi kulturami bakterii jak np. naturalny o nikłej zawartości tłuszczu, odtłuszczony owocowy i owocowy o przeciętnej zawartości tłuszczu. Metoda ta jest mocno skuteczna i dzięki jadłospisowi całkowicie naturalna.
Czytaj więcej...


Dieta szwedzka
Prezentowana dieta trwa 13 dni i umożliwia zrzucenie nawet do 20 kg. Jednakże by osiągnąć ten wspaniały efekt mamy zadanie szczegółowo stosować jej plan. Pamiętajmy nigdy nie możemy pozwolić sobie na picie alkoholu ani słodyczy. Znaczącym jest by przyjmować 2 litry wody na dzień. Jeśli wykonamy 13 pełnych dni kuracji, mamy możliwość je powtórzyć dopiero po okresie 12 miesięcy. Orientacyjny jadłospis DZIEŃ 1 ...
Czytaj więcej...


Dieta księżycowa
Jeśli nie macie możliwości zrzucenia wagi mimo, iż sięgaliście po różnorakie diety niskokaloryczne, to czas poczytać o diecie księżycowej. Ta metoda odchudzania pozwala na lżejsze przyswajanie produktów według naturalnego rytmu. W ramach diety księżycowej możemy jeść to na co mamy ochotę, jednak mamy obowiązek pamiętać o dziennym limicie kalorii (1000 przez pierwsze 2 tygodnie i 1200 przez kolejne 2). Istotnym jest także nie stosowanie soli oraz słodyczy.

Prezentowana dieta dzieli się na trzy fazy:

I FAZA (PRZYGOTOWANIE), II FAZA (ODCHUDZANIE), III FAZA (REGENERACJA)
Czytaj więcej...


Dieta dr Budwig
Skuteczność zdrowotna diety dr Budwig zależy od niebywałego poddania się zapisanym zaleceniom diety. Terapia dietą dr Budwig ma trwać do pełnego wyzdrowienia. Oblicza się, że ma to około 5 lat od zaniknięcia przejawów choroby. Trzeba przyjąć że ta mocna zmiana rodzaju odżywiania nie powinna być mniejsza niż dwa lata, zważywszy na to iż efekty mają prawo być dostarzegalne w niezwykle szybkim czasie. Pamiętajmy dieta dr Budwig posiada działanie mocno oczyszczająco więc nie należy jej stosować w momencie radio czy chemioterapii.
Czytaj więcej...


Dieta kosmonautów
Dieta na stres ma na za zadanie wzmocnić nasz organizm na elementy stresujące, których to w życiu codziennym jest mnóstwo. Dieta ta ma za zadanie zapewniać właściwy poziom serotoniny w ciele tak aby nie dać się ogromnym napadom jedzenia i przybierania na masie. W tej diecie produkty spożywcze rozdziela się na, porcje białek, porcje węglowodanów oraz porcje tłuszczy. Stosując jednocześnie rozdział na porcje owoców, warzyw, napojów. By posiłki były tak utworzone, ażeby pobudziły wydzielanie serotoniny.
Czytaj więcej...


Dieta odchudzająca
Przedstawiony sposób odchudzania gwarantuje nam utratę tkanki tłuszczowej w obrębie całego ciała. Decydując się na opisany sposób starty wagi należy m.in. pamiętać że w ciągu dnia możemy sobie zezwolić na jedynie 5-6 niewielkich posiłków, ważnym jest zdecydować się na ćwiczenia, dzięki którym nasza przemiana materii się powiększy, a my stracimy na wadze, gdy wstaniemy rano sięgajmy po węglowodany, natomiast na późniejszym etapie dnia spożywajmy białka. Jeśli będziemy przestrzegać tych wytycznych, możecie liczyć na znaczne efekty w utracie masy i zdobyć idealną sylwetkę.
Czytaj więcej...


Dieta antywrzodowa
Dieta antywrzodowa jest nakazywana przede wszystkim u osób cierpiących z powodu choroby wrzodowej żołądka i dwunastnicy oraz wrzodów jelita, wywołanych poprzez niedbałe nawyki żywieniowe: jedzenie w pośpiechu i mocno obfitych posiłków, a także spożywanie potraw bardzo gorących lub bardzo zimnych. Ta metoda ma na celu obniżenie ilości substancji odpowiadających za podwyższony poziom soku żołądkowego w naszym żałądku.
Czytaj więcej...


Dieta Kwaśniewskiego
Nazwa opisywanej diety wywodzi się od nazwiska jej twórcy, czyli dietetyka i lekarza Jana Kwaśniewskiego. Dzięki tej metodzie odchudzania mamy szansę stracić zrealizować tenże wynik musimy unikać takich produktów jak: słodkie napoje, groch, fasola, gotowane ziemniaki, potrawy z mąki (makaron, kluski, ciasta), chleb i inne pieczywo, kaszę i ryż, owoce i ich przetwory, miód, cukier i słodycze. 

W zamian ważne jest przyjmować: napoje bez cukru, śmietanę ( ½ l dziennie), pełne mleko, majonez, tłusty drób (gęsi, kaczki), tłuste ryby, salcesony, pasztety, wędliny podrobowe, tłustą wieprzowinę, mięso, tłuste sosy, galarety mięsne, podroby, jaja, tłuste sery, smalec, masło, boczek, słoninę.
Czytaj więcej...


Dieta niskocholesterowa
Dieta niskocholesterowa jest równocześnie wyśmienitym rozwiązaniem dla osób, które to walczą z złym poziomem cholesterolu i trójglicerydów, jak i dla ludzi, którym to w wysokim stopniu grozi miażdżyca, udar mózgu, zawał serca i niedokrwienie serca. 

Decydując się na tą metodę odchudzania mamy obowiązek przede wszystkim sięgać po takie produkty jak: ...
Czytaj więcej...


Dieta cud
Wszyscy słyszeli o diecie cud. Czy jednak jest taka dieta. Sposobów na odchudzanie jest wiele teraz trzeba zdecydować się jaki jest skuteczny sposób na zgubienie nadwagi. Powszechnie teraz uważa się za najskuteczniejszą dietę, zupę redukującą tłuszcz. Całość jest niebywale prosta do przygotowania i zawiera tylko naturalne produkty spożywcze.
Czytaj więcej...
Najświeższe komentarze :

jest zajebista ale, trzeba być wytrwałym ;p

Dość niezła dieta moje przyjaciółki ją stosowały i schudły.

Hej. Dzisiaj już 6 dzień jest klawa działa bez problemu

dziś jest drugi dzień diety, nawet ciężko, na razie nie zauważyłam żadnych zmian

Dieta jest fantastyczna... po prostu rewelacja!!! próbowa?em niedawno

ja stosowałąm tą metodę odchudzania byłą ona moją pierwszą i sądzę że jest świetna chociaż trochę podjadałam :P

To cudowna dieta A mówią, że taka nie istnieje.

zdumiewające, już kiedyś ją próbowałam i straciłam 3 kg przez tydzienTagi : dieta dla odchudzajacych , dieta śniadanie obiad kolacja , dieta kandydoza , dieta dla osób z zaparciami , rozsądna dieta odchudzająca , dieta biegunka , dieta bez cholesterolu , dieta na pozbycie sie tluszczu , dieta anji rubik , dieta barf , zmodyfikowana dieta dukana , dieta dla 50 latki , biologia dieta , pierre duncan dieta proteinowa , dieta pasożyty , dieta warzywno rybna , dieta dąbrowskiej wczasy , dieta po raku jelita grubego , dieta mięsna bezcukrowa , dieta punktowa książka , dieta nestle fitness , forum dyskusyjne dieta cambridge , pierre dukan dieta ,


dieta proteinowa powikłania   dieta dukana przepisy na potrawy   ryż dieta   dieta na wypryski   ayurveda dieta   gazy w jelitach dieta   dieta strażników   dieta kopenhaska godziny posiłków   dieta w 3 dni   dieta mamy karmiącej noworodka   anahi dieta   dieta wątrobowa ogórki kiszone   dr dukan dieta proteinowa   dieta alkoholika   dieta galaretkowa   dieta białkowa siłownia   dieta przy grzybicy jamy ustnej   dieta bogata w fosfor   dieta przy kamicy woreczka   dieta u dzieci z biegunką   dieta w zapaleniu wątroby   dieta proteinowa opinie lekarzy   dieta 10 dniowa forum   dieta w trakcie karmienia   dieta księżycowa   dieta praska   


Regulamin | Polityka Prywatności | Kontakt