Jak Szybko Schudnąć

POPULARNE DIETY

Dieta odchudzająca
Prezentowana dieta daje nam stratę tkanki tłuszczowej w obszarze całego ciała. Wybierając opisany sposób starty w ...
Komentarzy : 3


Dieta antywrzodowa
Dieta antywrzodowa jest wskazana przede wszystkim u osób dotkniętych z powodu choroby wrzodowej żołądka i dwunastnicy oraz wrzodów ...
Komentarzy : 3


Dieta antycukrzycowa
Ta sposobność odchudzania ma przede wszystkim na celu ograniczenie jedzenia tłuszczy i węglowodanów: posiłków z ogro ...
Komentarzy : 3


Dieta Kwaśniewskiego
Nazwa opisywanej diety pochodzi od nazwiska jej pomysłodawcy, czyli dietetyka i lekarza Jana Kwaśniewskiego. Dzięki ...
Komentarzy : 3


Dieta dr Budwig
Pozytywne działanie diety dr Budwig uzależniona jest od niebywałego poddania się wszystkim rygorom diety. Leczenie dietą dr Budwig ...
Komentarzy : 5


Dieta cud
Wielu z nas słyszało o diecie cud. Czy, aby napewno jest taka dieta. Rozwiązań na odchudzanie jest wiele teraz należy wybrać jaki może ...
Komentarzy : 5


Dieta dla 30-latki
Prezentowana dieta, jak podpowiada sama nazwa, adresowana jest przede wszystkim do kobiet w wieku 30 lat lub po 30. ...
Komentarzy : 3


Dieta dr Haya
Autorem opisanej metody utraty niechcianych tłuszczyków jest amerykański doktor William Howard Haya. Dokonał on podziału ...
Komentarzy : 3


Dieta jogurtowa
Opisana dieta, jak sygnalizuje nazwa, wspiera się na jogurtach. W ramach tejże metody straty wagi należy się poza owocami i pieczywe ...
Komentarzy : 3


Dieta Hollywoodzka
Podejmując dietę Hollywoodzką mamy pamiętać by być niebywale ostrożnym, gdyż ta metoda utraty wagi nie jest obfita w zbyt wiele składników ...
Komentarzy : 4NORMY KALORII

Liczba kalorii jaką potrzebuje nasz organizm da się wyznaczyć za pomocą wzoru Harrisa i Benedicta:

Kobiety [kcal/dobę] = 665,1+ 9,56M + 1,85H – 4,68L

Mężczyźni [kcal/dobę] = 66,47 + 13,7M + 5H – 6,76L

Gdzie:
M – masa ciała (w kg);
H – wzrost (w cm);
L – wiek (w latach)

Jednakże ilość przyjmowanych kalorii powinna by również zależeć od sposobu pracy oraz aktywności fizycznej. Kiedy masz posadę siedzące, dziennie powinieneś spożyć dla kobiet około 2100-2300 kcal, dla mężczyzn 2400-2600 kcal. W przypadku lekko ciężkiej pracę możesz spożyć około 2400-2800 kcal dla kobiet i 2800-3200 kcal dla mężczyzn. Kiedy twoja praca jest ciążka fizycznie, dzienne zapotrzebowanie na kalorie dla kobiet to 2900-3200 kcal, dla mężczyzn od 4000 - 4500 kcal. Dla najlepszego dobrania zapotrzebowania kalorycznego należy skontaktować sie z lekarzem lub dietetykiem wszystkie wartości są podane jedynie w celach informacyjnych.


BMI Wskaźnik masy ciała

BMI (ang. Body Mass Index) jest wskaźnikiem wagi ciała, dającym możliwość na wyznaczenie czy masz właściwą wagę. Oblicza się go przez podzielenie masy ciała podanej w kilogramach przez kwadrat wysokości podawanej w metrach.- BMI poniżej 20 upomina o niedowadze.
- BMI między 20 do 25 przedstawia normalną wagę.
- BMI powyżej 25 prezentuje występowanie nadwagi.
- BMI powyżej 30 oznaczawystępowanie otyłości.
- BMI powyżej 40 prezentuje występowanie bardzo dużej otyłości.


Liczba spalonych kalorii.

Każdy kto rozpoczyna jakże mozolny proces odchudzania napewno zastanawia się ile kalorii spala podczas wykonywanych przez siebie w ciągu dnia czynności lub innych wysiłków fizycznych. Zobrazowanie realnej liczby spalanych kalorii jest bardzo trudne, ponieważ jak wiadomo każdy organizm jest inny i inaczej funkcjonuje. Dołożyliśmy starań jednak aby przedstawić orientacyjną tabelę liczby spalonych kalorii w ciągu 1 godziny wysiłku fizycznego.

Aerobik 540 kcal
Bieg (4 min) 999 kcal
Ćwiczenia na siłownii 420 kcal
Czytanie 23 kcal
Czytanie głośno 160 kcal
Golf 240 kcal
Gotowanie 103 kcal
Gra w piłkę nożną 660 kcal
Intensywna gimnastyka 330 kcal
Jazda konna 640 kcal
Jazda na nartach 579 kcal
Jazda na rowerze 320 kcal
Jogging 420 kcal
Koszykówka 540 kcal
Lekka gimnastyka 220 kcal
Lekka praca biurowa 130 kcal
Leżenie, odpoczynek 70 kcal
Marszobieg 530 kcal
Mycie podłogi 220 kcal
Odkurzanie 160 kcal
Oglądanie TV 23 kcal
Ping-pong 290 kcal
Pływanie 440 kcal
Prasowanie 149 kcal
Prowadzenie samochodu 129 kcal
Robienie zakupów 310 kcal
Schodzenie ze schodów 369 kcal
Ścieranie kurzy 250 kcal
Siatkówka 460 kcal
Jazda na rolkach 408 kcal

Rezultaty wyszukiwania dla :

dieta na szybkie schudnięcieDieta mleczna
Ten sposób utraty wagi jest w dużej mierze skierowany dla tych, którzy przepadają za mlekiem, kakaem, miodem, czy też bulionem z warzyw. Musimy raz w miesiącu pamiętać o zastosowaniu tej metody na utratę zbędnych kilogramów. W przypadku problemów przerywamy ją po 10 dniach. Prezentowaną dietę stosuje się jedynie od piątku do niedzieli, w pozostałe dni należy przyjmować połowę z tego co normalnie spożywamy i unikać ciast wysokokalorycznych i tłustych mięs. W ramach tejże diety musimy przyjmować mleczny posiłek na obiad (od poniedziałku do czwartku) np. 250g białego lekkiego mleka z 2 łyżeczkami miodu i jogurtem naturalnym.
Czytaj więcej...


Dieta niskocholesterowa
Dieta niskocholesterowa jest jednocześnie wyśmienitym rozwiązaniem dla osób, które to borykają się z podwyższonym poziomem cholesterolu i trójglicerydów, jak i dla osób, którym to w wysokim stopniu zagraża miażdżyca, udar mózgu, zawał serca i niedokrwienie serca. 

Decydując się na tą metodę zrzucania zbędnych kilogramów musimy przede wszystkim sięgać po takie produkty jak: ...
Czytaj więcej...


Dieta kosmonautów
Dieta na stres ma na za zadanie wzmocnić nasz organizm na elementy stresujące, których to w życiu codziennym nie brakuje. Dieta ta ma za zadanie zapewniać odpowiedni poziom serotoniny w ciele tak aby ustrzec się ogromnym atakom jedzenia i przybierania na masie. W prezentowanej diecie produkty spożywcze składa się na, porcje białek, porcje węglowodanów oraz porcje tłuszczy. Stosując równocześnie podział na porcje owoców, warzyw, napojów. By posiłki były tak dobrane, ażeby pobudziły wydzielanie serotoniny.
Czytaj więcej...


Dieta dla 30-latki
Ukazania dieta, jak podpowiada sama nazwa, kierowana jest w głównej mierze do kobiet w wieku 30 lat lub po 30. Ważnym jest by w ramach tej metody straty wagi spożywać owoce cytrusowe, i zielone warzywa. Również musimy pamiętać o wykreśleniu z naszego jadłospisu soli, a w jej miejsce zastosowanie takich ziół jak: estragon, bazylia, kolendra. Pamiętajmy również by pić na dzień minimum 2 litry wody mineralnej.

Orientacyjny jadłospis

ŚNIADANIE

1 szklanka soku z grejpfruta, omlet z ziołami ...
Czytaj więcej...


Dieta Andersona
Twórcą diety Andersona jest dietetyk z uniwersytetu w Los Angeles, Henry L. N. Anderson. Bazuje ona w głównej mierze na liczeniu wielkości kalorii nade wszystko wieczorem także na nie łączeniu określonych produktów ze sobą. 

Ważne jest by: 
- od północy do 12.00 jeść owoce i soki z nich wytworzone
Czytaj więcej...


Dieta szwedzka
Dieta szwedzka obejmuje 13 dni i umożliwia zrzucenie nawet do 20 kg. Jednak by osiągnąć ten niesamowity wynik mamy zadanie szczegółowo przestrzegać jej jadłospisu. Pamiętajmy nigdy nie możemy pozwolić sobie na picie alkoholu ani słodyczy. Znaczącym jest by pić 2 litry wody na dzień. Jeśli przeprowadzimy 13 pełnych dni kuracji, mamy możliwość je powtórzyć dopiero po okresie 12 miesięcy. Przykładowy jadłospis DZIEŃ 1 ...
Czytaj więcej...


Dieta Kwaśniewskiego
Znaczenie opisywanej diety pochodzi od nazwiska jej twórcy, czyli dietetyka i lekarza Jana Kwaśniewskiego. Dzięki tej metodzie odchudzania mamy możliwość zrzucić osiągnąć prezentowany wynik mamy obowiązek zrezygnować z takich produktów jak: słodkie napoje, groch, fasola, gotowane ziemniaki, potrawy z mąki (makaron, kluski, ciasta), chleb i inne pieczywo, kaszę i ryż, owoce i ich przetwory, miód, cukier i słodycze. 

A niebywale ważne jest przyjmować: napoje bez cukru, śmietanę ( ½ l dziennie), pełne mleko, majonez, tłusty drób (gęsi, kaczki), tłuste ryby, salcesony, pasztety, wędliny podrobowe, tłustą wieprzowinę, mięso, tłuste sosy, galarety mięsne, podroby, jaja, tłuste sery, smalec, masło, boczek, słoninę.
Czytaj więcej...


Dieta dr Haya
Pomysłodawcą zaprezentowanej metody straty niechcianych tłuszczyków jest amerykański uczony William Howard Haya. Dokonał on rozdział pożywienia na produkty białkowe, węglowodanowe i neutralne. W ramach jego diety mamy możliwosć sobie pozwolić na trzy posiłki na dzień: posiłek węglowodanowy, posiłek białkowy i posiłek owocowy lub warzywny. Poza tym przyzwalane są dwie przekąski na dzień. Pomiędzy artykułami bogatymi w węglowodany i białka powinna przeprowadzać co najmniej 4 godzinna przerwa.
Czytaj więcej...


Dieta antycukrzycowa
Ta metoda utraty wagi ma przede wszystkim na celu ograniczenie jedzenia tłuszczy i węglowodanów: posiłków z wielką ilością cukru i słodyczy. Natomiast możemy sobie pozwolić na większą porcję białka. W metodzie antycukrzycowej musimy pamiętać o stałej ilości posiłków na dzień i w ustalonych porach.

W ramach prezentowanej metody nie spożywajmy:
- miód, cukier oraz wyroby i przetwory z cukrem...
Czytaj więcej...


Dieta antywrzodowa
Dieta antywrzodowa jest nakazywana w głównej mierze u osób cierpiących z powodu choroby wrzodowej żołądka i dwunastnicy oraz wrzodów jelita, wywołanych poprzez niedobre nawyki żywieniowe: spożywanie posiłków w pośpiechu i bardzo obfitych posiłków, a także jedzenie potraw mocno gorących lub mocno zimnych. Ta dieta ma na celu zminimalizowanie ilości substancji odpowiadających za podwyższony poziom soku żołądkowego w naszym ciele.
Czytaj więcej...
Najświeższe komentarze :

jestem ciekawa jak mocno uda się schudnąć

ekstra metoda odchudzania !!!! przestrzegajcie, wtedy będzie działać.

Dieta mi odpowiada niebywale fajna można powiedzieć najlepsza jaką do tej pory stosowałam. Polecam każdemu!

Gdzie odnajde tą dietę? powie mi ktoś czy ona faktycznie działa ?

Pozdrawiam, ja także przechodziłam tą dietę, stosowałam ją dwa lata temu i naprawdę bardzo sobie chwale. Nie jest lekko przyznaje ale jakierezultaty.

Dieta jest cudowna polecam :) jesli jesteś wytrwała

A ja rozpoczęłam tą dietkę dzisiaj jak narazie klawa

obywatele dieta jest super stosuje i nawet głodna nie jestemTagi : detoks dieta , dieta soki owocowe , dieta po siłowni , dieta po anoreksji , dieta na męski brzuch , nadżerki żołądka dieta , dieta wegetariańska opis , dieta kwaśniewskiego za i przeciw , dieta p grzybicza , dieta raw food , dieta dr pierre dukan przepisy , dieta dr dukana opinie , dieta i tal , krakersy dieta , faza uderzeniowa dieta proteinowa , dieta na dna moczanowa , dieta na zęby , dieta sportowa , dieta protal faza uderzeniowa , dieta 1500 kcal , dieta kamicy żółciowej , dieta 4 kg w tydzień , forum dieta protal ,


dieta dr. pierre dukan   6 miesięczne dziecko dieta   szybka dieta tygodniowa   dieta na rzezbe odżywianie   kukurydza a dieta   dieta papryka   dieta katowice   dieta norweska opinie   dieta sterydy   dieta ketoza   13 dniowa dieta kopenhaska   dur brzuszny dieta   dieta skuteczna forum   dieta dla endomorfika   dieta przy 6 weidera   dieta proteinowa pieczywo   tania dieta tygodniowa   dieta w dni nietreningowe   dieta obiady   dieta norweska kafeteria   dr.budwig dieta   kiedy pełna dieta   dieta przelicznik   dieta mamy przy skazie białkowej dziecka   dieta po operacji żołądka   dieta dla faceta   


Regulamin | Polityka Prywatności | Kontakt