Jak Szybko Schudnąć
POPULARNE DIETY

Dieta jogurtowa
Zaprezentowana dieta, jak wskazuje nazwa, opiera się na jogurtach. W ramach tejże metody zrzucenia zbędnych tłuszczy należy się ...
Komentarzy : 4


Dieta odchudzająca
Prezentowana dieta gwarantuje nam stratę tkanki tłuszczowej w obrębie całego ciała. Decydując się na opisany sposób starty ...
Komentarzy : 3


Dieta antywrzodowa
Dieta antywrzodowa jest polecana w głównej mierze u osób cierpiących z powodu choroby wrzodowej żołądka i dwunastnicy oraz wrzodów ...
Komentarzy : 4


Dieta szwedzka
Ukazana dieta trwa 13 dni i daje szansę na zrzucenie nawet do 20 kg. Jednakże by osiągnąć ten wspaniały efekt mamy zadanie dokł ...
Komentarzy : 3


Dieta księżycowa
Jeżeli nie mogliście zrzucenia wagi mimo, iż sięgaliście po różne diety niskokaloryczne, to czas pomyśleć o diecie księżycowej. ...
Komentarzy : 3


Dieta kosmonautów
Dieta na stres ma na za zadanie uodpornić nasz organizm na elementy stresujące, których to w życiu codziennym nie brakuje ...
Komentarzy : 5


Dieta dr Haya
Pomysłodawcą opisanej metody straty niepotrzebnych kilogramów jest amerykański uczony William Howard Haya. Przeprowadził on rozd ...
Komentarzy : 5


Dieta dla 30-latki
Ukazania dieta, jak podpowiada sama nazwa, adresowana jest przede wszystkim do kobiet w wieku 30 lat lub po 30. ...
Komentarzy : 3


Dieta cud
Wszyscy słyszeli o diecie cud. Czy jednak jest taka dieta. Rozwiązań na odchudzanie jest wiele teraz musimy zdecydować się jaki ...
Komentarzy : 3


Dieta Andersona
Twórcą diety Andersona jest pracownik z uniwersytetu w Los Angeles, Henry L. N. Anderson. Polega ona w głównej mierze na l ...
Komentarzy : 5NORMY KALORII

Wielkość kalorii jaką potrzebuje nasz układ pokarmowy idzie wyznaczyć za pomocą wzoru Harrisa i Benedicta:

Kobiety [kcal/dobę] = 665,1+ 9,56M + 1,85H – 4,68L

Mężczyźni [kcal/dobę] = 66,47 + 13,7M + 5H – 6,76L

Gdzie:
M – masa ciała (w kg);
H – wzrost (w cm);
L – wiek (w latach)

Z pewnością liczba spożywanych kalorii należała by również zależeć od rodzaju pracy oraz aktywności fizycznej. Jeżeli posiadasz posadę siedzące, dziennie możesz spożyć dla kobiet około 2100-2300 kcal, dla mężczyzn 2400-2600 kcal. W przypadku umiarkowanie ciężkiej pracę możesz zjeść około 2400-2800 kcal dla kobiet i 2800-3200 kcal dla mężczyzn. gdy twoja posada jest ciążka fizycznie, dzienne zapotrzebowanie na kalorie dla kobiet to 2900-3200 kcal, dla mężczyzn od 4000 - 4500 kcal. Dla najlepszego obliczenia zapotrzebowania kalorycznego najlepiej skontaktować sie z lekarzem lub dietetykiem wszystkie informacje są podane jedynie w celach informacyjnych.


BMI Wskaźnik masy ciała

BMI (ang. Body Mass Index) jest wyznacznikiem masy ciała, pozwalającym na zdefiniowanie czy masz właściwą wagę. Wyznacza się go poprzez podzielenie masy ciała mierzonej w kilogramach przez kwadrat wysokości podawanej w metrach.- BMI poniżej 20 informuje o niedowadze.
- BMI między 20 do 25 przedstawia normalną wagę.
- BMI powyżej 25 oznacza występowanie nadwagi.
- BMI powyżej 30 przedstawiawystępowanie otyłości.
- BMI powyżej 40 przedstawia występowanie bardzo dużej otyłości.


Liczba spalonych kalorii.

Osoba która rozpoczyna jakże trudny etap diety napewno rozmyśla ile kalorii spala podczas wykonywanych przez siebie w ciągu dnia zająć lub ćwiczeń. Określenie rzetelnej ilości spalanych kalorii jest bardzo ciezkie, ponieważ jak możemy sobie wyobrazić każdy organizm jest inny i inaczej funkcjonuje. Dołożyliśmy starań jednak aby wykonać pokazową tabelę liczby spalonych kalorii w ciągu 1 godziny wysiłku fizycznego.

Aerobik 540 kcal
Bieg (4 min) 999 kcal
Ćwiczenia na siłownii 420 kcal
Czytanie 23 kcal
Czytanie głośno 160 kcal
Golf 240 kcal
Gotowanie 103 kcal
Gra w piłkę nożną 660 kcal
Intensywna gimnastyka 330 kcal
Jazda konna 640 kcal
Jazda na nartach 579 kcal
Jazda na rowerze 320 kcal
Jogging 420 kcal
Koszykówka 540 kcal
Lekka gimnastyka 220 kcal
Lekka praca biurowa 130 kcal
Leżenie, odpoczynek 70 kcal
Marszobieg 530 kcal
Mycie podłogi 220 kcal
Odkurzanie 160 kcal
Oglądanie TV 23 kcal
Ping-pong 290 kcal
Pływanie 440 kcal
Prasowanie 149 kcal
Prowadzenie samochodu 129 kcal
Robienie zakupów 310 kcal
Schodzenie ze schodów 369 kcal
Ścieranie kurzy 250 kcal
Siatkówka 460 kcal
Jazda na rolkach 408 kcal

Rezultaty wyszukiwania dla :

beagle dieta


Dieta Hollywoodzka
Chcąc stosować dietę Hollywoodzką mamy pamiętać by być niezwykle ostrożnym, ponieważ ta metoda chudnięcia nie jest obfita w zbyt wiele składników odżywczych. Podejmując tą dietę musimy respektować dzienną dawkę kalorii 1200 kcal; 1500 kcal. Jednak ważne jest również by drastycznie nie zmniejszać ich poziomu w naszym ciele, lecz możliwie stopniowo np. 200 kcal tygodniowo. Dodatkowo obligatoryjnym jest umieszczenie w naszym menu takich składników jak: jogurt naturalny, cebula, otręby, drożdże, kiełki.
Czytaj więcej...


Dieta antycukrzycowa
Ta sposobność utraty wagi ma w głównej mierze na celu zredukowanie jedzenia tłuszczy i węglowodanów: potraw z dużą ilością cukru i słodyczy. W zamian możemy sobie pozwolić na zwiększoną porcję białka. W diecie antycukrzycowej mamy obowiązek pamiętać o stałej ilości posiłków na dzień i w wyznaczonych porach.

W ramach ukazanej diety nie jedzmy:
- miód, cukier oraz wyroby i przetwory z cukrem...
Czytaj więcej...


Dieta księżycowa
Jeżeli nie możecie schudnąć pomimo, iż sięgaliście po różnorodne diety niskokaloryczne, to czas poczytać o diecie księżycowej. Ta metoda pozwala na lżejsze przyjmowanie składników według naturalnego rytmu. Stosując diety księżycowej możemy jeść to na co mamy ochotę, jednak musimy pamiętać o dziennym limicie kalorii (1000 przez około 2 tygodnie i 1200 przez kolejne 2). Istotnym jest również nie stosowanie soli oraz słodyczy.

Dieta księżycowa dzieli się na trzy fazy:

I FAZA (PRZYGOTOWANIE), II FAZA (ODCHUDZANIE), III FAZA (REGENERACJA)
Czytaj więcej...


Dieta Kwaśniewskiego
Nazwa tejże diety wywodzi się od nazwiska jej twórcy, czyli dietetyka i lekarza Jana Kwaśniewskiego. Dzięki tej metodzie likwidacji nadwagi mamy możliwość Aby zrealizować tenże cel mamy obowiązek zrezygnować z takich produktów jak: słodkie napoje, groch, fasola, gotowane ziemniaki, potrawy z mąki (makaron, kluski, ciasta), chleb i inne pieczywo, kaszę i ryż, owoce i ich przetwory, miód, cukier i słodycze. 

W zamian ważne jest przyjmować: napoje bez cukru, śmietanę ( ½ l dziennie), pełne mleko, majonez, tłusty drób (gęsi, kaczki), tłuste ryby, salcesony, pasztety, wędliny podrobowe, tłustą wieprzowinę, mięso, tłuste sosy, galarety mięsne, podroby, jaja, tłuste sery, smalec, masło, boczek, słoninę.
Czytaj więcej...


Dieta odchudzająca
Dieta odchudzająca daje nam utratę zbędnych tłuszczy w obrębie całego ciała. Wybierając tenże sposób starty wagi należy m.in. pamiętać że w ciągu dnia możemy sobie zezwolić na jedynie 5-6 małych posiłków, ważnym jest podjąć ćwiczenia, poprzez które nasza przemiana materii się zwiększy, a my utracimy na masie, gdy wstaniemy rano spożywajmy węglowodany, natomiast na dalszym etapie dnia spożywajmy białka. Jeśli podporządkujecie się do tych zasad, możecie liczyć na ogromne efekty w stracie masy i zdobyć idealną sylwetkę.
Czytaj więcej...


Dieta jogurtowa
Prezentowana dieta, jak podkreśla nazwa, bazuje na jogurtach. W ramach tejże metody straty wagi powinno się poza owocami i pieczywem spożywać jogurty z żywymi kulturami bakterii jak np. naturalny o zaniżonej zawartości tłuszczu, odtłuszczony owocowy i owocowy o zwykłej zawartości tłuszczu. Metoda ta jest mocno skuteczna i dzięki jadłospisowi całkowicie naturalna.
Czytaj więcej...


Dieta dr Budwig
Skuteczność zdrowotna diety dr Budwig wynika od drastycznego poddania się zapisanym wskazówką diety. Leczenie dietą dr Budwig powinna trwać do zupełnego wyleczenia. Zakłada się, że jest to około 5 lat od zaniku objawów choroby. Trzeba zrozumieć że ta ogromna zmiana warunków żywienia nie ma być mniejsza niż dwa lata, zważywszy na to iż wyniki są niekiedy zauważalne w bardzo szybkim czasie. Pamiętajmy dieta dr Budwig posiada działanie ogromnie oczyszczająco także nie można jej stosować w momencie radio czy chemioterapii.
Czytaj więcej...


Dieta antywrzodowa
Dieta antywrzodowa jest polecana przede wszystkim u osób cierpiących z powodu choroby wrzodowej żołądka i dwunastnicy oraz wrzodów jelita, wywołanych poprzez niedobre nawyki żywieniowe: jedzenie w pośpiechu i bardzo obfitych posiłków, a także jedzenie pokarmów mocno gorących lub mocno zimnych. Ta metoda ma na celu zbicie ilości substancji odpowiadających za wyższy poziom soku żołądkowego w naszym ciele.
Czytaj więcej...


Dieta cud
Każdy słyszał o diecie cud. Czy, aby napewno jest taka dieta. Rozwiązań na odchudzanie jest wiele teraz należy zdecydować się jaki będzie skuteczny sposób na zgubienie nadwagi. Ogólnie teraz uważa się za najlepszą dietę, zupę redukującą tłuszcz. Całość jest niebywale prosta do zrobienia i zawiera jedynie naturalne środki spożywcze.
Czytaj więcej...


Dieta dla 30-latki
Ukazania dieta, jak wskazuje sama nazwa, adresowana jest w głównej mierze do kobiet w wieku 30 lat lub po 30. Istotnym jest by w ramach tej metody rzucania zbędnych kilogramów jeść owoce cytrusowe, i zielone warzywa. Równocześnie powinniśmy pamiętać o wykreśleniu z naszego jadłospisu soli, a w jej miejsce stosowanie takich ziół jak: estragon, bazylia, kolendra. Nie zapominajmy również by pić na dzień minimum 2 litry wody mineralnej.

Przykładowy jadłospis

ŚNIADANIE

1 szklanka soku z grejpfruta, omlet z ziołami ...
Czytaj więcej...
Najświeższe komentarze :

metoda jest spoko, można uzyskać bardzo zadowalające efekty.

witajcie kobitki. dzisiaj mój kolejny dzień, jak narazie jest zajebista naprawdę chce zrzucić zbędny tłuszczyk. POZDRAWIAM !!! i POWODZENIA!!!

metoda odchudzania jest skuteczna.

znakomita dieta efekty widoczne sa juz po tygodniu:)

POLECAM WSZYSTKIM, NAPRAWDĘ DOBRA DIETA

To bombowa metoda odchudzania A mówią, że taka nie istnieje.

Dieta jest klawa polecam :) jesli jesteś wytrwała

Mocno mnie ciekawią wrażenia na temat tej metody straty wagi, mam ja w planachTagi : dieta zaparcia , dieta na większy tyłek , dieta koszykarza , dieta dojelitowa bezresztkowa , dieta po 12 miesiącu , dieta makrela , surówki dieta , dieta rozmiar w dół , dieta wrzodziejące zapalenie jelita grubego , dieta służbowa w 2009 , dieta lekkostrawna bezmleczna , dieta męska , dieta punktowana , dieta dantego , prawidłowa dieta młodzieży , kotlety sojowe a dieta , dieta płaskiego brzucha ebook , jaka dieta dla mężczyzny , dieta wysoko w blonnik , dieta w dusznicy bolesnej , dieta dziecka 7 miesięcznego , pasternak dieta , dieta ryż ,


dieta przy grzybicy paznokci   dieta przy pęcherzyku żółciowym   dieta młodzieży   dieta mamy noworodka   dieta książka   lamblie a dieta   dieta kulturystów   dieta bieganie   stomia jelitowa dieta   dieta zgodna z grupą krwi 0 przepisy   dieta w astmie   brokuły przepisy dieta   tyra banks dieta   dieta dla diabetyków przepisy   eskimosi dieta   dieta haya   maślanka dieta dukana   dieta zona   książka dieta south beach   wzw a dieta   dieta przy łojotokowym zapaleniu skóry   jabłkowa dieta oczyszczająca   grupa krwi dieta b   dieta kwasniewskiego.pl   dieta albo cud empik   ldl dieta   


Regulamin | Polityka Prywatności | Kontakt