Jak Szybko Schudnąć

POPULARNE DIETY

Dieta antywrzodowa
Dieta antywrzodowa jest nakazywana w głównej mierze u osób cierpiących z powodu choroby wrzodowej żołądka i dwunastnicy oraz wrzodów ...
Komentarzy : 3


Dieta dr Budwig
Wpływ na zdowie diety dr Budwig wynika od pełnego poddania się omówionym rygorom diety. Terapia dietą dr Budwig ma trwać do z ...
Komentarzy : 5


Dieta dla 30-latki
Ta dieta, jak wskazuje sama nazwa, skierowana jest przede wszystkim do kobiet w wieku 30 lat lub po 30. Istotnym ...
Komentarzy : 4


Dieta Kwaśniewskiego
Nazwa tejże diety wywodzi się od nazwiska jej pomysłodawcy, czyli dietetyka i lekarza Jana Kwaśniewskiego. Dzięki te ...
Komentarzy : 3


Dieta dr Haya
Autorem opisanej metody straty niechcianych tłuszczyków jest amerykański uczony William Howard Haya. Przeprowadził on po ...
Komentarzy : 4


Dieta cud
Każdy słyszał o diecie cud. Czy, aby napewno jest taka dieta. Rozwiązań na odchudzanie jest ogromna liczba teraz musimy zdecydować się ja ...
Komentarzy : 5


Dieta antycukrzycowa
Ta metoda straty wagi ma przede wszystkim na celu zmiejszenie przyjmowania tłuszczy i węglowodanów: potra ...
Komentarzy : 4


Dieta odchudzająca
Ukazana dieta gwarantuje nam stratę zbędnych tłuszczy w obszarze całego ciała. Wybierając opisany sposób od ...
Komentarzy : 5


Dieta kosmonautów
Dieta na stres ma na celu uodpornić nasz organizm na zdarzenia stresujące, których to w życiu codziennym jest mnóstwo. Dieta ta ma z ...
Komentarzy : 4


Dieta Andersona
Autorem diety Andersona jest dietetyk z uniwersytetu w Los Angeles, Henry L. N. Anderson. Bazuje ona przede wszystkim na ...
Komentarzy : 3NORMY KALORII

Wielkość kalorii jaką potrzebuje nasz układ pokarmowy idzie wskazać za pomocą wzoru Harrisa i Benedicta:

Kobiety [kcal/dobę] = 665,1+ 9,56M + 1,85H – 4,68L

Mężczyźni [kcal/dobę] = 66,47 + 13,7M + 5H – 6,76L

Gdzie:
M – masa ciała (w kg);
H – wzrost (w cm);
L – wiek (w latach)

Oczywiście liczba spożywanych kalorii należała by również być uzależniona od rodzaju pracy oraz intensywności fizycznej. Kiedy masz zajęcie siedzące, dziennie powinieneś spożyć dla kobiet około 2100-2300 kcal, dla mężczyzn 2400-2600 kcal. W ewentualności lekko ciężkiej pracę możesz zjeść około 2400-2800 kcal dla kobiet i 2800-3200 kcal dla mężczyzn. Jednak gdy twoja posada jest ciążka fizycznie, dzienne potrzeby na kalorie dla kobiet to 2900-3200 kcal, dla mężczyzn od 4000 - 4500 kcal. Dla prawidłowego wyliczenia zapotrzebowania kalorycznego najlepiej skontaktować sie z lekarzem lub dietetykiem wszystkie informacje są podane jedynie w celach informacyjnych.


BMI Wskaźnik masy ciała

BMI (ang. Body Mass Index) jest wyznacznikiem wagi ciała, pozwalającym na zdefiniowanie czy masz właściwą wagę. Oblicza się go poprzez podzielenie masy ciała zapisanej w kilogramach przez kwadrat wysokości mierzonej w metrach.- BMI poniżej 20 informuje o niedowadze.
- BMI między 20 do 25 prezentuje prawidłową wagę.
- BMI powyżej 25 prezentuje występowanie nadwagi.
- BMI powyżej 30 przedstawiawystępowanie otyłości.
- BMI powyżej 40 przedstawia występowanie bardzo dużej otyłości.


Liczba spalonych kalorii.

Każdy kto rozpoczyna jakże mozolny etap odchudzania napewno zastanawia się ile kalorii spala podczas wykonywanych przez siebie w ciągu dnia czynności lub ćwiczeń. Zobrazowanie prawidłowej ilości spalanych kalorii jest niezwykle trudne, ponieważ jak możemy sobie wyobrazić każdy organizm jest inny i inaczej funkcjonuje. Dołożyliśmy starań jednak aby przedstawić orientacyjną tabelę liczby spalonych kalorii w ciągu 1 godziny wysiłku fizycznego.

Aerobik 540 kcal
Bieg (4 min) 999 kcal
Ćwiczenia na siłownii 420 kcal
Czytanie 23 kcal
Czytanie głośno 160 kcal
Golf 240 kcal
Gotowanie 103 kcal
Gra w piłkę nożną 660 kcal
Intensywna gimnastyka 330 kcal
Jazda konna 640 kcal
Jazda na nartach 579 kcal
Jazda na rowerze 320 kcal
Jogging 420 kcal
Koszykówka 540 kcal
Lekka gimnastyka 220 kcal
Lekka praca biurowa 130 kcal
Leżenie, odpoczynek 70 kcal
Marszobieg 530 kcal
Mycie podłogi 220 kcal
Odkurzanie 160 kcal
Oglądanie TV 23 kcal
Ping-pong 290 kcal
Pływanie 440 kcal
Prasowanie 149 kcal
Prowadzenie samochodu 129 kcal
Robienie zakupów 310 kcal
Schodzenie ze schodów 369 kcal
Ścieranie kurzy 250 kcal
Siatkówka 460 kcal
Jazda na rolkach 408 kcal

Rezultaty wyszukiwania dla :

dieta do 1000 kcalDieta księżycowa
Jeżeli nie macie możliwości pozbycia sie tłuszczu mimo, iż sięgaliście po różne diety niskokaloryczne, to czas poczytać o diecie księżycowej. Ta dieta zezwala na łagodniejsze przyswajanie jedzenia według naturalnego rytmu. Stosując diety księżycowej możemy spożywać to na co mamy ochotę, jednak musimy nie zapomnieć o określonym limicie kalorii (1000 przez pierwsze 2 tygodnie i 1200 przez kolejne 2). Ważnym jest również unikanie soli oraz słodyczy.

zaprezentowana dieta dzieli się na trzy fazy:

I FAZA (PRZYGOTOWANIE), II FAZA (ODCHUDZANIE), III FAZA (REGENERACJA)
Czytaj więcej...


Dieta Hollywoodzka
Podejmując dietę Hollywoodzką musimy pamiętać by być bardzo ostrożnym, gdyż ta metoda utraty wagi nie jest bogata w zbyt wiele produktów odżywczych. Rozpoczynając tą dietę musimy przestrzegać dzienną dawkę kalorii 1200 kcal; 1500 kcal. Jednak ważne jest również by drastycznie nie zmniejszać ich poziomu w naszym ciele, lecz możliwie stopniowo np. 200 kcal tygodniowo. Na dodatek obligatoryjnym jest umieszczenie w naszym menu takich składników jak: jogurt naturalny, cebula, otręby, drożdże, kiełki.
Czytaj więcej...


Dieta Andersona
Twórcą diety Andersona jest dietetyk z uniwersytetu w Los Angeles, Henry L. N. Anderson. Polega ona w głównej mierze na liczeniu wielkości kalorii w szczególności późnymi porami także na nie kojarzeniu pewnych produktów ze sobą. 

Należy przestrzegać by: 
- od północy do 12.00 spożywać owoce i soki z nich wytworzone
Czytaj więcej...


Dieta dr Budwig
Efektywność diety dr Budwig bierze się od niebywałego poddania się omówionym wskazówką diety. Lecznictwo dietą dr Budwig ma trwać do pełnego wyzdrowienia. Oblicza się, że ma to około 5 lat od zaniku objawów choroby. Trzeba zrozumieć że ta mocna zmiana rodzaju żywienia nie ma być mniejsza niż dwa lata, mimo tego iż wyniki są niekiedy zauważalne w bardzo szybkim czasie. Uwaga dieta dr Budwig ma działanie ogromnie oczyszczająco więc nie należało by jej stosować w momencie radio czy chemioterapii.
Czytaj więcej...


Dieta dla 30-latki
Opisana dieta, jak podpowiada sama nazwa, skierowana jest przede wszystkim do kobiet w wieku 30 lat lub po 30. Istotnym jest by w ramach tej metody rzucania zbędnych kilogramów spożywać owoce cytrusowe, i zielone warzywa. Dodatkowo musimy pamiętać o wyrzuceniu z naszego jadłospisu soli, a w jej miejsce zastosowanie takich ziół jak: estragon, bazylia, kolendra. Nie zapominajmy także by pić na dzień minimum 2 litry wody mineralnej.

Przykładowy jadłospis

ŚNIADANIE

1 szklanka soku z grejpfruta, omlet z ziołami ...
Czytaj więcej...


Dieta cud
Wszyscy słyszeli o diecie cud. Czy jednak jest taka dieta. Sposobów na odchudzanie jest wiele teraz trzeba zdecydować się jaki będzie skuteczny sposób na zgubienie nadwagi. Ogólnie na czasie uważa się za najskuteczniejszą dietę, zupę spalającą tłuszcz. Całość jest niebywale łatwa do zrobienia i zawiera tylko naturalne środki spożywcze.
Czytaj więcej...


Dieta antywrzodowa
Dieta antywrzodowa jest polecana w głównej mierze u osób cierpiących z powodu choroby wrzodowej żołądka i dwunastnicy oraz wrzodów jelita, wywołanych poprzez niedbałe nawyki żywieniowe: spożywanie posiłków w pośpiechu i bardzo obfitych posiłków, a także jedzenie potraw mocno gorących lub mocno zimnych. Ta dieta ma na celu zminimalizowanie ilości substancji odpowiadających za wyższy poziom soku żołądkowego w naszym ciele.
Czytaj więcej...


Dieta odchudzająca
Dieta odchudzająca daje nam utratę tkanki tłuszczowej w obrębie całego ciała. Decydując się na tenże sposób odchudzania należy m.in. pamiętać że w ciągu dnia możemy sobie pozwolić na jedynie 5-6 małych posiłków, istotnym jest zdecydować się na ćwiczenia, poprzez które nasza przemiana materii się powiększy, a my stracimy na masie, gdy budzimy się rano sięgajmy po węglowodany, natomiast na dalszym etapie dnia spożywajmy białka. Jeśli będziemy przestrzegać tych wytycznych, możecie liczyć na ogromne efekty w utracie masy i zdobyć idealną sylwetkę.
Czytaj więcej...


Dieta antycukrzycowa
Ta sposobność utraty wagi ma przede wszystkim na celu zredukowanie jedzenia tłuszczy i węglowodanów: potraw z ogromną ilością cukru i słodyczy. Natomiast możemy sobie pozwolić na zwiększoną porcję białka. W metodzie antycukrzycowej jesteśmy zobowiązani pamiętać o stałej ilości posiłków na dzień i w wyznaczonych porach.

W ramach ukazanej diety nie spożywajmy:
- miód, cukier oraz wyroby i przetwory z cukrem...
Czytaj więcej...


Dieta dr Haya
Twórcą prezentowanej metody straty niepotrzebnych tłuszczyków jest amerykański doktor William Howard Haya. Dokonał on rozdział jedzenia na wyroby białkowe, węglowodanowe i neutralne. W zakresie jego diety możemy sobie zezwolić na trzy posiłki na dobe: posiłek węglowodanowy, posiłek białkowy i posiłek owocowy lub warzywny. Ponadto dopuszczalne są dwie przekąski na dzień. Między artykułami bogatymi w węglowodany i białka powinna istnieć co najmniej 4 godzinna przerwa.
Czytaj więcej...
Najświeższe komentarze :

bombowa

metoda jest superowska, można uzyskać niebywale zadowalające efekty.

bardzo mnie ciekawią opinie na temat tej metody straty wagi, mam ja w planach

to nadzwyczajna metoda straty wagi polecam ją naprawdę jest bomba mój mąż zrobił sobie taką dietę.

Pozdrawiam, ja również wypróbowałam tą dietę, stosowałam ją cztery lata temu i naprawdę mocno sobie chwale. Nie jest lekko przyznaje ale jakierezultaty.

kapitalne, już kiedyś ją stosowałam i straciłam 7 kg przez tydzien

A ja rozpoczęłam tą dietkę dzisiaj jak narazie spoko

obywatele dieta jest odlotowa stosuje i nawet głodna nie jestemTagi : ryby morskie dieta , dieta na mase przepisy , problemy z trawieniem dieta , dieta przy stłuszczenia wątroby , dieta w okresie połogu , dieta życia maja błaszczyszyn , sdf dieta , dieta kwasniewskiego odchudzanie , dieta 3 minutowa , dieta nowotwór jelita grubego , dieta a grupa krwi a , dieta 10 miesięcznego dziecka , jaka jest najlepsza dieta na mase , niskosodowa dieta , dieta przed startem , dieta dukana menu , katarzyna figura dieta , dieta św hildegardy , dieta w belgii , dieta dobra na wzrok , kafeteria dieta kopenhaska , dieta adkins , dieta po urodzeniu ,


otn dieta   dieta przy ćwiczeniach brzucha   dieta na rzezbe sfd   dieta na alat   dieta siedmiomiesięcznego niemowlaka   dieta encorton   dieta a tabletki antykoncepcyjne   dieta ultra slim   dieta biegunkowa   laparoskopia dieta   dieta na bazie protein   dieta a gazy   kandydoza leczenie dieta   dieta niełączenia produktów   niezdrowo ale szybko dieta   dieta zgodna z grupą krwi b rh+   dieta inr   dieta dukana utrwalanie   dieta beach   dieta białkowa dr dukana   dieta na mase dla chudych   dieta proteinowa ii faza przepisy   dieta na białaczkę   dieta przy wzw typu b   dieta kopenhadzka kafeteria   jaka dieta do hmb   


Regulamin | Polityka Prywatności | Kontakt