Jak Szybko Schudnąć

POPULARNE DIETY

Dieta Kwaśniewskiego
Nazwa opisywanej diety pochodzi od nazwiska jej twórcy, czyli dietetyka i lekarza Jana Kwaśniewskiego. Dzięki tej meto ...
Komentarzy : 5


Dieta kosmonautów
Dieta na stres ma na celu uodpornić nasz organizm na zdarzenia stresujące, których to w życiu codziennym jest duża liczba. Dieta ta ma ...
Komentarzy : 4


Dieta cud
Wszyscy słyszeli o diecie cud. Czy jednak jest taka dieta. Rozwiązań na odchudzanie jest wiele teraz trzeba wybrać jaki j ...
Komentarzy : 4


Dieta antycukrzycowa
Ta sposobność utraty wagi ma przede wszystkim na celu zredukowanie przyjmowania tłuszczy i węglowodanów: posiłków z o ...
Komentarzy : 5


Dieta szwedzka
Dieta szwedzka zajmuje 13 dni i pozwala na zrzucenie nawet do 20 kg. Jednakże by zdobyć ten niesamowity wynik mamy zadanie ...
Komentarzy : 5


Dieta odchudzająca
Dieta odchudzająca gwarantuje nam stratę tkanki tłuszczowej w obszarze całego ciała. Wybierając opisany sposób st ...
Komentarzy : 3


Dieta księżycowa
Jeżeli nie mogliście schudnąć pomimo, iż sięgaliście po różne diety niskokaloryczne, to czas poczytać o diecie księżycowej. Ta m ...
Komentarzy : 5


Dieta mleczna
Ten sposób straty zbędnych kilogramów jest w dużej mierze skierowany dla tych, którzy przepadają za mlekiem, kakaem, miodem, czy te ...
Komentarzy : 3


Dieta niskocholesterowa
Dieta niskocholesterowa jest jednocześnie wyśmienitym rozwiązaniem dla osób, które to walczą z złym poziomem cholesterolu i trójgl ...
Komentarzy : 3


Dieta dla 30-latki
Prezentowana dieta, jak podpowiada sama nazwa, skierowana jest przede wszystkim do kobiet w wieku 30 lat lub po 30. Isto ...
Komentarzy : 3NORMY KALORII

Ilość kalorii jaką powinien otrzymać nasz układ pokarmowy idzie wyliczyć za pomocą równania Harrisa i Benedicta:

Kobiety [kcal/dobę] = 665,1+ 9,56M + 1,85H – 4,68L

Mężczyźni [kcal/dobę] = 66,47 + 13,7M + 5H – 6,76L

Gdzie:
M – masa ciała (w kg);
H – wzrost (w cm);
L – wiek (w latach)

Z pewnością ilość przyjętych kalorii należała by także być uzależniona od sposobu pracy oraz intensywności fizycznej. Kiedy posiadasz posadę siedzące, dziennie powinieneś spożyć dla kobiet około 2100-2300 kcal, dla mężczyzn 2400-2600 kcal. W ewentualności umiarkowanie ciężkiej pracę możesz spożyć około 2400-2800 kcal dla kobiet i 2800-3200 kcal dla mężczyzn. Jednak gdy twoja posada jest ciążka fizycznie, dzienne potrzeby na kalorie dla kobiet to 2900-3200 kcal, dla mężczyzn od 4000 - 4500 kcal. Dla najkorzystniejszego dobrania zapotrzebowania kalorycznego powinniśmy skontaktować sie z lekarzem lub dietetykiem wszystkie wartości są prezentowane jedynie w celach informacyjnych.


BMI Wskaźnik masy ciała

BMI (ang. Body Mass Index) jest parametrem wagi ciała, umożliwiającym wyznaczenie czy masz właściwą wagę. Oblicza się go poprzez podzielenie masy ciała mierzonej w kilogramach przez kwadrat wysokości podanej w metrach.- BMI poniżej 20 upomina o niedowadze.
- BMI między 20 do 25 przedstawia normalną wagę.
- BMI powyżej 25 prezentuje występowanie nadwagi.
- BMI powyżej 30 prezentujewystępowanie otyłości.
- BMI powyżej 40 przedstawia występowanie bardzo dużej otyłości.


Liczba spalonych kalorii.

Każdy kto rozpoczyna jakże trudny etap diety napewno rozmyśla ile kalorii spala podczas wykonywanych przez siebie w ciągu dnia czynności lub ćwiczeń. Ukazanie prawidłowej wielkości spalanych kalorii jest niezwykle ciezkie, ponieważ jak wiemy każdy człowiek jest inny i inaczej funkcjonuje. Postaraliśmy się jednak aby wykonać orientacyjną tabelę liczby spalonych kalorii w ciągu 1 godziny wysiłku fizycznego.

Aerobik 540 kcal
Bieg (4 min) 999 kcal
Ćwiczenia na siłownii 420 kcal
Czytanie 23 kcal
Czytanie głośno 160 kcal
Golf 240 kcal
Gotowanie 103 kcal
Gra w piłkę nożną 660 kcal
Intensywna gimnastyka 330 kcal
Jazda konna 640 kcal
Jazda na nartach 579 kcal
Jazda na rowerze 320 kcal
Jogging 420 kcal
Koszykówka 540 kcal
Lekka gimnastyka 220 kcal
Lekka praca biurowa 130 kcal
Leżenie, odpoczynek 70 kcal
Marszobieg 530 kcal
Mycie podłogi 220 kcal
Odkurzanie 160 kcal
Oglądanie TV 23 kcal
Ping-pong 290 kcal
Pływanie 440 kcal
Prasowanie 149 kcal
Prowadzenie samochodu 129 kcal
Robienie zakupów 310 kcal
Schodzenie ze schodów 369 kcal
Ścieranie kurzy 250 kcal
Siatkówka 460 kcal
Jazda na rolkach 408 kcal

Rezultaty wyszukiwania dla :

dieta dla 6 miesiecznego dzieckaDieta jogurtowa
Zaprezentowana dieta, jak podkreśla nazwa, wspiera się na jogurtach. W ramach ukazanej metody odchudzania powinno się poza owocami i pieczywem przyjmować jogurty z żywymi kulturami bakterii jak np. naturalny o nikłej zawartości tłuszczu, odtłuszczony owocowy i owocowy o przeciętnej zawartości tłuszczu. Metoda ta jest mocno skuteczna i dzięki jadłospisowi całkowicie naturalna.
Czytaj więcej...


Dieta niskocholesterowa
Zaprezentowany sposób straty wagi jest zarówno znakomitym rozwiązaniem dla osób, które to borykają się z dużym poziomem cholesterolu i trójglicerydów, jak i dla osób, którym to w znaczącym stopniu zagraża miażdżyca, udar mózgu, zawał serca i niedokrwienie serca. 

Wybierając tą metodę straty wagi musimy przede wszystkim sięgać po takie produkty jak: ...
Czytaj więcej...


Dieta cud
Wielu z nas słyszało o diecie cud. Czy, aby napewno jest taka dieta. Sposobów na odchudzanie jest wiele teraz należy zdecydować się jaki może być skuteczny sposób na zgubienie nadwagi. Właściwie na czasie uważa się za najlepszą dietę, zupę niszczącą tłuszcz. Całość jest niebywale prosta do przygotowania i zawiera tylko naturalne produkty spożywcze.
Czytaj więcej...


Dieta antycukrzycowa
Ta możliwość odchudzania ma w głównej mierze na celu zmiejszenie przyjmowania tłuszczy i węglowodanów: potraw z dużą ilością cukru i słodyczy. Natomiast możemy sobie zezwolić na powiększoną porcję białka. W diecie antycukrzycowej mamy obowiązek pamiętać o takiej samej ilości posiłków na dzień i w wyznaczonych porach.

W ramach opisanej diety nie przyjmujmy:
- miód, cukier oraz wyroby i przetwory z cukrem...
Czytaj więcej...


Dieta mleczna
Ten sposób utraty wagi jest w dużej mierze przeznaczony dla tych, którzy przepadają za mlekiem, kakaem, miodem, czy też bulionem z warzyw. Musimy raz w miesiącu pamiętać o realizacji tej metody na zrzucenie zbędnych kilogramów. W przypadku jakichkolwiek zaburzeń przerywamy ją po 10 dniach. Ukazaną dietę stosuje się tylko od piątku do niedzieli, w pozostałe dni należy przyjmować połowę z tego co na co dzień spożywamy i unikać ciast wysokokalorycznych i tłustych mięs. W ramach tejże diety należy przyjmować mleczny posiłek na obiad (od poniedziałku do czwartku) np. 250g białego lekkiego mleka z 2 łyżeczkami miodu i jogurtem naturalnym.
Czytaj więcej...


Dieta księżycowa
Jeżeli nie macie możliwości zrzucenia wagi mimo, iż sięgaliście po różnorakie diety niskokaloryczne, to czas pomyśleć o diecie księżycowej. Ta metoda zezwala na łagodniejsze przyswajanie jedzenia według naturalnego rytmu. W ramach diety księżycowej możemy jeść to na co mamy chęć, jednak musimy pamiętać o określonym limicie kalorii (1000 przez około 2 tygodnie i 1200 przez kolejne 2). Istotnym jest również nie stosowanie soli oraz słodyczy.

Dieta księżycowa dzieli się na trzy fazy:

I FAZA (PRZYGOTOWANIE), II FAZA (ODCHUDZANIE), III FAZA (REGENERACJA)
Czytaj więcej...


Dieta odchudzająca
Dieta odchudzająca gwarantuje nam utratę zbędnych tłuszczy w obszarze całego ciała. Wybierając tenże sposób starty wagi należy m.in. pamiętać że w ciągu dnia możemy sobie pozwolić na jedynie 5-6 niewielkich posiłków, ważnym jest podjąć ćwiczenia, dzięki którym nasza przemiana materii się powiększy, a my utracimy na wadze, gdy wstaniemy rano sięgajmy po węglowodany, natomiast na późniejszym etapie dnia przyjmujmy białka. Jeśli będziemy przestrzegać tych zasad, możecie liczyć na wyraźne efekty w utracie masy i zyskać idealną sylwetkę.
Czytaj więcej...


Dieta dla 30-latki
Prezentowana dieta, jak wskazuje sama nazwa, kierowana jest przede wszystkim do kobiet w wieku 30 lat lub po 30. Istotnym jest by w ramach tej metody odchudzania spożywać owoce cytrusowe, i zielone warzywa. Równocześnie mamy obowiązek pamiętać o wyrzuceniu z naszego jadłospisu soli, a w jej miejsce umieszczeniu takich ziół jak: estragon, bazylia, kolendra. Nie zapominajmy również by pić na dzień minimum 2 litry wody mineralnej.

Przykładowy jadłospis

ŚNIADANIE

1 szklanka soku z grejpfruta, omlet z ziołami ...
Czytaj więcej...


Dieta kosmonautów
Dieta na stres ma na za zadanie wzmocnić nasz organizm na sytuacje stresujące, których to w życiu codziennym nie brakuje. Dieta ta ma za zadanie zapewniać właściwy poziom serotoniny w ciele tak by nie dać się niepohamowanym atakom jedzenia i tycia. W tej diecie produkty spożywcze składa się na, porcje białek, porcje węglowodanów oraz porcje tłuszczy. Stosując jednocześnie podział na porcje owoców, warzyw, napojów. By posiłki były tak utworzone, ażeby pobudziły wydzielanie serotoniny.
Czytaj więcej...


Dieta Kwaśniewskiego
Nazwa tejże diety wywodzi się od nazwiska jej pomysłodawcy, czyli dietetyka i lekarza Jana Kwaśniewskiego. Dzięki tej metodzie odchudzania możemy nawet 5 kg miesięcznie. By osiągnąć założony cel należy zrezygnować z takich posiłków jak: słodkie napoje, groch, fasola, gotowane ziemniaki, potrawy z mąki (makaron, kluski, ciasta), chleb i inne pieczywo, kaszę i ryż, owoce i ich przetwory, miód, cukier i słodycze. 

W zamian wskazane jest przyjmować: napoje bez cukru, śmietanę ( ½ l dziennie), pełne mleko, majonez, tłusty drób (gęsi, kaczki), tłuste ryby, salcesony, pasztety, wędliny podrobowe, tłustą wieprzowinę, mięso, tłuste sosy, galarety mięsne, podroby, jaja, tłuste sery, smalec, masło, boczek, słoninę.
Czytaj więcej...
Najświeższe komentarze :

STOSUJE OD PONIEDZIAŁKU JEST REWELACYJNA !!!!!!!

Rozpoczynam mam zamiar przetrwać do końca bo mam co zrzucenia kilka zaległych kilo tłuszczyku

dieta jest ekstra, można uzyskać bardzo ekstremalne efekty.

Co wy tam wiecie o tego typu dietach jest fantastyczna, jestem zadowolona bo zauważam rezultaty i to niezwykłe.

byłam na tej diecie już raz i była wypasik efekty widoczne

Dość niezła dieta moje koleżanki ją stosowały i schudły.

POLECAM WSZYSTKIM, NAPRAWDĘ DOBRA METODA ODCHUDZANIA

lubie takie diety zaraz ja wypróbuje ciekawe czy uda mi sie na niej schudnąć xDxDTagi : dieta z serkiem wiejskim , kandydoza leczenie dieta , dieta woda z octem , dieta darmowa , dieta krajowe , dieta przeciwgrzybicza przepisy , dieta protal-przepisy , dieta aby szybko schudnąć , dieta na kaloryfer na brzuchu , dieta dla psów , dieta strukturalna przepisy , dieta na zmniejszenie biustu , maślanka a dieta , dania z warzyw dieta , dieta 900 kcal , dieta podwyższony cholesterol , jelita dieta , ubogoresztkowa dieta , dieta 3 dniowa efekty , dieta marii peszek , dieta na zatwardzenie , dieta tryb siedzący , dieta suszone morele ,


dieta białkowa kafeteria   skteczna dieta   yorki dieta   serotonina dieta   dieta wegetariańska plusy i minusy   dieta na 1500 kalorii   dieta z kapustą kiszoną   dieta kopenhadzka proporcje   dieta optymalna na czym polega   dieta w łodzi   dieta nie łączona   dieta plaż   atopowe zapalenie skóry dieta przepisy   dieta dukana przekąski   dieta na święta   dieta na zatwardzenia   dieta 1000 kcal forum   miód dieta dukana   dieta dla kulturysty 90 kg   dieta odkwaszająca   dieta z punktami   dieta na 3 dni   dieta warzywno- owocowa   dieta na siłownie   dieta proteinowa śniadanie   dieta wysokokaloryczna   


Regulamin | Polityka Prywatności | Kontakt