Jak Szybko Schudnąć

POPULARNE DIETY

Dieta Hollywoodzka
Chcąc stosować dietę Hollywoodzką mamy pamiętać by być bardzo ostrożnym, ponieważ ta metoda chudnięcia nie jest obfita w zbyt wiele ...
Komentarzy : 3


Dieta cud
Wielu z nas słyszało o diecie cud. Czy jednak jest taka dieta. Sposobów na odchudzanie jest duża liczba teraz należy wybrać jaki będ ...
Komentarzy : 3


Dieta kosmonautów
Dieta na stres ma na celu uodpornić nasz organizm na sytuacje stresujące, których to w życiu codziennym jest duża liczba. Dieta ta ma ...
Komentarzy : 4


Dieta antycukrzycowa
Ta możliwość straty wagi ma przede wszystkim na celu zmiejszenie jedzenia tłuszczy i węglowodanów: potraw z dużą ilości ...
Komentarzy : 5


Dieta dr Haya
Pomysłodawcą opisywanej metody straty niepotrzebnych kilogramów jest amerykański lekarz William Howard Haya. Przeprowadził on podziału jedze ...
Komentarzy : 3


Dieta Kwaśniewskiego
Nazwa prezentowanej diety pochodzi od nazwiska jej pomysłodawcy, czyli dietetyka i lekarza Jana Kwaśniewskiego. ...
Komentarzy : 3


Dieta odchudzająca
Ukazana dieta gwarantuje nam utratę tkanki tłuszczowej w obszarze całego ciała. Decydując się na zaprezentowa ...
Komentarzy : 5


Dieta dla 30-latki
Ukazania dieta, jak wskazuje sama nazwa, skierowana jest w głównej mierze do kobiet w wieku 30 lat lub po 30. ...
Komentarzy : 3


Dieta antywrzodowa
Dieta antywrzodowa jest nakazywana w głównej mierze u osób cierpiących z powodu choroby wrzodowej żołądka i dwunastnicy or ...
Komentarzy : 3


Dieta Andersona
Autorem diety Andersona jest pracownik z uniwersytetu w Los Angeles, Henry L. N. Anderson. Polega ona przede wszystkim na liczeniu licz ...
Komentarzy : 4NORMY KALORII

Liczba kalorii jaką powinien otrzymać nasz organizm można wyznaczyć za pomocą wzoru Harrisa i Benedicta:

Kobiety [kcal/dobę] = 665,1+ 9,56M + 1,85H – 4,68L

Mężczyźni [kcal/dobę] = 66,47 + 13,7M + 5H – 6,76L

Gdzie:
M – masa ciała (w kg);
H – wzrost (w cm);
L – wiek (w latach)

Z pewnością ilość przyjmowanych kalorii powinna również być uzależniona od rodzaju pracy oraz aktywności fizycznej. Jeśli posiadasz pracę siedzące, dziennie możesz zjeść dla kobiet około 2100-2300 kcal, dla mężczyzn 2400-2600 kcal. W przypadku umiarkowanie ciężkiej pracę możesz zjeść około 2400-2800 kcal dla kobiet i 2800-3200 kcal dla mężczyzn. Jeśli twoja praca jest ciążka fizycznie, dzienne potrzeby na kalorie dla kobiet to 2900-3200 kcal, dla mężczyzn od 4000 - 4500 kcal. Dla najlepszego doboru zapotrzebowania kalorycznego należy skontaktować sie z lekarzem lub dietetykiem wszystkie wartości są prezentowane jedynie w celach informacyjnych.


BMI Wskaźnik masy ciała

BMI (ang. Body Mass Index) jest parametrem masy ciała, pozwalającym na zdefiniowanie czy masz właściwą wagę. Wyznacza się go przez podzielenie masy ciała podanej w kilogramach przez kwadrat wysokości podanej w metrach.- BMI poniżej 20 informuje o niedowadze.
- BMI między 20 do 25 prezentuje prawidłową wagę.
- BMI powyżej 25 przedstawia występowanie nadwagi.
- BMI powyżej 30 przedstawiawystępowanie otyłości.
- BMI powyżej 40 przedstawia występowanie bardzo dużej otyłości.


Liczba spalonych kalorii.

Każdy kto zaczyna jakże trudny proces odchudzania napewno rozmyśla ile kalorii spala podczas wykonywanych przez siebie w ciągu dnia zająć lub innych wysiłków fizycznych. Ukazanie realnej ilości spalanych kalorii jest niezwykle trudne, ponieważ jak wiadomo każdy człowiek jest inny i inaczej funkcjonuje. Dołożyliśmy starań jednak aby wykonać pokazową tabelę liczby spalonych kalorii w ciągu 1 godziny wysiłku fizycznego.

Aerobik 540 kcal
Bieg (4 min) 999 kcal
Ćwiczenia na siłownii 420 kcal
Czytanie 23 kcal
Czytanie głośno 160 kcal
Golf 240 kcal
Gotowanie 103 kcal
Gra w piłkę nożną 660 kcal
Intensywna gimnastyka 330 kcal
Jazda konna 640 kcal
Jazda na nartach 579 kcal
Jazda na rowerze 320 kcal
Jogging 420 kcal
Koszykówka 540 kcal
Lekka gimnastyka 220 kcal
Lekka praca biurowa 130 kcal
Leżenie, odpoczynek 70 kcal
Marszobieg 530 kcal
Mycie podłogi 220 kcal
Odkurzanie 160 kcal
Oglądanie TV 23 kcal
Ping-pong 290 kcal
Pływanie 440 kcal
Prasowanie 149 kcal
Prowadzenie samochodu 129 kcal
Robienie zakupów 310 kcal
Schodzenie ze schodów 369 kcal
Ścieranie kurzy 250 kcal
Siatkówka 460 kcal
Jazda na rolkach 408 kcal

Rezultaty wyszukiwania dla :

biblijna dietaDieta Andersona
Pomysłodawcą diety Andersona jest dietetyk z uniwersytetu w Los Angeles, Henry L. N. Anderson. Opiera się ona w głównej mierze na liczeniu liczby kalorii w szczególności wieczorem oraz na nie kojarzeniu określonych produktów ze sobą. 

Musimy przestrzegać by: 
- od północy do 12.00 spożywać owoce i soki z nich wytwarzane
Czytaj więcej...


Dieta Kwaśniewskiego
Znaczenie prezentowanej diety pochodzi od nazwiska jej pomysłodawcy, czyli dietetyka i lekarza Jana Kwaśniewskiego. Dzięki tej metodzie likwidacji nadwagi mamy szansę Aby osiągnąć prezentowany cel mamy obowiązek zrezygnować z takich posiłków jak: słodkie napoje, groch, fasola, gotowane ziemniaki, potrawy z mąki (makaron, kluski, ciasta), chleb i inne pieczywo, kaszę i ryż, owoce i ich przetwory, miód, cukier i słodycze. 

A niebywale wskazane jest spożywać: napoje bez cukru, śmietanę ( ½ l dziennie), pełne mleko, majonez, tłusty drób (gęsi, kaczki), tłuste ryby, salcesony, pasztety, wędliny podrobowe, tłustą wieprzowinę, mięso, tłuste sosy, galarety mięsne, podroby, jaja, tłuste sery, smalec, masło, boczek, słoninę.
Czytaj więcej...


Dieta dr Budwig
Efektywność diety dr Budwig uzależniona jest od niebywałego poddania się zapisanym wskazówką diety. Terapia dietą dr Budwig ma trwać do ogólnego wyleczenia. Sugeruje się, że jest to około 5 lat od zaniku przejawów choroby. Jesteśmy zmuszeni zadecydować że ta ogromna zmiana warunków żywienia nie ma być mniejsza niż dwa lata, pomimo że wyniki mają prawo być dostarzegalne w bardzo szybkim czasie. Pamiętajmy dieta dr Budwig posiada działanie mocno oczyszczająco także nie należało by jej stosować w momencie radio czy chemioterapii.
Czytaj więcej...


Dieta niskocholesterowa
Dieta niskocholesterowa jest jednocześnie wyśmienitym rozwiązaniem dla osób, które to walczą z dużym poziomem cholesterolu i trójglicerydów, jak i dla osób, którym to w wysokim stopniu grozi miażdżyca, udar mózgu, zawał serca i niedokrwienie serca. 

Stosując tą metodę straty wagi musimy przede wszystkim sięgać po takie produkty jak: ...
Czytaj więcej...


Dieta odchudzająca
Prezentowana dieta daje nam stratę tkanki tłuszczowej w obszarze całego ciała. Decydując się na zaprezentowany sposób odchudzania należy m.in. pamiętać że w ciągu dnia możemy sobie zezwolić na jedynie 5-6 niewielkich posiłków, istotnym jest podjąć ćwiczenia, poprzez które nasza przemiana materii się powiększy, a my stracimy na wadze, gdy budzimy się rano przyjmujmy węglowodany, natomiast na dalszym etapie dnia spożywajmy białka. Jeśli podporządkujecie się do tych wytycznych, możecie liczyć na wyraźne efekty w utracie masy i zdobyć idealną sylwetkę.
Czytaj więcej...


Dieta dr Haya
Pomysłodawcą opisanej metody straty niechcianych kilogramów jest amerykański doktor William Howard Haya. Przeprowadził on podziału jedzenia na produkty białkowe, węglowodanowe i neutralne. W ramach jego diety możemy sobie pozwalać na trzy posiłki na dobe: posiłek węglowodanowy, posiłek białkowy i posiłek owocowy lub warzywny. Ponadto dozwolone są dwie przekąski na dzień. Między potrawami obfitującymi w węglowodany i białka jest obowiązek prowadzić co najmniej 4 godzinna przerwa.
Czytaj więcej...


Dieta antycukrzycowa
Ta dieta odchudzania ma przede wszystkim na celu zredukowanie jedzenia tłuszczy i węglowodanów: potraw z wielką ilością cukru i słodyczy. Natomiast możemy sobie pozwolić na zwiększoną porcję białka. W metodzie antycukrzycowej musimy pamiętać o jednakowej ilości posiłków na dzień i w wyznaczonych porach.

W ramach opisanej metody nie przyjmujmy:
- miód, cukier oraz wyroby i przetwory z cukrem...
Czytaj więcej...


Dieta księżycowa
Jeżeli nie macie możliwości schudnąć pomimo, iż sięgaliście po różnorakie diety niskokaloryczne, to czas poczytać o diecie księżycowej. Ta metoda odchudzania pozwala na łagodniejsze przyswajanie jedzenia według naturalnego rytmu. W ramach diety księżycowej możemy jeść to na co mamy chęć, jednak mamy obowiązek nie zapomnieć o określonym limicie kalorii (1000 przez pierwsze 2 tygodnie i 1200 przez kolejne 2). Istotnym jest także nie stosowanie soli oraz słodyczy.

Dieta księżycowa dzieli się na trzy fazy:

I FAZA (PRZYGOTOWANIE), II FAZA (ODCHUDZANIE), III FAZA (REGENERACJA)
Czytaj więcej...


Dieta jogurtowa
Dieta jogurtowa, jak podkreśla nazwa, wspiera się na jogurtach. W ramach tejże metody zrzucenia zbędnych tłuszczy należy się poza owocami i pieczywem jeść jogurty z żywymi kulturami bakterii jak np. naturalny o niskiej zawartości tłuszczu, odtłuszczony owocowy i owocowy o normalnej zawartości tłuszczu. Dieta ta jest mocno skuteczna i dzięki jadłospisowi całkowicie naturalna.
Czytaj więcej...


Dieta cud
Każdy słyszał o diecie cud. Czy jednak jest taka dieta. Sposobów na odchudzanie jest wiele teraz musimy wybrać jaki będzie skuteczny sposób na redukcje tkanki tłuszczowej. Powszechnie na czasie uważa się za najefektywniejszą dietę, zupę redukującą tłuszcz. Całość jest bardzo prosta do zrobienia i zawiera jedynie naturalne środki spożywcze.
Czytaj więcej...
Najświeższe komentarze :

Pomóżcie jest skuteczna.

stosowałam tą dietę jest zajebista bo schudłam tyle ile chciałam i głodna nie byłam :)

znakomita

stosowałam dawno temu he według mnie to najnajlepsza dieta na świecie!!!

naprawdę fantastyczna, dieta

Dieta jest znakomita... po prostu rewelacja!!! stosowa?em niedawno

Ja w sumie nie chcę wiele zrzucić, ale trochę by się przydało czy ta dieta działa.

ja stosowałąm tą metodę odchudzania byłą ona moją pierwszą i sądzę że jest rewelacyjna chociaż trochę podjadałam :PTagi : alkohol i dieta , dieta kominek , karmienie piersią dieta mamy , dieta na podstawie grupy krwi , dieta grejfrut , dieta a działalność gospodarcza , dieta 6000 kcal , dieta kendra wilkinson , kisielowa dieta , dieta niemowlaka 11 miesięcy , dieta na erekcje , dieta proteinowa szkodzi , dieta 5 smaków , dieta ibisza , dieta po 40 , dieta dla 16 latki , dieta kapuściana w kapsułkach , dieta dukana przepisy faza i , dieta po resekcji trzustki , zdrowa dieta przykłady , dieta soni baker , dieta lipidowa , dieta tylko białkowa ,


nadzieja dieta   13 dniowa dieta oczyszczająca   atopowe zapalenie skóry dieta   dieta mukowiscydoza   dieta do schudnięcia   dieta dla osób z problemami jelit   dieta wypłukiwania tłuszczu   dieta małachowa   alergia a dieta   dieta helikobakter   dieta karmiącej matki   rak jajnika dieta   dieta 1000 kalorii śniadanie   dieta sekielskiego   dieta ibisza   dieta na zrzucenie wagi   dieta wątrobowa u psa   dieta marilyn monroe   dieta półrocznego dziecka   dieta a grupa krwi przepisy   dieta przy dnie   dieta w ciąży   dieta wysokobiałkowa zalety i wady   dieta 11 miesięcznego niemowlęcia   dieta do kreatyny   dieta kopenhaska a papierosy   


Regulamin | Polityka Prywatności | Kontakt