Jak Szybko Schudnąć

POPULARNE DIETY

Dieta jogurtowa
Dieta jogurtowa, jak sygnalizuje nazwa, bazuje na jogurtach. W ramach zaprezentowanej metody zrzucenia zbędnych tłuszczy należy się ...
Komentarzy : 5


Dieta kosmonautów
Dieta na stres ma na celu uodpornić nasz organizm na elementy stresujące, których to w życiu codziennym jest duża liczba. ...
Komentarzy : 5


Dieta niskocholesterowa
Opisany sposób ochudzania jest zarówno znakomitym rozwiązaniem dla osób, które to borykają się z złym poziomem cholesterolu i tr ...
Komentarzy : 4


Dieta odchudzająca
Ukazana dieta zapewnia nam utratę zbędnych tłuszczy w obrębie całego ciała. Decydując się na tenże spos ...
Komentarzy : 5


Dieta mleczna
Ten sposób straty zbędnych kilogramów jest przede wszystkim przeznaczony dla tych, którzy przepadają za mlekiem, kakaem, miodem, czy t ...
Komentarzy : 3


Dieta antywrzodowa
Dieta antywrzodowa jest nakazywana przede wszystkim u osób cierpiących z powodu choroby wrzodowej żołądka i dwunastnicy oraz wrzodów je ...
Komentarzy : 4


Dieta antycukrzycowa
Ta sposobność straty wagi ma przede wszystkim na celu ograniczenie przyjmowania tłuszczy i węglowodanów: posiłków z ...
Komentarzy : 3


Dieta szwedzka
Opisana dieta zajmuje 13 dni i umożliwia zrzucenie nawet do 20 kg. Jednak by osiągnąć ten wspaniały efekt mamy zadanie dokładnie stosować je ...
Komentarzy : 5


Dieta dla 30-latki
Prezentowana dieta, jak podpowiada sama nazwa, skierowana jest przede wszystkim do kobiet w wieku 30 lat lub po 30. ...
Komentarzy : 3


Dieta dr Budwig
Wpływ na zdowie diety dr Budwig zależy od pełnego poddania się zapisanym wskazówką diety. Lecznictwo dietą dr Budwig ma trwać do pe ...
Komentarzy : 4NORMY KALORII

Ilość kalorii jaką potrzebuje nasz organizm idzie wskazać za pomocą wzoru Harrisa i Benedicta:

Kobiety [kcal/dobę] = 665,1+ 9,56M + 1,85H – 4,68L

Mężczyźni [kcal/dobę] = 66,47 + 13,7M + 5H – 6,76L

Gdzie:
M – masa ciała (w kg);
H – wzrost (w cm);
L – wiek (w latach)

Niewątpliwie ilość przyjmowanych kalorii powinna również być uzależniona od sposobu pracy oraz intensywności fizycznej. Jeśli masz posadę siedzące, dziennie powinieneś zjeść dla kobiet około 2100-2300 kcal, dla mężczyzn 2400-2600 kcal. W przypadku umiarkowanie ciężkiej pracę możesz zjeść około 2400-2800 kcal dla kobiet i 2800-3200 kcal dla mężczyzn. gdy twoja posada jest ciążka fizycznie, dzienne potrzeby na kalorie dla kobiet to 2900-3200 kcal, dla mężczyzn od 4000 - 4500 kcal. Dla najefektywniejszego wyliczenia zapotrzebowania kalorycznego najlepiej skontaktować sie z lekarzem lub dietetykiem wszelkie wartości są prezentowane jedynie w celach informacyjnych.


BMI Wskaźnik masy ciała

BMI (ang. Body Mass Index) jest parametrem masy ciała, dającym możliwość na wyznaczenie czy posiadasz właściwą wagę. Oblicza się go poprzez podzielenie masy ciała prezentowanej w kilogramach przez kwadrat wysokości mierzonej w metrach.- BMI poniżej 20 upomina o niedowadze.
- BMI między 20 do 25 oznacza prawidłową wagę.
- BMI powyżej 25 prezentuje występowanie nadwagi.
- BMI powyżej 30 prezentujewystępowanie otyłości.
- BMI powyżej 40 oznacza występowanie bardzo dużej otyłości.


Liczba spalonych kalorii.

Każdy kto zaczyna jakże mozolny proces odchudzania napewno zastanawia się ile kalorii spala podczas wykonywanych przez siebie w ciągu dnia zająć lub innych wysiłków fizycznych. Zobrazowanie prawidłowej wielkości spalanych kalorii jest niezwykle ciezkie, ponieważ jak wiemy każdy człowiek jest inny i inaczej funkcjonuje. Dołożyliśmy starań jednak aby przedstawić orientacyjną tabelę liczby spalonych kalorii w ciągu 1 godziny wysiłku fizycznego.

Aerobik 540 kcal
Bieg (4 min) 999 kcal
Ćwiczenia na siłownii 420 kcal
Czytanie 23 kcal
Czytanie głośno 160 kcal
Golf 240 kcal
Gotowanie 103 kcal
Gra w piłkę nożną 660 kcal
Intensywna gimnastyka 330 kcal
Jazda konna 640 kcal
Jazda na nartach 579 kcal
Jazda na rowerze 320 kcal
Jogging 420 kcal
Koszykówka 540 kcal
Lekka gimnastyka 220 kcal
Lekka praca biurowa 130 kcal
Leżenie, odpoczynek 70 kcal
Marszobieg 530 kcal
Mycie podłogi 220 kcal
Odkurzanie 160 kcal
Oglądanie TV 23 kcal
Ping-pong 290 kcal
Pływanie 440 kcal
Prasowanie 149 kcal
Prowadzenie samochodu 129 kcal
Robienie zakupów 310 kcal
Schodzenie ze schodów 369 kcal
Ścieranie kurzy 250 kcal
Siatkówka 460 kcal
Jazda na rolkach 408 kcal

Rezultaty wyszukiwania dla :

dieta kingi rusinDieta cud
Wielu z nas słyszało o diecie cud. Czy jednak jest taka dieta. Sposobów na odchudzanie jest wiele teraz trzeba zdecydować się jaki jest skuteczny sposób na redukcje tkanki tłuszczowej. Właściwie teraz uważa się za najlepszą dietę, zupę redukującą tłuszcz. Całość jest bardzo prosta do przygotowania i zawiera jedynie naturalne produkty spożywcze.
Czytaj więcej...


Dieta dr Budwig
Pozytywne działanie diety dr Budwig zależy od niebywałego poddania się wszystkim zaleceniom diety. Leczenie dietą dr Budwig ma trwać do zupełnego wyzdrowienia. Zakłada się, że jest to około 5 lat od zaniku oznak choroby. Musimy zrozumieć że ta mocna zmiana warunków żywienia nie ma być mniejsza niż dwa lata, zważywszy na to iż wyniki mają prawo być dostarzegalne w niebywale szybkim czasie. Uwaga dieta dr Budwig ma działanie ogromnie oczyszczająco także nie można jej stosować w momencie radio czy chemioterapii.
Czytaj więcej...


Dieta jogurtowa
Dieta jogurtowa, jak sygnalizuje nazwa, bazuje na jogurtach. W ramach ukazanej metody straty wagi powinno się poza owocami i pieczywem przyjmować jogurty z żywymi kulturami bakterii jak np. naturalny o zaniżonej zawartości tłuszczu, odtłuszczony owocowy i owocowy o normalnej zawartości tłuszczu. Metoda ta jest bardzo mocno efektywna i dzięki jadłospisowi całkowicie naturalna.
Czytaj więcej...


Dieta księżycowa
Jeśli nie mogliście schudnąć mimo, iż sięgaliście po różnorakie diety niskokaloryczne, to czas pomyśleć o diecie księżycowej. Ta dieta pozwala na łagodniejsze przyswajanie jedzenia według naturalnego rytmu. Stosując diety księżycowej mamy możliwość spożywać to na co mamy chęć, jednak mamy obowiązek nie zapomnieć o dziennym limicie kalorii (1000 przez około 2 tygodnie i 1200 przez kolejne 2). Ważnym jest również unikanie soli oraz słodyczy.

Opisana dieta dzieli się na trzy fazy:

I FAZA (PRZYGOTOWANIE), II FAZA (ODCHUDZANIE), III FAZA (REGENERACJA)
Czytaj więcej...


Dieta szwedzka
Ukazana dieta obejmuje 13 dni i umożliwia zrzucenie nawet do 20 kg. Jednak by zdobyć ten wspaniały wynik musimy dokładnie stosować jej jadłospisu. W żadnym wypadku nie możemy pozwolić sobie na picie alkoholu ani słodyczy. Znaczącym jest by przyjmować 2 litry wody na dzień. Jeśli przeprowadzimy 13 pełnych dni kuracji, możemy je powtórzyć dopiero po okresie 12 miesięcy. Wzorcowy jadłospis DZIEŃ 1 ...
Czytaj więcej...


Dieta Hollywoodzka
Chcąc stosować dietę Hollywoodzką musimy pamiętać by być niebywale ostrożnym, ponieważ ta metoda utraty wagi nie jest bogata w zbyt wiele składników odżywczych. Rozpoczynając tą dietę jesteśmy zmuszeni przestrzegać dzienną dawkę kalorii 1200 kcal; 1500 kcal. Także ważne jest również by gwałtownie nie zmniejszać ich poziomu w naszym organizmie, lecz jak najbardziej stopniowo np. 200 kcal tygodniowo. Co więcej obligatoryjnym jest wpisanie w naszym menu takich składników jak: jogurt naturalny, cebula, otręby, drożdże, kiełki.
Czytaj więcej...


Dieta odchudzająca
Dieta odchudzająca zapewnia nam stratę tkanki tłuszczowej w obszarze całego ciała. Wybierając tenże sposób starty wagi należy m.in. pamiętać że w ciągu dnia możemy sobie pozwolić na jedynie 5-6 małych posiłków, ważnym jest podjąć ćwiczenia, poprzez które nasza przemiana materii się zwiększy, a my stracimy na wadze, gdy wstaniemy rano sięgajmy po węglowodany, natomiast na dalszym etapie dnia przyjmujmy białka. Jeśli podporządkujecie się do tych wytycznych, możecie liczyć na ogromne efekty w utracie masy i zyskać idealną sylwetkę.
Czytaj więcej...


Dieta niskocholesterowa
Opisany sposób ochudzania jest zarówno wyśmienitym rozwiązaniem dla osób, które to borykają się z złym poziomem cholesterolu i trójglicerydów, jak i dla osób, którym to w wysokim stopniu grozi miażdżyca, udar mózgu, zawał serca i niedokrwienie serca. 

Stosując tą metodę odchudzania mamy obowiązek przede wszystkim sięgać po takie produkty jak: ...
Czytaj więcej...


Dieta antywrzodowa
Dieta antywrzodowa jest preferowana w głównej mierze u osób cierpiących z powodu choroby wrzodowej żołądka i dwunastnicy oraz wrzodów jelita, powstałych poprzez złe nawyki żywieniowe: spożywanie posiłków w pośpiechu i mocno obfitych posiłków, a także jedzenie potraw mocno gorących lub zbyt zimnych. Ta metoda ma na celu zmniejszenie ilości substancji odpowiedzialnych za wyższy poziom soku żołądkowego w naszym organizmie.
Czytaj więcej...


Dieta mleczna
Ten sposób straty zbędnych kilogramów jest w dużej mierze przeznaczony dla tych, którzy przepadają za mlekiem, kakaem, miodem, czy też bulionem z warzyw. Ważne jest raz w miesiącu pamiętać o zastosowaniu tej metody na stracenie zbędnych kilogramów. W przypadku jakichkolwiek zaburzeń kończymy ją po 10 dniach. Ukazaną dietę stosuje się tylko od piątku do niedzieli, w reszcie dni mamy obowiązek spożywać połowę z tego co normalnie jemy i unikać ciast wysokokalorycznych i tłustych mięs. W ramach prezentowanej diety musimy przyjmować mleczny posiłek na obiad (od poniedziałku do czwartku) np. 250g białego chudego mleka z 2 łyżeczkami miodu i jogurtem naturalnym.
Czytaj więcej...
Najświeższe komentarze :

STOSUJE OD PONIEDZIAŁKU JEST KLAWA !!!!!!!

obywatele dieta jest ekstra stosuje i nawet głodna nie jestem

jestem ciekawa jak dużo uda się schudnąć

wypróbowałam tą dietę jest zajebista bo schudłam tyle ile chciałam i głodna nie chodziłam :)

ja stosowałąm tą metodę odchudzania byłą ona moją pierwszą i uważam że jest kapitalna chociaż trochę podjadałam :P

jest fantastyczna lecz, trzeba być wytrwałym ;p

Generalnie rzecz podsumowując następną metoda odchudzania z serii polecam wypróbować

to spektakularna dieta polecam ją naprawdę jest bomba mój mąż zrobił sobie taką dietę.Tagi : obiad dieta 1000 kalorii , tania i dobra dieta , antybiotyki dieta , dieta protal przepisy , dieta sardyńska , dieta south beach efekty , dieta dla grupy krwi a , dieta lekkostrawna przykłady , norweska dieta , dieta 9 miesięcznego niemowlęcia , dieta przelicznik kalorii , dieta po siłowni , dieta dla nastoltki , dieta w żylakach odbytu , dieta twarogowa , dieta proteinowa przepisy na desery , dieta na obniżenie cholesterolu i trójglicerydów , sfd dieta redukcyjna , maja błaszczyn dieta życia , niskowęglowodanowa dieta , dieta niełączenia dr haya , dieta 5 posiłkowa , dieta na zmniejszenie cholesterolu ,


bezpłatna dieta   dieta 200 kcal   dieta kirscha   dieta niemowlaka ze skazą białkową   dieta przy zatruciach pokarmowych   plaż południowych węższa w pasie dieta   reumatyzm a dieta   prawidłowa dieta   dieta niemowlaka 3 miesiące   dieta kreatyna   dieta europejska   dieta przy torbielach wątroby   fosforany dieta   lista zakupów dieta proteinowa   dieta we francji   dieta poprawiająca jakość spermy   13 dniówka dieta   dieta przy nadciśnieniu tętniczym   dieta a cera   dieta dializowanego   dieta do szwecji   dieta na złamane kości   dieta kopenhaska zdrowe forum   zdrowa wątroba dieta   dieta dla grupy krwi 0 działanie   dieta matki dziecka ze skazą białkową   


Regulamin | Polityka Prywatności | Kontakt