Jak Szybko Schudnąć

POPULARNE DIETY

Dieta kosmonautów
Dieta na stres ma na celu uodpornić nasz organizm na elementy stresujące, których to w życiu codziennym nie brakuje. Dieta ta ma za zadan ...
Komentarzy : 4


Dieta antywrzodowa
Dieta antywrzodowa jest polecana w głównej mierze u osób cierpiących z powodu choroby wrzodowej żołądka i dwunastnicy oraz ...
Komentarzy : 5


Dieta księżycowa
Jeśli nie mogliście zrzucenia wagi mimo, iż sięgaliście po różnorodne diety niskokaloryczne, to czas poczytać o diecie księżycowej. ...
Komentarzy : 5


Dieta dla 30-latki
Opisana dieta, jak wskazuje sama nazwa, skierowana jest w głównej mierze do kobiet w wieku 30 lat lub po 30. ...
Komentarzy : 5


Dieta niskocholesterowa
Zaprezentowany sposób straty wagi jest równocześnie idealnym rozwiązaniem dla osób, które to borykają się z dużym poziomem chol ...
Komentarzy : 4


Dieta antycukrzycowa
Ta możliwość odchudzania ma przede wszystkim na celu zredukowanie spożycia tłuszczy i węglowodanów: posiłków z o ...
Komentarzy : 5


Dieta dr Budwig
Wpływ na zdowie diety dr Budwig wynika od pełnego poddania się wszystkim rygorom diety. Leczenie dietą dr Budwig ma tr ...
Komentarzy : 3


Dieta odchudzająca
Ukazana dieta zapewnia nam stratę tkanki tłuszczowej w obrębie całego ciała. Wybierając tenże sposób odc ...
Komentarzy : 4


Dieta Kwaśniewskiego
Nazwa prezentowanej diety pochodzi od nazwiska jej pomysłodawcy, czyli dietetyka i lekarza Jana Kwaśniewskiego. Dzięki tej metod ...
Komentarzy : 5


Dieta Andersona
Pomysłodawcą diety Andersona jest pracownik z uniwersytetu w Los Angeles, Henry L. N. Anderson. Opiera się ona w głównej mierze na prze ...
Komentarzy : 5NORMY KALORII

Liczba kalorii jaką ma otrzymywać nasz organizm idzie wyliczyć za pomocą wzoru Harrisa i Benedicta:

Kobiety [kcal/dobę] = 665,1+ 9,56M + 1,85H – 4,68L

Mężczyźni [kcal/dobę] = 66,47 + 13,7M + 5H – 6,76L

Gdzie:
M – masa ciała (w kg);
H – wzrost (w cm);
L – wiek (w latach)

Oczywiście miarę przyjmowanych kalorii powinna by także być uzależniona od miejsca pracy oraz intensywności fizycznej. Jeśli posiadasz posadę siedzące, dziennie powinieneś spożyć dla kobiet około 2100-2300 kcal, dla mężczyzn 2400-2600 kcal. W ewentualności lekko ciężkiej pracę możesz zjeść około 2400-2800 kcal dla kobiet i 2800-3200 kcal dla mężczyzn. Kiedy twoja praca jest ciążka fizycznie, dzienne potrzeby na kalorie dla kobiet to 2900-3200 kcal, dla mężczyzn od 4000 - 4500 kcal. Dla prawidłowego dobrania zapotrzebowania kalorycznego powinniśmy skontaktować sie z lekarzem lub dietetykiem wszelkie informacje są podane jedynie w celach informacyjnych.


BMI Wskaźnik masy ciała

BMI (ang. Body Mass Index) jest wyznacznikiem masy ciała, pozwalającym na wyznaczenie czy masz właściwą wagę. Wyznacza się go przez podzielenie masy ciała podanej w kilogramach przez kwadrat wysokości mierzonej w metrach.- BMI poniżej 20 informuje o niedowadze.
- BMI między 20 do 25 prezentuje prawidłową wagę.
- BMI powyżej 25 oznacza występowanie nadwagi.
- BMI powyżej 30 prezentujewystępowanie otyłości.
- BMI powyżej 40 oznacza występowanie bardzo dużej otyłości.


Liczba spalonych kalorii.

Osoba która rozpoczyna jakże mozolny etap odchudzania napewno rozmyśla ile kalorii spala podczas wykonywanych przez siebie w ciągu dnia zająć lub ćwiczeń. Ukazanie prawidłowej wielkości spalanych kalorii jest bardzo ciezkie, ponieważ jak wiadomo każdy człowiek jest inny i inaczej funkcjonuje. Postaraliśmy się jednak aby wykonać pokazową tabelę liczby spalonych kalorii w ciągu 1 godziny wysiłku fizycznego.

Aerobik 540 kcal
Bieg (4 min) 999 kcal
Ćwiczenia na siłownii 420 kcal
Czytanie 23 kcal
Czytanie głośno 160 kcal
Golf 240 kcal
Gotowanie 103 kcal
Gra w piłkę nożną 660 kcal
Intensywna gimnastyka 330 kcal
Jazda konna 640 kcal
Jazda na nartach 579 kcal
Jazda na rowerze 320 kcal
Jogging 420 kcal
Koszykówka 540 kcal
Lekka gimnastyka 220 kcal
Lekka praca biurowa 130 kcal
Leżenie, odpoczynek 70 kcal
Marszobieg 530 kcal
Mycie podłogi 220 kcal
Odkurzanie 160 kcal
Oglądanie TV 23 kcal
Ping-pong 290 kcal
Pływanie 440 kcal
Prasowanie 149 kcal
Prowadzenie samochodu 129 kcal
Robienie zakupów 310 kcal
Schodzenie ze schodów 369 kcal
Ścieranie kurzy 250 kcal
Siatkówka 460 kcal
Jazda na rolkach 408 kcal

Rezultaty wyszukiwania dla :

lekka dietaDieta dr Haya
Autorem prezentowanej metody utraty zbędnych kilogramów jest amerykański lekarz William Howard Haya. Przeprowadził on podziału pożywienia na produkty białkowe, węglowodanowe i neutralne. W zakresie jego diety możemy sobie pozwalać na trzy posiłki na dobe: posiłek węglowodanowy, posiłek białkowy i posiłek owocowy lub warzywny. Co więcej dozwolone są dwie przekąski na dzień. Pomiędzy artykułami bogatymi w węglowodany i białka powinna prowadzić co najmniej 4 godzinna przerwa.
Czytaj więcej...


Dieta kosmonautów
Dieta na stres ma na celu wzmocnić nasz organizm na zdarzenia stresujące, których to w życiu codziennym nie brakuje. Dieta ta ma za zadanie trzymać odpowiedni poziom serotoniny w ciele tak by nie dać się wielkim napadom łakomstwa i tycia. W tej diecie produkty spożywcze rozdziela się na, porcje białek, porcje węglowodanów oraz porcje tłuszczy. Stosując równocześnie rozdział na porcje owoców, warzyw, napojów. Aby posiłki były tak utworzone, ażeby pobudziły wydzielanie serotoniny.
Czytaj więcej...


Dieta antywrzodowa
Dieta antywrzodowa jest polecana w głównej mierze u osób dotkniętych z powodu choroby wrzodowej żołądka i dwunastnicy oraz wrzodów jelita, wywołanych poprzez złe nawyki żywieniowe: spożywanie posiłków w pośpiechu i bardzo obfitych posiłków, a także jedzenie potraw bardzo gorących lub mocno zimnych. Ta dieta ma na celu zbicie ilości substancji odpowiedzialnych za podwyższony poziom soku żołądkowego w naszym ciele.
Czytaj więcej...


Dieta jogurtowa
Prezentowana dieta, jak wskazuje nazwa, wspiera się na jogurtach. W ramach ukazanej metody zrzucenia nadwagi należy się poza owocami i pieczywem przyjmować jogurty z żywymi kulturami bakterii jak np. naturalny o zaniżonej zawartości tłuszczu, odtłuszczony owocowy i owocowy o normalnej zawartości tłuszczu. Metoda ta jest niebywale skuteczna i dzięki jadłospisowi całkowicie naturalna.
Czytaj więcej...


Dieta odchudzająca
Dieta odchudzająca zapewnia nam stratę tkanki tłuszczowej w obrębie całego ciała. Wybierając zaprezentowany sposób odchudzania należy m.in. pamiętać że w ciągu dnia możemy sobie zezwolić na jedynie 5-6 małych posiłków, ważnym jest zdecydować się na ćwiczenia, poprzez które nasza przemiana materii się zwiększy, a my utracimy na wadze, gdy budzimy się rano sięgajmy po węglowodany, natomiast na dalszym etapie dnia przyjmujmy białka. Jeśli będziemy przestrzegać tych zasad, możecie liczyć na znaczne efekty w utracie masy i zdobyć idealną sylwetkę.
Czytaj więcej...


Dieta dr Budwig
Efektywność diety dr Budwig bierze się od niebywałego poddania się wszystkim rygorom diety. Leczenie dietą dr Budwig ma trwać do zupełnego wyzdrowienia. Szacuje się, że ma to około 5 lat od zaniku objawów choroby. Musimy zrozumieć że ta niebywała zmiana rodzaju żywienia nie powinna być mniejsza niż dwa lata, mimo tego że wyniki są niekiedy zauważalne w bardzo szybkim czasie. Pamiętajmy dieta dr Budwig posiada działanie ogromnie oczyszczająco więc nie należało by jej stosować w momencie radio czy chemioterapii.
Czytaj więcej...


Dieta księżycowa
Jeżeli nie macie możliwości pozbycia sie tłuszczu pomimo, iż sięgaliście po różnorakie diety niskokaloryczne, to czas poczytać o diecie księżycowej. Ta metoda odchudzania zezwala na łagodniejsze przyswajanie jedzenia według naturalnego rytmu. W ramach diety księżycowej mamy możliwość przyjmować to na co posiadamy ochotę, jednakże mamy obowiązek nie zapomnieć o dziennym limicie kalorii (1000 przez około 2 tygodnie i 1200 przez kolejne 2). Ważnym jest także unikanie soli oraz słodyczy.

Prezentowana dieta dzieli się na trzy fazy:

I FAZA (PRZYGOTOWANIE), II FAZA (ODCHUDZANIE), III FAZA (REGENERACJA)
Czytaj więcej...


Dieta cud
Wielu z nas słyszało o diecie cud. Czy jednak jest taka dieta. Rozwiązań na odchudzanie jest wiele teraz należy wybrać jaki jest skuteczny sposób na odchudznie. Właściwie teraz uważa się za najefektywniejszą dietę, zupę redukującą tłuszcz. Całość jest niebywale prosta do przygotowania i zawiera jedynie naturalne środki spożywcze.
Czytaj więcej...


Dieta niskocholesterowa
Opisany sposób ochudzania jest równocześnie znakomitym rozwiązaniem dla osób, które to borykają się z podwyższonym poziomem cholesterolu i trójglicerydów, jak i dla osób, którym to w wysokim stopniu grozi miażdżyca, udar mózgu, zawał serca i niedokrwienie serca. 

Stosując tą metodę zrzucania zbędnych kilogramów mamy obowiązek przede wszystkim sięgać po takie produkty jak: ...
Czytaj więcej...


Dieta Andersona
Autorem diety Andersona jest dietetyk z uniwersytetu w Los Angeles, Henry L. N. Anderson. Opiera się ona przede wszystkim na przestrzeganiu wielkości kalorii nade wszystko wieczorem również na nie scalaniu określonych produktów ze sobą. 

Ważne jest by: 
- od północy do 12.00 przyjmować owoce i soki z nich wytwarzane
Czytaj więcej...
Najświeższe komentarze :

to zjawiskowa metoda straty wagi polecam ją naprawdę jest świetna mój mąż zrobił sobie taką dietę.

klawa dieta !!!! przestrzegajcie, wtedy będzie działać.

stosowałam przez 2 miesiące schudłam 5 kg… jest klawa :D wreszcie coś co działa

Dieta jest zdumiewająca... wymiata!!! próbowa?em niedawno

byłam na tej diecie już raz i była wypas rezultaty widoczne

wypasik pierwszy dzien juz prawie za mna nie jest zle

Pomóżcie jest skuteczna.

No, ja dziś siódmy dzień. Całkiem nieźle sobie radzę. Dosyć fajna dieta.Tagi : karmienie piersią dieta matki , dieta i trymestr ciąży , dieta w atopowym zapaleniu skóry , dieta trening siłownia , wino a dieta , dieta z nadciśnieniem , dieta rabinów , dieta proteinowa ból głowy , dieta proteinowa przykładowy jadłospis , dieta ziemniaczana niewydolność nerek , karmienie piersią i dieta , dieta oparta na indeksie glikemicznym , dieta 1000 kalorii skuteczność , dieta 13 dniowa kopenhadzka , dieta a zaskórniki , jaka dieta podczas karmienia piersią , dieta przy kolce jelitowej , dieta 10 kg mniej , 6 miesięczne dziecko dieta , dieta bez ćwiczeń , dieta buldoga francuskiego , dieta fibromialgia , płatki kukurydziane dieta ,


dieta na łuszczycę   dieta z kiwi   dieta kopenhadzka zamiast befsztyku   dieta warzywna ewy dąbrowskiej   objawy bulimii dieta   tygodniowa dieta oczyszczająca   dieta na mase 77 kg   dieta lutza efekty   dieta jajeczna   rzeźba brzucha dieta   dieta esther blum   problemy z jelitami dieta   dieta pierś z kurczaka   dieta na osteoporozę   dieta parówki   bernardyn dieta   protal dieta alkohol   dieta we wrzodziejącym zapaleniu jelita grubego   dieta białaczka   dieta od grupy krwi   dieta mistrzów   dieta holenderska   dieta 5 dniowa amerykańska   dieta niełączenia przepisy   dieta 4 miesiecznego dziecka   dieta wątrobowa tabela   


Regulamin | Polityka Prywatności | Kontakt