Jak Szybko Schudnąć

POPULARNE DIETY

Dieta mleczna
Ten sposób straty zbędnych kilogramów jest przede wszystkim przeznaczony dla tych, którzy przepadają za mlekiem, kakaem, miodem, czy te ...
Komentarzy : 4


Dieta dla 30-latki
Prezentowana dieta, jak wskazuje sama nazwa, kierowana jest w głównej mierze do kobiet w wieku 30 lat lub po 30. ...
Komentarzy : 5


Dieta antycukrzycowa
Ta dieta odchudzania ma przede wszystkim na celu zredukowanie przyjmowania tłuszczy i węglowodanów: potraw z du ...
Komentarzy : 5


Dieta odchudzająca
Przedstawiony sposób odchudzania daje nam stratę zbędnych tłuszczy w obszarze całego ciała. Wybierając opisany spo ...
Komentarzy : 3


Dieta cud
Wszyscy słyszeli o diecie cud. Czy, aby napewno jest taka dieta. Sposobów na odchudzanie jest ogromna liczba teraz musimy zdecydować ...
Komentarzy : 4


Dieta niskocholesterowa
Dieta niskocholesterowa jest równocześnie idealnym rozwiązaniem dla osób, które to borykają się z dużym poziomem ch ...
Komentarzy : 3


Dieta szwedzka
Opisana dieta trwa 13 dni i umożliwia zrzucenie nawet do 20 kg. Jednak by osiągnąć ten niesamowity wynik należy dokładnie stosować jej plan ...
Komentarzy : 5


Dieta Kwaśniewskiego
Nazwa ukazanej diety pochodzi od nazwiska jej twórcy, czyli dietetyka i lekarza Jana Kwaśniewskiego. Dzięki tej metodzie ...
Komentarzy : 3


Dieta dr Haya
Twórcą opisywanej metody utraty niepotrzebnych kilogramów jest amerykański lekarz William Howard Haya. Dokonał on podziału żywności na pro ...
Komentarzy : 3


Dieta Hollywoodzka
Chcąc stosować dietę Hollywoodzką mamy pamiętać by być niezwykle ostrożnym, ponieważ ta metoda odchudzania nie jest bogata w zbyt wiele prod ...
Komentarzy : 4NORMY KALORII

Ilość kalorii jaką ma otrzymywać nasz układ pokarmowy można wskazać za pomocą wzoru Harrisa i Benedicta:

Kobiety [kcal/dobę] = 665,1+ 9,56M + 1,85H – 4,68L

Mężczyźni [kcal/dobę] = 66,47 + 13,7M + 5H – 6,76L

Gdzie:
M – masa ciała (w kg);
H – wzrost (w cm);
L – wiek (w latach)

Z pewnością miarę przyjmowanych kalorii należała by także zależeć od rodzaju pracy oraz aktywności fizycznej. Jeżeli masz zajęcie siedzące, dziennie możesz zjeść dla kobiet około 2100-2300 kcal, dla mężczyzn 2400-2600 kcal. W ewentualności lekko ciężkiej pracę możesz zjeść około 2400-2800 kcal dla kobiet i 2800-3200 kcal dla mężczyzn. gdy twoja praca jest ciążka fizycznie, dzienne zapotrzebowanie na kalorie dla kobiet to 2900-3200 kcal, dla mężczyzn od 4000 - 4500 kcal. Dla prawidłowego obliczenia zapotrzebowania kalorycznego najlepiej skontaktować sie z lekarzem lub dietetykiem wszystkie wartości są podane jedynie w celach informacyjnych.


BMI Wskaźnik masy ciała

BMI (ang. Body Mass Index) jest wyznacznikiem masy ciała, pozwalającym na zdefiniowanie czy masz właściwą wagę. Oblicza się go przez podzielenie masy ciała zapisanej w kilogramach przez kwadrat wysokości podawanej w metrach.- BMI poniżej 20 upomina o niedowadze.
- BMI między 20 do 25 przedstawia idealną wagę.
- BMI powyżej 25 przedstawia występowanie nadwagi.
- BMI powyżej 30 przedstawiawystępowanie otyłości.
- BMI powyżej 40 prezentuje występowanie bardzo dużej otyłości.


Liczba spalonych kalorii.

Każdy kto zaczyna jakże trudny proces odchudzania napewno zastanawia się ile kalorii spala podczas wykonywanych przez siebie w ciągu dnia czynności lub ćwiczeń. Ukazanie realnej ilości spalanych kalorii jest niezwykle ciezkie, ponieważ jak wiemy każdy człowiek jest inny i inaczej funkcjonuje. Dołożyliśmy starań jednak aby stworzyć orientacyjną tabelę liczby spalonych kalorii w ciągu 1 godziny wysiłku fizycznego.

Aerobik 540 kcal
Bieg (4 min) 999 kcal
Ćwiczenia na siłownii 420 kcal
Czytanie 23 kcal
Czytanie głośno 160 kcal
Golf 240 kcal
Gotowanie 103 kcal
Gra w piłkę nożną 660 kcal
Intensywna gimnastyka 330 kcal
Jazda konna 640 kcal
Jazda na nartach 579 kcal
Jazda na rowerze 320 kcal
Jogging 420 kcal
Koszykówka 540 kcal
Lekka gimnastyka 220 kcal
Lekka praca biurowa 130 kcal
Leżenie, odpoczynek 70 kcal
Marszobieg 530 kcal
Mycie podłogi 220 kcal
Odkurzanie 160 kcal
Oglądanie TV 23 kcal
Ping-pong 290 kcal
Pływanie 440 kcal
Prasowanie 149 kcal
Prowadzenie samochodu 129 kcal
Robienie zakupów 310 kcal
Schodzenie ze schodów 369 kcal
Ścieranie kurzy 250 kcal
Siatkówka 460 kcal
Jazda na rolkach 408 kcal

Rezultaty wyszukiwania dla :

lipotrim dietaDieta dr Budwig
Wpływ na zdowie diety dr Budwig wynika od pełnego poddania się zapisanym zaleceniom diety. Leczenie dietą dr Budwig powinna trwać do pełnego wyleczenia. Sugeruje się, że ma to około 5 lat od zaniku przejawów choroby. Trzeba zadecydować że ta ogromna zmiana warunków odżywiania nie ma być mniejsza niż dwa lata, mimo tego iż wyniki mają prawo być dostarzegalne w niezwykle szybkim czasie. Pamiętajmy dieta dr Budwig ma działanie mocno oczyszczająco także nie można jej stosować w momencie radio czy chemioterapii.
Czytaj więcej...


Dieta antywrzodowa
Dieta antywrzodowa jest preferowana przede wszystkim u osób dotkniętych z powodu choroby wrzodowej żołądka i dwunastnicy oraz wrzodów jelita, wywołanych poprzez niedbałe nawyki żywieniowe: spożywanie posiłków w pośpiechu i mocno obfitych posiłków, a także jedzenie potraw bardzo gorących lub zbyt zimnych. Ta metoda ma na celu zmniejszenie ilości substancji odpowiedzialnych za wyższy poziom soku żołądkowego w naszym żałądku.
Czytaj więcej...


Dieta jogurtowa
Dieta jogurtowa, jak podpowiada nazwa, bazuje na jogurtach. W ramach ukazanej metody odchudzania należy się poza owocami i pieczywem jeść jogurty z żywymi kulturami bakterii jak np. naturalny o obniżonej zawartości tłuszczu, odtłuszczony owocowy i owocowy o standardowej zawartości tłuszczu. Metoda ta jest niebywale efektywna i dzięki jadłospisowi całkowicie naturalna.
Czytaj więcej...


Dieta dr Haya
Autorem opisywanej metody utraty zbędnych tłuszczyków jest amerykański lekarz William Howard Haya. Przeprowadził on podziału jedzenia na produkty białkowe, węglowodanowe i neutralne. W zakresie jego diety mamy możliwosć sobie pozwolić na trzy posiłki na dobe: posiłek węglowodanowy, posiłek białkowy i posiłek owocowy lub warzywny. Poza tym dozwolone są dwie przekąski na dzień. Między artykułami bogatymi w węglowodany i białka istnieje obowiązek istnieć co najmniej 4 godzinna przerwa.
Czytaj więcej...


Dieta antycukrzycowa
Ta możliwość straty wagi ma w głównej mierze na celu zredukowanie jedzenia tłuszczy i węglowodanów: posiłków z ogromną ilością cukru i słodyczy. W zamian możemy sobie pozwolić na większą porcję białka. W metodzie antycukrzycowej musimy pamiętać o jednakowej ilości posiłków na dzień i w wyznaczonych porach.

W ramach tejże metody nie spożywajmy:
- miód, cukier oraz wyroby i przetwory z cukrem...
Czytaj więcej...


Dieta Andersona
Pomysłodawcą diety Andersona jest lekarz z uniwersytetu w Los Angeles, Henry L. N. Anderson. Opiera się ona przede wszystkim na liczeniu wielkości kalorii szczególnie późnymi porami oraz na nie łączeniu pewnych produktów ze sobą. 

Ważne jest by: 
- od północy do 12.00 spożywać owoce i soki z nich wytworzone
Czytaj więcej...


Dieta mleczna
Ten sposób odchudzania jest przede wszystkim przeznaczony dla tych, którzy przepadają za mlekiem, kakaem, miodem, czy też bulionem z warzyw. Należy raz w miesiącu pamiętać o zastosowaniu tej metody na stracenie zbędnych tłuszczy. W momencie jakichkolwiek zaburzeń kończymy ją po 10 dniach. Ukazaną dietę stosuje się jedynie od piątku do niedzieli, w pozostałe dni należy przyjmować połowę z tego co na co dzień spożywamy i unikać ciast wysokokalorycznych i tłustych mięs. W ramach prezentowanej diety musimy przyjmować mleczny posiłek na obiad (od poniedziałku do czwartku) np. 250g białego chudego mleka z 2 łyżeczkami miodu i jogurtem naturalnym.
Czytaj więcej...


Dieta kosmonautów
Dieta na stres ma na celu uodpornić nasz organizm na zdarzenia stresujące, których to w życiu codziennym jest bardzo dużo. Dieta ta ma za zadanie zapewniać właściwy poziom serotoniny w ciele tak by nie dać się wielkim napadom jedzenia i tycia. W tej diecie produkty spożywcze składa się na, porcje białek, porcje węglowodanów oraz porcje tłuszczy. Stosując jednocześnie rozdział na porcje owoców, warzyw, napojów. Aby posiłki były tak dobrane, ażeby rozbudziły wydzielanie serotoniny.
Czytaj więcej...


Dieta niskocholesterowa
Opisany sposób ochudzania jest jednocześnie wyśmienitym rozwiązaniem dla osób, które to walczą z dużym poziomem cholesterolu i trójglicerydów, jak i dla ludzi, którym to w znaczącym stopniu zagraża miażdżyca, udar mózgu, zawał serca i niedokrwienie serca. 

Decydując się na tą metodę zrzucania zbędnych kilogramów musimy przede wszystkim sięgać po takie produkty jak: ...
Czytaj więcej...


Dieta cud
Wszyscy słyszeli o diecie cud. Czy jednak jest taka dieta. Sposobów na odchudzanie jest duża liczba teraz musimy zdecydować się jaki może być skuteczny sposób na redukcje tkanki tłuszczowej. Powszechnie na czasie uważa się za najlepszą dietę, zupę niszczącą tłuszcz. Całość jest niebywale prosta do przygotowania i zawiera jedynie naturalne środki spożywcze.
Czytaj więcej...
Najświeższe komentarze :

byłam na tej diecie już raz i była wypasik efekty widoczne

No, ja dziś siódmy dzień. Można powiedzieć nieźle sobie radzę. Dosyć fajna dieta.

ja zaczęłam od dziś. jest bardzo dobra oraz trochę trudna ale nikt nie mówił ze życie jest łatwe

naprawdę klawa, dieta

metoda jest bomba, można uzyskać bardzo zadowalające efekty.

POLECAM WSZYSTKIM, NAPRAWDĘ DOBRA DIETA

to jest najbardziej wypasiona dieta rezultat utrzymał się mniej więcej dwa lata

Rozpoczynam mam zamiar przetrwać do końca bo mam co zrzucenia kilka zbędnych kilogramówTagi : dieta gaca , dieta trzustkowa jadłospis , dieta wg grupy krwi ab , dieta protal opinie lekarzy , kulturystyka dieta na mase , bardzo skuteczna dieta , dieta karela , dieta słodka , dieta dukana przed i po , dieta rozdzielna opinie , prosta dieta dla mężczyzn , dieta która działa , dieta z owocami , dieta na nowotwory , dieta lemoniadowa , dieta liszowskiej , dieta na przytycie , barf dieta , dieta kopenhaska 1 dzień , dieta i meridia , dieta rzymian , dieta po laparoskopii , dla kogo dieta proteinowa ,


dieta do oceny   dieta na niewydolność wątroby   dieta dla zabieganych   dieta w dusznicy bolesnej   dieta amerykańskich kosmonautów   dieta bez niklu   dieta trzynastodniowa przepis   dieta proteinowa-dukana   dieta na problemy z jelitami   dieta bogata w selen   dieta przed ślubem   dieta wysokobiałkowa przykłady   spalanie tłuszczu dieta   tybetańska dieta   dieta płynna kolonoskopia   dieta marii dąbrowskiej   dieta proteinowa ii faza   dieta dla modeli   dieta na refluks przełyku   dieta maya   dieta kelly osbourne   dieta białkowa ile się chudnie   dieta po sterydach   dieta po bajpasach   dieta a nadczynność tarczycy   dieta papkowata przepisy   


Regulamin | Polityka Prywatności | Kontakt