Jak Szybko Schudnąć

POPULARNE DIETY

Dieta antywrzodowa
Dieta antywrzodowa jest wskazana przede wszystkim u osób dotkniętych z powodu choroby wrzodowej żołądka i dwunastnicy oraz wrzodów jelita ...
Komentarzy : 3


Dieta szwedzka
Prezentowana dieta zajmuje 13 dni i daje szansę na stracenie nawet do 20 kg. Jednak by zdobyć ten niesamowity wynik mamy zadanie szczeg ...
Komentarzy : 5


Dieta księżycowa
Jeżeli nie macie możliwości zrzucenia wagi mimo, iż sięgaliście po różnorodne diety niskokaloryczne, to czas poczytać o ...
Komentarzy : 4


Dieta dla 30-latki
Prezentowana dieta, jak podpowiada sama nazwa, skierowana jest w głównej mierze do kobiet w wieku 30 lat lub po 30. ...
Komentarzy : 5


Dieta dr Budwig
Skuteczność zdrowotna diety dr Budwig bierze się od drastycznego poddania się omówionym rygorom diety. Terapia dietą dr Budwig powinna t ...
Komentarzy : 3


Dieta antycukrzycowa
Ta metoda utraty wagi ma przede wszystkim na celu ograniczenie spożycia tłuszczy i węglowodanów: potraw z dużą ilością ...
Komentarzy : 5


Dieta Hollywoodzka
Wybierając dietę Hollywoodzką musimy pamiętać by być niebywale ostrożnym, ponieważ ta metoda odchudzania nie jest bogata ...
Komentarzy : 4


Dieta Kwaśniewskiego
Nazwa opisywanej diety wywodzi się od nazwiska jej twórcy, czyli dietetyka i lekarza Jana Kwaśniewskiego. Dzięki tej metodzie odc ...
Komentarzy : 4


Dieta Andersona
Autorem diety Andersona jest pracownik z uniwersytetu w Los Angeles, Henry L. N. Anderson. Polega ona w głównej mierze na l ...
Komentarzy : 3


Dieta niskocholesterowa
Dieta niskocholesterowa jest zarówno wyśmienitym rozwiązaniem dla osób, które to borykają się z dużym poziomem cholesterolu i tró ...
Komentarzy : 5NORMY KALORII

Wielkość kalorii jaką ma otrzymywać nasz układ pokarmowy idzie wyznaczyć za pomocą wzoru Harrisa i Benedicta:

Kobiety [kcal/dobę] = 665,1+ 9,56M + 1,85H – 4,68L

Mężczyźni [kcal/dobę] = 66,47 + 13,7M + 5H – 6,76L

Gdzie:
M – masa ciała (w kg);
H – wzrost (w cm);
L – wiek (w latach)

Oczywiście miarę przyjmowanych kalorii należała by również zależeć od rodzaju pracy oraz intensywności fizycznej. Gdy masz posadę siedzące, dziennie możesz zjeść dla kobiet około 2100-2300 kcal, dla mężczyzn 2400-2600 kcal. W ewentualności lekko ciężkiej pracę masz możliwość zjeść około 2400-2800 kcal dla kobiet i 2800-3200 kcal dla mężczyzn. Kiedy twoja praca jest ciążka fizycznie, dzienne potrzeby na kalorie dla kobiet to 2900-3200 kcal, dla mężczyzn od 4000 - 4500 kcal. Dla najkorzystniejszego doboru zapotrzebowania kalorycznego powinniśmy skontaktować sie z lekarzem lub dietetykiem wszelkie wartości są podane jedynie w celach informacyjnych.


BMI Wskaźnik masy ciała

BMI (ang. Body Mass Index) jest wyznacznikiem wagi ciała, dającym możliwość na określenie czy posiadasz odpowiednią wagę. Wyznacza się go poprzez podzielenie masy ciała prezentowanej w kilogramach przez kwadrat wysokości podanej w metrach.- BMI poniżej 20 informuje o niedowadze.
- BMI między 20 do 25 prezentuje normalną wagę.
- BMI powyżej 25 prezentuje występowanie nadwagi.
- BMI powyżej 30 prezentujewystępowanie otyłości.
- BMI powyżej 40 prezentuje występowanie bardzo dużej otyłości.


Liczba spalonych kalorii.

Osoba która rozpoczyna jakże trudny proces diety napewno zastanawia się ile kalorii spala podczas wykonywanych przez siebie w ciągu dnia zająć lub innych wysiłków fizycznych. Określenie realnej liczby spalanych kalorii jest niezwykle trudne, ponieważ jak wiadomo każdy człowiek jest inny i inaczej funkcjonuje. Dołożyliśmy starań jednak aby przedstawić pokazową tabelę liczby spalonych kalorii w ciągu 1 godziny wysiłku fizycznego.

Aerobik 540 kcal
Bieg (4 min) 999 kcal
Ćwiczenia na siłownii 420 kcal
Czytanie 23 kcal
Czytanie głośno 160 kcal
Golf 240 kcal
Gotowanie 103 kcal
Gra w piłkę nożną 660 kcal
Intensywna gimnastyka 330 kcal
Jazda konna 640 kcal
Jazda na nartach 579 kcal
Jazda na rowerze 320 kcal
Jogging 420 kcal
Koszykówka 540 kcal
Lekka gimnastyka 220 kcal
Lekka praca biurowa 130 kcal
Leżenie, odpoczynek 70 kcal
Marszobieg 530 kcal
Mycie podłogi 220 kcal
Odkurzanie 160 kcal
Oglądanie TV 23 kcal
Ping-pong 290 kcal
Pływanie 440 kcal
Prasowanie 149 kcal
Prowadzenie samochodu 129 kcal
Robienie zakupów 310 kcal
Schodzenie ze schodów 369 kcal
Ścieranie kurzy 250 kcal
Siatkówka 460 kcal
Jazda na rolkach 408 kcal

Rezultaty wyszukiwania dla :

gry dieta owocowaDieta Andersona
Twórcą diety Andersona jest lekarz z uniwersytetu w Los Angeles, Henry L. N. Anderson. Bazuje ona przede wszystkim na przestrzeganiu wielkości kalorii w szczególności późnymi porami także na nie scalaniu pewnych produktów ze sobą. 

Należy przestrzegać by: 
- od północy do 12.00 spożywać owoce i soki z nich wytwarzane
Czytaj więcej...


Dieta mleczna
Ten sposób straty wagi jest przede wszystkim skierowany dla tych, którzy przepadają za mlekiem, kakaem, miodem, czy też bulionem z warzyw. Należy raz w miesiącu pamiętać o zastosowaniu tej metody na utratę zbędnych tłuszczy. W przypadku jakichkolwiek zaburzeń przerywamy ją po 10 dniach. Prezentowaną dietę stosuje się tylko od piątku do niedzieli, w reszcie dni należy spożywać połowę z tego co na co dzień jemy i unikać ciast wysokokalorycznych i tłustych mięs. W ramach tejże diety musimy jeść mleczny posiłek na obiad (od poniedziałku do czwartku) np. 250g białego chudego mleka z 2 łyżeczkami miodu i jogurtem naturalnym.
Czytaj więcej...


Dieta dr Haya
Twórcą prezentowanej metody utraty niepotrzebnych kilogramów jest amerykański lekarz William Howard Haya. Dokonał on rozdział jedzenia na produkty białkowe, węglowodanowe i neutralne. W zakresie jego diety możemy sobie pozwalać na trzy posiłki na dzień: posiłek węglowodanowy, posiłek białkowy i posiłek owocowy lub warzywny. Dodatkowo dozwolone są dwie przekąski na dzień. Między produktami obfitującymi w węglowodany i białka istnieje obowiązek istnieć co najmniej 4 godzinna przerwa.
Czytaj więcej...


Dieta cud
Wszyscy słyszeli o diecie cud. Czy jednak jest taka dieta. Rozwiązań na odchudzanie jest duża liczba teraz trzeba zdecydować się jaki jest skuteczny sposób na zgubienie nadwagi. Właściwie na czasie uważa się za najlepszą dietę, zupę spalającą tłuszcz. Całość jest niebywale łatwa do przygotowania i zawiera tylko naturalne środki spożywcze.
Czytaj więcej...


Dieta antycukrzycowa
Ta sposobność odchudzania ma przede wszystkim na celu zmiejszenie spożycia tłuszczy i węglowodanów: potraw z dużą ilością cukru i słodyczy. W zamian możemy sobie pozwolić na zwiększoną porcję białka. W diecie antycukrzycowej mamy obowiązek pamiętać o takiej samej ilości posiłków na dzień i w wyznaczonych porach.

W ramach opisanej diety nie spożywajmy:
- miód, cukier oraz wyroby i przetwory z cukrem...
Czytaj więcej...


Dieta Hollywoodzka
Chcąc stosować dietę Hollywoodzką musimy pamiętać by być niebywale ostrożnym, gdyż ta metoda utraty wagi nie jest obfitująca w zbyt wiele produktów odżywczych. Rozpoczynając tą dietę jesteśmy zmuszeni przestrzegać dzienną ilość kalorii 1200 kcal; 1500 kcal. Jednak ważne jest również by szybko nie obniżać ich poziomu w naszym organizmie, lecz jak najbardziej stopniowo np. 200 kcal tygodniowo. Dodatkowo obligatoryjnym jest umieszczenie w naszym menu takich składników jak: jogurt naturalny, cebula, otręby, drożdże, kiełki.
Czytaj więcej...


Dieta Kwaśniewskiego
Nazwa opisywanej diety wywodzi się od nazwiska jej twórcy, czyli dietetyka i lekarza Jana Kwaśniewskiego. Dzięki tej metodzie likwidacji nadwagi mamy możliwość Aby zrealizować prezentowany wynik mamy obowiązek zrezygnować z takich produktów jak: słodkie napoje, groch, fasola, gotowane ziemniaki, potrawy z mąki (makaron, kluski, ciasta), chleb i inne pieczywo, kaszę i ryż, owoce i ich przetwory, miód, cukier i słodycze. 

W zamian ważne jest spożywać: napoje bez cukru, śmietanę ( ½ l dziennie), pełne mleko, majonez, tłusty drób (gęsi, kaczki), tłuste ryby, salcesony, pasztety, wędliny podrobowe, tłustą wieprzowinę, mięso, tłuste sosy, galarety mięsne, podroby, jaja, tłuste sery, smalec, masło, boczek, słoninę.
Czytaj więcej...


Dieta dla 30-latki
Opisana dieta, jak wskazuje sama nazwa, skierowana jest w głównej mierze do kobiet w wieku 30 lat lub po 30. Istotnym jest by w ramach tej metody odchudzania spożywać owoce cytrusowe, i zielone warzywa. Równocześnie musimy pamiętać o wyrzuceniu z naszego jadłospisu soli, a w jej miejsce umieszczeniu takich ziół jak: estragon, bazylia, kolendra. Nie zapominajmy także by pić na dzień minimum 2 litry wody mineralnej.

Orientacyjny jadłospis

ŚNIADANIE

1 szklanka soku z grejpfruta, omlet z ziołami ...
Czytaj więcej...


Dieta dr Budwig
Pozytywne działanie diety dr Budwig bierze się od pełnego poddania się omówionym zaleceniom diety. Lecznictwo dietą dr Budwig powinna trwać do zupełnego wyleczenia. Zakłada się, że ma to około 5 lat od wygaśnięcia objawów choroby. Jesteśmy zmuszeni zadecydować że ta niebywała zmiana warunków żywienia nie ma być mniejsza niż dwa lata, mimo tego że wyniki są niekiedy zauważalne w niebywale szybkim czasie. Uwaga dieta dr Budwig ma działanie mocno oczyszczająco więc nie można jej stosować w momencie radio czy chemioterapii.
Czytaj więcej...


Dieta jogurtowa
Opisana dieta, jak sygnalizuje nazwa, opiera się na jogurtach. W ramach tejże metody zrzucenia nadwagi należy się poza owocami i pieczywem spożywać jogurty z żywymi kulturami bakterii jak np. naturalny o niskiej zawartości tłuszczu, odtłuszczony owocowy i owocowy o przeciętnej zawartości tłuszczu. Metoda ta jest bardzo mocno efektywna i dzięki jadłospisowi całkowicie naturalna.
Czytaj więcej...
Najświeższe komentarze :

Gdzie mam szukać tą dietę? powie mi ktoś czy ona faktycznie działa ?

Rozpoczynam mam zamiar wytrwać do końca bo mam co zrzucenia kilka zaległych kilo tłuszczyku

Mocno mnie ciekawią opinie na temat tej diety, mam ja w planach

przechodziłem tą dietę jest spoko bo schudłam tyle ile chciałam i głodna nie chodziłam :)

maniacy dieta jest bardzo dobra stosuje i nawet głodna nie jestem

Całościowo sprawę biorąc następną dieta z serii warto zastosować

Ja tak naprawdę nie chcę wiele schudnąć, ale troszeczkę by się przydało czy ta dieta działa.

naprawdę w dechę, dietaTagi : dieta koszykarzy , dieta bogata w wapno , grupa krwi b a dieta , dieta anja rubik , dieta hunzów , jogging dieta , dziwna dieta , dieta z mandarynek , kreatynina dieta , dieta dobrych kalorii , obiady dieta , nadwrażliwość jelita grubego dieta , dieta esther blum , dieta przy dializie otrzewnowej , dwudniowa dieta oczyszczająca , antybiotyki a dieta , dieta prezydenta kwaśniewskiego , dieta w 3 minuty , talia osy dieta , dieta lekka dla wątroby , dieta dąbrowskiej wczasy , dieta proteinowa+przepisy , dieta wątrobowo żołądkowa ,


dieta w grupie krwi a   dieta przy kuracji antybiotykowej   weider dieta   bezpłatna dieta odchudzająca   dieta glikemiczna   dieta dla uczulonych na nikiel   dieta dla dobrego samopoczucia   jaka dieta podczas treningu   dieta proteinowa 1 1   dieta w żelazo   dr pape dieta   grupy krwi a dieta   dieta do domu   dieta rihanny   dieta dzienna delegacja   naturhouse dieta   azs dieta   dieta rak żołądka   dieta dr dunkana   dieta suplementacyjna   dieta dr budwig   dieta paryska   dieta po usunięciu nerki   dieta m m   dieta łatwa   dieta 1000kalori   


Regulamin | Polityka Prywatności | Kontakt