Jak Szybko Schudnąć

POPULARNE DIETY

Dieta dla 30-latki
Ukazania dieta, jak podpowiada sama nazwa, adresowana jest przede wszystkim do kobiet w wieku 30 lat lub po 30. ...
Komentarzy : 5


Dieta antywrzodowa
Dieta antywrzodowa jest wskazana w głównej mierze u osób cierpiących z powodu choroby wrzodowej żołądka i dwunastnicy oraz wrzodów jelita, w ...
Komentarzy : 4


Dieta dr Haya
Pomysłodawcą zaprezentowanej metody straty niechcianych tłuszczyków jest amerykański lekarz William Howard Haya. Dokonał on rozdział żywnośc ...
Komentarzy : 5


Dieta odchudzająca
Prezentowana dieta daje nam stratę tkanki tłuszczowej w obszarze całego ciała. Wybierając opisany sposób odch ...
Komentarzy : 3


Dieta antycukrzycowa
Ta dieta utraty wagi ma przede wszystkim na celu zredukowanie jedzenia tłuszczy i węglowodanów: potraw z o ...
Komentarzy : 3


Dieta cud
Każdy słyszał o diecie cud. Czy jednak jest taka dieta. Rozwiązań na odchudzanie jest duża liczba teraz musimy zdecydować się jaki jest ...
Komentarzy : 4


Dieta dr Budwig
Efektywność diety dr Budwig uzależniona jest od drastycznego poddania się omówionym wskazówką diety. Leczenie dietą dr ...
Komentarzy : 4


Dieta jogurtowa
Dieta jogurtowa, jak podkreśla nazwa, wspiera się na jogurtach. W ramach zaprezentowanej metody odchudzania należy się poza ow ...
Komentarzy : 3


Dieta Andersona
Autorem diety Andersona jest pracownik z uniwersytetu w Los Angeles, Henry L. N. Anderson. Polega ona przede wszystkim na ...
Komentarzy : 5


Dieta niskocholesterowa
Zaprezentowany sposób straty wagi jest jednocześnie wyśmienitym rozwiązaniem dla osób, które to borykają się z zł ...
Komentarzy : 4NORMY KALORII

Wielkość kalorii jaką powinien otrzymać nasz organizm da się wyznaczyć za pomocą równania Harrisa i Benedicta:

Kobiety [kcal/dobę] = 665,1+ 9,56M + 1,85H – 4,68L

Mężczyźni [kcal/dobę] = 66,47 + 13,7M + 5H – 6,76L

Gdzie:
M – masa ciała (w kg);
H – wzrost (w cm);
L – wiek (w latach)

Jednakże ilość spożywanych kalorii należała by również być uzależniona od rodzaju pracy oraz intensywności fizycznej. Gdy masz pracę siedzące, dziennie możesz zjeść dla kobiet około 2100-2300 kcal, dla mężczyzn 2400-2600 kcal. W przypadku umiarkowanie ciężkiej pracę możesz zjeść około 2400-2800 kcal dla kobiet i 2800-3200 kcal dla mężczyzn. Jeśli twoja posada jest ciążka fizycznie, dzienne zapotrzebowanie na kalorie dla kobiet to 2900-3200 kcal, dla mężczyzn od 4000 - 4500 kcal. Dla najkorzystniejszego obliczenia zapotrzebowania kalorycznego należy skontaktować sie z lekarzem lub dietetykiem wszelkie informacje są prezentowane jedynie w celach informacyjnych.


BMI Wskaźnik masy ciała

BMI (ang. Body Mass Index) jest parametrem wagi ciała, umożliwiającym zdefiniowanie czy masz odpowiednią wagę. Wyznacza się go poprzez podzielenie masy ciała mierzonej w kilogramach przez kwadrat wysokości mierzonej w metrach.- BMI poniżej 20 informuje o niedowadze.
- BMI między 20 do 25 przedstawia idealną wagę.
- BMI powyżej 25 prezentuje występowanie nadwagi.
- BMI powyżej 30 oznaczawystępowanie otyłości.
- BMI powyżej 40 przedstawia występowanie bardzo dużej otyłości.


Liczba spalonych kalorii.

Osoba która rozpoczyna jakże trudny etap odchudzania napewno rozmyśla ile kalorii spala podczas wykonywanych przez siebie w ciągu dnia zająć lub innych wysiłków fizycznych. Ukazanie realnej wielkości spalanych kalorii jest bardzo trudne, ponieważ jak wiadomo każdy organizm jest inny i inaczej funkcjonuje. Postaraliśmy się jednak aby stworzyć pokazową tabelę liczby spalonych kalorii w ciągu 1 godziny wysiłku fizycznego.

Aerobik 540 kcal
Bieg (4 min) 999 kcal
Ćwiczenia na siłownii 420 kcal
Czytanie 23 kcal
Czytanie głośno 160 kcal
Golf 240 kcal
Gotowanie 103 kcal
Gra w piłkę nożną 660 kcal
Intensywna gimnastyka 330 kcal
Jazda konna 640 kcal
Jazda na nartach 579 kcal
Jazda na rowerze 320 kcal
Jogging 420 kcal
Koszykówka 540 kcal
Lekka gimnastyka 220 kcal
Lekka praca biurowa 130 kcal
Leżenie, odpoczynek 70 kcal
Marszobieg 530 kcal
Mycie podłogi 220 kcal
Odkurzanie 160 kcal
Oglądanie TV 23 kcal
Ping-pong 290 kcal
Pływanie 440 kcal
Prasowanie 149 kcal
Prowadzenie samochodu 129 kcal
Robienie zakupów 310 kcal
Schodzenie ze schodów 369 kcal
Ścieranie kurzy 250 kcal
Siatkówka 460 kcal
Jazda na rolkach 408 kcal

Rezultaty wyszukiwania dla :

ile wynosi dieta w delegacjiDieta Kwaśniewskiego
Znaczenie prezentowanej diety wywodzi się od nazwiska jej pomysłodawcy, czyli dietetyka i lekarza Jana Kwaśniewskiego. Dzięki tej metodzie likwidacji nadwagi mamy szansę nawet 5 kg miesięcznie. By osiągnąć założony wynik mamy obowiązek zrezygnować z takich posiłków jak: słodkie napoje, groch, fasola, gotowane ziemniaki, potrawy z mąki (makaron, kluski, ciasta), chleb i inne pieczywo, kaszę i ryż, owoce i ich przetwory, miód, cukier i słodycze. 

A niebywale wskazane jest spożywać: napoje bez cukru, śmietanę ( ½ l dziennie), pełne mleko, majonez, tłusty drób (gęsi, kaczki), tłuste ryby, salcesony, pasztety, wędliny podrobowe, tłustą wieprzowinę, mięso, tłuste sosy, galarety mięsne, podroby, jaja, tłuste sery, smalec, masło, boczek, słoninę.
Czytaj więcej...


Dieta mleczna
Ten sposób straty wagi jest w dużej mierze skierowany dla tych, którzy przepadają za mlekiem, kakaem, miodem, czy też bulionem z warzyw. Należy raz w miesiącu pamiętać o realizacji tej metody na utratę zbędnych kilogramów. W momencie problemów przerywamy ją po 10 dniach. Prezentowaną dietę stosuje się jedynie od piątku do niedzieli, w pozostałe dni należy spożywać połowę z tego co na co dzień jemy i unikać ciast wysokokalorycznych i tłustych mięs. W ramach ukazanej diety musimy przyjmować mleczny posiłek na obiad (od poniedziałku do czwartku) np. 250g białego lekkiego mleka z 2 łyżeczkami miodu i jogurtem naturalnym.
Czytaj więcej...


Dieta cud
Wszyscy słyszeli o diecie cud. Czy, aby napewno jest taka dieta. Rozwiązań na odchudzanie jest duża liczba teraz musimy zdecydować się jaki jest skuteczny sposób na odchudznie. Ogólnie na czasie uważa się za najskuteczniejszą dietę, zupę spalającą tłuszcz. Całość jest niezwykle prosta do przygotowania i zawiera jedynie naturalne produkty spożywcze.
Czytaj więcej...


Dieta dr Haya
Pomysłodawcą opisanej metody utraty niepotrzebnych tłuszczyków jest amerykański doktor William Howard Haya. Dokonał on rozdział pożywienia na produkty białkowe, węglowodanowe i neutralne. W zakresie jego diety możemy sobie pozwalać na trzy posiłki na dzień: posiłek węglowodanowy, posiłek białkowy i posiłek owocowy lub warzywny. Co więcej dozwolone są dwie przekąski na dzień. Między potrawami obfitującymi w węglowodany i białka istnieje obowiązek prowadzić co najmniej 4 godzinna przerwa.
Czytaj więcej...


Dieta dr Budwig
Skuteczność zdrowotna diety dr Budwig uzależniona jest od niebywałego poddania się wszystkim rygorom diety. Leczenie dietą dr Budwig powinna trwać do ogólnego wyleczenia. Zakłada się, że jest to około 5 lat od zaniknięcia śladów choroby. Musimy przyjąć że ta niebywała zmiana rodzaju odżywiania nie powinna być mniejsza niż dwa lata, pomimo iż efekty są niekiedy zauważalne w niezwykle szybkim czasie. Pamiętajmy dieta dr Budwig posiada działanie ogromnie oczyszczająco także nie można jej stosować w momencie radio czy chemioterapii.
Czytaj więcej...


Dieta księżycowa
Jeśli nie możecie schudnąć mimo, iż sięgaliście po różnorakie diety niskokaloryczne, to czas poczytać o diecie księżycowej. Ta metoda zezwala na łagodniejsze przyjmowanie pożywienia według naturalnego rytmu. W ramach diety księżycowej mamy możliwość jeść to na co mamy chęć, jednak mamy obowiązek nie zapomnieć o określonym limicie kalorii (1000 przez około 2 tygodnie i 1200 przez kolejne 2). Istotnym jest również nie stosowanie soli oraz słodyczy.

zaprezentowana dieta dzieli się na trzy fazy:

I FAZA (PRZYGOTOWANIE), II FAZA (ODCHUDZANIE), III FAZA (REGENERACJA)
Czytaj więcej...


Dieta niskocholesterowa
Opisany sposób ochudzania jest jednocześnie znakomitym rozwiązaniem dla osób, które to walczą z podwyższonym poziomem cholesterolu i trójglicerydów, jak i dla osób, którym to w wysokim stopniu zagraża miażdżyca, udar mózgu, zawał serca i niedokrwienie serca. 

Wybierając tą metodę zrzucania zbędnych kilogramów powinniśmy przede wszystkim sięgać po takie produkty jak: ...
Czytaj więcej...


Dieta Hollywoodzka
Chcąc stosować dietę Hollywoodzką mamy pamiętać by być szczególnie ostrożnym, ponieważ ta metoda chudnięcia nie jest obfita w zbyt wiele produktów odżywczych. Stosując tą dietę jesteśmy zmuszeni respektować dzienną ilość kalorii 1200 kcal; 1500 kcal. Jednak ważne jest również by szybko nie obniżać ich poziomu w naszym organizmie, lecz możliwie stopniowo np. 200 kcal tygodniowo. Na dodatek obligatoryjnym jest umieszczenie w naszym menu takich składników jak: jogurt naturalny, cebula, otręby, drożdże, kiełki.
Czytaj więcej...


Dieta odchudzająca
Dieta odchudzająca zapewnia nam stratę tkanki tłuszczowej w obszarze całego ciała. Decydując się na tenże sposób odchudzania należy m.in. pamiętać że w ciągu dnia możemy sobie zezwolić na jedynie 5-6 małych posiłków, istotnym jest zdecydować się na ćwiczenia, poprzez które nasza przemiana materii się powiększy, a my stracimy na wadze, gdy wstaniemy rano przyjmujmy węglowodany, natomiast na późniejszym etapie dnia przyjmujmy białka. Jeśli będziemy przestrzegać tych zasad, możecie liczyć na ogromne efekty w utracie masy i zdobyć idealną sylwetkę.
Czytaj więcej...


Dieta Andersona
Pomysłodawcą diety Andersona jest dietetyk z uniwersytetu w Los Angeles, Henry L. N. Anderson. Polega ona przede wszystkim na przestrzeganiu wielkości kalorii szczególnie wieczorem również na nie scalaniu pewnych produktów ze sobą. 

Musimy przestrzegać by: 
- od północy do 12.00 spożywać owoce i soki z nich wyciśnięte
Czytaj więcej...
Najświeższe komentarze :

Generalnie rzecz podsumowując kolejna metoda odchudzania z serii polecam wypróbować

stosowałam przez 4 miesiące schudłam 5 kg… jest w dechę :D wreszcie coś co działa

to jest najznakomitsza dieta efekt utrzymał się około dwa lata

moim zdaniem jest to znakomita dieta

jest ciężko ale straciłam juz 6kilo oby tak dalej, a dieta super, polecam!!!

Co wy tam możecie uważać o takich dietach jest super, jestem zadowolona bo widzę efekty i to niezwykłe.

Ja jestem na 5 dniu tej diety i szczerze jest odlotowa, będę pisała o efektach pozdrawiam wszystkich wytrwale :)

ciekawi mnie ile uda się schudnąćTagi : jaka dieta na płaski brzuch , lee priest dieta , dieta na trening , jaka dieta na wzdęcia , mleko dieta , dieta 10 latki , dieta proteinowa przepisy faza uderzeniowa , dieta bez wapnia , dieta dla łuszczyków , dieta po hormonach , dot dieta a grupa krwi forum , dieta satwiczna , dieta detoksykująca , dieta urody , dieta typ jabłko , dieta po wyrwaniu zęba , dieta wyjazd zagraniczny , dieta w 3 trymestrze ciąży , dieta niskowęglowodanowa produkty , dieta przy zwyrodnieniach stawów , dieta doktora haya , dieta jajka na twardo , bolerioza a dieta ,


dieta poprawiająca samopoczucie   dieta lekkostrawna wrzody   wysokobiałkowa dieta atkinsa   dieta jabłko   test dieta za darmo   olej lniany dieta   dieta wątrobowa przy cholestazie   dieta dla niemowląt po 4 miesiącu   dieta 120 kalorii   dieta ani guzik   grypa żołądkowa u dzieci dieta   dieta matki karmiącej piersią   ryżowa dieta   dieta pitna   ser pleśniowy dieta   dieta przy reumatyzmie   dieta na skurczenie żołądka   duża pupa dieta   dieta przy gorączce   dieta wrażliwe jelito   dieta zróżnicowana wikipedia   dieta makrobiotyczna forum   dieta orkiszowa   dieta po wyrostku robaczkowym   dieta 14 latki   dieta wysokobiałkowa wady i zalety   


Regulamin | Polityka Prywatności | Kontakt