Jak Szybko Schudnąć

POPULARNE DIETY

Dieta antywrzodowa
Dieta antywrzodowa jest preferowana w głównej mierze u osób dotkniętych z powodu choroby wrzodowej żołądka i dwunastnicy oraz wrzod ...
Komentarzy : 3


Dieta odchudzająca
Ukazana dieta zapewnia nam utratę zbędnych tłuszczy w obszarze całego ciała. Wybierając opisany sposób ...
Komentarzy : 3


Dieta kosmonautów
Dieta na stres ma na za zadanie uodpornić nasz organizm na zdarzenia stresujące, których to w życiu codziennym nie brakuje. Diet ...
Komentarzy : 4


Dieta antycukrzycowa
Ta sposobność odchudzania ma w głównej mierze na celu zredukowanie jedzenia tłuszczy i węglowodanów: posiłków z ogrom ...
Komentarzy : 5


Dieta cud
Wielu z nas słyszało o diecie cud. Czy jednak jest taka dieta. Rozwiązań na odchudzanie jest duża liczba teraz należy zd ...
Komentarzy : 3


Dieta Kwaśniewskiego
Nazwa ukazanej diety wywodzi się od nazwiska jej pomysłodawcy, czyli dietetyka i lekarza Jana Kwaśniewskiego. Dzięki tej metodzie ...
Komentarzy : 5


Dieta dr Haya
Twórcą zaprezentowanej metody utraty niepotrzebnych kilogramów jest amerykański uczony William Howard Haya. Przeprowadził ...
Komentarzy : 5


Dieta dla 30-latki
Ukazania dieta, jak podpowiada sama nazwa, adresowana jest w głównej mierze do kobiet w wieku 30 lat lub po 30. ...
Komentarzy : 5


Dieta niskocholesterowa
Zaprezentowany sposób straty wagi jest jednocześnie idealnym rozwiązaniem dla osób, które to walczą z dużym poziomem ch ...
Komentarzy : 3


Dieta szwedzka
Prezentowana dieta trwa 13 dni i umożliwia stracenie nawet do 20 kg. Jednakże by zdobyć ten niesamowity efekt mamy zadanie szczegółowo prz ...
Komentarzy : 3NORMY KALORII

Wielkość kalorii jaką potrzebuje nasz układ pokarmowy idzie wyliczyć za pomocą równania Harrisa i Benedicta:

Kobiety [kcal/dobę] = 665,1+ 9,56M + 1,85H – 4,68L

Mężczyźni [kcal/dobę] = 66,47 + 13,7M + 5H – 6,76L

Gdzie:
M – masa ciała (w kg);
H – wzrost (w cm);
L – wiek (w latach)

Jednakże miarę przyjętych kalorii powinna także być uzależniona od sposobu pracy oraz aktywności fizycznej. Jeżeli posiadasz posadę siedzące, dziennie możesz spożyć dla kobiet około 2100-2300 kcal, dla mężczyzn 2400-2600 kcal. W przypadku umiarkowanie ciężkiej pracę możesz zjeść około 2400-2800 kcal dla kobiet i 2800-3200 kcal dla mężczyzn. Jednak gdy twoja praca jest ciążka fizycznie, dzienne zapotrzebowanie na kalorie dla kobiet to 2900-3200 kcal, dla mężczyzn od 4000 - 4500 kcal. Dla najlepszego doboru zapotrzebowania kalorycznego powinniśmy skontaktować sie z lekarzem lub dietetykiem wszystkie informacje są podane jedynie w celach informacyjnych.


BMI Wskaźnik masy ciała

BMI (ang. Body Mass Index) jest wskaźnikiem masy ciała, dającym możliwość na zdefiniowanie czy posiadasz właściwą wagę. Oblicza się go przez podzielenie masy ciała prezentowanej w kilogramach przez kwadrat wysokości podanej w metrach.- BMI poniżej 20 informuje o niedowadze.
- BMI między 20 do 25 prezentuje prawidłową wagę.
- BMI powyżej 25 oznacza występowanie nadwagi.
- BMI powyżej 30 prezentujewystępowanie otyłości.
- BMI powyżej 40 prezentuje występowanie bardzo dużej otyłości.


Liczba spalonych kalorii.

Każdy kto rozpoczyna jakże mozolny proces diety napewno zastanawia się ile kalorii spala podczas wykonywanych przez siebie w ciągu dnia zająć lub innych wysiłków fizycznych. Zobrazowanie rzetelnej ilości spalanych kalorii jest bardzo ciezkie, ponieważ jak wiemy każdy organizm jest inny i inaczej funkcjonuje. Dołożyliśmy starań jednak aby stworzyć orientacyjną tabelę liczby spalonych kalorii w ciągu 1 godziny wysiłku fizycznego.

Aerobik 540 kcal
Bieg (4 min) 999 kcal
Ćwiczenia na siłownii 420 kcal
Czytanie 23 kcal
Czytanie głośno 160 kcal
Golf 240 kcal
Gotowanie 103 kcal
Gra w piłkę nożną 660 kcal
Intensywna gimnastyka 330 kcal
Jazda konna 640 kcal
Jazda na nartach 579 kcal
Jazda na rowerze 320 kcal
Jogging 420 kcal
Koszykówka 540 kcal
Lekka gimnastyka 220 kcal
Lekka praca biurowa 130 kcal
Leżenie, odpoczynek 70 kcal
Marszobieg 530 kcal
Mycie podłogi 220 kcal
Odkurzanie 160 kcal
Oglądanie TV 23 kcal
Ping-pong 290 kcal
Pływanie 440 kcal
Prasowanie 149 kcal
Prowadzenie samochodu 129 kcal
Robienie zakupów 310 kcal
Schodzenie ze schodów 369 kcal
Ścieranie kurzy 250 kcal
Siatkówka 460 kcal
Jazda na rolkach 408 kcal

Rezultaty wyszukiwania dla :

helikobakter dietaDieta mleczna
Ten sposób odchudzania jest przede wszystkim skierowany dla tych, którzy przepadają za mlekiem, kakaem, miodem, czy też bulionem z warzyw. Musimy raz w miesiącu pamiętać o realizacji tej metody na zrzucenie zbędnych tłuszczy. W przypadku jakichkolwiek zaburzeń przerywamy ją po 10 dniach. Ukazaną dietę stosuje się tylko od piątku do niedzieli, w pozostałe dni mamy obowiązek spożywać połowę z tego co normalnie spożywamy i unikać ciast wysokokalorycznych i tłustych mięs. W ramach prezentowanej diety musimy jeść mleczny posiłek na obiad (od poniedziałku do czwartku) np. 250g białego chudego mleka z 2 łyżeczkami miodu i jogurtem naturalnym.
Czytaj więcej...


Dieta antycukrzycowa
Ta metoda odchudzania ma w głównej mierze na celu zredukowanie jedzenia tłuszczy i węglowodanów: potraw z dużą ilością cukru i słodyczy. Natomiast możemy sobie zezwolić na powiększoną porcję białka. W metodzie antycukrzycowej jesteśmy zobowiązani pamiętać o takiej samej ilości posiłków na dzień i w ustalonych porach.

W ramach prezentowanej diety nie jedzmy:
- miód, cukier oraz wyroby i przetwory z cukrem...
Czytaj więcej...


Dieta dr Budwig
Efektywność diety dr Budwig bierze się od pełnego poddania się omówionym wskazówką diety. Terapia dietą dr Budwig ma trwać do ogólnego wyzdrowienia. Zakłada się, że jest to około 5 lat od wygaśnięcia objawów choroby. Musimy zadecydować że ta niebywała zmiana rodzaju odżywiania nie ma być mniejsza niż dwa lata, zważywszy na to że efekty mają prawo być zauważalne w bardzo szybkim czasie. Uwaga dieta dr Budwig ma działanie mocno oczyszczająco więc nie należy jej stosować w momencie radio czy chemioterapii.
Czytaj więcej...


Dieta Andersona
Pomysłodawcą diety Andersona jest pracownik z uniwersytetu w Los Angeles, Henry L. N. Anderson. Opiera się ona w głównej mierze na przestrzeganiu liczby kalorii zwłaszcza późnymi porami również na nie scalaniu określonych produktów ze sobą. 

Musimy przestrzegać by: 
- od północy do 12.00 spożywać owoce i soki z nich wytworzone
Czytaj więcej...


Dieta cud
Wszyscy słyszeli o diecie cud. Czy jednak jest taka dieta. Sposobów na odchudzanie jest duża liczba teraz należy wybrać jaki może być skuteczny sposób na zgubienie nadwagi. Powszechnie teraz uważa się za najskuteczniejszą dietę, zupę spalającą tłuszcz. Całość jest bardzo prosta do przygotowania i zawiera tylko naturalne środki spożywcze.
Czytaj więcej...


Dieta Kwaśniewskiego
Nazwa tejże diety pochodzi od nazwiska jej pomysłodawcy, czyli dietetyka i lekarza Jana Kwaśniewskiego. Dzięki tej metodzie likwidacji nadwagi mamy możliwość nawet 5 kg miesięcznie. By osiągnąć prezentowany wynik musimy zrezygnować z takich posiłków jak: słodkie napoje, groch, fasola, gotowane ziemniaki, potrawy z mąki (makaron, kluski, ciasta), chleb i inne pieczywo, kaszę i ryż, owoce i ich przetwory, miód, cukier i słodycze. 

A niebywale ważne jest spożywać: napoje bez cukru, śmietanę ( ½ l dziennie), pełne mleko, majonez, tłusty drób (gęsi, kaczki), tłuste ryby, salcesony, pasztety, wędliny podrobowe, tłustą wieprzowinę, mięso, tłuste sosy, galarety mięsne, podroby, jaja, tłuste sery, smalec, masło, boczek, słoninę.
Czytaj więcej...


Dieta dr Haya
Autorem zaprezentowanej metody straty niechcianych tłuszczyków jest amerykański doktor William Howard Haya. Dokonał on rozdział jedzenia na wyroby białkowe, węglowodanowe i neutralne. W ramach jego diety możemy sobie zezwolić na trzy posiłki na dzień: posiłek węglowodanowy, posiłek białkowy i posiłek owocowy lub warzywny. Co więcej dozwolone są dwie przekąski na dzień. Między artykułami obfitującymi w węglowodany i białka jest obowiązek istnieć co najmniej 4 godzinna przerwa.
Czytaj więcej...


Dieta księżycowa
Jeżeli nie możecie zrzucenia wagi mimo, iż sięgaliście po różne diety niskokaloryczne, to czas pomyśleć o diecie księżycowej. Ta dieta pozwala na łagodniejsze przyswajanie składników według naturalnego rytmu. W ramach diety księżycowej mamy możliwość jeść to na co mamy chęć, jednakże musimy nie zapomnieć o dziennym limicie kalorii (1000 przez około 2 tygodnie i 1200 przez kolejne 2). Istotnym jest także nie stosowanie soli oraz słodyczy.

Opisana dieta dzieli się na trzy fazy:

I FAZA (PRZYGOTOWANIE), II FAZA (ODCHUDZANIE), III FAZA (REGENERACJA)
Czytaj więcej...


Dieta niskocholesterowa
Dieta niskocholesterowa jest zarówno idealnym rozwiązaniem dla osób, które to walczą z złym poziomem cholesterolu i trójglicerydów, jak i dla osób, którym to w wysokim stopniu grozi miażdżyca, udar mózgu, zawał serca i niedokrwienie serca. 

Stosując tą metodę straty wagi musimy przede wszystkim sięgać po takie produkty jak: ...
Czytaj więcej...


Dieta kosmonautów
Dieta na stres ma na za zadanie uodpornić nasz organizm na zdarzenia stresujące, których to w życiu codziennym jest bardzo dużo. Dieta ta ma za zadanie zapewniać właściwy poziom serotoniny w ciele tak aby nie dać się ogromnym atakom łakomstwa i przybierania tkanki tłuszczowej. W opisywanej diecie produkty spożywcze składa się na, porcje białek, porcje węglowodanów oraz porcje tłuszczy. Stosując jednocześnie podział na porcje owoców, warzyw, napojów. Aby posiłki były tak utworzone, ażeby rozbudziły wydzielanie serotoniny.
Czytaj więcej...
Najświeższe komentarze :

Pozdrawiam, ja również przechodziłam tą metodę straty wagi, stosowałam ją dwa lata temu i naprawdę bardzo sobie chwale. Nie jest lekko przyznaje ale jakieefekty.

Ja jestem na 8 dniu tej diety i szczerze jest doskonała, będę informowała o postępach pozdrawiam wszystkich wytrwale :)

POLECAM WSZYSTKIM, NAPRAWDĘ DOBRA DIETA

stosowałam dawno temu he uważam że to jedyna taka dieta na świecie!!!

stosowałam przez 1 miesiące schudłam 2 kg… jest super :D wreszcie coś co działa

ciekawe jak mocno uda się schudnąć

Dość niezła dieta moje koleżanki ją stosowały i schudły.

Ta dieta jest kapitalnie ułożona. Odchudzam się na niej już półtora tygodnia.Tagi : dieta pod grupe krwi , dieta albo cud empik , dieta wysokobiałkowa dukana , kot dieta , gry owocowa dieta , dieta dla maturzysty , dieta po resekcji trzustki , dieta owocowa efekty , dieta bogata w białko i wapń , dieta ułożona przez dietetyka , dieta proteinowa przepisy faza 2 , 1000 kcal dieta , rozsądna dieta , dieta a psychika , karta zdrowia dieta cambridge , sport i dieta , dieta dla grupy krwi a jadłospis , dieta 2600 kalorii , dieta za podróż służbową w 2009 r , dieta na zęby , dieta rozdzielająca , dieta w kamicy nerkowej , kulturystyka dieta przepisy ,


dieta 20 kg w miesiąc   zawał dieta   dieta astmatyka   podagra leczenie dieta   nadwrażliwe jelito dieta   dieta parówkowa   dieta alli forum   dieta poniżej 1000 kcal   płatki owsiane a dieta   kopytka dieta   stillman dieta   dieta w okresie laktacji   laktoowowegetarianizm dieta   ankieta dieta   sekielski dieta   dieta a owulacja   dieta białkowa skutki   prosta dieta na odchudzanie   typ sylwetki a dieta   dieta lekkoatletyczna   dieta w nerczycy   dieta kopenhaska ile schudłyście   dieta ww   dieta w chorobach trzustki   ryż z jabłkami dieta   dieta na popęd   


Regulamin | Polityka Prywatności | Kontakt