Jak Szybko Schudnąć

POPULARNE DIETY

Dieta dr Haya
Pomysłodawcą prezentowanej metody utraty niechcianych tłuszczyków jest amerykański doktor William Howard Haya. Dokonał on rozdział pożywi ...
Komentarzy : 5


Dieta jogurtowa
Dieta jogurtowa, jak wskazuje nazwa, opiera się na jogurtach. W ramach ukazanej metody straty wagi powinno się poza owocami ...
Komentarzy : 4


Dieta księżycowa
Jeśli nie mogliście pozbycia sie tłuszczu pomimo, iż sięgaliście po różnorakie diety niskokaloryczne, to czas pomyśleć o diecie ...
Komentarzy : 4


Dieta Andersona
Twórcą diety Andersona jest pracownik z uniwersytetu w Los Angeles, Henry L. N. Anderson. Bazuje ona w głównej mierze na l ...
Komentarzy : 4


Dieta cud
Wielu z nas słyszało o diecie cud. Czy jednak jest taka dieta. Rozwiązań na odchudzanie jest wiele teraz należy wybrać jaki jest skute ...
Komentarzy : 3


Dieta Hollywoodzka
Podejmując dietę Hollywoodzką musimy pamiętać by być niebywale ostrożnym, ponieważ ta metoda chudnięcia nie jest bogata w zbyt wiele ...
Komentarzy : 5


Dieta niskocholesterowa
Opisany sposób ochudzania jest równocześnie znakomitym rozwiązaniem dla osób, które to borykają się z dużym pozio ...
Komentarzy : 4


Dieta antycukrzycowa
Ta metoda odchudzania ma przede wszystkim na celu zredukowanie jedzenia tłuszczy i węglowodanów: potraw z dużą iloś ...
Komentarzy : 3


Dieta odchudzająca
Przedstawiony sposób odchudzania gwarantuje nam stratę tkanki tłuszczowej w obszarze całego ciała. Wybierając zapre ...
Komentarzy : 3


Dieta Kwaśniewskiego
Nazwa tejże diety pochodzi od nazwiska jej twórcy, czyli dietetyka i lekarza Jana Kwaśniewskiego. Dzięki tej metodzie ...
Komentarzy : 4NORMY KALORII

Wielkość kalorii jaką potrzebuje nasz organizm idzie wyliczyć za pomocą równania Harrisa i Benedicta:

Kobiety [kcal/dobę] = 665,1+ 9,56M + 1,85H – 4,68L

Mężczyźni [kcal/dobę] = 66,47 + 13,7M + 5H – 6,76L

Gdzie:
M – masa ciała (w kg);
H – wzrost (w cm);
L – wiek (w latach)

Z pewnością miarę spożywanych kalorii należała by również zależeć od miejsca pracy oraz intensywności fizycznej. Gdy masz posadę siedzące, dziennie powinieneś zjeść dla kobiet około 2100-2300 kcal, dla mężczyzn 2400-2600 kcal. W ewentualności lekko ciężkiej pracę możesz zjeść około 2400-2800 kcal dla kobiet i 2800-3200 kcal dla mężczyzn. gdy twoja praca jest ciążka fizycznie, dzienne potrzeby na kalorie dla kobiet to 2900-3200 kcal, dla mężczyzn od 4000 - 4500 kcal. Dla prawidłowego dobrania zapotrzebowania kalorycznego najlepiej skontaktować sie z lekarzem lub dietetykiem wszystkie informacje są podane jedynie w celach informacyjnych.


BMI Wskaźnik masy ciała

BMI (ang. Body Mass Index) jest wskaźnikiem masy ciała, pozwalającym na zdefiniowanie czy masz właściwą wagę. Oblicza się go przez podzielenie masy ciała zapisanej w kilogramach przez kwadrat wysokości mierzonej w metrach.- BMI poniżej 20 daje znać o niedowadze.
- BMI między 20 do 25 oznacza idealną wagę.
- BMI powyżej 25 oznacza występowanie nadwagi.
- BMI powyżej 30 oznaczawystępowanie otyłości.
- BMI powyżej 40 przedstawia występowanie bardzo dużej otyłości.


Liczba spalonych kalorii.

Osoba która rozpoczyna jakże mozolny etap diety napewno zastanawia się ile kalorii spala podczas wykonywanych przez siebie w ciągu dnia zająć lub innych wysiłków fizycznych. Określenie prawidłowej liczby spalanych kalorii jest niezwykle ciezkie, ponieważ jak wiemy każdy organizm jest inny i inaczej funkcjonuje. Postaraliśmy się jednak aby wykonać orientacyjną tabelę liczby spalonych kalorii w ciągu 1 godziny wysiłku fizycznego.

Aerobik 540 kcal
Bieg (4 min) 999 kcal
Ćwiczenia na siłownii 420 kcal
Czytanie 23 kcal
Czytanie głośno 160 kcal
Golf 240 kcal
Gotowanie 103 kcal
Gra w piłkę nożną 660 kcal
Intensywna gimnastyka 330 kcal
Jazda konna 640 kcal
Jazda na nartach 579 kcal
Jazda na rowerze 320 kcal
Jogging 420 kcal
Koszykówka 540 kcal
Lekka gimnastyka 220 kcal
Lekka praca biurowa 130 kcal
Leżenie, odpoczynek 70 kcal
Marszobieg 530 kcal
Mycie podłogi 220 kcal
Odkurzanie 160 kcal
Oglądanie TV 23 kcal
Ping-pong 290 kcal
Pływanie 440 kcal
Prasowanie 149 kcal
Prowadzenie samochodu 129 kcal
Robienie zakupów 310 kcal
Schodzenie ze schodów 369 kcal
Ścieranie kurzy 250 kcal
Siatkówka 460 kcal
Jazda na rolkach 408 kcal

Rezultaty wyszukiwania dla :

jadłospis dieta lekkostrawnaDieta antycukrzycowa
Ta sposobność odchudzania ma w głównej mierze na celu zredukowanie spożycia tłuszczy i węglowodanów: potraw z wielką ilością cukru i słodyczy. W zamian możemy sobie zezwolić na większą porcję białka. W diecie antycukrzycowej mamy obowiązek pamiętać o jednakowej ilości posiłków na dzień i w wyznaczonych porach.

W ramach opisanej diety nie przyjmujmy:
- miód, cukier oraz wyroby i przetwory z cukrem...
Czytaj więcej...


Dieta Andersona
Pomysłodawcą diety Andersona jest dietetyk z uniwersytetu w Los Angeles, Henry L. N. Anderson. Bazuje ona przede wszystkim na liczeniu liczby kalorii szczególnie późnymi porami także na nie scalaniu pewnych produktów ze sobą. 

Musimy przestrzegać by: 
- od północy do 12.00 spożywać owoce i soki z nich wyciśnięte
Czytaj więcej...


Dieta dr Budwig
Pozytywne działanie diety dr Budwig bierze się od drastycznego poddania się omówionym wskazówką diety. Lecznictwo dietą dr Budwig ma trwać do ogólnego wyleczenia. Oblicza się, że jest to około 5 lat od zaniku oznak choroby. Jesteśmy zmuszeni zadecydować że ta mocna zmiana rodzaju żywienia nie powinna być mniejsza niż dwa lata, zważywszy na to że efekty są niekiedy zauważalne w niebywale szybkim czasie. Uwaga dieta dr Budwig posiada działanie ogromnie oczyszczająco więc nie należało by jej stosować w momencie radio czy chemioterapii.
Czytaj więcej...


Dieta Kwaśniewskiego
Znaczenie prezentowanej diety wywodzi się od nazwiska jej pomysłodawcy, czyli dietetyka i lekarza Jana Kwaśniewskiego. Dzięki tej metodzie odchudzania mamy możliwość Aby osiągnąć założony wynik należy unikać takich produktów jak: słodkie napoje, groch, fasola, gotowane ziemniaki, potrawy z mąki (makaron, kluski, ciasta), chleb i inne pieczywo, kaszę i ryż, owoce i ich przetwory, miód, cukier i słodycze. 

A niebywale wskazane jest spożywać: napoje bez cukru, śmietanę ( ½ l dziennie), pełne mleko, majonez, tłusty drób (gęsi, kaczki), tłuste ryby, salcesony, pasztety, wędliny podrobowe, tłustą wieprzowinę, mięso, tłuste sosy, galarety mięsne, podroby, jaja, tłuste sery, smalec, masło, boczek, słoninę.
Czytaj więcej...


Dieta mleczna
Ten sposób odchudzania jest przede wszystkim przeznaczony dla tych, którzy przepadają za mlekiem, kakaem, miodem, czy też bulionem z warzyw. Musimy raz w miesiącu pamiętać o realizacji tej metody na stracenie zbędnych kilogramów. W momencie jakichkolwiek zaburzeń przerywamy ją po 10 dniach. Ukazaną dietę stosuje się tylko od piątku do niedzieli, w pozostałe dni mamy obowiązek przyjmować połowę z tego co na co dzień jemy i unikać ciast wysokokalorycznych i tłustych mięs. W ramach ukazanej diety należy spożywać mleczny posiłek na obiad (od poniedziałku do czwartku) np. 250g białego chudego mleka z 2 łyżeczkami miodu i jogurtem naturalnym.
Czytaj więcej...


Dieta dr Haya
Autorem opisanej metody utraty zbędnych tłuszczyków jest amerykański doktor William Howard Haya. Dokonał on rozdział jedzenia na wyroby białkowe, węglowodanowe i neutralne. W ramach jego diety możemy sobie pozwolić na trzy posiłki na dzień: posiłek węglowodanowy, posiłek białkowy i posiłek owocowy lub warzywny. Poza tym przyzwalane są dwie przekąski na dzień. Między artykułami obfitującymi w węglowodany i białka powinna prowadzić co najmniej 4 godzinna przerwa.
Czytaj więcej...


Dieta kosmonautów
Dieta na stres ma na za zadanie wzmocnić nasz organizm na elementy stresujące, których to w życiu codziennym nie brakuje. Dieta ta ma za zadanie zapewniać odpowiedni poziom serotoniny w organizmie tak by ustrzec się wielkim napadom łakomstwa i przybierania tkanki tłuszczowej. W opisywanej diecie produkty spożywcze składa się na, porcje białek, porcje węglowodanów oraz porcje tłuszczy. Stosując jednocześnie podział na porcje owoców, warzyw, napojów. Aby posiłki były tak utworzone, ażeby rozbudziły wydzielanie serotoniny.
Czytaj więcej...


Dieta jogurtowa
Prezentowana dieta, jak wskazuje nazwa, bazuje na jogurtach. W ramach tejże metody straty wagi powinno się poza owocami i pieczywem przyjmować jogurty z żywymi kulturami bakterii jak np. naturalny o zaniżonej zawartości tłuszczu, odtłuszczony owocowy i owocowy o normalnej zawartości tłuszczu. Metoda ta jest niezwykle efektywna i dzięki jadłospisowi całkowicie naturalna.
Czytaj więcej...


Dieta księżycowa
Jeśli nie mogliście zrzucenia wagi mimo, iż sięgaliście po różnorakie diety niskokaloryczne, to czas pomyśleć o diecie księżycowej. Ta metoda odchudzania zezwala na lżejsze przyswajanie składników według naturalnego rytmu. W ramach diety księżycowej możemy spożywać to na co mamy ochotę, jednak mamy obowiązek pamiętać o dziennym limicie kalorii (1000 przez pierwsze 2 tygodnie i 1200 przez kolejne 2). Ważnym jest również nie stosowanie soli oraz słodyczy.

zaprezentowana dieta dzieli się na trzy fazy:

I FAZA (PRZYGOTOWANIE), II FAZA (ODCHUDZANIE), III FAZA (REGENERACJA)
Czytaj więcej...


Dieta cud
Każdy słyszał o diecie cud. Czy jednak jest taka dieta. Sposobów na odchudzanie jest duża liczba teraz należy zdecydować się jaki może być skuteczny sposób na odchudznie. Ogólnie na czasie uważa się za najefektywniejszą dietę, zupę redukującą tłuszcz. Całość jest bardzo prosta do zrobienia i zawiera jedynie naturalne środki spożywcze.
Czytaj więcej...
Najświeższe komentarze :

Ja tak naprawdę nie chcę wiele zrzucić, ale nieco by się przydało czy ta dieta działa.

jest kapitalna tylko, trzeba być wytrwałym ;p

rozpoczynam od poniedziałku, to już zdecydowane!!!!!!!

W mojej opinii ta metoda straty wagi jest najlepsza wytrwam do końca ! tego życze i Wam POWODZENIA!

POLECAM WSZYSTKIM, NAPRAWDĘ DOBRA DIETA

Nie jest łatwo ale straciłam juz 6kilo oby tak dalej, a dieta super, polecam!!!

stosowałam tą dietę i chcę przyznać że jak na tak surowe wytyczne udało mi się na niej przetrwać jakiś czas i osiągnąć niebywale wyniki

Ja jestem na 11 dniu tej diety i szczerze jest bardzo dobra, będę informowała o postępach pozdrawiam wszystkich wytrwale :)Tagi : dieta tombak , dieta 1000 kcal jadłospis , dukan dieta białkowa , dieta kwaśniewskiego kapuściana , dieta nadwrażliwe jelito , dieta 7-dniowa , dieta sok z cytryny , dieta dr perricone , dieta niemowląt 7 miesiąc , dieta protal menu , 10 dniowa dieta , ogórki kiszone a dieta , batonik musli dieta , dieta dla grupy zero , sonja bakker dieta , dieta bogata w wapń i magnez , dieta dr dukana ksiązka , dieta 1200 cal , dieta żelazo , dieta aby schudnąć 5 kg , dieta montiniaka , dieta dla osób z grupą krwi ab , dieta 4 kg w 2 tygodnie ,


dieta przy wysokiej kreatyninie   dieta proteinowa lody   dieta brzuch   dieta bezglutenowa i bezmleczna dla dzieci i dorosłych   dieta dla 20 latka   dieta noworodków   dieta wysokobiałkowa przeciwwskazania   dieta na autyzm   zespół jelita drażliwego zaparcia dieta   dieta 1000 kalorii potrawy   dieta bez gotowania   surowe jedzenie dieta   dieta na otłuszczoną wątrobę   dieta z żelazem   metoda doktora dukana dieta   dieta dla łuszczyka   piwo i dieta   dieta na trening   blog dieta dukana   dieta turbo wn efekty   dieta bananowa forum   dieta antywrzodowa   dieta w okresie laktacji   dieta przy raku wątroby   dieta 1000 kalorii gazeta wyborcza   dieta lekkoatletyczna   


Regulamin | Polityka Prywatności | Kontakt