Jak Szybko Schudnąć

POPULARNE DIETY

Dieta księżycowa
Jeżeli nie macie możliwości pozbycia sie tłuszczu mimo, iż sięgaliście po różnorakie diety niskokaloryczne, to czas pomyśleć o diecie ksi ...
Komentarzy : 4


Dieta jogurtowa
Zaprezentowana dieta, jak podkreśla nazwa, bazuje na jogurtach. W ramach ukazanej metody zrzucenia zbędnych tłuszczy należ ...
Komentarzy : 5


Dieta dr Budwig
Pozytywne działanie diety dr Budwig uzależniona jest od niebywałego poddania się wszystkim zaleceniom diety. Terapia dietą ...
Komentarzy : 5


Dieta Kwaśniewskiego
Nazwa tejże diety wywodzi się od nazwiska jej twórcy, czyli dietetyka i lekarza Jana Kwaśniewskiego. Dzięki tej m ...
Komentarzy : 3


Dieta niskocholesterowa
Opisany sposób ochudzania jest zarówno wyśmienitym rozwiązaniem dla osób, które to walczą z podwyższonym poziomem cholesterolu i tró ...
Komentarzy : 4


Dieta dr Haya
Pomysłodawcą opisanej metody straty zbędnych tłuszczyków jest amerykański uczony William Howard Haya. Dokonał on rozdział żywnośc ...
Komentarzy : 3


Dieta odchudzająca
Prezentowana dieta daje nam utratę tkanki tłuszczowej w obszarze całego ciała. Wybierając opisany sposób o ...
Komentarzy : 4


Dieta antycukrzycowa
Ta sposobność odchudzania ma przede wszystkim na celu ograniczenie spożycia tłuszczy i węglowodanów: potraw z wi ...
Komentarzy : 3


Dieta dla 30-latki
Prezentowana dieta, jak podpowiada sama nazwa, adresowana jest w głównej mierze do kobiet w wieku 30 lat lub po 30. ...
Komentarzy : 5


Dieta kosmonautów
Dieta na stres ma na celu wzmocnić nasz organizm na sytuacje stresujące, których to w życiu codziennym jest duża liczba. Dieta ta ma z ...
Komentarzy : 5NORMY KALORII

Liczba kalorii jaką ma otrzymywać nasz układ pokarmowy można wyznaczyć za pomocą równania Harrisa i Benedicta:

Kobiety [kcal/dobę] = 665,1+ 9,56M + 1,85H – 4,68L

Mężczyźni [kcal/dobę] = 66,47 + 13,7M + 5H – 6,76L

Gdzie:
M – masa ciała (w kg);
H – wzrost (w cm);
L – wiek (w latach)

Naturalnie liczba przyjmowanych kalorii powinna także być uzależniona od sposobu pracy oraz intensywności fizycznej. Jeżeli masz pracę siedzące, dziennie powinieneś zjeść dla kobiet około 2100-2300 kcal, dla mężczyzn 2400-2600 kcal. W ewentualności umiarkowanie ciężkiej pracę możesz spożyć około 2400-2800 kcal dla kobiet i 2800-3200 kcal dla mężczyzn. Kiedy twoja praca jest ciążka fizycznie, dzienne potrzeby na kalorie dla kobiet to 2900-3200 kcal, dla mężczyzn od 4000 - 4500 kcal. Dla najkorzystniejszego obliczenia zapotrzebowania kalorycznego należy skontaktować sie z lekarzem lub dietetykiem wszystkie informacje są podane jedynie w celach informacyjnych.


BMI Wskaźnik masy ciała

BMI (ang. Body Mass Index) jest współczynnikiem wagi ciała, umożliwiającym zdefiniowanie czy masz właściwą wagę. Wyznacza się go poprzez podzielenie masy ciała prezentowanej w kilogramach przez kwadrat wysokości mierzonej w metrach.- BMI poniżej 20 daje znać o niedowadze.
- BMI między 20 do 25 prezentuje prawidłową wagę.
- BMI powyżej 25 przedstawia występowanie nadwagi.
- BMI powyżej 30 prezentujewystępowanie otyłości.
- BMI powyżej 40 przedstawia występowanie bardzo dużej otyłości.


Liczba spalonych kalorii.

Każdy kto rozpoczyna jakże mozolny etap odchudzania napewno rozmyśla ile kalorii spala podczas wykonywanych przez siebie w ciągu dnia zająć lub innych wysiłków fizycznych. Zobrazowanie prawidłowej liczby spalanych kalorii jest niezwykle trudne, ponieważ jak wiemy każdy organizm jest inny i inaczej funkcjonuje. Dołożyliśmy starań jednak aby przedstawić pokazową tabelę liczby spalonych kalorii w ciągu 1 godziny wysiłku fizycznego.

Aerobik 540 kcal
Bieg (4 min) 999 kcal
Ćwiczenia na siłownii 420 kcal
Czytanie 23 kcal
Czytanie głośno 160 kcal
Golf 240 kcal
Gotowanie 103 kcal
Gra w piłkę nożną 660 kcal
Intensywna gimnastyka 330 kcal
Jazda konna 640 kcal
Jazda na nartach 579 kcal
Jazda na rowerze 320 kcal
Jogging 420 kcal
Koszykówka 540 kcal
Lekka gimnastyka 220 kcal
Lekka praca biurowa 130 kcal
Leżenie, odpoczynek 70 kcal
Marszobieg 530 kcal
Mycie podłogi 220 kcal
Odkurzanie 160 kcal
Oglądanie TV 23 kcal
Ping-pong 290 kcal
Pływanie 440 kcal
Prasowanie 149 kcal
Prowadzenie samochodu 129 kcal
Robienie zakupów 310 kcal
Schodzenie ze schodów 369 kcal
Ścieranie kurzy 250 kcal
Siatkówka 460 kcal
Jazda na rolkach 408 kcal

Rezultaty wyszukiwania dla :

jaka dieta przy chorej wątrobieDieta Kwaśniewskiego
Znaczenie ukazanej diety pochodzi od nazwiska jej pomysłodawcy, czyli dietetyka i lekarza Jana Kwaśniewskiego. Dzięki tej metodzie zrzucania wagi mamy możliwość nawet 5 kg miesięcznie. By osiągnąć założony cel mamy obowiązek zrezygnować z takich posiłków jak: słodkie napoje, groch, fasola, gotowane ziemniaki, potrawy z mąki (makaron, kluski, ciasta), chleb i inne pieczywo, kaszę i ryż, owoce i ich przetwory, miód, cukier i słodycze. 

A niebywale ważne jest przyjmować: napoje bez cukru, śmietanę ( ½ l dziennie), pełne mleko, majonez, tłusty drób (gęsi, kaczki), tłuste ryby, salcesony, pasztety, wędliny podrobowe, tłustą wieprzowinę, mięso, tłuste sosy, galarety mięsne, podroby, jaja, tłuste sery, smalec, masło, boczek, słoninę.
Czytaj więcej...


Dieta cud
Wszyscy słyszeli o diecie cud. Czy jednak jest taka dieta. Rozwiązań na odchudzanie jest duża liczba teraz trzeba zdecydować się jaki jest skuteczny sposób na odchudznie. Ogólnie teraz uważa się za najlepszą dietę, zupę niszczącą tłuszcz. Całość jest niebywale łatwa do przygotowania i zawiera tylko naturalne środki spożywcze.
Czytaj więcej...


Dieta odchudzająca
Ukazana dieta daje nam utratę tkanki tłuszczowej w obszarze całego ciała. Wybierając zaprezentowany sposób odchudzania należy m.in. pamiętać że w ciągu dnia możemy sobie zezwolić na jedynie 5-6 małych posiłków, istotnym jest zdecydować się na ćwiczenia, poprzez które nasza przemiana materii się powiększy, a my utracimy na masie, gdy wstaniemy rano przyjmujmy węglowodany, natomiast na późniejszym etapie dnia przyjmujmy białka. Jeśli podporządkujecie się do tych wytycznych, możecie liczyć na wyraźne efekty w utracie masy i zdobyć idealną sylwetkę.
Czytaj więcej...


Dieta mleczna
Ten sposób straty wagi jest w dużej mierze przeznaczony dla tych, którzy przepadają za mlekiem, kakaem, miodem, czy też bulionem z warzyw. Musimy raz w miesiącu pamiętać o zastosowaniu tej metody na zrzucenie zbędnych tłuszczy. W momencie problemów kończymy ją po 10 dniach. Prezentowaną dietę stosuje się jedynie od piątku do niedzieli, w reszcie dni należy spożywać połowę z tego co na co dzień spożywamy i unikać ciast wysokokalorycznych i tłustych mięs. W ramach ukazanej diety musimy przyjmować mleczny posiłek na obiad (od poniedziałku do czwartku) np. 250g białego chudego mleka z 2 łyżeczkami miodu i jogurtem naturalnym.
Czytaj więcej...


Dieta księżycowa
Jeżeli nie mogliście pozbycia sie tłuszczu pomimo, iż sięgaliście po różnorakie diety niskokaloryczne, to czas poczytać o diecie księżycowej. Ta metoda pozwala na lżejsze przyswajanie jedzenia według naturalnego rytmu. Stosując diety księżycowej mamy możliwość spożywać to na co mamy ochotę, jednakże mamy obowiązek pamiętać o określonym limicie kalorii (1000 przez pierwsze 2 tygodnie i 1200 przez kolejne 2). Istotnym jest także nie stosowanie soli oraz słodyczy.

Prezentowana dieta dzieli się na trzy fazy:

I FAZA (PRZYGOTOWANIE), II FAZA (ODCHUDZANIE), III FAZA (REGENERACJA)
Czytaj więcej...


Dieta Andersona
Pomysłodawcą diety Andersona jest dietetyk z uniwersytetu w Los Angeles, Henry L. N. Anderson. Bazuje ona przede wszystkim na przestrzeganiu wielkości kalorii zwłaszcza późnymi porami oraz na nie kojarzeniu określonych produktów ze sobą. 

Ważne jest by: 
- od północy do 12.00 jeść owoce i soki z nich wytworzone
Czytaj więcej...


Dieta dla 30-latki
Ukazania dieta, jak wskazuje sama nazwa, adresowana jest w głównej mierze do kobiet w wieku 30 lat lub po 30. Ważnym jest by w ramach tej metody straty wagi jeść owoce cytrusowe, i zielone warzywa. Również musimy pamiętać o wykreśleniu z naszego jadłospisu soli, a w jej miejsce umieszczeniu takich ziół jak: estragon, bazylia, kolendra. Nie zapominajmy także by przyjmować na dzień minimum 2 litry wody mineralnej.

Orientacyjny jadłospis

ŚNIADANIE

1 szklanka soku z grejpfruta, omlet z ziołami ...
Czytaj więcej...


Dieta szwedzka
Ukazana dieta zajmuje 13 dni i umożliwia stracenie nawet do 20 kg. Jednak by osiągnąć ten wspaniały efekt mamy zadanie dokładnie przestrzegać jej plan. Pamiętajmy nigdy nie możemy zezwolić sobie na przyjmowanie alkoholu ani słodyczy. Znaczącym jest by pić 2 litry wody dziennie. Jeśli wykonamy 13 rzetelnych dni kuracji, możemy je powtórzyć dopiero po upływie 12 miesięcy. Przykładowy jadłospis DZIEŃ 1 ...
Czytaj więcej...


Dieta antywrzodowa
Dieta antywrzodowa jest nakazywana przede wszystkim u osób dotkniętych z powodu choroby wrzodowej żołądka i dwunastnicy oraz wrzodów jelita, wywołanych poprzez złe nawyki żywieniowe: jedzenie w pośpiechu i mocno obfitych posiłków, a także jedzenie pokarmów bardzo gorących lub bardzo zimnych. Ta dieta ma na celu zmniejszenie ilości substancji odpowiadających za podwyższony poziom soku żołądkowego w naszym ciele.
Czytaj więcej...


Dieta dr Budwig
Efektywność diety dr Budwig wynika od drastycznego poddania się zapisanym rygorom diety. Lecznictwo dietą dr Budwig powinna trwać do ogólnego wyleczenia. Szacuje się, że ma to około 5 lat od zaniknięcia przejawów choroby. Jesteśmy zmuszeni zadecydować że ta niebywała zmiana rodzaju odżywiania nie ma być mniejsza niż dwa lata, zważywszy na to iż efekty są niekiedy zauważalne w bardzo szybkim czasie. Uwaga dieta dr Budwig ma działanie ogromnie oczyszczająco także nie można jej stosować w momencie radio czy chemioterapii.
Czytaj więcej...
Najświeższe komentarze :

byłam na tej diecie już raz i była wypas rezultaty widoczne

POLECAM WSZYSTKIM, NAPRAWDĘ DOBRA DIETA

lubie takie diety zaraz ja wypróbuje ciekawe czy uda mi sie na niej stracić zbędne kilogramy xDxD

Dość bardzo bobra dieta moje koleżanki ją stosowały i schudły.

bombowa

to jest najlepsza dieta rezultat utrzymał się mniej więcej dwa lata

ciekawi mnie jak mocno uda się schudnąć

stosowałam dawno temu he według mnie to jedyna taka dieta na świecie!!!Tagi : dieta najlepsza forum , dieta pączkowa , dieta naturhouse , dieta zasadowa ring , dieta na brzuszek , dieta dla astmatyka , dieta protein , dieta po perforacji żołądka , dieta na wytrzymałość , dieta kwaśniewskiego optymalna , dieta pierś z kurczaka , dieta po siłowni , dieta antykolkowa , dieta skóra , bakteria helicobacter pylori dieta , dieta amerykańska efekty , dieta kopenhaska wikipedia , biegunka jaka dieta , dieta w dyskopatii , dieta po 8 miesiącu , dieta przy zapaleniu prostaty , dieta jak przytyć , radioterapia a dieta ,


dieta przy wysokiej kreatyninie   dieta wysokobiałkowa posiłki   dieta protal wino   dieta warzywno owocowa przepisy   dieta dla figury klepsydry   owrzodzenie jelita grubego dieta   pasternak dieta   jak szybko przytyć dieta   dieta na krótkowzroczność   dieta dukan test   urografia dieta   dieta haya przepisy   dieta na refluks żołądka   5 posiłków dziennie dieta   dieta szybka przemiana materii   nie używaj słowa dieta   dieta na złamane kości   dieta leukocyty   dieta po sylwestrze   dieta 600 kcal   kto stosował diete 10 dniowa dieta   dieta na mase bez treningu   dieta dla osób z tarczycą   radioterapia a dieta   dieta weekendowa dr bardadyn przepisy   radny gminy dieta   


Regulamin | Polityka Prywatności | Kontakt