Jak Szybko Schudnąć

POPULARNE DIETY

Dieta antycukrzycowa
Ta sposobność utraty wagi ma w głównej mierze na celu ograniczenie spożycia tłuszczy i węglowodanów: potra ...
Komentarzy : 4


Dieta dla 30-latki
Prezentowana dieta, jak podpowiada sama nazwa, kierowana jest w głównej mierze do kobiet w wieku 30 lat lub po 30. Ważn ...
Komentarzy : 4


Dieta księżycowa
Jeżeli nie macie możliwości pozbycia sie tłuszczu mimo, iż sięgaliście po różnorodne diety niskokaloryczne, to czas poczytać o diecie księży ...
Komentarzy : 3


Dieta Kwaśniewskiego
Nazwa ukazanej diety pochodzi od nazwiska jej twórcy, czyli dietetyka i lekarza Jana Kwaśniewskiego. Dzięki tej metodzie likwidacji ...
Komentarzy : 4


Dieta kosmonautów
Dieta na stres ma na celu wzmocnić nasz organizm na sytuacje stresujące, których to w życiu codziennym jest mnóstwo. Dieta ta ma za ...
Komentarzy : 4


Dieta mleczna
Ten sposób straty wagi jest w dużej mierze skierowany dla tych, którzy przepadają za mlekiem, kakaem, miodem, czy też bul ...
Komentarzy : 3


Dieta dr Haya
Pomysłodawcą opisywanej metody utraty zbędnych tłuszczyków jest amerykański doktor William Howard Haya. Dokonał on podziału ży ...
Komentarzy : 5


Dieta niskocholesterowa
Zaprezentowany sposób straty wagi jest zarówno znakomitym rozwiązaniem dla osób, które to walczą z podwyższonym poziomem ...
Komentarzy : 4


Dieta dr Budwig
Wpływ na zdowie diety dr Budwig wynika od drastycznego poddania się zapisanym rygorom diety. Leczenie dietą dr Budwig ma trwać do ...
Komentarzy : 5


Dieta antywrzodowa
Dieta antywrzodowa jest polecana w głównej mierze u osób cierpiących z powodu choroby wrzodowej żołądka i dwunastnicy oraz wrzodów jeli ...
Komentarzy : 4NORMY KALORII

Wielkość kalorii jaką powinien otrzymać nasz organizm idzie wskazać za pomocą wzoru Harrisa i Benedicta:

Kobiety [kcal/dobę] = 665,1+ 9,56M + 1,85H – 4,68L

Mężczyźni [kcal/dobę] = 66,47 + 13,7M + 5H – 6,76L

Gdzie:
M – masa ciała (w kg);
H – wzrost (w cm);
L – wiek (w latach)

Oczywiście ilość przyjętych kalorii powinna by również być uzależniona od rodzaju pracy oraz intensywności fizycznej. Gdy masz posadę siedzące, dziennie możesz zjeść dla kobiet około 2100-2300 kcal, dla mężczyzn 2400-2600 kcal. W ewentualności lekko ciężkiej pracę możesz spożyć około 2400-2800 kcal dla kobiet i 2800-3200 kcal dla mężczyzn. gdy twoja praca jest ciążka fizycznie, dzienne potrzeby na kalorie dla kobiet to 2900-3200 kcal, dla mężczyzn od 4000 - 4500 kcal. Dla najkorzystniejszego doboru zapotrzebowania kalorycznego należy skontaktować sie z lekarzem lub dietetykiem wszystkie informacje są prezentowane jedynie w celach informacyjnych.


BMI Wskaźnik masy ciała

BMI (ang. Body Mass Index) jest parametrem masy ciała, umożliwiającym wyznaczenie czy posiadasz odpowiednią wagę. Oblicza się go przez podzielenie masy ciała prezentowanej w kilogramach przez kwadrat wysokości podanej w metrach.- BMI poniżej 20 informuje o niedowadze.
- BMI między 20 do 25 prezentuje normalną wagę.
- BMI powyżej 25 prezentuje występowanie nadwagi.
- BMI powyżej 30 przedstawiawystępowanie otyłości.
- BMI powyżej 40 przedstawia występowanie bardzo dużej otyłości.


Liczba spalonych kalorii.

Osoba która rozpoczyna jakże mozolny etap odchudzania napewno rozmyśla ile kalorii spala podczas wykonywanych przez siebie w ciągu dnia zająć lub ćwiczeń. Zobrazowanie realnej liczby spalanych kalorii jest niezwykle trudne, ponieważ jak wiadomo każdy człowiek jest inny i inaczej funkcjonuje. Dołożyliśmy starań jednak aby stworzyć orientacyjną tabelę liczby spalonych kalorii w ciągu 1 godziny wysiłku fizycznego.

Aerobik 540 kcal
Bieg (4 min) 999 kcal
Ćwiczenia na siłownii 420 kcal
Czytanie 23 kcal
Czytanie głośno 160 kcal
Golf 240 kcal
Gotowanie 103 kcal
Gra w piłkę nożną 660 kcal
Intensywna gimnastyka 330 kcal
Jazda konna 640 kcal
Jazda na nartach 579 kcal
Jazda na rowerze 320 kcal
Jogging 420 kcal
Koszykówka 540 kcal
Lekka gimnastyka 220 kcal
Lekka praca biurowa 130 kcal
Leżenie, odpoczynek 70 kcal
Marszobieg 530 kcal
Mycie podłogi 220 kcal
Odkurzanie 160 kcal
Oglądanie TV 23 kcal
Ping-pong 290 kcal
Pływanie 440 kcal
Prasowanie 149 kcal
Prowadzenie samochodu 129 kcal
Robienie zakupów 310 kcal
Schodzenie ze schodów 369 kcal
Ścieranie kurzy 250 kcal
Siatkówka 460 kcal
Jazda na rolkach 408 kcal

Rezultaty wyszukiwania dla :

niedroga dieta odchudzającaDieta niskocholesterowa
Dieta niskocholesterowa jest zarówno idealnym rozwiązaniem dla osób, które to walczą z złym poziomem cholesterolu i trójglicerydów, jak i dla ludzi, którym to w wysokim stopniu grozi miażdżyca, udar mózgu, zawał serca i niedokrwienie serca. 

Stosując tą metodę odchudzania musimy przede wszystkim sięgać po takie produkty jak: ...
Czytaj więcej...


Dieta cud
Wielu z nas słyszało o diecie cud. Czy, aby napewno jest taka dieta. Sposobów na odchudzanie jest duża liczba teraz musimy wybrać jaki będzie skuteczny sposób na zgubienie nadwagi. Powszechnie na czasie uważa się za najskuteczniejszą dietę, zupę spalającą tłuszcz. Całość jest bardzo łatwa do zrobienia i zawiera jedynie naturalne środki spożywcze.
Czytaj więcej...


Dieta dr Budwig
Wpływ na zdowie diety dr Budwig uzależniona jest od drastycznego poddania się wszystkim wskazówką diety. Terapia dietą dr Budwig ma trwać do ogólnego wyzdrowienia. Zakłada się, że ma to około 5 lat od wygaśnięcia przejawów choroby. Musimy przyjąć że ta ogromna zmiana rodzaju odżywiania nie ma być mniejsza niż dwa lata, zważywszy na to iż efekty są niekiedy dostarzegalne w bardzo szybkim czasie. Uwaga dieta dr Budwig posiada działanie mocno oczyszczająco więc nie należy jej stosować w momencie radio czy chemioterapii.
Czytaj więcej...


Dieta kosmonautów
Dieta na stres ma na za zadanie wzmocnić nasz organizm na elementy stresujące, których to w życiu codziennym jest bardzo dużo. Dieta ta ma za zadanie zapewniać właściwy poziom serotoniny w ciele tak by ustrzec się wielkim atakom jedzenia i przybierania na masie. W tej diecie produkty spożywcze rozdziela się na, porcje białek, porcje węglowodanów oraz porcje tłuszczy. Stosując jednocześnie podział na porcje owoców, warzyw, napojów. By posiłki były tak dobrane, ażeby sprawiły wydzielanie serotoniny.
Czytaj więcej...


Dieta Hollywoodzka
Podejmując dietę Hollywoodzką mamy pamiętać by być szczególnie ostrożnym, ponieważ ta metoda odchudzania nie jest bogata w zbyt wiele składników odżywczych. Rozpoczynając tą dietę musimy przestrzegać dzienną ilość kalorii 1200 kcal; 1500 kcal. Także ważne jest również by mocno nie obniżać ich poziomu w naszym ciele, lecz jak najbardziej stopniowo np. 200 kcal tygodniowo. Dodatkowo obligatoryjnym jest umieszczenie w naszym menu takich składników jak: jogurt naturalny, cebula, otręby, drożdże, kiełki.
Czytaj więcej...


Dieta księżycowa
Jeżeli nie mogliście pozbycia sie tłuszczu pomimo, iż sięgaliście po różnorakie diety niskokaloryczne, to czas pomyśleć o diecie księżycowej. Ta dieta pozwala na łagodniejsze przyswajanie jedzenia według naturalnego rytmu. Stosując diety księżycowej mamy możliwość jeść to na co posiadamy ochotę, jednak musimy pamiętać o dziennym limicie kalorii (1000 przez pierwsze 2 tygodnie i 1200 przez kolejne 2). Ważnym jest również nie stosowanie soli oraz słodyczy.

Prezentowana dieta dzieli się na trzy fazy:

I FAZA (PRZYGOTOWANIE), II FAZA (ODCHUDZANIE), III FAZA (REGENERACJA)
Czytaj więcej...


Dieta Kwaśniewskiego
Znaczenie ukazanej diety pochodzi od nazwiska jej pomysłodawcy, czyli dietetyka i lekarza Jana Kwaśniewskiego. Dzięki tej metodzie zrzucania wagi możemy stracić osiągnąć prezentowany wynik mamy obowiązek zrezygnować z takich produktów jak: słodkie napoje, groch, fasola, gotowane ziemniaki, potrawy z mąki (makaron, kluski, ciasta), chleb i inne pieczywo, kaszę i ryż, owoce i ich przetwory, miód, cukier i słodycze. 

A niebywale ważne jest spożywać: napoje bez cukru, śmietanę ( ½ l dziennie), pełne mleko, majonez, tłusty drób (gęsi, kaczki), tłuste ryby, salcesony, pasztety, wędliny podrobowe, tłustą wieprzowinę, mięso, tłuste sosy, galarety mięsne, podroby, jaja, tłuste sery, smalec, masło, boczek, słoninę.
Czytaj więcej...


Dieta antywrzodowa
Dieta antywrzodowa jest wskazana w głównej mierze u osób cierpiących z powodu choroby wrzodowej żołądka i dwunastnicy oraz wrzodów jelita, wywołanych poprzez złe nawyki żywieniowe: jedzenie w pośpiechu i bardzo obfitych posiłków, a także jedzenie pokarmów zbyt gorących lub zbyt zimnych. Ta dieta ma na celu zbicie ilości substancji odpowiedzialnych za wyższy poziom soku żołądkowego w naszym ciele.
Czytaj więcej...


Dieta antycukrzycowa
Ta sposobność odchudzania ma przede wszystkim na celu ograniczenie spożycia tłuszczy i węglowodanów: potraw z ogromną ilością cukru i słodyczy. W zamian możemy sobie pozwolić na zwiększoną porcję białka. W diecie antycukrzycowej mamy obowiązek pamiętać o takiej samej ilości posiłków na dzień i w ustalonych porach.

W ramach opisanej diety nie spożywajmy:
- miód, cukier oraz wyroby i przetwory z cukrem...
Czytaj więcej...


Dieta odchudzająca
Dieta odchudzająca daje nam stratę tkanki tłuszczowej w obszarze całego ciała. Wybierając tenże sposób odchudzania należy m.in. pamiętać że w ciągu dnia możemy sobie pozwolić na jedynie 5-6 małych posiłków, ważnym jest zdecydować się na ćwiczenia, dzięki którym nasza przemiana materii się zwiększy, a my stracimy na masie, gdy budzimy się rano przyjmujmy węglowodany, natomiast na późniejszym etapie dnia przyjmujmy białka. Jeśli będziemy przestrzegać tych zasad, możecie liczyć na ogromne efekty w stracie masy i zdobyć idealną sylwetkę.
Czytaj więcej...
Najświeższe komentarze :

przechodziłem tą dietę jest zajebista bo schudłam tyle ile chciałam i głodna nie byłam :)

Dość bobra dieta moje koleżanki ją stosowały i schudły.

maniacy dieta jest bomba stosuje i nawet głodna nie jestem

ciekawi mnie jak mocno uda się schudnąć

stosowałam przez 2 miesiące schudłam 3 kg… jest bombowa :D wreszcie coś co działa

STOSUJE OD PONIEDZIAŁKU JEST DOSKONAŁA !!!!!!!

zaczynam od czwartku, to już zaplanowane!!!!!!!

moim zdaniem jest to świetna dietaTagi : dieta w zespole nerczycowym , dieta dla grupy krwi 0 działanie , 7 dniowa dieta , mozzarella dieta , dieta jabłkowo jogurtowa , dieta wg grupy krwi a rh+ , dieta wady zalety , dieta dla astmatyków , blog dieta dukana , dieta serki , duncan dieta , dieta kopenhadzka kafeteria , dieta przedsiębiorcy , dieta w łuszczycowym zapaleniu stawów , dieta w endometriozie , dieta new york body plan , obiad dieta przepisy , dieta na luźne stolce , depresja dieta , piernik dieta dukana , laktoza nietolerancja dieta , dieta dukana a efekt jojo , dieta owsiana beyonce ,


dieta dr.dukana forum   dieta 20 kg mniej   dieta uboga w kwasy   dieta białkowa-przepisy   dieta turbo wizaz   dieta wegetariańska zdrowie   dieta na prostate   dieta wątrobowa przykłady   dieta a picie wody   przepis na befsztyk dieta kopenhaska   olej lniany dieta dr budwig   dieta dla maltańczyka   dieta dla małych dzieci   kalkulator dieta zagraniczna   dieta dla maluszka   dieta w nowotworze płuc   dieta na przyrost wagi   dieta otrębowa   dieta wysoko węglowodanowa przepisy   dieta w mocznicy   dieta banany   dieta śródziemnomorska artykuły   dieta wypadanie włosów   dieta protal-przepisy   dieta protal przepisy i faza   dieta hipokratesa   


Regulamin | Polityka Prywatności | Kontakt