Jak Szybko Schudnąć

POPULARNE DIETY

Dieta dr Haya
Autorem opisanej metody straty niepotrzebnych kilogramów jest amerykański doktor William Howard Haya. Dokonał on podziału żywności na wyrob ...
Komentarzy : 5


Dieta dr Budwig
Pozytywne działanie diety dr Budwig zależy od drastycznego poddania się wszystkim wskazówką diety. Leczenie dietą dr Budwig ma tr ...
Komentarzy : 5


Dieta księżycowa
Jeżeli nie mogliście schudnąć mimo, iż sięgaliście po różnorodne diety niskokaloryczne, to czas poczytać o diecie księżycowej. ...
Komentarzy : 4


Dieta cud
Każdy słyszał o diecie cud. Czy jednak jest taka dieta. Sposobów na odchudzanie jest duża liczba teraz należy wybrać jaki jest sku ...
Komentarzy : 5


Dieta antycukrzycowa
Ta sposobność odchudzania ma przede wszystkim na celu zmiejszenie przyjmowania tłuszczy i węglowodanów: posił ...
Komentarzy : 4


Dieta szwedzka
Opisana dieta zajmuje 13 dni i daje szansę na zrzucenie nawet do 20 kg. Jednakże by zdobyć ten wspaniały wynik należy dokładni ...
Komentarzy : 5


Dieta Hollywoodzka
Podejmując dietę Hollywoodzką należy pamiętać by być bardzo ostrożnym, gdyż ta metoda utraty wagi nie jest bogata w zbyt wiele produk ...
Komentarzy : 4


Dieta odchudzająca
Ukazana dieta gwarantuje nam utratę zbędnych tłuszczy w obszarze całego ciała. Decydując się na tenże sposób starty ...
Komentarzy : 5


Dieta niskocholesterowa
Dieta niskocholesterowa jest równocześnie znakomitym rozwiązaniem dla osób, które to walczą z dużym poziomem cholesterolu ...
Komentarzy : 4


Dieta Andersona
Autorem diety Andersona jest pracownik z uniwersytetu w Los Angeles, Henry L. N. Anderson. Opiera się ona przede wszystkim na p ...
Komentarzy : 4NORMY KALORII

Ilość kalorii jaką powinien otrzymać nasz organizm można wyznaczyć za pomocą równania Harrisa i Benedicta:

Kobiety [kcal/dobę] = 665,1+ 9,56M + 1,85H – 4,68L

Mężczyźni [kcal/dobę] = 66,47 + 13,7M + 5H – 6,76L

Gdzie:
M – masa ciała (w kg);
H – wzrost (w cm);
L – wiek (w latach)

Z pewnością liczba spożywanych kalorii powinna także być uzależniona od miejsca pracy oraz intensywności fizycznej. Gdy posiadasz zajęcie siedzące, dziennie możesz zjeść dla kobiet około 2100-2300 kcal, dla mężczyzn 2400-2600 kcal. W ewentualności lekko ciężkiej pracę możesz zjeść około 2400-2800 kcal dla kobiet i 2800-3200 kcal dla mężczyzn. Jeśli twoja posada jest ciążka fizycznie, dzienne potrzeby na kalorie dla kobiet to 2900-3200 kcal, dla mężczyzn od 4000 - 4500 kcal. Dla najefektywniejszego dobrania zapotrzebowania kalorycznego należy skontaktować sie z lekarzem lub dietetykiem wszystkie informacje są prezentowane jedynie w celach informacyjnych.


BMI Wskaźnik masy ciała

BMI (ang. Body Mass Index) jest parametrem wagi ciała, dającym możliwość na zdefiniowanie czy posiadasz odpowiednią wagę. Wyznacza się go poprzez podzielenie masy ciała zapisanej w kilogramach przez kwadrat wysokości mierzonej w metrach.- BMI poniżej 20 daje znać o niedowadze.
- BMI między 20 do 25 oznacza idealną wagę.
- BMI powyżej 25 przedstawia występowanie nadwagi.
- BMI powyżej 30 oznaczawystępowanie otyłości.
- BMI powyżej 40 prezentuje występowanie bardzo dużej otyłości.


Liczba spalonych kalorii.

Każdy kto rozpoczyna jakże mozolny etap diety napewno rozmyśla ile kalorii spala podczas wykonywanych przez siebie w ciągu dnia czynności lub ćwiczeń. Zobrazowanie realnej wielkości spalanych kalorii jest bardzo trudne, ponieważ jak wiadomo każdy człowiek jest inny i inaczej funkcjonuje. Postaraliśmy się jednak aby przedstawić orientacyjną tabelę liczby spalonych kalorii w ciągu 1 godziny wysiłku fizycznego.

Aerobik 540 kcal
Bieg (4 min) 999 kcal
Ćwiczenia na siłownii 420 kcal
Czytanie 23 kcal
Czytanie głośno 160 kcal
Golf 240 kcal
Gotowanie 103 kcal
Gra w piłkę nożną 660 kcal
Intensywna gimnastyka 330 kcal
Jazda konna 640 kcal
Jazda na nartach 579 kcal
Jazda na rowerze 320 kcal
Jogging 420 kcal
Koszykówka 540 kcal
Lekka gimnastyka 220 kcal
Lekka praca biurowa 130 kcal
Leżenie, odpoczynek 70 kcal
Marszobieg 530 kcal
Mycie podłogi 220 kcal
Odkurzanie 160 kcal
Oglądanie TV 23 kcal
Ping-pong 290 kcal
Pływanie 440 kcal
Prasowanie 149 kcal
Prowadzenie samochodu 129 kcal
Robienie zakupów 310 kcal
Schodzenie ze schodów 369 kcal
Ścieranie kurzy 250 kcal
Siatkówka 460 kcal
Jazda na rolkach 408 kcal

Rezultaty wyszukiwania dla :

królik miniaturowy dietaDieta cud
Każdy słyszał o diecie cud. Czy, aby napewno jest taka dieta. Rozwiązań na odchudzanie jest ogromna liczba teraz musimy wybrać jaki może być skuteczny sposób na redukcje tkanki tłuszczowej. Właściwie na czasie uważa się za najskuteczniejszą dietę, zupę redukującą tłuszcz. Całość jest bardzo prosta do przygotowania i zawiera jedynie naturalne środki spożywcze.
Czytaj więcej...


Dieta Hollywoodzka
Wybierając dietę Hollywoodzką mamy pamiętać by być szczególnie ostrożnym, gdyż ta metoda odchudzania nie jest obfitująca w zbyt wiele składników odżywczych. Rozpoczynając tą dietę musimy respektować dzienną dawkę kalorii 1200 kcal; 1500 kcal. Jednakże ważne jest również by szybko nie zmniejszać ich poziomu w naszym ciele, lecz jak najbardziej stopniowo np. 200 kcal tygodniowo. Na dodatek obligatoryjnym jest wpisanie w naszym menu takich składników jak: jogurt naturalny, cebula, otręby, drożdże, kiełki.
Czytaj więcej...


Dieta odchudzająca
Przedstawiony sposób odchudzania daje nam utratę tkanki tłuszczowej w obrębie całego ciała. Decydując się na opisany sposób odchudzania należy m.in. pamiętać że w ciągu dnia możemy sobie zezwolić na jedynie 5-6 małych posiłków, ważnym jest podjąć ćwiczenia, poprzez które nasza przemiana materii się powiększy, a my utracimy na wadze, gdy wstaniemy rano przyjmujmy węglowodany, natomiast na dalszym etapie dnia spożywajmy białka. Jeśli podporządkujecie się do tych zasad, możecie liczyć na ogromne efekty w utracie masy i zdobyć idealną sylwetkę.
Czytaj więcej...


Dieta dr Budwig
Wpływ na zdowie diety dr Budwig zależy od drastycznego poddania się wszystkim zaleceniom diety. Terapia dietą dr Budwig powinna trwać do zupełnego wyleczenia. Oblicza się, że ma to około 5 lat od wygaśnięcia przejawów choroby. Musimy zadecydować że ta ogromna zmiana rodzaju żywienia nie powinna być mniejsza niż dwa lata, mimo tego iż efekty są niekiedy zauważalne w bardzo szybkim czasie. Pamiętajmy dieta dr Budwig posiada działanie mocno oczyszczająco także nie należy jej stosować w momencie radio czy chemioterapii.
Czytaj więcej...


Dieta mleczna
Ten sposób straty zbędnych kilogramów jest przede wszystkim przeznaczony dla tych, którzy przepadają za mlekiem, kakaem, miodem, czy też bulionem z warzyw. Musimy raz w miesiącu pamiętać o zastosowaniu tej metody na stracenie zbędnych kilogramów. W przypadku jakichkolwiek zaburzeń kończymy ją po 10 dniach. Prezentowaną dietę stosuje się tylko od piątku do niedzieli, w reszcie dni należy przyjmować połowę z tego co na co dzień jemy i unikać ciast wysokokalorycznych i tłustych mięs. W ramach ukazanej diety musimy jeść mleczny posiłek na obiad (od poniedziałku do czwartku) np. 250g białego chudego mleka z 2 łyżeczkami miodu i jogurtem naturalnym.
Czytaj więcej...


Dieta niskocholesterowa
Dieta niskocholesterowa jest jednocześnie wyśmienitym rozwiązaniem dla osób, które to borykają się z dużym poziomem cholesterolu i trójglicerydów, jak i dla ludzi, którym to w znacznym stopniu grozi miażdżyca, udar mózgu, zawał serca i niedokrwienie serca. 

Decydując się na tą metodę straty wagi mamy obowiązek przede wszystkim sięgać po takie produkty jak: ...
Czytaj więcej...


Dieta księżycowa
Jeżeli nie mogliście schudnąć pomimo, iż sięgaliście po różnorodne diety niskokaloryczne, to czas pomyśleć o diecie księżycowej. Ta metoda odchudzania pozwala na łagodniejsze przyjmowanie pożywienia według naturalnego rytmu. Stosując diety księżycowej możemy spożywać to na co posiadamy chęć, jednak mamy obowiązek nie zapomnieć o dziennym limicie kalorii (1000 przez pierwsze 2 tygodnie i 1200 przez kolejne 2). Ważnym jest również nie stosowanie soli oraz słodyczy.

Prezentowana dieta dzieli się na trzy fazy:

I FAZA (PRZYGOTOWANIE), II FAZA (ODCHUDZANIE), III FAZA (REGENERACJA)
Czytaj więcej...


Dieta Kwaśniewskiego
Nazwa ukazanej diety pochodzi od nazwiska jej twórcy, czyli dietetyka i lekarza Jana Kwaśniewskiego. Dzięki tej metodzie zrzucania wagi mamy możliwość Aby osiągnąć prezentowany wynik mamy obowiązek zrezygnować z takich posiłków jak: słodkie napoje, groch, fasola, gotowane ziemniaki, potrawy z mąki (makaron, kluski, ciasta), chleb i inne pieczywo, kaszę i ryż, owoce i ich przetwory, miód, cukier i słodycze. 

W zamian wskazane jest przyjmować: napoje bez cukru, śmietanę ( ½ l dziennie), pełne mleko, majonez, tłusty drób (gęsi, kaczki), tłuste ryby, salcesony, pasztety, wędliny podrobowe, tłustą wieprzowinę, mięso, tłuste sosy, galarety mięsne, podroby, jaja, tłuste sery, smalec, masło, boczek, słoninę.
Czytaj więcej...


Dieta antywrzodowa
Dieta antywrzodowa jest nakazywana w głównej mierze u osób dotkniętych z powodu choroby wrzodowej żołądka i dwunastnicy oraz wrzodów jelita, wywołanych poprzez niedobre nawyki żywieniowe: spożywanie posiłków w pośpiechu i mocno obfitych posiłków, a także spożywanie pokarmów zbyt gorących lub mocno zimnych. Ta dieta ma na celu obniżenie ilości substancji odpowiadających za wyższy poziom soku żołądkowego w naszym żałądku.
Czytaj więcej...


Dieta Andersona
Autorem diety Andersona jest pracownik z uniwersytetu w Los Angeles, Henry L. N. Anderson. Polega ona w głównej mierze na liczeniu wielkości kalorii nade wszystko późnymi porami oraz na nie kojarzeniu pewnych produktów ze sobą. 

Musimy przestrzegać by: 
- od północy do 12.00 spożywać owoce i soki z nich wytwarzane
Czytaj więcej...
Najświeższe komentarze :

ciekawi mnie ile uda się schudnąć

Zasadniczo sprawę podsumowując kolejna metoda odchudzania z serii polecam wypróbować

dziewczynki straciłam 4kg po tygodniu rewelacyjna dieta. Polecam

Ja w sumie nie chcę wiele schudnąć, ale troszeczkę by się przydało czy ta dieta działa.

lubie takie diety zaraz ja przetestuje ciekawe czy uda mi sie na niej stracić zbędne kilogramy xDxD

dziś mija mi czwarty dzień diety, nawet ciężko, na razie nie zauważyłam znaczących zmian

jest ciężko ale zrzuciłam juz 5kilo oby tak dalej, a dieta zdumiewająca, polecam!!!

Dieta jest fantastyczna polecam :) jesli jesteś wytrwałaTagi : dieta przy zapaleniu gruczolu krokowego , 1000 kalorii dieta , parówki dieta , kafeteria francuska dieta proteinowa , dieta śródziemnomorska składniki , dieta uboga w fenyloalaninę , dieta vitalii , dzienna dieta , dieta wg grupy krwi a , dieta kasi figury , dieta sekielskiego , dieta sportowa , dieta 7 miesięcznego , urszula dudziak dieta , dieta po pierwszym roku życia , dieta tancerza , jadalne ryby morskie dieta , dieta na kaszy gryczanej , dieta błaszczyszyn , dieta na zaparcia u niemowląt , dieta 20 dniowa , dieta a zdrowie , dieta szybka przemiana materii ,


dieta niełączenia dr haya   dieta zdrowe serce   bezresztkowa dieta   grejpfrutowa dieta   kwaśniewski dieta optymalna   dieta masa 70 kg   dieta przed zajściem w ciążę   dieta strukturalna 800 kcal   dieta aby zajsc w ciaze   dieta w marskości   refluks jaka dieta   dieta kisielowa   dieta optymalna na czym polega   dieta optymalna wrocław   dieta albo cud   dieta kamica nerkowa   kuskus dieta   dieta dr dukana-przepisy   dieta na siłownie   www dieta pl   dieta dukana a ciąża   nadwrażliwość jelita grubego dieta   dieta na redukcje tłuszczu   dieta dostosowana do wieku   dieta buldoga francuskiego   dieta na metabolizm   


Regulamin | Polityka Prywatności | Kontakt