Jak Szybko Schudnąć

POPULARNE DIETY

Dieta cud
Każdy słyszał o diecie cud. Czy, aby napewno jest taka dieta. Rozwiązań na odchudzanie jest duża liczba teraz musimy wybrać ja ...
Komentarzy : 5


Dieta księżycowa
Jeżeli nie możecie pozbycia sie tłuszczu pomimo, iż sięgaliście po różne diety niskokaloryczne, to czas poczytać o diecie księżycowej. ...
Komentarzy : 5


Dieta Andersona
Twórcą diety Andersona jest lekarz z uniwersytetu w Los Angeles, Henry L. N. Anderson. Polega ona przede wszystkim na przest ...
Komentarzy : 5


Dieta szwedzka
Dieta szwedzka obejmuje 13 dni i umożliwia zrzucenie nawet do 20 kg. Jednakże by osiągnąć ten niesamowity wynik należy szc ...
Komentarzy : 3


Dieta jogurtowa
Dieta jogurtowa, jak sygnalizuje nazwa, wspiera się na jogurtach. W ramach tejże metody straty wagi należy się poza owocami ...
Komentarzy : 3


Dieta dr Budwig
Efektywność diety dr Budwig zależy od niebywałego poddania się wszystkim rygorom diety. Lecznictwo dietą dr Budwig powinna trwać do zupeł ...
Komentarzy : 5


Dieta antywrzodowa
Dieta antywrzodowa jest preferowana w głównej mierze u osób dotkniętych z powodu choroby wrzodowej żołądka i dwunastnicy oraz ...
Komentarzy : 4


Dieta mleczna
Ten sposób straty wagi jest w dużej mierze skierowany dla tych, którzy przepadają za mlekiem, kakaem, miodem, czy też bulionem z warzyw ...
Komentarzy : 5


Dieta Hollywoodzka
Podejmując dietę Hollywoodzką musimy pamiętać by być niebywale ostrożnym, gdyż ta metoda chudnięcia nie jest bogata w zbyt wiel ...
Komentarzy : 5


Dieta dr Haya
Autorem prezentowanej metody utraty niepotrzebnych tłuszczyków jest amerykański lekarz William Howard Haya. Dokonał on rozdział żyw ...
Komentarzy : 4NORMY KALORII

Ilość kalorii jaką powinien otrzymać nasz organizm da się wskazać za pomocą wzoru Harrisa i Benedicta:

Kobiety [kcal/dobę] = 665,1+ 9,56M + 1,85H – 4,68L

Mężczyźni [kcal/dobę] = 66,47 + 13,7M + 5H – 6,76L

Gdzie:
M – masa ciała (w kg);
H – wzrost (w cm);
L – wiek (w latach)

Jednakże ilość przyjmowanych kalorii należała by także zależeć od rodzaju pracy oraz aktywności fizycznej. Jeżeli posiadasz pracę siedzące, dziennie możesz spożyć dla kobiet około 2100-2300 kcal, dla mężczyzn 2400-2600 kcal. W ewentualności umiarkowanie ciężkiej pracę masz możliwość spożyć około 2400-2800 kcal dla kobiet i 2800-3200 kcal dla mężczyzn. Kiedy twoja praca jest ciążka fizycznie, dzienne zapotrzebowanie na kalorie dla kobiet to 2900-3200 kcal, dla mężczyzn od 4000 - 4500 kcal. Dla najefektywniejszego wyliczenia zapotrzebowania kalorycznego należy skontaktować sie z lekarzem lub dietetykiem wszystkie wartości są podane jedynie w celach informacyjnych.


BMI Wskaźnik masy ciała

BMI (ang. Body Mass Index) jest parametrem masy ciała, dającym możliwość na zdefiniowanie czy masz właściwą wagę. Oblicza się go przez podzielenie masy ciała prezentowanej w kilogramach przez kwadrat wysokości podanej w metrach.- BMI poniżej 20 ostrzega o niedowadze.
- BMI między 20 do 25 przedstawia prawidłową wagę.
- BMI powyżej 25 prezentuje występowanie nadwagi.
- BMI powyżej 30 prezentujewystępowanie otyłości.
- BMI powyżej 40 oznacza występowanie bardzo dużej otyłości.


Liczba spalonych kalorii.

Każdy kto rozpoczyna jakże mozolny etap diety napewno rozmyśla ile kalorii spala podczas wykonywanych przez siebie w ciągu dnia zająć lub ćwiczeń. Określenie prawidłowej liczby spalanych kalorii jest niezwykle ciezkie, ponieważ jak możemy sobie wyobrazić każdy człowiek jest inny i inaczej funkcjonuje. Postaraliśmy się jednak aby stworzyć pokazową tabelę liczby spalonych kalorii w ciągu 1 godziny wysiłku fizycznego.

Aerobik 540 kcal
Bieg (4 min) 999 kcal
Ćwiczenia na siłownii 420 kcal
Czytanie 23 kcal
Czytanie głośno 160 kcal
Golf 240 kcal
Gotowanie 103 kcal
Gra w piłkę nożną 660 kcal
Intensywna gimnastyka 330 kcal
Jazda konna 640 kcal
Jazda na nartach 579 kcal
Jazda na rowerze 320 kcal
Jogging 420 kcal
Koszykówka 540 kcal
Lekka gimnastyka 220 kcal
Lekka praca biurowa 130 kcal
Leżenie, odpoczynek 70 kcal
Marszobieg 530 kcal
Mycie podłogi 220 kcal
Odkurzanie 160 kcal
Oglądanie TV 23 kcal
Ping-pong 290 kcal
Pływanie 440 kcal
Prasowanie 149 kcal
Prowadzenie samochodu 129 kcal
Robienie zakupów 310 kcal
Schodzenie ze schodów 369 kcal
Ścieranie kurzy 250 kcal
Siatkówka 460 kcal
Jazda na rolkach 408 kcal

Rezultaty wyszukiwania dla :

saba dietaDieta dr Budwig
Skuteczność zdrowotna diety dr Budwig zależy od niebywałego poddania się omówionym wskazówką diety. Lecznictwo dietą dr Budwig powinna trwać do zupełnego wyleczenia. Szacuje się, że jest to około 5 lat od zaniknięcia oznak choroby. Musimy zrozumieć że ta ogromna zmiana rodzaju żywienia nie powinna być mniejsza niż dwa lata, mimo tego że efekty są niekiedy zauważalne w niezwykle szybkim czasie. Uwaga dieta dr Budwig posiada działanie ogromnie oczyszczająco więc nie można jej stosować w momencie radio czy chemioterapii.
Czytaj więcej...


Dieta Hollywoodzka
Wybierając dietę Hollywoodzką musimy pamiętać by być szczególnie ostrożnym, ponieważ ta metoda utraty wagi nie jest bogata w zbyt wiele składników odżywczych. Rozpoczynając tą dietę jesteśmy zmuszeni przestrzegać dzienną dawkę kalorii 1200 kcal; 1500 kcal. Jednak ważne jest również by szybko nie obniżać ich poziomu w naszym organizmie, lecz możliwie stopniowo np. 200 kcal tygodniowo. Na dodatek obligatoryjnym jest umieszczenie w naszym menu takich składników jak: jogurt naturalny, cebula, otręby, drożdże, kiełki.
Czytaj więcej...


Dieta jogurtowa
Dieta jogurtowa, jak podkreśla nazwa, bazuje na jogurtach. W ramach przedstawionej metody odchudzania powinno się poza owocami i pieczywem przyjmować jogurty z żywymi kulturami bakterii jak np. naturalny o zaniżonej zawartości tłuszczu, odtłuszczony owocowy i owocowy o przeciętnej zawartości tłuszczu. Metoda ta jest mocno skuteczna i dzięki jadłospisowi całkowicie naturalna.
Czytaj więcej...


Dieta Kwaśniewskiego
Znaczenie prezentowanej diety wywodzi się od nazwiska jej pomysłodawcy, czyli dietetyka i lekarza Jana Kwaśniewskiego. Dzięki tej metodzie odchudzania mamy szansę Aby osiągnąć założony cel musimy zrezygnować z takich posiłków jak: słodkie napoje, groch, fasola, gotowane ziemniaki, potrawy z mąki (makaron, kluski, ciasta), chleb i inne pieczywo, kaszę i ryż, owoce i ich przetwory, miód, cukier i słodycze. 

A niebywale wskazane jest spożywać: napoje bez cukru, śmietanę ( ½ l dziennie), pełne mleko, majonez, tłusty drób (gęsi, kaczki), tłuste ryby, salcesony, pasztety, wędliny podrobowe, tłustą wieprzowinę, mięso, tłuste sosy, galarety mięsne, podroby, jaja, tłuste sery, smalec, masło, boczek, słoninę.
Czytaj więcej...


Dieta niskocholesterowa
Dieta niskocholesterowa jest równocześnie idealnym rozwiązaniem dla osób, które to borykają się z złym poziomem cholesterolu i trójglicerydów, jak i dla ludzi, którym to w znaczącym stopniu zagraża miażdżyca, udar mózgu, zawał serca i niedokrwienie serca. 

Stosując tą metodę straty wagi mamy obowiązek przede wszystkim sięgać po takie produkty jak: ...
Czytaj więcej...


Dieta dr Haya
Pomysłodawcą tejże metody straty zbędnych kilogramów jest amerykański doktor William Howard Haya. Dokonał on podziału żywności na produkty białkowe, węglowodanowe i neutralne. W zakresie jego diety możemy sobie pozwalać na trzy posiłki na dobe: posiłek węglowodanowy, posiłek białkowy i posiłek owocowy lub warzywny. Co więcej dopuszczalne są dwie przekąski na dzień. Między produktami bogatymi w węglowodany i białka jest obowiązek prowadzić co najmniej 4 godzinna przerwa.
Czytaj więcej...


Dieta mleczna
Ten sposób straty zbędnych kilogramów jest przede wszystkim skierowany dla tych, którzy przepadają za mlekiem, kakaem, miodem, czy też bulionem z warzyw. Musimy raz w miesiącu pamiętać o realizacji tej metody na utratę zbędnych tłuszczy. W momencie problemów kończymy ją po 10 dniach. Prezentowaną dietę stosuje się tylko od piątku do niedzieli, w pozostałe dni należy spożywać połowę z tego co normalnie jemy i unikać ciast wysokokalorycznych i tłustych mięs. W ramach tejże diety należy spożywać mleczny posiłek na obiad (od poniedziałku do czwartku) np. 250g białego chudego mleka z 2 łyżeczkami miodu i jogurtem naturalnym.
Czytaj więcej...


Dieta dla 30-latki
Ukazania dieta, jak podpowiada sama nazwa, skierowana jest w głównej mierze do kobiet w wieku 30 lat lub po 30. Istotnym jest by w ramach tej metody odchudzania przyjmować owoce cytrusowe, i zielone warzywa. Równocześnie mamy obowiązek pamiętać o wyrzuceniu z naszego jadłospisu soli, a w jej miejsce zastosowanie takich ziół jak: estragon, bazylia, kolendra. Pamiętajmy także by pić na dzień minimum 2 litry wody mineralnej.

Orientacyjny jadłospis

ŚNIADANIE

1 szklanka soku z grejpfruta, omlet z ziołami ...
Czytaj więcej...


Dieta kosmonautów
Dieta na stres ma na celu uodpornić nasz organizm na sytuacje stresujące, których to w życiu codziennym jest bardzo dużo. Dieta ta ma za zadanie zapewniać właściwy poziom serotoniny w ciele tak by nie dać się wielkim napadom jedzenia i przybierania na masie. W tej diecie produkty spożywcze rozdziela się na, porcje białek, porcje węglowodanów oraz porcje tłuszczy. Stosując równocześnie rozdział na porcje owoców, warzyw, napojów. By posiłki były tak utworzone, ażeby rozbudziły wydzielanie serotoniny.
Czytaj więcej...


Dieta antycukrzycowa
Ta sposobność straty wagi ma przede wszystkim na celu zredukowanie spożycia tłuszczy i węglowodanów: potraw z ogromną ilością cukru i słodyczy. Natomiast możemy sobie pozwolić na powiększoną porcję białka. W diecie antycukrzycowej mamy obowiązek pamiętać o stałej ilości posiłków na dzień i w wyznaczonych porach.

W ramach tejże metody nie przyjmujmy:
- miód, cukier oraz wyroby i przetwory z cukrem...
Czytaj więcej...
Najświeższe komentarze :

Pozdrawiam, ja również wypróbowałam tą metodę odchudzania, stosowałam ją trzy lata temu i naprawdę niebywale sobie chwale. Nie jest lekko przyznaje ale jakieefekty.

moim zdaniem jest to zdumiewająca metoda dochudzania

byłam na tej diecie już raz i była rewelka rezultaty widoczne

POLECAM WSZYSTKIM, NAPRAWDĘ DOBRA METODA ODCHUDZANIA

To spoko dieta A mówią, że taka nie istnieje.

dieta jest bombowa, można uzyskać niebywale zadowalające efekty.

fajna pierwszy dzien juz prawie za mna nie jest zle

witajcie kobitki. dzisiaj mój trzeci dzień, jak narazie jest godna uwagi naprawdę muszę stracić parę kilo. POZDRAWIAM !!! i POWODZENIA!!!Tagi : dieta norweska rezultaty , dieta przy powiększonej śledzionie , dieta protal.pl , dieta 5-cio dniowa , dieta dr.haya , dieta rzeźba , jaka dieta dla 15 latki , l karnityna dieta , dieta zagraniczna rozliczenie , dieta lekkostrawna dla dzieci , dieta bez mąki pszennej , dieta ani muchy , dieta pracownika 2009 , dieta same owoce , dieta nadwrażliwe jelito , gry dieta owocowa , podróż służbowa dieta 2009 , kolka a dieta matki , dieta w dializie otrzewnowej , dieta dunkana opis , olej rzepakowy dieta , dieta dla kulturysty na mase , dieta dla panów ,


dieta mm jadłospis   dieta grupa krwi 0   dieta gruszka   dieta dla rodziny   dieta ziołowa   dieta i jej rodzaje   laktoza dieta   dobra tania dieta na mase   dieta za podróż służbową w 2009 r   sód dieta   dieta austria   dieta proteinowa iii faza   dieta przy biegunce u niemowląt   surowa dieta   książka dieta białkowa   dieta zegarowa   dieta dr haya efekty   dieta dukana a sport   kafeteria dieta warzywno owocowa   dieta a zdrowie człowieka   dieta królika   koktajl proteinowy dieta proteinowa   dieta układu pokarmowego   dieta w zapaleniu trzustki   dieta wedlug grupy krwi   kefir dieta   


Regulamin | Polityka Prywatności | Kontakt