Jak Szybko Schudnąć

POPULARNE DIETY

Dieta antywrzodowa
Dieta antywrzodowa jest preferowana w głównej mierze u osób dotkniętych z powodu choroby wrzodowej żołądka i dwunastnicy oraz wrzodów ...
Komentarzy : 4


Dieta mleczna
Ten sposób odchudzania jest przede wszystkim skierowany dla tych, którzy przepadają za mlekiem, kakaem, miodem, czy też bulionem z warzyw. ...
Komentarzy : 4


Dieta cud
Wielu z nas słyszało o diecie cud. Czy jednak jest taka dieta. Sposobów na odchudzanie jest ogromna liczba teraz musimy zdecydować się ...
Komentarzy : 3


Dieta dr Budwig
Wpływ na zdowie diety dr Budwig uzależniona jest od niebywałego poddania się wszystkim zaleceniom diety. Terapia dietą dr Budwi ...
Komentarzy : 3


Dieta antycukrzycowa
Ta dieta odchudzania ma w głównej mierze na celu zmiejszenie jedzenia tłuszczy i węglowodanów: potraw z ogr ...
Komentarzy : 4


Dieta szwedzka
Ukazana dieta trwa 13 dni i umożliwia stracenie nawet do 20 kg. Jednakże by zdobyć ten niesamowity efekt musimy dokładnie stosować jej ...
Komentarzy : 4


Dieta kosmonautów
Dieta na stres ma na za zadanie wzmocnić nasz organizm na sytuacje stresujące, których to w życiu codziennym jest bardzo dużo. Dieta ...
Komentarzy : 5


Dieta odchudzająca
Dieta odchudzająca daje nam stratę zbędnych tłuszczy w obrębie całego ciała. Decydując się na opisany sposób odch ...
Komentarzy : 5


Dieta niskocholesterowa
Dieta niskocholesterowa jest jednocześnie wyśmienitym rozwiązaniem dla osób, które to borykają się z dużym poziomem cholest ...
Komentarzy : 3


Dieta Kwaśniewskiego
Nazwa tejże diety wywodzi się od nazwiska jej pomysłodawcy, czyli dietetyka i lekarza Jana Kwaśniewskiego. Dzięki tej metodzie likw ...
Komentarzy : 5NORMY KALORII

Wielkość kalorii jaką powinien otrzymać nasz organizm da się wyznaczyć za pomocą wzoru Harrisa i Benedicta:

Kobiety [kcal/dobę] = 665,1+ 9,56M + 1,85H – 4,68L

Mężczyźni [kcal/dobę] = 66,47 + 13,7M + 5H – 6,76L

Gdzie:
M – masa ciała (w kg);
H – wzrost (w cm);
L – wiek (w latach)

Bez wątpienia miarę przyjmowanych kalorii powinna by również być uzależniona od rodzaju pracy oraz intensywności fizycznej. Kiedy posiadasz zajęcie siedzące, dziennie możesz spożyć dla kobiet około 2100-2300 kcal, dla mężczyzn 2400-2600 kcal. W ewentualności umiarkowanie ciężkiej pracę możesz zjeść około 2400-2800 kcal dla kobiet i 2800-3200 kcal dla mężczyzn. Kiedy twoja posada jest ciążka fizycznie, dzienne zapotrzebowanie na kalorie dla kobiet to 2900-3200 kcal, dla mężczyzn od 4000 - 4500 kcal. Dla prawidłowego doboru zapotrzebowania kalorycznego należy skontaktować sie z lekarzem lub dietetykiem wszystkie wartości są prezentowane jedynie w celach informacyjnych.


BMI Wskaźnik masy ciała

BMI (ang. Body Mass Index) jest wyznacznikiem wagi ciała, dającym możliwość na określenie czy masz właściwą wagę. Wyznacza się go przez podzielenie masy ciała prezentowanej w kilogramach przez kwadrat wysokości mierzonej w metrach.- BMI poniżej 20 upomina o niedowadze.
- BMI między 20 do 25 prezentuje normalną wagę.
- BMI powyżej 25 prezentuje występowanie nadwagi.
- BMI powyżej 30 prezentujewystępowanie otyłości.
- BMI powyżej 40 oznacza występowanie bardzo dużej otyłości.


Liczba spalonych kalorii.

Osoba która zaczyna jakże mozolny etap odchudzania napewno zastanawia się ile kalorii spala podczas wykonywanych przez siebie w ciągu dnia czynności lub innych wysiłków fizycznych. Zobrazowanie realnej wielkości spalanych kalorii jest niezwykle ciezkie, ponieważ jak możemy sobie wyobrazić każdy organizm jest inny i inaczej funkcjonuje. Postaraliśmy się jednak aby wykonać orientacyjną tabelę liczby spalonych kalorii w ciągu 1 godziny wysiłku fizycznego.

Aerobik 540 kcal
Bieg (4 min) 999 kcal
Ćwiczenia na siłownii 420 kcal
Czytanie 23 kcal
Czytanie głośno 160 kcal
Golf 240 kcal
Gotowanie 103 kcal
Gra w piłkę nożną 660 kcal
Intensywna gimnastyka 330 kcal
Jazda konna 640 kcal
Jazda na nartach 579 kcal
Jazda na rowerze 320 kcal
Jogging 420 kcal
Koszykówka 540 kcal
Lekka gimnastyka 220 kcal
Lekka praca biurowa 130 kcal
Leżenie, odpoczynek 70 kcal
Marszobieg 530 kcal
Mycie podłogi 220 kcal
Odkurzanie 160 kcal
Oglądanie TV 23 kcal
Ping-pong 290 kcal
Pływanie 440 kcal
Prasowanie 149 kcal
Prowadzenie samochodu 129 kcal
Robienie zakupów 310 kcal
Schodzenie ze schodów 369 kcal
Ścieranie kurzy 250 kcal
Siatkówka 460 kcal
Jazda na rolkach 408 kcal

Rezultaty wyszukiwania dla :

zzsk dietaDieta Andersona
Autorem diety Andersona jest pracownik z uniwersytetu w Los Angeles, Henry L. N. Anderson. Polega ona w głównej mierze na liczeniu wielkości kalorii szczególnie późnymi porami także na nie scalaniu określonych produktów ze sobą. 

Należy przestrzegać by: 
- od północy do 12.00 przyjmować owoce i soki z nich wyciśnięte
Czytaj więcej...


Dieta dr Budwig
Efektywność diety dr Budwig uzależniona jest od drastycznego poddania się wszystkim wskazówką diety. Terapia dietą dr Budwig powinna trwać do zupełnego wyzdrowienia. Sugeruje się, że jest to około 5 lat od zaniku oznak choroby. Musimy zrozumieć że ta niebywała zmiana warunków żywienia nie powinna być mniejsza niż dwa lata, pomimo iż efekty mają prawo być zauważalne w niebywale szybkim czasie. Pamiętajmy dieta dr Budwig ma działanie ogromnie oczyszczająco także nie należy jej stosować w momencie radio czy chemioterapii.
Czytaj więcej...


Dieta dr Haya
Twórcą opisywanej metody straty zbędnych kilogramów jest amerykański uczony William Howard Haya. Dokonał on rozdział jedzenia na wyroby białkowe, węglowodanowe i neutralne. W ramach jego diety możemy sobie zezwolić na trzy posiłki na dobe: posiłek węglowodanowy, posiłek białkowy i posiłek owocowy lub warzywny. Poza tym przyzwalane są dwie przekąski na dzień. Między artykułami bogatymi w węglowodany i białka istnieje obowiązek istnieć co najmniej 4 godzinna przerwa.
Czytaj więcej...


Dieta księżycowa
Jeżeli nie macie możliwości zrzucenia wagi mimo, iż sięgaliście po różnorodne diety niskokaloryczne, to czas pomyśleć o diecie księżycowej. Ta metoda odchudzania zezwala na łagodniejsze przyswajanie składników według naturalnego rytmu. W ramach diety księżycowej możemy przyjmować to na co posiadamy chęć, jednak musimy nie zapomnieć o określonym limicie kalorii (1000 przez około 2 tygodnie i 1200 przez kolejne 2). Ważnym jest także unikanie soli oraz słodyczy.

zaprezentowana dieta dzieli się na trzy fazy:

I FAZA (PRZYGOTOWANIE), II FAZA (ODCHUDZANIE), III FAZA (REGENERACJA)
Czytaj więcej...


Dieta jogurtowa
Zaprezentowana dieta, jak podpowiada nazwa, opiera się na jogurtach. W ramach ukazanej metody zrzucenia zbędnych tłuszczy powinno się poza owocami i pieczywem przyjmować jogurty z żywymi kulturami bakterii jak np. naturalny o nikłej zawartości tłuszczu, odtłuszczony owocowy i owocowy o normalnej zawartości tłuszczu. Metoda ta jest mocno efektywna i dzięki jadłospisowi całkowicie naturalna.
Czytaj więcej...


Dieta niskocholesterowa
Zaprezentowany sposób straty wagi jest jednocześnie idealnym rozwiązaniem dla osób, które to borykają się z dużym poziomem cholesterolu i trójglicerydów, jak i dla ludzi, którym to w znacznym stopniu zagraża miażdżyca, udar mózgu, zawał serca i niedokrwienie serca. 

Decydując się na tą metodę odchudzania mamy obowiązek przede wszystkim sięgać po takie produkty jak: ...
Czytaj więcej...


Dieta cud
Wszyscy słyszeli o diecie cud. Czy jednak jest taka dieta. Rozwiązań na odchudzanie jest duża liczba teraz musimy zdecydować się jaki jest skuteczny sposób na zgubienie nadwagi. Powszechnie na czasie uważa się za najskuteczniejszą dietę, zupę niszczącą tłuszcz. Całość jest niezwykle prosta do przygotowania i zawiera jedynie naturalne produkty spożywcze.
Czytaj więcej...


Dieta mleczna
Ten sposób straty wagi jest w dużej mierze skierowany dla tych, którzy przepadają za mlekiem, kakaem, miodem, czy też bulionem z warzyw. Należy raz w miesiącu pamiętać o realizacji tej metody na stracenie zbędnych tłuszczy. W momencie jakichkolwiek zaburzeń przerywamy ją po 10 dniach. Prezentowaną dietę stosuje się jedynie od piątku do niedzieli, w pozostałe dni mamy obowiązek spożywać połowę z tego co normalnie spożywamy i unikać ciast wysokokalorycznych i tłustych mięs. W ramach ukazanej diety należy jeść mleczny posiłek na obiad (od poniedziałku do czwartku) np. 250g białego chudego mleka z 2 łyżeczkami miodu i jogurtem naturalnym.
Czytaj więcej...


Dieta dla 30-latki
Prezentowana dieta, jak podpowiada sama nazwa, adresowana jest przede wszystkim do kobiet w wieku 30 lat lub po 30. Istotnym jest by w ramach tej metody straty wagi jeść owoce cytrusowe, i zielone warzywa. Również powinniśmy pamiętać o sklreśleniu z naszego jadłospisu soli, a w jej miejsce umieszczeniu takich ziół jak: estragon, bazylia, kolendra. Pamiętajmy również by pić na dzień minimum 2 litry wody mineralnej.

Przykładowy jadłospis

ŚNIADANIE

1 szklanka soku z grejpfruta, omlet z ziołami ...
Czytaj więcej...


Dieta odchudzająca
Przedstawiony sposób odchudzania gwarantuje nam utratę tkanki tłuszczowej w obrębie całego ciała. Wybierając tenże sposób starty wagi należy m.in. pamiętać że w ciągu dnia możemy sobie zezwolić na jedynie 5-6 małych posiłków, ważnym jest podjąć ćwiczenia, dzięki którym nasza przemiana materii się zwiększy, a my utracimy na masie, gdy budzimy się rano sięgajmy po węglowodany, natomiast na późniejszym etapie dnia spożywajmy białka. Jeśli będziemy przestrzegać tych wytycznych, możecie liczyć na wyraźne efekty w utracie masy i zyskać idealną sylwetkę.
Czytaj więcej...
Najświeższe komentarze :

stosowałam dawno temu he uważam że to najnajlepsza dieta na świecie!!!

to jest najlepsza dieta efekt utrzymał się mniej więcej dwa lata

Hej. Dzisiaj już 7 dzień jest znakomita działa bez problemu

POLECAM WSZYSTKIM, NAPRAWDĘ DOBRA DIETA

czy ta dieta jest skuteczna.

Pozdrawiam, ja także przechodziłam tą metodę straty wagi, stosowałam ją dwa lata temu i naprawdę bardzo sobie chwale. Nie jest lekko przyznaje ale jakieefekty.

to niesamowita metoda odchudzania polecam ją naprawdę jest klawa mój mąż zrobił sobie taką dietę.

w dechę dieta, stosowa?em mnóstwo zawsze ze zdumiewaj?cym rezultatemTagi : dieta australia , sonja bakker dieta , dieta dla zdrowych oczu , dieta południa , dieta monotonna , dieta galaretkowa , dieta po grypie , dieta dla wrzodowców , dania dieta proteinowa , dieta antyzaparciowa , dieta w kamienicy żółciowej , dieta z refluksem , dieta zielona herbata , dieta mufa , dieta nerek , kminek dieta , dieta dla 30 latki , herbalife dieta , nieżyt jelita grubego dieta , dieta produktowa , dieta protal produkty , żelazo dieta , dieta punktowa strażnicy wagi ,


dieta norweska schudłam   dieta diamondów książka   dieta dla niemowląt po 4 miesiącu   dieta 1000 kl   dieta przy wrażliwym żołądku   szybka dieta białkowa   dieta proteinowa a zakwaszenie organizmu   dieta dr pierre dukan   dieta bogata w cynk   dieta żmudy trzebiatowskiej   jadłospis dieta plaż południowych   książka dieta protal   dieta przy wodobrzuszu   dieta strażników   dieta po urodzeniu   dieta plaż południa forum   dieta na 4000 kcal   dieta proteinowa ile trwa   money dieta   dieta dziecka 10 miesięcy   dieta dla mózgu   dieta obniżająca zły cholesterol   dieta bibliografia   dieta dla oszczędnych   dieta obfitości   dieta na jajkach   


Regulamin | Polityka Prywatności | Kontakt