Jak Szybko Schudnąć

POPULARNE DIETY

Dieta księżycowa
Jeżeli nie mogliście pozbycia sie tłuszczu pomimo, iż sięgaliście po różnorakie diety niskokaloryczne, to czas poczytać o diecie k ...
Komentarzy : 3


Dieta dr Haya
Pomysłodawcą tejże metody straty niepotrzebnych tłuszczyków jest amerykański doktor William Howard Haya. Dokonał on podziału ...
Komentarzy : 5


Dieta Kwaśniewskiego
Znaczenie ukazanej diety wywodzi się od nazwiska jej twórcy, czyli dietetyka i lekarza Jana Kwaśniewskiego. Dzięki ...
Komentarzy : 5


Dieta jogurtowa
Zaprezentowana dieta, jak wskazuje nazwa, opiera się na jogurtach. W ramach tejże metody odchudzania należy się poza owocami i pi ...
Komentarzy : 3


Dieta niskocholesterowa
Zaprezentowany sposób straty wagi jest zarówno idealnym rozwiązaniem dla osób, które to borykają się z dużym poziomem cholesterolu ...
Komentarzy : 3


Dieta antycukrzycowa
Ta możliwość odchudzania ma przede wszystkim na celu ograniczenie spożycia tłuszczy i węglowodanów: potraw z du ...
Komentarzy : 4


Dieta szwedzka
Opisana dieta obejmuje 13 dni i daje szansę na zrzucenie nawet do 20 kg. Jednak by osiągnąć ten rewelacyjny efekt należy sz ...
Komentarzy : 5


Dieta cud
Wielu z nas słyszało o diecie cud. Czy, aby napewno jest taka dieta. Rozwiązań na odchudzanie jest ogromna liczba teraz musimy ...
Komentarzy : 5


Dieta dla 30-latki
Ta dieta, jak wskazuje sama nazwa, skierowana jest w głównej mierze do kobiet w wieku 30 lat lub po 30. ...
Komentarzy : 5


Dieta mleczna
Ten sposób odchudzania jest przede wszystkim przeznaczony dla tych, którzy przepadają za mlekiem, kakaem, miodem, czy też bulionem z wa ...
Komentarzy : 3NORMY KALORII

Liczba kalorii jaką powinien otrzymać nasz organizm idzie wyliczyć za pomocą równania Harrisa i Benedicta:

Kobiety [kcal/dobę] = 665,1+ 9,56M + 1,85H – 4,68L

Mężczyźni [kcal/dobę] = 66,47 + 13,7M + 5H – 6,76L

Gdzie:
M – masa ciała (w kg);
H – wzrost (w cm);
L – wiek (w latach)

Z pewnością miarę przyjętych kalorii powinna również zależeć od miejsca pracy oraz aktywności fizycznej. Kiedy posiadasz zajęcie siedzące, dziennie możesz spożyć dla kobiet około 2100-2300 kcal, dla mężczyzn 2400-2600 kcal. W przypadku umiarkowanie ciężkiej pracę możesz spożyć około 2400-2800 kcal dla kobiet i 2800-3200 kcal dla mężczyzn. Kiedy twoja posada jest ciążka fizycznie, dzienne potrzeby na kalorie dla kobiet to 2900-3200 kcal, dla mężczyzn od 4000 - 4500 kcal. Dla prawidłowego dobrania zapotrzebowania kalorycznego powinniśmy skontaktować sie z lekarzem lub dietetykiem wszelkie wartości są podane jedynie w celach informacyjnych.


BMI Wskaźnik masy ciała

BMI (ang. Body Mass Index) jest wskaźnikiem wagi ciała, pozwalającym na zdefiniowanie czy posiadasz odpowiednią wagę. Wyznacza się go przez podzielenie masy ciała podanej w kilogramach przez kwadrat wysokości podawanej w metrach.- BMI poniżej 20 upomina o niedowadze.
- BMI między 20 do 25 przedstawia normalną wagę.
- BMI powyżej 25 prezentuje występowanie nadwagi.
- BMI powyżej 30 prezentujewystępowanie otyłości.
- BMI powyżej 40 oznacza występowanie bardzo dużej otyłości.


Liczba spalonych kalorii.

Osoba która rozpoczyna jakże trudny etap diety napewno zastanawia się ile kalorii spala podczas wykonywanych przez siebie w ciągu dnia czynności lub ćwiczeń. Określenie realnej wielkości spalanych kalorii jest bardzo ciezkie, ponieważ jak możemy sobie wyobrazić każdy człowiek jest inny i inaczej funkcjonuje. Postaraliśmy się jednak aby przedstawić pokazową tabelę liczby spalonych kalorii w ciągu 1 godziny wysiłku fizycznego.

Aerobik 540 kcal
Bieg (4 min) 999 kcal
Ćwiczenia na siłownii 420 kcal
Czytanie 23 kcal
Czytanie głośno 160 kcal
Golf 240 kcal
Gotowanie 103 kcal
Gra w piłkę nożną 660 kcal
Intensywna gimnastyka 330 kcal
Jazda konna 640 kcal
Jazda na nartach 579 kcal
Jazda na rowerze 320 kcal
Jogging 420 kcal
Koszykówka 540 kcal
Lekka gimnastyka 220 kcal
Lekka praca biurowa 130 kcal
Leżenie, odpoczynek 70 kcal
Marszobieg 530 kcal
Mycie podłogi 220 kcal
Odkurzanie 160 kcal
Oglądanie TV 23 kcal
Ping-pong 290 kcal
Pływanie 440 kcal
Prasowanie 149 kcal
Prowadzenie samochodu 129 kcal
Robienie zakupów 310 kcal
Schodzenie ze schodów 369 kcal
Ścieranie kurzy 250 kcal
Siatkówka 460 kcal
Jazda na rolkach 408 kcal

Rezultaty wyszukiwania dla :

10 miesięczne dziecko dietaDieta Kwaśniewskiego
Znaczenie opisywanej diety pochodzi od nazwiska jej pomysłodawcy, czyli dietetyka i lekarza Jana Kwaśniewskiego. Dzięki tej metodzie zrzucania wagi mamy możliwość Aby zrealizować tenże wynik musimy zrezygnować z takich produktów jak: słodkie napoje, groch, fasola, gotowane ziemniaki, potrawy z mąki (makaron, kluski, ciasta), chleb i inne pieczywo, kaszę i ryż, owoce i ich przetwory, miód, cukier i słodycze. 

A niebywale wskazane jest przyjmować: napoje bez cukru, śmietanę ( ½ l dziennie), pełne mleko, majonez, tłusty drób (gęsi, kaczki), tłuste ryby, salcesony, pasztety, wędliny podrobowe, tłustą wieprzowinę, mięso, tłuste sosy, galarety mięsne, podroby, jaja, tłuste sery, smalec, masło, boczek, słoninę.
Czytaj więcej...


Dieta dr Budwig
Wpływ na zdowie diety dr Budwig uzależniona jest od niebywałego poddania się omówionym rygorom diety. Leczenie dietą dr Budwig powinna trwać do zupełnego ozdrowienia. Oblicza się, że jest to około 5 lat od zaniknięcia przejawów choroby. Jesteśmy zmuszeni zadecydować że ta mocna zmiana warunków żywienia nie powinna być mniejsza niż dwa lata, pomimo iż efekty są niekiedy dostarzegalne w niebywale szybkim czasie. Uwaga dieta dr Budwig ma działanie mocno oczyszczająco także nie można jej stosować w momencie radio czy chemioterapii.
Czytaj więcej...


Dieta cud
Wielu z nas słyszało o diecie cud. Czy, aby napewno jest taka dieta. Rozwiązań na odchudzanie jest duża liczba teraz należy zdecydować się jaki może być skuteczny sposób na redukcje tkanki tłuszczowej. Ogólnie na czasie uważa się za najefektywniejszą dietę, zupę spalającą tłuszcz. Całość jest bardzo łatwa do zrobienia i zawiera tylko naturalne środki spożywcze.
Czytaj więcej...


Dieta mleczna
Ten sposób straty wagi jest przede wszystkim skierowany dla tych, którzy przepadają za mlekiem, kakaem, miodem, czy też bulionem z warzyw. Należy raz w miesiącu pamiętać o zastosowaniu tej metody na zrzucenie zbędnych kilogramów. W momencie problemów przerywamy ją po 10 dniach. Prezentowaną dietę stosuje się tylko od piątku do niedzieli, w reszcie dni należy przyjmować połowę z tego co normalnie jemy i unikać ciast wysokokalorycznych i tłustych mięs. W ramach prezentowanej diety należy jeść mleczny posiłek na obiad (od poniedziałku do czwartku) np. 250g białego chudego mleka z 2 łyżeczkami miodu i jogurtem naturalnym.
Czytaj więcej...


Dieta antywrzodowa
Dieta antywrzodowa jest wskazana przede wszystkim u osób dotkniętych z powodu choroby wrzodowej żołądka i dwunastnicy oraz wrzodów jelita, powstałych poprzez niedbałe nawyki żywieniowe: spożywanie posiłków w pośpiechu i mocno obfitych posiłków, a także spożywanie potraw mocno gorących lub bardzo zimnych. Ta metoda ma na celu zbicie ilości substancji odpowiadających za wyższy poziom soku żołądkowego w naszym ciele.
Czytaj więcej...


Dieta księżycowa
Jeśli nie macie możliwości zrzucenia wagi mimo, iż sięgaliście po różnorodne diety niskokaloryczne, to czas poczytać o diecie księżycowej. Ta dieta zezwala na łagodniejsze przyswajanie jedzenia według naturalnego rytmu. Stosując diety księżycowej mamy możliwość jeść to na co mamy chęć, jednak musimy pamiętać o dziennym limicie kalorii (1000 przez około 2 tygodnie i 1200 przez kolejne 2). Ważnym jest również unikanie soli oraz słodyczy.

Opisana dieta dzieli się na trzy fazy:

I FAZA (PRZYGOTOWANIE), II FAZA (ODCHUDZANIE), III FAZA (REGENERACJA)
Czytaj więcej...


Dieta niskocholesterowa
Opisany sposób ochudzania jest równocześnie znakomitym rozwiązaniem dla osób, które to walczą z złym poziomem cholesterolu i trójglicerydów, jak i dla ludzi, którym to w znaczącym stopniu zagraża miażdżyca, udar mózgu, zawał serca i niedokrwienie serca. 

Decydując się na tą metodę straty wagi mamy obowiązek przede wszystkim sięgać po takie produkty jak: ...
Czytaj więcej...


Dieta kosmonautów
Dieta na stres ma na celu wzmocnić nasz organizm na sytuacje stresujące, których to w życiu codziennym jest mnóstwo. Dieta ta ma za zadanie trzymać odpowiedni poziom serotoniny w organizmie tak aby ustrzec się wielkim atakom jedzenia i przybierania tkanki tłuszczowej. W prezentowanej diecie produkty spożywcze składa się na, porcje białek, porcje węglowodanów oraz porcje tłuszczy. Stosując równocześnie rozdział na porcje owoców, warzyw, napojów. Aby posiłki były tak utworzone, ażeby pobudziły wydzielanie serotoniny.
Czytaj więcej...


Dieta Hollywoodzka
Chcąc stosować dietę Hollywoodzką musimy pamiętać by być bardzo ostrożnym, gdyż ta metoda chudnięcia nie jest obfitująca w zbyt wiele produktów odżywczych. Podejmując tą dietę musimy przestrzegać dzienną dawkę kalorii 1200 kcal; 1500 kcal. Jednakże ważne jest również by szybko nie obniżać ich poziomu w naszym organizmie, lecz możliwie stopniowo np. 200 kcal tygodniowo. Co więcej obowiązkowym jest umieszczenie w naszym menu takich składników jak: jogurt naturalny, cebula, otręby, drożdże, kiełki.
Czytaj więcej...


Dieta dla 30-latki
Prezentowana dieta, jak podpowiada sama nazwa, skierowana jest przede wszystkim do kobiet w wieku 30 lat lub po 30. Istotnym jest by w ramach tej metody odchudzania spożywać owoce cytrusowe, i zielone warzywa. Również musimy pamiętać o sklreśleniu z naszego jadłospisu soli, a w jej miejsce zastosowanie takich ziół jak: estragon, bazylia, kolendra. Nie zapominajmy również by przyjmować na dzień minimum 2 litry wody mineralnej.

Orientacyjny jadłospis

ŚNIADANIE

1 szklanka soku z grejpfruta, omlet z ziołami ...
Czytaj więcej...
Najświeższe komentarze :

Mocno mnie interesują opinie na temat tej diety, mam ja w planach

Dieta w dechę polecam. Stosowałam ją i pomogła.

wykonałam tą dietę i muszę stwierdzić że jak na tak surowe wytyczne udało mi się na niej przetrwać jakiś czas i osiągnąć zaskakujące efekty

klawa, już kiedyś ją próbowałam i schudłam 7 kg przez tydzien

ciekawi mnie ile uda się schudnąć

obywatele dieta jest bardzo dobra stosuje i nawet głodna nie jestem

Co wy tam myślicie o takich dietach jest fajna, jestem zadowolona bo widzę efekty i to mocne.

bomba dieta, stosowa?em mnóstwo zawsze ze zdumiewaj?cym rezultatemTagi : dieta woda mineralna , dieta tłuszczowa jadłospis , dieta bialkowa dr.dukana , trening na siłe dieta , dieta na nadczynność tarczycy , dieta zone odżywianie , dieta po operacji przepukliny , dieta kafeteria , dieta turbo do pobrania , dieta w przepuklinie rozworu przełykowego , dieta układu pokarmowego , dieta dla dwunastolatek , dieta jak jesc , najlepsza dieta dla sportowca , dieta dukana forum , naleśniki dieta protal , dieta foremniak , dieta z mrożonek , dieta 10 kg w miesiąc , dieta węglowodanowa jadłospis , dieta w przedszkolu , dieta lekkostrawna dla dwulatka , szybka dieta i skuteczna ,


dieta płaskiego brzucha ebook   dieta pl   dieta imbirowa   dieta dla grupy krwi rh minus   dieta w rekonwalescencji   dieta dla osób z kamieniami w woreczku żółciowym   dieta białkowa forum   nieprawidłowa tolerancja glukozy dieta   dieta młodzież   dieta atkins   surowa dieta chomikuj   dieta na ból brzucha   dieta przy ćwiczeniach   dieta podatek   dieta idealna dla ciebie lisa sanders   dieta na podwyższony cukier   dieta 800 kalorii   dieta dla zawałowca   dieta by zajść w ciążę   dieta plan posiłków   dieta jabłkowa forum   dieta 300 kalorii   kandydoza dieta   karmienie piersią dieta przepisy   dieta zeby przybrac na wadze   dieta w białaczce limfatycznej   


Regulamin | Polityka Prywatności | Kontakt