Jak Szybko Schudnąć

POPULARNE DIETY

Dieta dr Budwig
Wpływ na zdowie diety dr Budwig bierze się od pełnego poddania się wszystkim zaleceniom diety. Terapia dietą dr Budwig powinna trwać d ...
Komentarzy : 3


Dieta jogurtowa
Prezentowana dieta, jak wskazuje nazwa, wspiera się na jogurtach. W ramach zaprezentowanej metody odchudzania powinno się poza owo ...
Komentarzy : 4


Dieta cud
Każdy słyszał o diecie cud. Czy jednak jest taka dieta. Rozwiązań na odchudzanie jest ogromna liczba teraz musimy wybrać j ...
Komentarzy : 3


Dieta Hollywoodzka
Wybierając dietę Hollywoodzką należy pamiętać by być bardzo ostrożnym, gdyż ta metoda odchudzania nie jest obfita w zbyt ...
Komentarzy : 4


Dieta niskocholesterowa
Dieta niskocholesterowa jest równocześnie idealnym rozwiązaniem dla osób, które to borykają się z dużym poziomem ...
Komentarzy : 5


Dieta dr Haya
Twórcą tejże metody utraty zbędnych tłuszczyków jest amerykański doktor William Howard Haya. Przeprowadził on podziału jedzen ...
Komentarzy : 3


Dieta odchudzająca
Dieta odchudzająca daje nam stratę tkanki tłuszczowej w obszarze całego ciała. Wybierając zaprezentowany sp ...
Komentarzy : 5


Dieta antywrzodowa
Dieta antywrzodowa jest nakazywana w głównej mierze u osób cierpiących z powodu choroby wrzodowej żołądka i dwunastnicy oraz wrzodów j ...
Komentarzy : 5


Dieta Andersona
Twórcą diety Andersona jest pracownik z uniwersytetu w Los Angeles, Henry L. N. Anderson. Opiera się ona przede wszystkim na liczeniu liczby ...
Komentarzy : 4


Dieta antycukrzycowa
Ta metoda straty wagi ma przede wszystkim na celu zmiejszenie spożycia tłuszczy i węglowodanów: posiłków z dużą i ...
Komentarzy : 5NORMY KALORII

Ilość kalorii jaką powinien otrzymać nasz organizm można wskazać za pomocą równania Harrisa i Benedicta:

Kobiety [kcal/dobę] = 665,1+ 9,56M + 1,85H – 4,68L

Mężczyźni [kcal/dobę] = 66,47 + 13,7M + 5H – 6,76L

Gdzie:
M – masa ciała (w kg);
H – wzrost (w cm);
L – wiek (w latach)

Z pewnością ilość przyjmowanych kalorii powinna by także zależeć od sposobu pracy oraz aktywności fizycznej. Gdy posiadasz pracę siedzące, dziennie możesz spożyć dla kobiet około 2100-2300 kcal, dla mężczyzn 2400-2600 kcal. W przypadku umiarkowanie ciężkiej pracę możesz spożyć około 2400-2800 kcal dla kobiet i 2800-3200 kcal dla mężczyzn. Kiedy twoja praca jest ciążka fizycznie, dzienne potrzeby na kalorie dla kobiet to 2900-3200 kcal, dla mężczyzn od 4000 - 4500 kcal. Dla najefektywniejszego doboru zapotrzebowania kalorycznego powinniśmy skontaktować sie z lekarzem lub dietetykiem wszystkie wartości są prezentowane jedynie w celach informacyjnych.


BMI Wskaźnik masy ciała

BMI (ang. Body Mass Index) jest parametrem masy ciała, dającym możliwość na zdefiniowanie czy posiadasz odpowiednią wagę. Wyznacza się go poprzez podzielenie masy ciała zapisanej w kilogramach przez kwadrat wysokości podawanej w metrach.- BMI poniżej 20 informuje o niedowadze.
- BMI między 20 do 25 prezentuje normalną wagę.
- BMI powyżej 25 prezentuje występowanie nadwagi.
- BMI powyżej 30 przedstawiawystępowanie otyłości.
- BMI powyżej 40 prezentuje występowanie bardzo dużej otyłości.


Liczba spalonych kalorii.

Osoba która zaczyna jakże mozolny proces diety napewno rozmyśla ile kalorii spala podczas wykonywanych przez siebie w ciągu dnia czynności lub ćwiczeń. Ukazanie rzetelnej wielkości spalanych kalorii jest bardzo trudne, ponieważ jak wiemy każdy człowiek jest inny i inaczej funkcjonuje. Dołożyliśmy starań jednak aby przedstawić pokazową tabelę liczby spalonych kalorii w ciągu 1 godziny wysiłku fizycznego.

Aerobik 540 kcal
Bieg (4 min) 999 kcal
Ćwiczenia na siłownii 420 kcal
Czytanie 23 kcal
Czytanie głośno 160 kcal
Golf 240 kcal
Gotowanie 103 kcal
Gra w piłkę nożną 660 kcal
Intensywna gimnastyka 330 kcal
Jazda konna 640 kcal
Jazda na nartach 579 kcal
Jazda na rowerze 320 kcal
Jogging 420 kcal
Koszykówka 540 kcal
Lekka gimnastyka 220 kcal
Lekka praca biurowa 130 kcal
Leżenie, odpoczynek 70 kcal
Marszobieg 530 kcal
Mycie podłogi 220 kcal
Odkurzanie 160 kcal
Oglądanie TV 23 kcal
Ping-pong 290 kcal
Pływanie 440 kcal
Prasowanie 149 kcal
Prowadzenie samochodu 129 kcal
Robienie zakupów 310 kcal
Schodzenie ze schodów 369 kcal
Ścieranie kurzy 250 kcal
Siatkówka 460 kcal
Jazda na rolkach 408 kcal

Rezultaty wyszukiwania dla :

dieta dla grupy krwi 0 rh+Dieta Andersona
Twórcą diety Andersona jest pracownik z uniwersytetu w Los Angeles, Henry L. N. Anderson. Opiera się ona w głównej mierze na przestrzeganiu liczby kalorii w szczególności późnymi porami także na nie scalaniu pewnych produktów ze sobą. 

Musimy przestrzegać by: 
- od północy do 12.00 jeść owoce i soki z nich wytwarzane
Czytaj więcej...


Dieta niskocholesterowa
Dieta niskocholesterowa jest zarówno idealnym rozwiązaniem dla osób, które to borykają się z dużym poziomem cholesterolu i trójglicerydów, jak i dla osób, którym to w znaczącym stopniu grozi miażdżyca, udar mózgu, zawał serca i niedokrwienie serca. 

Wybierając tą metodę zrzucania zbędnych kilogramów musimy przede wszystkim sięgać po takie produkty jak: ...
Czytaj więcej...


Dieta szwedzka
Dieta szwedzka trwa 13 dni i daje szansę na stracenie nawet do 20 kg. Jednak by osiągnąć ten rewelacyjny efekt należy dokładnie stosować jej plan. Pamiętajmy nigdy nie możemy pozwolić sobie na spożywanie alkoholu ani słodyczy. Ważnym jest by przyjmować 2 litry wody dziennie. Jeśli przeprowadzimy 13 pełnych dni kuracji, mamy możliwość je powtórzyć dopiero po upłynięciu 12 miesięcy. Wzorcowy jadłospis DZIEŃ 1 ...
Czytaj więcej...


Dieta kosmonautów
Dieta na stres ma na za zadanie uodpornić nasz organizm na sytuacje stresujące, których to w życiu codziennym nie brakuje. Dieta ta ma za zadanie trzymać odpowiedni poziom serotoniny w organizmie tak aby ustrzec się niepohamowanym atakom jedzenia i przybierania na masie. W prezentowanej diecie produkty spożywcze rozdziela się na, porcje białek, porcje węglowodanów oraz porcje tłuszczy. Stosując jednocześnie podział na porcje owoców, warzyw, napojów. Aby posiłki były tak skomponowane, ażeby rozbudziły wydzielanie serotoniny.
Czytaj więcej...


Dieta Hollywoodzka
Wybierając dietę Hollywoodzką należy pamiętać by być niebywale ostrożnym, ponieważ ta metoda chudnięcia nie jest obfita w zbyt wiele składników odżywczych. Podejmując tą dietę jesteśmy zmuszeni przestrzegać dzienną ilość kalorii 1200 kcal; 1500 kcal. Jednak ważne jest również by gwałtownie nie obniżać ich poziomu w naszym organizmie, lecz jak najbardziej stopniowo np. 200 kcal tygodniowo. Na dodatek obligatoryjnym jest wpisanie w naszym menu takich składników jak: jogurt naturalny, cebula, otręby, drożdże, kiełki.
Czytaj więcej...


Dieta dr Budwig
Pozytywne działanie diety dr Budwig uzależniona jest od pełnego poddania się wszystkim wskazówką diety. Leczenie dietą dr Budwig ma trwać do zupełnego wyleczenia. Zakłada się, że jest to około 5 lat od wygaśnięcia objawów choroby. Jesteśmy zmuszeni zadecydować że ta niebywała zmiana rodzaju odżywiania nie powinna być mniejsza niż dwa lata, pomimo że wyniki są niekiedy zauważalne w niezwykle szybkim czasie. Pamiętajmy dieta dr Budwig ma działanie mocno oczyszczająco także nie należy jej stosować w momencie radio czy chemioterapii.
Czytaj więcej...


Dieta Kwaśniewskiego
Znaczenie tejże diety wywodzi się od nazwiska jej twórcy, czyli dietetyka i lekarza Jana Kwaśniewskiego. Dzięki tej metodzie zrzucania wagi mamy możliwość zrzucić zrealizować prezentowany cel należy zrezygnować z takich posiłków jak: słodkie napoje, groch, fasola, gotowane ziemniaki, potrawy z mąki (makaron, kluski, ciasta), chleb i inne pieczywo, kaszę i ryż, owoce i ich przetwory, miód, cukier i słodycze. 

A niebywale wskazane jest spożywać: napoje bez cukru, śmietanę ( ½ l dziennie), pełne mleko, majonez, tłusty drób (gęsi, kaczki), tłuste ryby, salcesony, pasztety, wędliny podrobowe, tłustą wieprzowinę, mięso, tłuste sosy, galarety mięsne, podroby, jaja, tłuste sery, smalec, masło, boczek, słoninę.
Czytaj więcej...


Dieta cud
Wielu z nas słyszało o diecie cud. Czy jednak jest taka dieta. Sposobów na odchudzanie jest duża liczba teraz należy zdecydować się jaki może być skuteczny sposób na odchudznie. Powszechnie teraz uważa się za najefektywniejszą dietę, zupę redukującą tłuszcz. Całość jest niezwykle łatwa do zrobienia i zawiera jedynie naturalne produkty spożywcze.
Czytaj więcej...


Dieta dr Haya
Autorem prezentowanej metody utraty zbędnych kilogramów jest amerykański doktor William Howard Haya. Przeprowadził on podziału jedzenia na wyroby białkowe, węglowodanowe i neutralne. W ramach jego diety mamy możliwosć sobie zezwolić na trzy posiłki na dzień: posiłek węglowodanowy, posiłek białkowy i posiłek owocowy lub warzywny. Poza tym przyzwalane są dwie przekąski na dzień. Pomiędzy artykułami obfitującymi w węglowodany i białka jest obowiązek prowadzić co najmniej 4 godzinna przerwa.
Czytaj więcej...


Dieta antycukrzycowa
Ta dieta odchudzania ma przede wszystkim na celu ograniczenie jedzenia tłuszczy i węglowodanów: potraw z wielką ilością cukru i słodyczy. W zamian możemy sobie zezwolić na większą porcję białka. W diecie antycukrzycowej jesteśmy zobowiązani pamiętać o takiej samej ilości posiłków na dzień i w ustalonych porach.

W ramach prezentowanej diety nie przyjmujmy:
- miód, cukier oraz wyroby i przetwory z cukrem...
Czytaj więcej...
Najświeższe komentarze :

Podsumowując ta metoda odchudzania jest najznakomitsza wytrwam do końca ! tego życze i Wam POWODZENIA!

Ta dieta jest super dopracowana. Odchudzam się na niej już półtora tygodnia.

Dieta świetna polecam. Stosowałam ją i pomogła.

muszę napisać, że ta metoda straty wagi działa:-/ uważajmy na to co jemy a przekonacie się że będzie dobrze o i przede wszystkim samokontroli :)

jest zajebista tylko, trzeba być wytrwałym ;p

Witam, ja również wypróbowałam tą metodę straty wagi, stosowałam ją dwa lata temu i naprawdę mocno sobie chwale. Nie jest lekko przyznaje ale jakierezultaty.

metoda jest bombowa, można uzyskać niebywale zadowalające efekty.

No, ja dziś piaty dzień. można stwierdzić nieźle sobie radzę. Dosyć dobra dieta.Tagi : dieta 5000 kalorii , zgaga dieta , dieta 5 przemian , dieta bezglutenowa i bezmleczna przepisy , dieta z mięsem , dieta na refluks przełyku , dieta przy niedokrwistości , dieta przy zespole nadwrażliwego jelita , dieta jogurtowa vitalia , dieta przeciwgrzybicza , dieta lekkostrawna jajka , dieta na grype jelitowa , bezpłatna dieta odchudzająca , lmn dieta , dieta fitnesek , dieta na nadkwaśność żołądka , dieta bmi , dieta dla o rh+ , dieta mm jadłospis , dieta na 5 kg , dieta zegarowa , 14 dniowa dieta , dieta ajurwedyjska ,


dieta polegająca na liczeniu punktów   dieta ornish   dieta w kamicy moczanowej   dieta w grypie żołądkowej   dieta na niepłodność   pokrzywka dieta   dieta siemie lniane   dieta na mocne paznokcie   dieta rozdzielna pdf   dieta dla palaczy   dieta krajowa   dieta prawidłowa   dwunastnica dieta   zbilansowana dieta redukcyjna   dieta truskawkowa   dieta 1200 cal   dieta z południa   dieta ze szpinakiem   dieta dukana wizaz   bóle stawów dieta   dieta przy biegunce   ile wynosi dieta w 2010r   koktajlowa dieta   łupież dieta   dieta 18 punktów   dieta na 100 kg   


Regulamin | Polityka Prywatności | Kontakt