Jak Szybko Schudnąć

POPULARNE DIETY

Dieta antywrzodowa
Dieta antywrzodowa jest wskazana w głównej mierze u osób cierpiących z powodu choroby wrzodowej żołądka i dwunastnicy oraz wrzodów jelita ...
Komentarzy : 4


Dieta Andersona
Twórcą diety Andersona jest dietetyk z uniwersytetu w Los Angeles, Henry L. N. Anderson. Opiera się ona przede wszystkim n ...
Komentarzy : 3


Dieta antycukrzycowa
Ta możliwość odchudzania ma przede wszystkim na celu ograniczenie spożycia tłuszczy i węglowodanów: posiłków z wielk ...
Komentarzy : 5


Dieta niskocholesterowa
Opisany sposób ochudzania jest równocześnie idealnym rozwiązaniem dla osób, które to borykają się z podwyższonym poziomem cholester ...
Komentarzy : 3


Dieta szwedzka
Dieta szwedzka zajmuje 13 dni i pozwala na zrzucenie nawet do 20 kg. Jednakże by osiągnąć ten rewelacyjny wynik musimy szczegółowo stosować ...
Komentarzy : 3


Dieta odchudzająca
Ukazana dieta gwarantuje nam utratę zbędnych tłuszczy w obszarze całego ciała. Wybierając tenże sposób starty wagi ...
Komentarzy : 5


Dieta dla 30-latki
Opisana dieta, jak podpowiada sama nazwa, kierowana jest przede wszystkim do kobiet w wieku 30 lat lub po 30. Istotnym j ...
Komentarzy : 5


Dieta dr Budwig
Pozytywne działanie diety dr Budwig uzależniona jest od drastycznego poddania się zapisanym rygorom diety. Leczenie dietą dr Budwig ma tr ...
Komentarzy : 4


Dieta dr Haya
Autorem zaprezentowanej metody straty niepotrzebnych kilogramów jest amerykański uczony William Howard Haya. Dokonał on rozdział żywności ...
Komentarzy : 5


Dieta Kwaśniewskiego
Znaczenie opisywanej diety wywodzi się od nazwiska jej twórcy, czyli dietetyka i lekarza Jana Kwaśniewskiego. Dzięki ...
Komentarzy : 3NORMY KALORII

Liczba kalorii jaką ma otrzymywać nasz układ pokarmowy idzie wskazać za pomocą wzoru Harrisa i Benedicta:

Kobiety [kcal/dobę] = 665,1+ 9,56M + 1,85H – 4,68L

Mężczyźni [kcal/dobę] = 66,47 + 13,7M + 5H – 6,76L

Gdzie:
M – masa ciała (w kg);
H – wzrost (w cm);
L – wiek (w latach)

Naturalnie liczba spożywanych kalorii powinna także zależeć od sposobu pracy oraz intensywności fizycznej. Jeśli posiadasz posadę siedzące, dziennie powinieneś zjeść dla kobiet około 2100-2300 kcal, dla mężczyzn 2400-2600 kcal. W przypadku umiarkowanie ciężkiej pracę możesz zjeść około 2400-2800 kcal dla kobiet i 2800-3200 kcal dla mężczyzn. Jednak gdy twoja posada jest ciążka fizycznie, dzienne potrzeby na kalorie dla kobiet to 2900-3200 kcal, dla mężczyzn od 4000 - 4500 kcal. Dla najefektywniejszego doboru zapotrzebowania kalorycznego należy skontaktować sie z lekarzem lub dietetykiem wszystkie wartości są prezentowane jedynie w celach informacyjnych.


BMI Wskaźnik masy ciała

BMI (ang. Body Mass Index) jest parametrem masy ciała, dającym możliwość na wyznaczenie czy masz odpowiednią wagę. Wyznacza się go poprzez podzielenie masy ciała zapisanej w kilogramach przez kwadrat wysokości podawanej w metrach.- BMI poniżej 20 ostrzega o niedowadze.
- BMI między 20 do 25 oznacza prawidłową wagę.
- BMI powyżej 25 oznacza występowanie nadwagi.
- BMI powyżej 30 oznaczawystępowanie otyłości.
- BMI powyżej 40 prezentuje występowanie bardzo dużej otyłości.


Liczba spalonych kalorii.

Osoba która rozpoczyna jakże mozolny proces diety napewno zastanawia się ile kalorii spala podczas wykonywanych przez siebie w ciągu dnia czynności lub innych wysiłków fizycznych. Określenie realnej liczby spalanych kalorii jest niezwykle ciezkie, ponieważ jak wiadomo każdy człowiek jest inny i inaczej funkcjonuje. Dołożyliśmy starań jednak aby wykonać orientacyjną tabelę liczby spalonych kalorii w ciągu 1 godziny wysiłku fizycznego.

Aerobik 540 kcal
Bieg (4 min) 999 kcal
Ćwiczenia na siłownii 420 kcal
Czytanie 23 kcal
Czytanie głośno 160 kcal
Golf 240 kcal
Gotowanie 103 kcal
Gra w piłkę nożną 660 kcal
Intensywna gimnastyka 330 kcal
Jazda konna 640 kcal
Jazda na nartach 579 kcal
Jazda na rowerze 320 kcal
Jogging 420 kcal
Koszykówka 540 kcal
Lekka gimnastyka 220 kcal
Lekka praca biurowa 130 kcal
Leżenie, odpoczynek 70 kcal
Marszobieg 530 kcal
Mycie podłogi 220 kcal
Odkurzanie 160 kcal
Oglądanie TV 23 kcal
Ping-pong 290 kcal
Pływanie 440 kcal
Prasowanie 149 kcal
Prowadzenie samochodu 129 kcal
Robienie zakupów 310 kcal
Schodzenie ze schodów 369 kcal
Ścieranie kurzy 250 kcal
Siatkówka 460 kcal
Jazda na rolkach 408 kcal

Rezultaty wyszukiwania dla :

dieta 500 kcal jadłospisDieta mleczna
Ten sposób straty zbędnych kilogramów jest przede wszystkim skierowany dla tych, którzy przepadają za mlekiem, kakaem, miodem, czy też bulionem z warzyw. Musimy raz w miesiącu pamiętać o zastosowaniu tej metody na zrzucenie zbędnych tłuszczy. W momencie jakichkolwiek zaburzeń przerywamy ją po 10 dniach. Dietę mleczną stosuje się jedynie od piątku do niedzieli, w pozostałe dni mamy obowiązek przyjmować połowę z tego co normalnie jemy i unikać ciast wysokokalorycznych i tłustych mięs. W ramach prezentowanej diety należy przyjmować mleczny posiłek na obiad (od poniedziałku do czwartku) np. 250g białego chudego mleka z 2 łyżeczkami miodu i jogurtem naturalnym.
Czytaj więcej...


Dieta dr Haya
Autorem zaprezentowanej metody straty niechcianych kilogramów jest amerykański lekarz William Howard Haya. Przeprowadził on rozdział żywności na produkty białkowe, węglowodanowe i neutralne. W ramach jego diety mamy możliwosć sobie pozwolić na trzy posiłki na dzień: posiłek węglowodanowy, posiłek białkowy i posiłek owocowy lub warzywny. Ponadto dopuszczalne są dwie przekąski na dzień. Pomiędzy artykułami bogatymi w węglowodany i białka istnieje obowiązek istnieć co najmniej 4 godzinna przerwa.
Czytaj więcej...


Dieta cud
Każdy słyszał o diecie cud. Czy jednak jest taka dieta. Rozwiązań na odchudzanie jest ogromna liczba teraz należy wybrać jaki jest skuteczny sposób na redukcje tkanki tłuszczowej. Powszechnie teraz uważa się za najlepszą dietę, zupę niszczącą tłuszcz. Całość jest niebywale łatwa do zrobienia i zawiera tylko naturalne produkty spożywcze.
Czytaj więcej...


Dieta Kwaśniewskiego
Znaczenie tejże diety pochodzi od nazwiska jej twórcy, czyli dietetyka i lekarza Jana Kwaśniewskiego. Dzięki tej metodzie odchudzania mamy szansę stracić zrealizować prezentowany wynik musimy unikać takich posiłków jak: słodkie napoje, groch, fasola, gotowane ziemniaki, potrawy z mąki (makaron, kluski, ciasta), chleb i inne pieczywo, kaszę i ryż, owoce i ich przetwory, miód, cukier i słodycze. 

A niebywale wskazane jest spożywać: napoje bez cukru, śmietanę ( ½ l dziennie), pełne mleko, majonez, tłusty drób (gęsi, kaczki), tłuste ryby, salcesony, pasztety, wędliny podrobowe, tłustą wieprzowinę, mięso, tłuste sosy, galarety mięsne, podroby, jaja, tłuste sery, smalec, masło, boczek, słoninę.
Czytaj więcej...


Dieta Andersona
Pomysłodawcą diety Andersona jest pracownik z uniwersytetu w Los Angeles, Henry L. N. Anderson. Opiera się ona przede wszystkim na przestrzeganiu liczby kalorii w szczególności późnymi porami oraz na nie scalaniu określonych produktów ze sobą. 

Ważne jest by: 
- od północy do 12.00 spożywać owoce i soki z nich wytwarzane
Czytaj więcej...


Dieta niskocholesterowa
Dieta niskocholesterowa jest zarówno idealnym rozwiązaniem dla osób, które to borykają się z dużym poziomem cholesterolu i trójglicerydów, jak i dla osób, którym to w znacznym stopniu zagraża miażdżyca, udar mózgu, zawał serca i niedokrwienie serca. 

Decydując się na tą metodę odchudzania mamy obowiązek przede wszystkim sięgać po takie produkty jak: ...
Czytaj więcej...


Dieta dla 30-latki
Prezentowana dieta, jak wskazuje sama nazwa, skierowana jest w głównej mierze do kobiet w wieku 30 lat lub po 30. Ważnym jest by w ramach tej metody odchudzania jeść owoce cytrusowe, i zielone warzywa. Ponadto powinniśmy pamiętać o wyrzuceniu z naszego jadłospisu soli, a w jej miejsce zastosowanie takich ziół jak: estragon, bazylia, kolendra. Pamiętajmy także by przyjmować na dzień minimum 2 litry wody mineralnej.

Orientacyjny jadłospis

ŚNIADANIE

1 szklanka soku z grejpfruta, omlet z ziołami ...
Czytaj więcej...


Dieta kosmonautów
Dieta na stres ma na celu wzmocnić nasz organizm na zdarzenia stresujące, których to w życiu codziennym jest bardzo dużo. Dieta ta ma za zadanie trzymać odpowiedni poziom serotoniny w ciele tak aby nie dać się wielkim atakom jedzenia i przybierania tkanki tłuszczowej. W tej diecie produkty spożywcze składa się na, porcje białek, porcje węglowodanów oraz porcje tłuszczy. Stosując równocześnie podział na porcje owoców, warzyw, napojów. Aby posiłki były tak dobrane, ażeby rozbudziły wydzielanie serotoniny.
Czytaj więcej...


Dieta antycukrzycowa
Ta dieta utraty wagi ma przede wszystkim na celu ograniczenie przyjmowania tłuszczy i węglowodanów: potraw z ogromną ilością cukru i słodyczy. Natomiast możemy sobie zezwolić na większą porcję białka. W metodzie antycukrzycowej mamy obowiązek pamiętać o takiej samej ilości posiłków na dzień i w określonych porach.

W ramach prezentowanej metody nie przyjmujmy:
- miód, cukier oraz wyroby i przetwory z cukrem...
Czytaj więcej...


Dieta antywrzodowa
Dieta antywrzodowa jest polecana w głównej mierze u osób dotkniętych z powodu choroby wrzodowej żołądka i dwunastnicy oraz wrzodów jelita, powstałych poprzez niedobre nawyki żywieniowe: jedzenie w pośpiechu i bardzo obfitych posiłków, a także jedzenie potraw bardzo gorących lub bardzo zimnych. Ta metoda ma na celu zmniejszenie ilości substancji odpowiadających za podwyższony poziom soku żołądkowego w naszym organizmie.
Czytaj więcej...
Najświeższe komentarze :

Gdzie znajde tą dietę? powie mi ktoś czy ona faktycznie działa ?

spoko metoda odchudzania !!!! przestrzegajcie, wtedy będzie działać.

przechodziłem tą dietę jest cudowna bo schudłam tyle ile chciałam i głodna nie byłam :)

Ja jestem na 11 dniu tej diety i szczerze jest bomba, będę pisała o postępach pozdrawiam wszystkich wytrwale :)

Ja w sumie nie chcę wiele zrzucić, ale troszeczkę by się przydało czy ta dieta działa.

wypas pierwszy dzien juz prawie za mna nie jest zle

Dieta jest zajebista polecam :) jesli jesteś wytrwała

Mocno mnie ciekawią opinie na temat tej metody straty wagi, mam ja w planachTagi : biała herbata dieta , orzeszki ziemne a dieta , nadkwaśność dieta , dieta przemiana materii , dieta dr. kwaśniewskiego , dieta na biodra , dieta warzywno owocowa przepisy , galaretka owocowa dieta , dieta na 4 tygodnie , dieta dr dukana-przepisy , alkohol i dieta , dieta a autyzm , dieta nataszy urbańskiej , rotawirusy a dieta , dieta buddyjska , gry owocowa dieta , dieta wysokokaloryczna niskotłuszczowa , dieta dziecka przy biegunce , izotek a dieta , dieta grejfrutowa menu , dorota zawadzka jaka dieta , zdrowe serce dieta , dieta dr budwig forum ,


dieta plaż południowych forum   dr dukan dieta forum   dieta proteinowa olej parafinowy   dieta best life   dieta zawodników sumo   3-dniowa dieta oczyszczająca   dieta ketogeniczna w padaczce   dieta dojazdowa zagraniczna   dieta w przepuklinie rozworu przełykowego   indywidualny trening i dieta   jaka dieta na mięśnie brzucha   dieta kate hudson   dieta niedoczynność tarczycy   dieta z ryżem   dieta przed egzaminem   oryginalna dieta kopenhadzka   dieta proteinowa portal   0 rh dieta   dieta refluks żołądka   dieta na trądzik   jaka dieta przy silowni   zimowa dieta odchudzająca   jadłospis diety proteinowej dieta   dieta tyra banks   hemoroidy leczenie dieta   dieta oparta na mięsie   


Regulamin | Polityka Prywatności | Kontakt