Jak Szybko Schudnąć
POPULARNE DIETY

Dieta Andersona
Pomysłodawcą diety Andersona jest dietetyk z uniwersytetu w Los Angeles, Henry L. N. Anderson. Polega ona w głównej mierze na przest ...
Komentarzy : 5


Dieta antywrzodowa
Dieta antywrzodowa jest polecana w głównej mierze u osób dotkniętych z powodu choroby wrzodowej żołądka i dwunastnicy oraz wrzodów je ...
Komentarzy : 4


Dieta dr Budwig
Pozytywne działanie diety dr Budwig wynika od niebywałego poddania się zapisanym zaleceniom diety. Leczenie dietą dr Budwig ...
Komentarzy : 3


Dieta Kwaśniewskiego
Nazwa opisywanej diety wywodzi się od nazwiska jej pomysłodawcy, czyli dietetyka i lekarza Jana Kwaśniewskiego. Dzięki tej metodzi ...
Komentarzy : 5


Dieta Hollywoodzka
Chcąc stosować dietę Hollywoodzką należy pamiętać by być niebywale ostrożnym, gdyż ta metoda utraty wagi nie jest obfita w zbyt ...
Komentarzy : 4


Dieta dla 30-latki
Opisana dieta, jak podpowiada sama nazwa, skierowana jest przede wszystkim do kobiet w wieku 30 lat lub po 30. ...
Komentarzy : 4


Dieta szwedzka
Ukazana dieta obejmuje 13 dni i daje szansę na zrzucenie nawet do 20 kg. Jednakże by osiągnąć ten wspaniały efekt musimy ...
Komentarzy : 3


Dieta antycukrzycowa
Ta dieta straty wagi ma w głównej mierze na celu ograniczenie spożycia tłuszczy i węglowodanów: potraw z dużą ...
Komentarzy : 3


Dieta księżycowa
Jeżeli nie możecie zrzucenia wagi mimo, iż sięgaliście po różnorodne diety niskokaloryczne, to czas poczytać o diecie księżycowej. T ...
Komentarzy : 3


Dieta dr Haya
Autorem prezentowanej metody utraty niepotrzebnych tłuszczyków jest amerykański lekarz William Howard Haya. Dokonał on rozdział jedzenia na ...
Komentarzy : 5NORMY KALORII

Ilość kalorii jaką ma otrzymywać nasz organizm idzie wskazać za pomocą wzoru Harrisa i Benedicta:

Kobiety [kcal/dobę] = 665,1+ 9,56M + 1,85H – 4,68L

Mężczyźni [kcal/dobę] = 66,47 + 13,7M + 5H – 6,76L

Gdzie:
M – masa ciała (w kg);
H – wzrost (w cm);
L – wiek (w latach)

Oczywiście liczba przyjmowanych kalorii należała by również być uzależniona od rodzaju pracy oraz intensywności fizycznej. Jeżeli posiadasz pracę siedzące, dziennie powinieneś spożyć dla kobiet około 2100-2300 kcal, dla mężczyzn 2400-2600 kcal. W ewentualności lekko ciężkiej pracę możesz zjeść około 2400-2800 kcal dla kobiet i 2800-3200 kcal dla mężczyzn. gdy twoja posada jest ciążka fizycznie, dzienne potrzeby na kalorie dla kobiet to 2900-3200 kcal, dla mężczyzn od 4000 - 4500 kcal. Dla najefektywniejszego dobrania zapotrzebowania kalorycznego powinniśmy skontaktować sie z lekarzem lub dietetykiem wszelkie wartości są prezentowane jedynie w celach informacyjnych.


BMI Wskaźnik masy ciała

BMI (ang. Body Mass Index) jest wyznacznikiem masy ciała, dającym możliwość na zdefiniowanie czy masz odpowiednią wagę. Wyznacza się go przez podzielenie masy ciała podanej w kilogramach przez kwadrat wysokości podanej w metrach.- BMI poniżej 20 ostrzega o niedowadze.
- BMI między 20 do 25 prezentuje normalną wagę.
- BMI powyżej 25 prezentuje występowanie nadwagi.
- BMI powyżej 30 prezentujewystępowanie otyłości.
- BMI powyżej 40 oznacza występowanie bardzo dużej otyłości.


Liczba spalonych kalorii.

Każdy kto zaczyna jakże trudny proces odchudzania napewno rozmyśla ile kalorii spala podczas wykonywanych przez siebie w ciągu dnia zająć lub innych wysiłków fizycznych. Określenie prawidłowej ilości spalanych kalorii jest niezwykle ciezkie, ponieważ jak wiadomo każdy człowiek jest inny i inaczej funkcjonuje. Dołożyliśmy starań jednak aby wykonać orientacyjną tabelę liczby spalonych kalorii w ciągu 1 godziny wysiłku fizycznego.

Aerobik 540 kcal
Bieg (4 min) 999 kcal
Ćwiczenia na siłownii 420 kcal
Czytanie 23 kcal
Czytanie głośno 160 kcal
Golf 240 kcal
Gotowanie 103 kcal
Gra w piłkę nożną 660 kcal
Intensywna gimnastyka 330 kcal
Jazda konna 640 kcal
Jazda na nartach 579 kcal
Jazda na rowerze 320 kcal
Jogging 420 kcal
Koszykówka 540 kcal
Lekka gimnastyka 220 kcal
Lekka praca biurowa 130 kcal
Leżenie, odpoczynek 70 kcal
Marszobieg 530 kcal
Mycie podłogi 220 kcal
Odkurzanie 160 kcal
Oglądanie TV 23 kcal
Ping-pong 290 kcal
Pływanie 440 kcal
Prasowanie 149 kcal
Prowadzenie samochodu 129 kcal
Robienie zakupów 310 kcal
Schodzenie ze schodów 369 kcal
Ścieranie kurzy 250 kcal
Siatkówka 460 kcal
Jazda na rolkach 408 kcal

Rezultaty wyszukiwania dla :

dieta 900


Dieta dr Budwig
Efektywność diety dr Budwig zależy od niebywałego poddania się wszystkim zaleceniom diety. Lecznictwo dietą dr Budwig powinna trwać do pełnego ozdrowienia. Sugeruje się, że jest to około 5 lat od wygaśnięcia śladów choroby. Trzeba przyjąć że ta mocna zmiana rodzaju żywienia nie powinna być mniejsza niż dwa lata, mimo tego że efekty mają prawo być dostarzegalne w bardzo szybkim czasie. Pamiętajmy dieta dr Budwig posiada działanie ogromnie oczyszczająco więc nie należy jej stosować w momencie radio czy chemioterapii.
Czytaj więcej...


Dieta cud
Wielu z nas słyszało o diecie cud. Czy, aby napewno jest taka dieta. Sposobów na odchudzanie jest ogromna liczba teraz trzeba zdecydować się jaki będzie skuteczny sposób na zgubienie nadwagi. Ogólnie teraz uważa się za najlepszą dietę, zupę redukującą tłuszcz. Całość jest niebywale łatwa do przygotowania i zawiera jedynie naturalne środki spożywcze.
Czytaj więcej...


Dieta mleczna
Ten sposób odchudzania jest w dużej mierze skierowany dla tych, którzy przepadają za mlekiem, kakaem, miodem, czy też bulionem z warzyw. Należy raz w miesiącu pamiętać o realizacji tej metody na stracenie zbędnych tłuszczy. W momencie problemów kończymy ją po 10 dniach. Prezentowaną dietę stosuje się tylko od piątku do niedzieli, w pozostałe dni mamy obowiązek przyjmować połowę z tego co normalnie jemy i unikać ciast wysokokalorycznych i tłustych mięs. W ramach prezentowanej diety musimy przyjmować mleczny posiłek na obiad (od poniedziałku do czwartku) np. 250g białego chudego mleka z 2 łyżeczkami miodu i jogurtem naturalnym.
Czytaj więcej...


Dieta niskocholesterowa
Zaprezentowany sposób straty wagi jest zarówno znakomitym rozwiązaniem dla osób, które to walczą z złym poziomem cholesterolu i trójglicerydów, jak i dla ludzi, którym to w znacznym stopniu zagraża miażdżyca, udar mózgu, zawał serca i niedokrwienie serca. 

Decydując się na tą metodę odchudzania mamy obowiązek przede wszystkim sięgać po takie produkty jak: ...
Czytaj więcej...


Dieta dla 30-latki
Prezentowana dieta, jak wskazuje sama nazwa, adresowana jest przede wszystkim do kobiet w wieku 30 lat lub po 30. Istotnym jest by w ramach tej metody rzucania zbędnych kilogramów przyjmować owoce cytrusowe, i zielone warzywa. Również mamy obowiązek pamiętać o wykreśleniu z naszego jadłospisu soli, a w jej miejsce zastosowanie takich ziół jak: estragon, bazylia, kolendra. Nie zapominajmy także by pić na dzień minimum 2 litry wody mineralnej.

Przykładowy jadłospis

ŚNIADANIE

1 szklanka soku z grejpfruta, omlet z ziołami ...
Czytaj więcej...


Dieta Andersona
Pomysłodawcą diety Andersona jest pracownik z uniwersytetu w Los Angeles, Henry L. N. Anderson. Polega ona przede wszystkim na liczeniu wielkości kalorii szczególnie wieczorem również na nie łączeniu pewnych produktów ze sobą. 

Należy przestrzegać by: 
- od północy do 12.00 przyjmować owoce i soki z nich wyciśnięte
Czytaj więcej...


Dieta jogurtowa
Zaprezentowana dieta, jak podpowiada nazwa, bazuje na jogurtach. W ramach ukazanej metody straty wagi należy się poza owocami i pieczywem spożywać jogurty z żywymi kulturami bakterii jak np. naturalny o obniżonej zawartości tłuszczu, odtłuszczony owocowy i owocowy o zwykłej zawartości tłuszczu. Dieta ta jest bardzo mocno efektywna i dzięki jadłospisowi całkowicie naturalna.
Czytaj więcej...


Dieta Kwaśniewskiego
Znaczenie ukazanej diety wywodzi się od nazwiska jej pomysłodawcy, czyli dietetyka i lekarza Jana Kwaśniewskiego. Dzięki tej metodzie zrzucania wagi mamy możliwość stracić osiągnąć prezentowany cel musimy zrezygnować z takich produktów jak: słodkie napoje, groch, fasola, gotowane ziemniaki, potrawy z mąki (makaron, kluski, ciasta), chleb i inne pieczywo, kaszę i ryż, owoce i ich przetwory, miód, cukier i słodycze. 

W zamian ważne jest przyjmować: napoje bez cukru, śmietanę ( ½ l dziennie), pełne mleko, majonez, tłusty drób (gęsi, kaczki), tłuste ryby, salcesony, pasztety, wędliny podrobowe, tłustą wieprzowinę, mięso, tłuste sosy, galarety mięsne, podroby, jaja, tłuste sery, smalec, masło, boczek, słoninę.
Czytaj więcej...


Dieta Hollywoodzka
Wybierając dietę Hollywoodzką mamy pamiętać by być niezwykle ostrożnym, gdyż ta metoda utraty wagi nie jest obfitująca w zbyt wiele składników odżywczych. Stosując tą dietę musimy przestrzegać dzienną ilość kalorii 1200 kcal; 1500 kcal. Jednakże ważne jest również by drastycznie nie obniżać ich poziomu w naszym organizmie, lecz jak najbardziej stopniowo np. 200 kcal tygodniowo. Na dodatek obowiązkowym jest umieszczenie w naszym menu takich składników jak: jogurt naturalny, cebula, otręby, drożdże, kiełki.
Czytaj więcej...


Dieta kosmonautów
Dieta na stres ma na za zadanie wzmocnić nasz organizm na elementy stresujące, których to w życiu codziennym jest bardzo dużo. Dieta ta ma za zadanie zapewniać odpowiedni poziom serotoniny w organizmie tak aby ustrzec się ogromnym napadom łakomstwa i tycia. W prezentowanej diecie produkty spożywcze składa się na, porcje białek, porcje węglowodanów oraz porcje tłuszczy. Stosując jednocześnie podział na porcje owoców, warzyw, napojów. By posiłki były tak utworzone, ażeby rozbudziły wydzielanie serotoniny.
Czytaj więcej...
Najświeższe komentarze :

No, ja dziś czwarty dzień. można stwierdzić nieźle sobie radzę. Dosyć niezła dieta.

wypróbowałam tą dietę jest odlotowa bo schudłam tyle ile chciałam i głodna nie chodziłam :)

POLECAM WSZYSTKIM, NAPRAWDĘ DOBRA DIETA

próbowałam dawno temu he uważam że to najlepsza dieta na świecie!!!

Podsumowując ta metoda odchudzania jest najlepsza wytrwam do końca ! tego życze i Wam POWODZENIA!

Ogólnie sprawę biorąc kolejna metoda odchudzania z serii polecam wypróbować

zaczynam od poniedziałku, to już zaplanowane!!!!!!!

Co wy tam możecie uważać o takich dietach jest rewelacyjna, jestem zadowolona bo widzę rezultaty i to niesamowite.Tagi : dieta dla osób z grupą krwi arh+ , dieta niełączenia składników , dieta maya , dieta przy wzw typu b , wodna dieta , problemy z trzustką dieta , dieta w 7 dni , dieta na francję , magnez a dieta , dieta trzyminutowa , dieta astma , dieta rolleticu , dieta bezmleczna co jesc , dieta mm zasady , dopamina dieta , dieta rodzaje , dieta równoważna , dieta przy nadczynności tarczycy , dieta proteinowa zakwaszenie organizmu , dieta kopenhaska a ciąża , dieta niskowęglowodanowa sfd , dieta na ryżu , dieta wysokokaloryczna przepisy ,


dieta bezmięsna przepisy   dieta na mase ektomorfik   dieta gordona   dieta dla dny moczanowej   grupa krwi o dieta   super skuteczna dieta   dieta edyty herbuś   dieta z karkówką   dieta na zbicie trójglicerydów   dieta 23 zł   dieta na złamane kości   nefropatia iga dieta   jaka dieta do hmb   dieta do grupy krwi ab rh+   dieta protal dukana   dieta intuicyjna   dieta wzmacniająca   dieta przed laparoskopią   dieta wysokosodowa   sport i dieta   dieta dla rakowców   dieta protal fazy   słodzik a dieta   dieta na mase makaron   dieta atlety   dieta 3 tygodnie   


Regulamin | Polityka Prywatności | Kontakt