Jak Szybko Schudnąć
POPULARNE DIETY

Dieta dla 30-latki
Ta dieta, jak podpowiada sama nazwa, skierowana jest w głównej mierze do kobiet w wieku 30 lat lub po 30. Istot ...
Komentarzy : 5


Dieta niskocholesterowa
Opisany sposób ochudzania jest jednocześnie idealnym rozwiązaniem dla osób, które to walczą z dużym poziomem cholesterolu i t ...
Komentarzy : 5


Dieta mleczna
Ten sposób odchudzania jest przede wszystkim skierowany dla tych, którzy przepadają za mlekiem, kakaem, miodem, czy też bulionem z warzyw. N ...
Komentarzy : 4


Dieta cud
Wielu z nas słyszało o diecie cud. Czy jednak jest taka dieta. Rozwiązań na odchudzanie jest wiele teraz musimy zdecydowa ...
Komentarzy : 4


Dieta Kwaśniewskiego
Nazwa ukazanej diety wywodzi się od nazwiska jej twórcy, czyli dietetyka i lekarza Jana Kwaśniewskiego. Dzięki tej metodzie odchud ...
Komentarzy : 4


Dieta kosmonautów
Dieta na stres ma na za zadanie uodpornić nasz organizm na zdarzenia stresujące, których to w życiu codziennym jest duża l ...
Komentarzy : 4


Dieta dr Budwig
Pozytywne działanie diety dr Budwig wynika od drastycznego poddania się wszystkim rygorom diety. Lecznictwo dietą dr Budwig ...
Komentarzy : 3


Dieta księżycowa
Jeśli nie mogliście schudnąć mimo, iż sięgaliście po różne diety niskokaloryczne, to czas pomyśleć o diecie księżycowej. ...
Komentarzy : 5


Dieta antycukrzycowa
Ta dieta odchudzania ma przede wszystkim na celu zmiejszenie spożycia tłuszczy i węglowodanów: potraw z wielką il ...
Komentarzy : 4


Dieta szwedzka
Ukazana dieta obejmuje 13 dni i daje szansę na zrzucenie nawet do 20 kg. Jednak by zdobyć ten niesamowity wynik należy szczeg ...
Komentarzy : 4NORMY KALORII

Wielkość kalorii jaką ma otrzymywać nasz układ pokarmowy idzie wyznaczyć za pomocą równania Harrisa i Benedicta:

Kobiety [kcal/dobę] = 665,1+ 9,56M + 1,85H – 4,68L

Mężczyźni [kcal/dobę] = 66,47 + 13,7M + 5H – 6,76L

Gdzie:
M – masa ciała (w kg);
H – wzrost (w cm);
L – wiek (w latach)

Bez wątpienia ilość spożywanych kalorii powinna także zależeć od sposobu pracy oraz intensywności fizycznej. Jeżeli posiadasz posadę siedzące, dziennie powinieneś zjeść dla kobiet około 2100-2300 kcal, dla mężczyzn 2400-2600 kcal. W ewentualności umiarkowanie ciężkiej pracę możesz zjeść około 2400-2800 kcal dla kobiet i 2800-3200 kcal dla mężczyzn. gdy twoja posada jest ciążka fizycznie, dzienne potrzeby na kalorie dla kobiet to 2900-3200 kcal, dla mężczyzn od 4000 - 4500 kcal. Dla najefektywniejszego doboru zapotrzebowania kalorycznego powinniśmy skontaktować sie z lekarzem lub dietetykiem wszystkie informacje są prezentowane jedynie w celach informacyjnych.


BMI Wskaźnik masy ciała

BMI (ang. Body Mass Index) jest parametrem wagi ciała, dającym możliwość na określenie czy masz właściwą wagę. Wyznacza się go poprzez podzielenie masy ciała prezentowanej w kilogramach przez kwadrat wysokości podanej w metrach.- BMI poniżej 20 informuje o niedowadze.
- BMI między 20 do 25 oznacza idealną wagę.
- BMI powyżej 25 oznacza występowanie nadwagi.
- BMI powyżej 30 przedstawiawystępowanie otyłości.
- BMI powyżej 40 przedstawia występowanie bardzo dużej otyłości.


Liczba spalonych kalorii.

Każdy kto zaczyna jakże mozolny etap odchudzania napewno rozmyśla ile kalorii spala podczas wykonywanych przez siebie w ciągu dnia zająć lub innych wysiłków fizycznych. Ukazanie realnej ilości spalanych kalorii jest niezwykle ciezkie, ponieważ jak możemy sobie wyobrazić każdy człowiek jest inny i inaczej funkcjonuje. Dołożyliśmy starań jednak aby wykonać pokazową tabelę liczby spalonych kalorii w ciągu 1 godziny wysiłku fizycznego.

Aerobik 540 kcal
Bieg (4 min) 999 kcal
Ćwiczenia na siłownii 420 kcal
Czytanie 23 kcal
Czytanie głośno 160 kcal
Golf 240 kcal
Gotowanie 103 kcal
Gra w piłkę nożną 660 kcal
Intensywna gimnastyka 330 kcal
Jazda konna 640 kcal
Jazda na nartach 579 kcal
Jazda na rowerze 320 kcal
Jogging 420 kcal
Koszykówka 540 kcal
Lekka gimnastyka 220 kcal
Lekka praca biurowa 130 kcal
Leżenie, odpoczynek 70 kcal
Marszobieg 530 kcal
Mycie podłogi 220 kcal
Odkurzanie 160 kcal
Oglądanie TV 23 kcal
Ping-pong 290 kcal
Pływanie 440 kcal
Prasowanie 149 kcal
Prowadzenie samochodu 129 kcal
Robienie zakupów 310 kcal
Schodzenie ze schodów 369 kcal
Ścieranie kurzy 250 kcal
Siatkówka 460 kcal
Jazda na rolkach 408 kcal

Rezultaty wyszukiwania dla :

dieta 1000 kalorii jadlospis


Dieta cud
Każdy słyszał o diecie cud. Czy, aby napewno jest taka dieta. Rozwiązań na odchudzanie jest ogromna liczba teraz należy wybrać jaki może być skuteczny sposób na zgubienie nadwagi. Powszechnie na czasie uważa się za najskuteczniejszą dietę, zupę spalającą tłuszcz. Całość jest niezwykle prosta do zrobienia i zawiera jedynie naturalne środki spożywcze.
Czytaj więcej...


Dieta jogurtowa
Opisana dieta, jak podpowiada nazwa, bazuje na jogurtach. W ramach tejże metody zrzucenia zbędnych tłuszczy powinno się poza owocami i pieczywem przyjmować jogurty z żywymi kulturami bakterii jak np. naturalny o zaniżonej zawartości tłuszczu, odtłuszczony owocowy i owocowy o standardowej zawartości tłuszczu. Metoda ta jest bardzo mocno efektywna i dzięki jadłospisowi całkowicie naturalna.
Czytaj więcej...


Dieta niskocholesterowa
Opisany sposób ochudzania jest równocześnie idealnym rozwiązaniem dla osób, które to walczą z złym poziomem cholesterolu i trójglicerydów, jak i dla ludzi, którym to w znaczącym stopniu grozi miażdżyca, udar mózgu, zawał serca i niedokrwienie serca. 

Wybierając tą metodę zrzucania zbędnych kilogramów powinniśmy przede wszystkim sięgać po takie produkty jak: ...
Czytaj więcej...


Dieta antycukrzycowa
Ta dieta utraty wagi ma w głównej mierze na celu zmiejszenie jedzenia tłuszczy i węglowodanów: posiłków z ogromną ilością cukru i słodyczy. Natomiast możemy sobie pozwolić na większą porcję białka. W metodzie antycukrzycowej jesteśmy zobowiązani pamiętać o jednakowej ilości posiłków na dzień i w ustalonych porach.

W ramach prezentowanej diety nie przyjmujmy:
- miód, cukier oraz wyroby i przetwory z cukrem...
Czytaj więcej...


Dieta Kwaśniewskiego
Nazwa tejże diety wywodzi się od nazwiska jej twórcy, czyli dietetyka i lekarza Jana Kwaśniewskiego. Dzięki tej metodzie likwidacji nadwagi mamy szansę Aby osiągnąć prezentowany wynik mamy obowiązek unikać takich produktów jak: słodkie napoje, groch, fasola, gotowane ziemniaki, potrawy z mąki (makaron, kluski, ciasta), chleb i inne pieczywo, kaszę i ryż, owoce i ich przetwory, miód, cukier i słodycze. 

A niebywale wskazane jest spożywać: napoje bez cukru, śmietanę ( ½ l dziennie), pełne mleko, majonez, tłusty drób (gęsi, kaczki), tłuste ryby, salcesony, pasztety, wędliny podrobowe, tłustą wieprzowinę, mięso, tłuste sosy, galarety mięsne, podroby, jaja, tłuste sery, smalec, masło, boczek, słoninę.
Czytaj więcej...


Dieta Andersona
Twórcą diety Andersona jest dietetyk z uniwersytetu w Los Angeles, Henry L. N. Anderson. Polega ona w głównej mierze na liczeniu wielkości kalorii zwłaszcza wieczorem oraz na nie kojarzeniu pewnych produktów ze sobą. 

Ważne jest by: 
- od północy do 12.00 przyjmować owoce i soki z nich wytworzone
Czytaj więcej...


Dieta dla 30-latki
Opisana dieta, jak wskazuje sama nazwa, adresowana jest przede wszystkim do kobiet w wieku 30 lat lub po 30. Istotnym jest by w ramach tej metody odchudzania spożywać owoce cytrusowe, i zielone warzywa. Dodatkowo musimy pamiętać o wyrzuceniu z naszego jadłospisu soli, a w jej miejsce stosowanie takich ziół jak: estragon, bazylia, kolendra. Pamiętajmy także by pić na dzień minimum 2 litry wody mineralnej.

Orientacyjny jadłospis

ŚNIADANIE

1 szklanka soku z grejpfruta, omlet z ziołami ...
Czytaj więcej...


Dieta odchudzająca
Ukazana dieta zapewnia nam utratę tkanki tłuszczowej w obszarze całego ciała. Wybierając opisany sposób starty wagi należy m.in. pamiętać że w ciągu dnia możemy sobie zezwolić na jedynie 5-6 małych posiłków, ważnym jest zdecydować się na ćwiczenia, dzięki którym nasza przemiana materii się powiększy, a my utracimy na masie, gdy wstaniemy rano przyjmujmy węglowodany, natomiast na dalszym etapie dnia spożywajmy białka. Jeśli podporządkujecie się do tych wytycznych, możecie liczyć na ogromne efekty w stracie masy i zdobyć idealną sylwetkę.
Czytaj więcej...


Dieta dr Budwig
Skuteczność zdrowotna diety dr Budwig bierze się od niebywałego poddania się wszystkim wskazówką diety. Leczenie dietą dr Budwig ma trwać do pełnego wyzdrowienia. Zakłada się, że jest to około 5 lat od wygaśnięcia przejawów choroby. Trzeba zadecydować że ta niebywała zmiana rodzaju żywienia nie powinna być mniejsza niż dwa lata, pomimo że wyniki mają prawo być dostarzegalne w bardzo szybkim czasie. Uwaga dieta dr Budwig ma działanie ogromnie oczyszczająco także nie należało by jej stosować w momencie radio czy chemioterapii.
Czytaj więcej...


Dieta księżycowa
Jeżeli nie możecie zrzucenia wagi pomimo, iż sięgaliście po różne diety niskokaloryczne, to czas pomyśleć o diecie księżycowej. Ta metoda pozwala na łagodniejsze przyswajanie jedzenia według naturalnego rytmu. Stosując diety księżycowej możemy przyjmować to na co mamy chęć, jednakże mamy obowiązek nie zapomnieć o określonym limicie kalorii (1000 przez około 2 tygodnie i 1200 przez kolejne 2). Ważnym jest także nie stosowanie soli oraz słodyczy.

Dieta księżycowa dzieli się na trzy fazy:

I FAZA (PRZYGOTOWANIE), II FAZA (ODCHUDZANIE), III FAZA (REGENERACJA)
Czytaj więcej...
Najświeższe komentarze :

STOSUJE OD PONIEDZIAŁKU JEST BARDZO DOBRA !!!!!!!

muszę powiedzieć, że ta metoda odchudzania działa:-/ uważajmy na to co zjadamy a zobaczycie że będzie dobrze o i przede wszystkim samokontroli :)

witajcie kobitki. dzisiaj mój kolejny dzień, jak narazie jest spoko naprawdę chce schudnąć. POZDRAWIAM !!! i POWODZENIA!!!

Całościowo sprawę podsumowując kolejna metoda odchudzania z serii polecam wypróbować

Co wy tam myślicie o takich dietach jest cudowna, jestem zadowolona bo widzę rezultaty i to mocne.

Nie jest łatwo ale schudłam juz 4kilo oby tak dalej, a dieta świetna, polecam!!!

POLECAM WSZYSTKIM, NAPRAWDĘ DOBRA DIETA

stosowałam tą dietę jest w dechę bo schudłam tyle ile chciałam i głodna nie chodziłam :)Tagi : dieta dla mężczyzn , dieta angielska , dieta empik , dieta optymalna proporcje , dieta optymalna jana kwaśniewskiego , moja dieta pl , dieta wysokobiałkowa fazy , dieta frutariańska , dieta na zwiększenie masy mięśniowej , dieta na powiększoną wątrobę , dieta dla pływaków , dieta 1200 efekty , dieta przy pęcherzyku żółciowym , dieta wysokość 2009 , dieta wysoko błonnikowa , dieta dukana faza druga , dieta wątrobowo cukrzycowa , dieta selektywna , dieta pieńkowskiej , dieta japonek , podróż służbowa a dieta , słodzik dieta , dieta i karmienie piersia ,


dieta na mase 70   dieta protal placki   dieta dla 60 latki   dieta dla astmatyka   dieta dukana a tabletki antykoncepcyjne   dieta białkowa odchudzanie   dieta do grupy krwi a   dieta kopenhaska bez mięsa   niedroga dieta odchudzająca   najlepsza dieta na płaski brzuch   dieta poprawiająca jakość spermy   dieta łódź   dieta proteinowa opinie   dieta dla rodziny   jadłospis dieta wysokobiałkowa   dieta dla grupy krwi b forum   dieta z białek   dieta proteinowa forum gazeta   zespół jelita nadwrażliwego dieta   poprawa wzroku dieta   dieta przy pęcherzyku żółciowym   zrównoważona dieta   dieta płatki   dieta na mase dla mezczyzn   dieta dla ab rh+   dieta proteinowa polecam forum   


Regulamin | Polityka Prywatności | Kontakt