Jak Szybko Schudnąć

POPULARNE DIETY

Dieta Hollywoodzka
Podejmując dietę Hollywoodzką należy pamiętać by być niezwykle ostrożnym, gdyż ta metoda odchudzania nie jest obfita w zbyt wie ...
Komentarzy : 4


Dieta cud
Wszyscy słyszeli o diecie cud. Czy, aby napewno jest taka dieta. Rozwiązań na odchudzanie jest duża liczba teraz musimy zdecydo ...
Komentarzy : 3


Dieta szwedzka
Ukazana dieta obejmuje 13 dni i daje szansę na stracenie nawet do 20 kg. Jednak by zdobyć ten wspaniały wynik musimy szczegółowo ...
Komentarzy : 3


Dieta antycukrzycowa
Ta sposobność odchudzania ma przede wszystkim na celu zmiejszenie przyjmowania tłuszczy i węglowodanów: pos ...
Komentarzy : 4


Dieta antywrzodowa
Dieta antywrzodowa jest nakazywana przede wszystkim u osób cierpiących z powodu choroby wrzodowej żołądka i dwunastnicy o ...
Komentarzy : 4


Dieta kosmonautów
Dieta na stres ma na celu uodpornić nasz organizm na zdarzenia stresujące, których to w życiu codziennym jest bardzo dużo. Dieta ta ...
Komentarzy : 3


Dieta Kwaśniewskiego
Znaczenie ukazanej diety pochodzi od nazwiska jej twórcy, czyli dietetyka i lekarza Jana Kwaśniewskiego. Dzięki tej met ...
Komentarzy : 3


Dieta księżycowa
Jeśli nie macie możliwości schudnąć pomimo, iż sięgaliście po różnorodne diety niskokaloryczne, to czas poczytać o diecie księżycowej. ...
Komentarzy : 5


Dieta mleczna
Ten sposób straty zbędnych kilogramów jest przede wszystkim przeznaczony dla tych, którzy przepadają za mlekiem, kakaem, miodem, c ...
Komentarzy : 3


Dieta odchudzająca
Prezentowana dieta zapewnia nam utratę zbędnych tłuszczy w obrębie całego ciała. Decydując się na opisany ...
Komentarzy : 4NORMY KALORII

Wielkość kalorii jaką powinien otrzymać nasz układ pokarmowy można wyliczyć za pomocą wzoru Harrisa i Benedicta:

Kobiety [kcal/dobę] = 665,1+ 9,56M + 1,85H – 4,68L

Mężczyźni [kcal/dobę] = 66,47 + 13,7M + 5H – 6,76L

Gdzie:
M – masa ciała (w kg);
H – wzrost (w cm);
L – wiek (w latach)

Niewątpliwie miarę spożywanych kalorii powinna by również zależeć od rodzaju pracy oraz intensywności fizycznej. Kiedy posiadasz posadę siedzące, dziennie powinieneś zjeść dla kobiet około 2100-2300 kcal, dla mężczyzn 2400-2600 kcal. W przypadku lekko ciężkiej pracę możesz zjeść około 2400-2800 kcal dla kobiet i 2800-3200 kcal dla mężczyzn. Kiedy twoja posada jest ciążka fizycznie, dzienne zapotrzebowanie na kalorie dla kobiet to 2900-3200 kcal, dla mężczyzn od 4000 - 4500 kcal. Dla prawidłowego wyliczenia zapotrzebowania kalorycznego należy skontaktować sie z lekarzem lub dietetykiem wszystkie wartości są prezentowane jedynie w celach informacyjnych.


BMI Wskaźnik masy ciała

BMI (ang. Body Mass Index) jest parametrem wagi ciała, pozwalającym na wyznaczenie czy masz odpowiednią wagę. Wyznacza się go przez podzielenie masy ciała prezentowanej w kilogramach przez kwadrat wysokości podawanej w metrach.- BMI poniżej 20 daje znać o niedowadze.
- BMI między 20 do 25 prezentuje normalną wagę.
- BMI powyżej 25 oznacza występowanie nadwagi.
- BMI powyżej 30 oznaczawystępowanie otyłości.
- BMI powyżej 40 prezentuje występowanie bardzo dużej otyłości.


Liczba spalonych kalorii.

Osoba która rozpoczyna jakże mozolny proces diety napewno rozmyśla ile kalorii spala podczas wykonywanych przez siebie w ciągu dnia czynności lub innych wysiłków fizycznych. Zobrazowanie realnej ilości spalanych kalorii jest bardzo trudne, ponieważ jak wiadomo każdy organizm jest inny i inaczej funkcjonuje. Dołożyliśmy starań jednak aby stworzyć orientacyjną tabelę liczby spalonych kalorii w ciągu 1 godziny wysiłku fizycznego.

Aerobik 540 kcal
Bieg (4 min) 999 kcal
Ćwiczenia na siłownii 420 kcal
Czytanie 23 kcal
Czytanie głośno 160 kcal
Golf 240 kcal
Gotowanie 103 kcal
Gra w piłkę nożną 660 kcal
Intensywna gimnastyka 330 kcal
Jazda konna 640 kcal
Jazda na nartach 579 kcal
Jazda na rowerze 320 kcal
Jogging 420 kcal
Koszykówka 540 kcal
Lekka gimnastyka 220 kcal
Lekka praca biurowa 130 kcal
Leżenie, odpoczynek 70 kcal
Marszobieg 530 kcal
Mycie podłogi 220 kcal
Odkurzanie 160 kcal
Oglądanie TV 23 kcal
Ping-pong 290 kcal
Pływanie 440 kcal
Prasowanie 149 kcal
Prowadzenie samochodu 129 kcal
Robienie zakupów 310 kcal
Schodzenie ze schodów 369 kcal
Ścieranie kurzy 250 kcal
Siatkówka 460 kcal
Jazda na rolkach 408 kcal

Rezultaty wyszukiwania dla :

groszek konserwowy a dietaDieta Andersona
Twórcą diety Andersona jest lekarz z uniwersytetu w Los Angeles, Henry L. N. Anderson. Bazuje ona w głównej mierze na przestrzeganiu wielkości kalorii nade wszystko wieczorem oraz na nie kojarzeniu określonych produktów ze sobą. 

Należy przestrzegać by: 
- od północy do 12.00 spożywać owoce i soki z nich wyciśnięte
Czytaj więcej...


Dieta mleczna
Ten sposób odchudzania jest przede wszystkim skierowany dla tych, którzy przepadają za mlekiem, kakaem, miodem, czy też bulionem z warzyw. Ważne jest raz w miesiącu pamiętać o zastosowaniu tej metody na utratę zbędnych kilogramów. W momencie problemów kończymy ją po 10 dniach. Ukazaną dietę stosuje się tylko od piątku do niedzieli, w reszcie dni należy przyjmować połowę z tego co na co dzień spożywamy i unikać ciast wysokokalorycznych i tłustych mięs. W ramach ukazanej diety musimy jeść mleczny posiłek na obiad (od poniedziałku do czwartku) np. 250g białego lekkiego mleka z 2 łyżeczkami miodu i jogurtem naturalnym.
Czytaj więcej...


Dieta cud
Wszyscy słyszeli o diecie cud. Czy, aby napewno jest taka dieta. Rozwiązań na odchudzanie jest duża liczba teraz należy wybrać jaki jest skuteczny sposób na zgubienie nadwagi. Powszechnie na czasie uważa się za najskuteczniejszą dietę, zupę redukującą tłuszcz. Całość jest bardzo łatwa do zrobienia i zawiera jedynie naturalne produkty spożywcze.
Czytaj więcej...


Dieta Kwaśniewskiego
Znaczenie prezentowanej diety pochodzi od nazwiska jej pomysłodawcy, czyli dietetyka i lekarza Jana Kwaśniewskiego. Dzięki tej metodzie odchudzania możemy nawet 5 kg miesięcznie. By zrealizować prezentowany wynik musimy zrezygnować z takich produktów jak: słodkie napoje, groch, fasola, gotowane ziemniaki, potrawy z mąki (makaron, kluski, ciasta), chleb i inne pieczywo, kaszę i ryż, owoce i ich przetwory, miód, cukier i słodycze. 

A niebywale ważne jest przyjmować: napoje bez cukru, śmietanę ( ½ l dziennie), pełne mleko, majonez, tłusty drób (gęsi, kaczki), tłuste ryby, salcesony, pasztety, wędliny podrobowe, tłustą wieprzowinę, mięso, tłuste sosy, galarety mięsne, podroby, jaja, tłuste sery, smalec, masło, boczek, słoninę.
Czytaj więcej...


Dieta dr Budwig
Skuteczność zdrowotna diety dr Budwig zależy od drastycznego poddania się zapisanym zaleceniom diety. Lecznictwo dietą dr Budwig powinna trwać do pełnego wyleczenia. Oblicza się, że ma to około 5 lat od zaniknięcia przejawów choroby. Musimy przyjąć że ta ogromna zmiana rodzaju odżywiania nie powinna być mniejsza niż dwa lata, mimo tego że wyniki są niekiedy zauważalne w niezwykle szybkim czasie. Uwaga dieta dr Budwig ma działanie mocno oczyszczająco także nie należy jej stosować w momencie radio czy chemioterapii.
Czytaj więcej...


Dieta dr Haya
Pomysłodawcą opisanej metody utraty niechcianych kilogramów jest amerykański doktor William Howard Haya. Przeprowadził on rozdział jedzenia na produkty białkowe, węglowodanowe i neutralne. W ramach jego diety mamy możliwosć sobie pozwalać na trzy posiłki na dzień: posiłek węglowodanowy, posiłek białkowy i posiłek owocowy lub warzywny. Poza tym dopuszczalne są dwie przekąski na dzień. Między potrawami bogatymi w węglowodany i białka jest obowiązek prowadzić co najmniej 4 godzinna przerwa.
Czytaj więcej...


Dieta antycukrzycowa
Ta dieta odchudzania ma w głównej mierze na celu zmiejszenie spożycia tłuszczy i węglowodanów: potraw z wielką ilością cukru i słodyczy. W zamian możemy sobie zezwolić na zwiększoną porcję białka. W diecie antycukrzycowej jesteśmy zobowiązani pamiętać o jednakowej ilości posiłków na dzień i w wyznaczonych porach.

W ramach prezentowanej diety nie przyjmujmy:
- miód, cukier oraz wyroby i przetwory z cukrem...
Czytaj więcej...


Dieta szwedzka
Prezentowana dieta obejmuje 13 dni i umożliwia zrzucenie nawet do 20 kg. Jednak by osiągnąć ten wspaniały efekt należy szczegółowo stosować jej jadłospisu. W żadnym wypadku nie możemy pozwolić sobie na spożywanie alkoholu ani słodyczy. Ważnym jest by pić 2 litry wody dziennie. Jeśli wykonamy 13 rzetelnych dni kuracji, mamy możliwość je powtórzyć dopiero po upłynięciu 12 miesięcy. Wzorcowy jadłospis DZIEŃ 1 ...
Czytaj więcej...


Dieta kosmonautów
Dieta na stres ma na za zadanie wzmocnić nasz organizm na sytuacje stresujące, których to w życiu codziennym jest bardzo dużo. Dieta ta ma za zadanie zapewniać odpowiedni poziom serotoniny w ciele tak aby ustrzec się wielkim atakom jedzenia i przybierania tkanki tłuszczowej. W tej diecie produkty spożywcze składa się na, porcje białek, porcje węglowodanów oraz porcje tłuszczy. Stosując jednocześnie rozdział na porcje owoców, warzyw, napojów. Aby posiłki były tak utworzone, ażeby sprawiły wydzielanie serotoniny.
Czytaj więcej...


Dieta odchudzająca
Prezentowana dieta daje nam utratę zbędnych tłuszczy w obrębie całego ciała. Decydując się na opisany sposób starty wagi należy m.in. pamiętać że w ciągu dnia możemy sobie pozwolić na jedynie 5-6 niewielkich posiłków, ważnym jest zdecydować się na ćwiczenia, poprzez które nasza przemiana materii się powiększy, a my utracimy na wadze, gdy budzimy się rano sięgajmy po węglowodany, natomiast na późniejszym etapie dnia przyjmujmy białka. Jeśli będziemy przestrzegać tych zasad, możecie liczyć na ogromne efekty w stracie masy i zdobyć idealną sylwetkę.
Czytaj więcej...
Najświeższe komentarze :

jest bomba lecz, trzeba być wytrwałym ;p

pragnę napisać, że ta metoda odchudzania przynosi rezultaty:-/ uważajmy na to co spożywamy a zobaczycie że będzie dobrze o i przede wszystkim samokontroli :)

stosowałam przez 3 miesiące schudłam 8 kg… jest znakomita :D wreszcie coś co działa

A ja zaczęłam tą dietkę dzisiaj jak narazie spoko

znakomita dieta !!!! przestrzegajcie, wtedy będzie działać.

od jutra tez chce rozpoczać z tego co czytałam to bombowa dieta

Ta dieta jest rewelacyjnie ułożona. Odchudzam się na niej już półtora tygodnia.

Odpowiedzcie jest skuteczna.Tagi : dieta low carb , punktowa dieta , parowar a dieta , dieta nadciśnienie , dieta wino czerwone , dieta na niskie ciśnienie , dieta dla mężczyzn na brzuch , dieta na zmęczenie , dieta na potencje , dieta na prostate , dieta optymalna proporcje , dieta do grupy krwi ab , dieta aterogenna , seler korzeniowy dieta , dieta dla ludzi z cholesterolem , dieta na wyszczuplenie ud , dieta dukana przekąski , dieta niskotłuszczowa menu , dieta dr lutz , wegetariańska dieta kopenhaska , dieta beztłuszczowa , dieta na zrzucenie brzuszka , dieta sb efekty ,


dieta dukana karmienie piersią   dieta jelitowa   dieta w podwyższonym cholesterolu   dieta 2500   dieta a woda   dieta przy bólach wątroby   szybka dieta przed sylwestrem   dieta wysokobiałkowa przykład   dieta dla zleceniobiorcy   dieta lekkostrawna dzieci   dieta najbardziej skuteczna   dieta kopenhaska herbata zamiast kawy   mięso a dieta   dieta płynna wysokobiałkowa   dieta antygrzybicza   dieta z grupą krwi o   dieta a grupa krwi b rh+   szpinak dieta kopenhaska   dieta na impotencje   kto stosował diete 10 dniowa dieta   dieta montiniaka przepisy   dieta wielka brytania   dieta hausera   dieta 2-tygodniowa   dieta tkd   bakteria helikobakter dieta   


Regulamin | Polityka Prywatności | Kontakt