Jak Szybko Schudnąć
POPULARNE DIETY

Dieta szwedzka
Opisana dieta trwa 13 dni i umożliwia stracenie nawet do 20 kg. Jednak by zdobyć ten niesamowity wynik należy dokładnie stosować jej ...
Komentarzy : 5


Dieta księżycowa
Jeżeli nie mogliście schudnąć mimo, iż sięgaliście po różne diety niskokaloryczne, to czas poczytać o diecie księżycowej. Ta ...
Komentarzy : 4


Dieta Hollywoodzka
Wybierając dietę Hollywoodzką musimy pamiętać by być szczególnie ostrożnym, ponieważ ta metoda chudnięcia nie jest bogata w zbyt wiele ...
Komentarzy : 5


Dieta niskocholesterowa
Zaprezentowany sposób straty wagi jest jednocześnie znakomitym rozwiązaniem dla osób, które to walczą z dużym poziomem cholestero ...
Komentarzy : 4


Dieta antycukrzycowa
Ta możliwość odchudzania ma przede wszystkim na celu ograniczenie jedzenia tłuszczy i węglowodanów: potraw z duż ...
Komentarzy : 3


Dieta cud
Każdy słyszał o diecie cud. Czy jednak jest taka dieta. Sposobów na odchudzanie jest duża liczba teraz musimy wybrać jaki ...
Komentarzy : 4


Dieta Andersona
Twórcą diety Andersona jest dietetyk z uniwersytetu w Los Angeles, Henry L. N. Anderson. Polega ona przede wszystkim na liczeniu wielkoś ...
Komentarzy : 5


Dieta antywrzodowa
Dieta antywrzodowa jest wskazana w głównej mierze u osób cierpiących z powodu choroby wrzodowej żołądka i dwunastnicy oraz wrzodów jelita, ...
Komentarzy : 5


Dieta odchudzająca
Ukazana dieta zapewnia nam utratę zbędnych tłuszczy w obszarze całego ciała. Decydując się na tenże sposób start ...
Komentarzy : 4


Dieta Kwaśniewskiego
Nazwa prezentowanej diety wywodzi się od nazwiska jej pomysłodawcy, czyli dietetyka i lekarza Jana Kwaśniewskiego. ...
Komentarzy : 5NORMY KALORII

Ilość kalorii jaką powinien otrzymać nasz organizm da się wyliczyć za pomocą wzoru Harrisa i Benedicta:

Kobiety [kcal/dobę] = 665,1+ 9,56M + 1,85H – 4,68L

Mężczyźni [kcal/dobę] = 66,47 + 13,7M + 5H – 6,76L

Gdzie:
M – masa ciała (w kg);
H – wzrost (w cm);
L – wiek (w latach)

Oczywiście miarę przyjętych kalorii należała by również zależeć od miejsca pracy oraz intensywności fizycznej. Kiedy masz pracę siedzące, dziennie powinieneś zjeść dla kobiet około 2100-2300 kcal, dla mężczyzn 2400-2600 kcal. W przypadku lekko ciężkiej pracę możesz spożyć około 2400-2800 kcal dla kobiet i 2800-3200 kcal dla mężczyzn. Jeśli twoja praca jest ciążka fizycznie, dzienne potrzeby na kalorie dla kobiet to 2900-3200 kcal, dla mężczyzn od 4000 - 4500 kcal. Dla najkorzystniejszego obliczenia zapotrzebowania kalorycznego powinniśmy skontaktować sie z lekarzem lub dietetykiem wszelkie informacje są prezentowane jedynie w celach informacyjnych.


BMI Wskaźnik masy ciała

BMI (ang. Body Mass Index) jest wskaźnikiem wagi ciała, pozwalającym na zdefiniowanie czy posiadasz właściwą wagę. Oblicza się go przez podzielenie masy ciała mierzonej w kilogramach przez kwadrat wysokości mierzonej w metrach.- BMI poniżej 20 daje znać o niedowadze.
- BMI między 20 do 25 prezentuje idealną wagę.
- BMI powyżej 25 oznacza występowanie nadwagi.
- BMI powyżej 30 przedstawiawystępowanie otyłości.
- BMI powyżej 40 przedstawia występowanie bardzo dużej otyłości.


Liczba spalonych kalorii.

Osoba która rozpoczyna jakże trudny etap odchudzania napewno zastanawia się ile kalorii spala podczas wykonywanych przez siebie w ciągu dnia czynności lub innych wysiłków fizycznych. Określenie rzetelnej wielkości spalanych kalorii jest niezwykle trudne, ponieważ jak wiadomo każdy organizm jest inny i inaczej funkcjonuje. Dołożyliśmy starań jednak aby stworzyć orientacyjną tabelę liczby spalonych kalorii w ciągu 1 godziny wysiłku fizycznego.

Aerobik 540 kcal
Bieg (4 min) 999 kcal
Ćwiczenia na siłownii 420 kcal
Czytanie 23 kcal
Czytanie głośno 160 kcal
Golf 240 kcal
Gotowanie 103 kcal
Gra w piłkę nożną 660 kcal
Intensywna gimnastyka 330 kcal
Jazda konna 640 kcal
Jazda na nartach 579 kcal
Jazda na rowerze 320 kcal
Jogging 420 kcal
Koszykówka 540 kcal
Lekka gimnastyka 220 kcal
Lekka praca biurowa 130 kcal
Leżenie, odpoczynek 70 kcal
Marszobieg 530 kcal
Mycie podłogi 220 kcal
Odkurzanie 160 kcal
Oglądanie TV 23 kcal
Ping-pong 290 kcal
Pływanie 440 kcal
Prasowanie 149 kcal
Prowadzenie samochodu 129 kcal
Robienie zakupów 310 kcal
Schodzenie ze schodów 369 kcal
Ścieranie kurzy 250 kcal
Siatkówka 460 kcal
Jazda na rolkach 408 kcal

Rezultaty wyszukiwania dla :

gillian mckeith dieta


Dieta antywrzodowa
Dieta antywrzodowa jest nakazywana w głównej mierze u osób cierpiących z powodu choroby wrzodowej żołądka i dwunastnicy oraz wrzodów jelita, wywołanych poprzez niedobre nawyki żywieniowe: spożywanie posiłków w pośpiechu i mocno obfitych posiłków, a także jedzenie pokarmów zbyt gorących lub mocno zimnych. Ta metoda ma na celu zbicie ilości substancji odpowiadających za wyższy poziom soku żołądkowego w naszym ciele.
Czytaj więcej...


Dieta dr Budwig
Efektywność diety dr Budwig wynika od drastycznego poddania się omówionym zaleceniom diety. Leczenie dietą dr Budwig ma trwać do ogólnego ozdrowienia. Szacuje się, że ma to około 5 lat od wygaśnięcia oznak choroby. Trzeba zadecydować że ta mocna zmiana warunków odżywiania nie ma być mniejsza niż dwa lata, pomimo że wyniki mają prawo być zauważalne w bardzo szybkim czasie. Pamiętajmy dieta dr Budwig posiada działanie ogromnie oczyszczająco więc nie można jej stosować w momencie radio czy chemioterapii.
Czytaj więcej...


Dieta dr Haya
Twórcą zaprezentowanej metody straty zbędnych kilogramów jest amerykański doktor William Howard Haya. Przeprowadził on rozdział jedzenia na produkty białkowe, węglowodanowe i neutralne. W zakresie jego diety możemy sobie zezwolić na trzy posiłki na dobe: posiłek węglowodanowy, posiłek białkowy i posiłek owocowy lub warzywny. W dodatku dopuszczalne są dwie przekąski na dzień. Pomiędzy artykułami obfitującymi w węglowodany i białka istnieje obowiązek przeprowadzać co najmniej 4 godzinna przerwa.
Czytaj więcej...


Dieta Kwaśniewskiego
Znaczenie ukazanej diety wywodzi się od nazwiska jej twórcy, czyli dietetyka i lekarza Jana Kwaśniewskiego. Dzięki tej metodzie zrzucania wagi możemy nawet 5 kg miesięcznie. By zrealizować założony wynik mamy obowiązek unikać takich produktów jak: słodkie napoje, groch, fasola, gotowane ziemniaki, potrawy z mąki (makaron, kluski, ciasta), chleb i inne pieczywo, kaszę i ryż, owoce i ich przetwory, miód, cukier i słodycze. 

W zamian ważne jest przyjmować: napoje bez cukru, śmietanę ( ½ l dziennie), pełne mleko, majonez, tłusty drób (gęsi, kaczki), tłuste ryby, salcesony, pasztety, wędliny podrobowe, tłustą wieprzowinę, mięso, tłuste sosy, galarety mięsne, podroby, jaja, tłuste sery, smalec, masło, boczek, słoninę.
Czytaj więcej...


Dieta szwedzka
Opisana dieta obejmuje 13 dni i umożliwia stracenie nawet do 20 kg. Jednak by osiągnąć ten niesamowity efekt mamy zadanie dokładnie stosować jej plan. W żadnym wypadku nie możemy pozwolić sobie na spożywanie alkoholu ani słodyczy. Istotnym jest by przyjmować 2 litry wody na dzień. Jeśli wykonamy 13 pełnych dni kuracji, możemy je powtórzyć dopiero po okresie 12 miesięcy. Orientacyjny jadłospis DZIEŃ 1 ...
Czytaj więcej...


Dieta cud
Wielu z nas słyszało o diecie cud. Czy jednak jest taka dieta. Rozwiązań na odchudzanie jest duża liczba teraz należy zdecydować się jaki jest skuteczny sposób na zgubienie nadwagi. Ogólnie teraz uważa się za najlepszą dietę, zupę redukującą tłuszcz. Całość jest niezwykle prosta do przygotowania i zawiera tylko naturalne środki spożywcze.
Czytaj więcej...


Dieta jogurtowa
Prezentowana dieta, jak podkreśla nazwa, opiera się na jogurtach. W ramach przedstawionej metody zrzucenia nadwagi powinno się poza owocami i pieczywem spożywać jogurty z żywymi kulturami bakterii jak np. naturalny o niskiej zawartości tłuszczu, odtłuszczony owocowy i owocowy o normalnej zawartości tłuszczu. Metoda ta jest niebywale skuteczna i dzięki jadłospisowi całkowicie naturalna.
Czytaj więcej...


Dieta mleczna
Ten sposób straty wagi jest w dużej mierze skierowany dla tych, którzy przepadają za mlekiem, kakaem, miodem, czy też bulionem z warzyw. Należy raz w miesiącu pamiętać o realizacji tej metody na stracenie zbędnych tłuszczy. W momencie jakichkolwiek zaburzeń przerywamy ją po 10 dniach. Ukazaną dietę stosuje się tylko od piątku do niedzieli, w reszcie dni mamy obowiązek spożywać połowę z tego co normalnie jemy i unikać ciast wysokokalorycznych i tłustych mięs. W ramach prezentowanej diety należy przyjmować mleczny posiłek na obiad (od poniedziałku do czwartku) np. 250g białego chudego mleka z 2 łyżeczkami miodu i jogurtem naturalnym.
Czytaj więcej...


Dieta Andersona
Twórcą diety Andersona jest pracownik z uniwersytetu w Los Angeles, Henry L. N. Anderson. Opiera się ona przede wszystkim na przestrzeganiu liczby kalorii nade wszystko późnymi porami oraz na nie scalaniu pewnych produktów ze sobą. 

Należy przestrzegać by: 
- od północy do 12.00 jeść owoce i soki z nich wytworzone
Czytaj więcej...


Dieta kosmonautów
Dieta na stres ma na celu wzmocnić nasz organizm na zdarzenia stresujące, których to w życiu codziennym jest bardzo dużo. Dieta ta ma za zadanie zapewniać właściwy poziom serotoniny w organizmie tak by nie dać się wielkim atakom jedzenia i tycia. W prezentowanej diecie produkty spożywcze składa się na, porcje białek, porcje węglowodanów oraz porcje tłuszczy. Stosując równocześnie rozdział na porcje owoców, warzyw, napojów. Aby posiłki były tak dobrane, ażeby pobudziły wydzielanie serotoniny.
Czytaj więcej...
Najświeższe komentarze :

ciekawe jak mocno uda się schudnąć

Mocno mnie interesują opinie na temat tej diety, mam ja w planach

Podsumowując ta metoda straty wagi jest najlepsza wytrwam do końca ! tego życze i Wam POWODZENIA!

rewelacyjna dieta, stosowalam bardzo dużo zawsze ze zdumiewaj?cym rezultatem

muszę stwierdzić, że ta metoda straty wagi przynosi rezultaty:-/ uważajmy na to co zjadamy a zobaczycie że będzie dobrze o i przede wszystkim samokontroli :)

Dieta jest kapitalna polecam :) jesli jesteś wytrwała

maniacy dieta jest super stosuje i nawet głodna nie jestem

moim zdaniem jest to zdumiewająca metoda dochudzaniaTagi : dieta kasza manna , ile trwa dieta dukana , dieta na redukcje tłuszczu , dieta przy wysokim cukrze , dieta dla refluksu , dieta na przytycie dla mężczyzn , koneser dieta , dieta szybkie tycie , dieta przy owrzodzeniu dwunastnicy , dieta w niestrawności , dieta służbowa w 2009 , dieta z marchwi , dieta turbo onz , dieta baletnic , sfd dieta masa , dieta na nabranie masy , dieta karl lagerfeld , biegunka a dieta , dieta spis , dieta proteinowa dukana , dieta wysoko węglowodanowa , ile wynosi dieta w niemczech , dieta dla ćwiczącego ,


dieta dla małego kotka   dieta i ryczałt   dieta 2010 delegacja   dieta na syna   odmiedniczkowe zapalenie nerek dieta   dieta błonnikowa przepisy   dieta glikemiczna   dieta ziemniaczana w niewydolności nerek   dieta niełączenia opinie   dieta dla puszystych   dieta wegetariańska w ciąży   dieta a psychika   ekspresowa dieta oczyszczająca   dieta kopenhaska odchudzanie   dieta dukana składniki   dieta w wrzodach żołądka   dieta w 3 miesiące   dieta bogata w wapń   dieta hopkinsa   płynna dieta przepisy   dieta jessica simpson   meridia i dieta   reumatyzm dieta   dieta pod grupe krwi   dieta według grupy krwi a rh+   dieta pomidory   


Regulamin | Polityka Prywatności | Kontakt