Jak Szybko Schudnąć

POPULARNE DIETY

Dieta Andersona
Pomysłodawcą diety Andersona jest pracownik z uniwersytetu w Los Angeles, Henry L. N. Anderson. Polega ona w głównej mierze n ...
Komentarzy : 3


Dieta księżycowa
Jeśli nie macie możliwości zrzucenia wagi pomimo, iż sięgaliście po różnorodne diety niskokaloryczne, to czas poczytać o diecie księżyc ...
Komentarzy : 5


Dieta dr Haya
Twórcą prezentowanej metody utraty niepotrzebnych tłuszczyków jest amerykański lekarz William Howard Haya. Przeprowadził on ...
Komentarzy : 5


Dieta odchudzająca
Dieta odchudzająca daje nam utratę zbędnych tłuszczy w obszarze całego ciała. Wybierając tenże sposób od ...
Komentarzy : 4


Dieta antywrzodowa
Dieta antywrzodowa jest nakazywana przede wszystkim u osób dotkniętych z powodu choroby wrzodowej żołądka i dwunastnicy oraz wrzod ...
Komentarzy : 3


Dieta Kwaśniewskiego
Nazwa prezentowanej diety wywodzi się od nazwiska jej twórcy, czyli dietetyka i lekarza Jana Kwaśniewskiego. Dzięki tej m ...
Komentarzy : 4


Dieta niskocholesterowa
Dieta niskocholesterowa jest równocześnie znakomitym rozwiązaniem dla osób, które to borykają się z złym poziomem cholesterol ...
Komentarzy : 5


Dieta kosmonautów
Dieta na stres ma na celu wzmocnić nasz organizm na zdarzenia stresujące, których to w życiu codziennym nie brakuje. Dieta ta ...
Komentarzy : 4


Dieta mleczna
Ten sposób straty wagi jest przede wszystkim skierowany dla tych, którzy przepadają za mlekiem, kakaem, miodem, czy też bulion ...
Komentarzy : 3


Dieta dla 30-latki
Ta dieta, jak wskazuje sama nazwa, adresowana jest w głównej mierze do kobiet w wieku 30 lat lub po 30. I ...
Komentarzy : 3NORMY KALORII

Ilość kalorii jaką potrzebuje nasz organizm da się wyznaczyć za pomocą wzoru Harrisa i Benedicta:

Kobiety [kcal/dobę] = 665,1+ 9,56M + 1,85H – 4,68L

Mężczyźni [kcal/dobę] = 66,47 + 13,7M + 5H – 6,76L

Gdzie:
M – masa ciała (w kg);
H – wzrost (w cm);
L – wiek (w latach)

Jednakże liczba spożywanych kalorii należała by także być uzależniona od miejsca pracy oraz aktywności fizycznej. Gdy masz pracę siedzące, dziennie możesz spożyć dla kobiet około 2100-2300 kcal, dla mężczyzn 2400-2600 kcal. W przypadku lekko ciężkiej pracę masz możliwość spożyć około 2400-2800 kcal dla kobiet i 2800-3200 kcal dla mężczyzn. gdy twoja posada jest ciążka fizycznie, dzienne zapotrzebowanie na kalorie dla kobiet to 2900-3200 kcal, dla mężczyzn od 4000 - 4500 kcal. Dla najefektywniejszego dobrania zapotrzebowania kalorycznego należy skontaktować sie z lekarzem lub dietetykiem wszystkie wartości są podane jedynie w celach informacyjnych.


BMI Wskaźnik masy ciała

BMI (ang. Body Mass Index) jest współczynnikiem wagi ciała, dającym możliwość na zdefiniowanie czy posiadasz właściwą wagę. Wyznacza się go przez podzielenie masy ciała prezentowanej w kilogramach przez kwadrat wysokości mierzonej w metrach.- BMI poniżej 20 informuje o niedowadze.
- BMI między 20 do 25 przedstawia prawidłową wagę.
- BMI powyżej 25 prezentuje występowanie nadwagi.
- BMI powyżej 30 oznaczawystępowanie otyłości.
- BMI powyżej 40 oznacza występowanie bardzo dużej otyłości.


Liczba spalonych kalorii.

Osoba która rozpoczyna jakże trudny etap diety napewno rozmyśla ile kalorii spala podczas wykonywanych przez siebie w ciągu dnia zająć lub innych wysiłków fizycznych. Zobrazowanie realnej liczby spalanych kalorii jest niezwykle ciezkie, ponieważ jak wiadomo każdy człowiek jest inny i inaczej funkcjonuje. Dołożyliśmy starań jednak aby przedstawić pokazową tabelę liczby spalonych kalorii w ciągu 1 godziny wysiłku fizycznego.

Aerobik 540 kcal
Bieg (4 min) 999 kcal
Ćwiczenia na siłownii 420 kcal
Czytanie 23 kcal
Czytanie głośno 160 kcal
Golf 240 kcal
Gotowanie 103 kcal
Gra w piłkę nożną 660 kcal
Intensywna gimnastyka 330 kcal
Jazda konna 640 kcal
Jazda na nartach 579 kcal
Jazda na rowerze 320 kcal
Jogging 420 kcal
Koszykówka 540 kcal
Lekka gimnastyka 220 kcal
Lekka praca biurowa 130 kcal
Leżenie, odpoczynek 70 kcal
Marszobieg 530 kcal
Mycie podłogi 220 kcal
Odkurzanie 160 kcal
Oglądanie TV 23 kcal
Ping-pong 290 kcal
Pływanie 440 kcal
Prasowanie 149 kcal
Prowadzenie samochodu 129 kcal
Robienie zakupów 310 kcal
Schodzenie ze schodów 369 kcal
Ścieranie kurzy 250 kcal
Siatkówka 460 kcal
Jazda na rolkach 408 kcal

Rezultaty wyszukiwania dla :

dieta niemowląt przepisyDieta niskocholesterowa
Zaprezentowany sposób straty wagi jest zarówno idealnym rozwiązaniem dla osób, które to borykają się z złym poziomem cholesterolu i trójglicerydów, jak i dla ludzi, którym to w znacznym stopniu zagraża miażdżyca, udar mózgu, zawał serca i niedokrwienie serca. 

Decydując się na tą metodę straty wagi mamy obowiązek przede wszystkim sięgać po takie produkty jak: ...
Czytaj więcej...


Dieta mleczna
Ten sposób utraty wagi jest przede wszystkim przeznaczony dla tych, którzy przepadają za mlekiem, kakaem, miodem, czy też bulionem z warzyw. Ważne jest raz w miesiącu pamiętać o zastosowaniu tej metody na zrzucenie zbędnych tłuszczy. W momencie jakichkolwiek zaburzeń kończymy ją po 10 dniach. Dietę mleczną stosuje się jedynie od piątku do niedzieli, w pozostałe dni mamy obowiązek spożywać połowę z tego co na co dzień spożywamy i unikać ciast wysokokalorycznych i tłustych mięs. W ramach prezentowanej diety musimy przyjmować mleczny posiłek na obiad (od poniedziałku do czwartku) np. 250g białego chudego mleka z 2 łyżeczkami miodu i jogurtem naturalnym.
Czytaj więcej...


Dieta Andersona
Pomysłodawcą diety Andersona jest lekarz z uniwersytetu w Los Angeles, Henry L. N. Anderson. Opiera się ona w głównej mierze na przestrzeganiu liczby kalorii szczególnie późnymi porami również na nie scalaniu pewnych produktów ze sobą. 

Należy przestrzegać by: 
- od północy do 12.00 jeść owoce i soki z nich wyciśnięte
Czytaj więcej...


Dieta szwedzka
Opisana dieta zajmuje 13 dni i daje szansę na zrzucenie nawet do 20 kg. Jednak by osiągnąć ten rewelacyjny wynik musimy dokładnie przestrzegać jej jadłospisu. W żadnym wypadku nie możemy pozwolić sobie na spożywanie alkoholu ani słodyczy. Ważnym jest by przyjmować 2 litry wody na dzień. Jeśli wykonamy 13 rzetelnych dni kuracji, możemy je powtórzyć dopiero po upływie 12 miesięcy. Przykładowy jadłospis DZIEŃ 1 ...
Czytaj więcej...


Dieta jogurtowa
Prezentowana dieta, jak sygnalizuje nazwa, bazuje na jogurtach. W ramach ukazanej metody zrzucenia zbędnych tłuszczy należy się poza owocami i pieczywem spożywać jogurty z żywymi kulturami bakterii jak np. naturalny o obniżonej zawartości tłuszczu, odtłuszczony owocowy i owocowy o zwykłej zawartości tłuszczu. Metoda ta jest mocno skuteczna i dzięki jadłospisowi całkowicie naturalna.
Czytaj więcej...


Dieta odchudzająca
Dieta odchudzająca zapewnia nam utratę tkanki tłuszczowej w obszarze całego ciała. Decydując się na zaprezentowany sposób starty wagi należy m.in. pamiętać że w ciągu dnia możemy sobie zezwolić na jedynie 5-6 niewielkich posiłków, ważnym jest podjąć ćwiczenia, dzięki którym nasza przemiana materii się zwiększy, a my utracimy na wadze, gdy budzimy się rano sięgajmy po węglowodany, natomiast na późniejszym etapie dnia przyjmujmy białka. Jeśli będziemy przestrzegać tych wytycznych, możecie liczyć na znaczne efekty w utracie masy i zdobyć idealną sylwetkę.
Czytaj więcej...


Dieta antycukrzycowa
Ta dieta straty wagi ma przede wszystkim na celu zredukowanie spożycia tłuszczy i węglowodanów: posiłków z wielką ilością cukru i słodyczy. Natomiast możemy sobie pozwolić na większą porcję białka. W metodzie antycukrzycowej musimy pamiętać o stałej ilości posiłków na dzień i w wyznaczonych porach.

W ramach tejże diety nie jedzmy:
- miód, cukier oraz wyroby i przetwory z cukrem...
Czytaj więcej...


Dieta antywrzodowa
Dieta antywrzodowa jest preferowana w głównej mierze u osób dotkniętych z powodu choroby wrzodowej żołądka i dwunastnicy oraz wrzodów jelita, wywołanych poprzez niedbałe nawyki żywieniowe: jedzenie w pośpiechu i bardzo obfitych posiłków, a także spożywanie pokarmów zbyt gorących lub mocno zimnych. Ta metoda ma na celu obniżenie ilości substancji odpowiadających za wyższy poziom soku żołądkowego w naszym żałądku.
Czytaj więcej...


Dieta Kwaśniewskiego
Nazwa opisywanej diety pochodzi od nazwiska jej twórcy, czyli dietetyka i lekarza Jana Kwaśniewskiego. Dzięki tej metodzie likwidacji nadwagi mamy możliwość stracić osiągnąć założony cel musimy unikać takich posiłków jak: słodkie napoje, groch, fasola, gotowane ziemniaki, potrawy z mąki (makaron, kluski, ciasta), chleb i inne pieczywo, kaszę i ryż, owoce i ich przetwory, miód, cukier i słodycze. 

W zamian ważne jest spożywać: napoje bez cukru, śmietanę ( ½ l dziennie), pełne mleko, majonez, tłusty drób (gęsi, kaczki), tłuste ryby, salcesony, pasztety, wędliny podrobowe, tłustą wieprzowinę, mięso, tłuste sosy, galarety mięsne, podroby, jaja, tłuste sery, smalec, masło, boczek, słoninę.
Czytaj więcej...


Dieta kosmonautów
Dieta na stres ma na za zadanie wzmocnić nasz organizm na sytuacje stresujące, których to w życiu codziennym nie brakuje. Dieta ta ma za zadanie trzymać odpowiedni poziom serotoniny w organizmie tak aby ustrzec się ogromnym napadom jedzenia i przybierania na masie. W prezentowanej diecie produkty spożywcze rozdziela się na, porcje białek, porcje węglowodanów oraz porcje tłuszczy. Stosując jednocześnie podział na porcje owoców, warzyw, napojów. By posiłki były tak dobrane, ażeby pobudziły wydzielanie serotoniny.
Czytaj więcej...
Najświeższe komentarze :

stosowałam przez 1 miesiące schudłam 7 kg… jest zajebista :D wreszcie coś co działa

świetna metoda odchudzania !!!! przestrzegajcie, wtedy będzie działać.

bombowa dieta, stosowa?em bardzo dużo zawsze ze zdumiewaj?cym rezultatem

Gdzie odnajde tą dietę? powie mi ktoś czy ona naprawdę działa ?

Odpowiedzcie jest skuteczna.

pragnę napisać, że ta dieta działa:-/ uważajmy na to co zjadamy a zobaczycie że będzie dobrze o i przede wszystkim samokontroli :)

Ja tak naprawdę nie chcę wiele zrzucić, ale troszeczkę by się przydało czy ta dieta działa.

stosowałam tą dietę jest super bo schudłam tyle ile chciałam i głodna nie byłam :)Tagi : dieta na warzywach i owocach , dieta kolagen , dla kogo dieta białkowa , dieta w nadwrażliwości jelita , dieta jelita wrażliwego , dieta dla palaczy , dieta przy grzybicy pochwy , dieta norwegia , dieta dla uczących się , dieta turbo w.n , nieskomplikowana dieta , dieta do domu warszawa , niedobór żelaza dieta , dieta kapuściana forum , 5 kg w 5 dni dieta , wzw typu c dieta , afty dieta , nauka dieta , dieta po 4 miesiącu , dieta śródziemnomorska zalety , dieta przy zatwardzeniach , dieta prosta i skuteczna , dieta pełnowartościowa definicja ,


dieta na 4 dni   wodna dieta   bardzo skuteczna dieta   www.mularczyk dieta   dieta na zatoki   dieta niedoczynność tarczycy   dieta międzynarodowa   dieta w nowotworze wątroby   dieta grzegorza króla   lekkostrawna ciasto ewa gotować dieta kulinarne przepisy   dieta przy szczawianach wapnia   dieta wysokobiałkowa dla dzieci   dieta matki karmiącej piersią przepisy   zdrowe jedzenie dieta   dieta lekkostrawna na żołądek   paradontoza dieta   dieta śródziemnomorska artykuły   dieta w chorobach trzustki   pamięć dieta   dieta w kamicy   dieta przy kolce   jaka dieta przy meridii   dieta ewy dąbrowskiej forum   dieta na odchudzanie brzucha   dieta przy migrenach   dieta kopenhaska wizaz   


Regulamin | Polityka Prywatności | Kontakt