Jak Szybko Schudnąć

POPULARNE DIETY

Dieta niskocholesterowa
Zaprezentowany sposób straty wagi jest równocześnie znakomitym rozwiązaniem dla osób, które to walczą z dużym pozio ...
Komentarzy : 3


Dieta antycukrzycowa
Ta dieta straty wagi ma przede wszystkim na celu zredukowanie przyjmowania tłuszczy i węglowodanów: posiłków ...
Komentarzy : 5


Dieta Hollywoodzka
Decydując się na dietę Hollywoodzką musimy pamiętać by być bardzo ostrożnym, ponieważ ta metoda chudnięcia nie jest obfita w z ...
Komentarzy : 5


Dieta kosmonautów
Dieta na stres ma na za zadanie wzmocnić nasz organizm na elementy stresujące, których to w życiu codziennym nie brakuje. Dieta ta ma za ...
Komentarzy : 3


Dieta Andersona
Autorem diety Andersona jest lekarz z uniwersytetu w Los Angeles, Henry L. N. Anderson. Opiera się ona w głównej mierze na przestrzegan ...
Komentarzy : 3


Dieta cud
Każdy słyszał o diecie cud. Czy, aby napewno jest taka dieta. Rozwiązań na odchudzanie jest duża liczba teraz należy zdecydow ...
Komentarzy : 3


Dieta szwedzka
Opisana dieta trwa 13 dni i daje szansę na stracenie nawet do 20 kg. Jednak by zdobyć ten rewelacyjny wynik musimy szczegółowo p ...
Komentarzy : 4


Dieta księżycowa
Jeżeli nie macie możliwości pozbycia sie tłuszczu pomimo, iż sięgaliście po różnorodne diety niskokaloryczne, to czas poczytać o diecie księ ...
Komentarzy : 5


Dieta mleczna
Ten sposób straty wagi jest przede wszystkim skierowany dla tych, którzy przepadają za mlekiem, kakaem, miodem, czy też bulionem z wa ...
Komentarzy : 4


Dieta dla 30-latki
Opisana dieta, jak podpowiada sama nazwa, skierowana jest przede wszystkim do kobiet w wieku 30 lat lub po 30. ...
Komentarzy : 4NORMY KALORII

Liczba kalorii jaką powinien otrzymać nasz organizm można wyznaczyć za pomocą równania Harrisa i Benedicta:

Kobiety [kcal/dobę] = 665,1+ 9,56M + 1,85H – 4,68L

Mężczyźni [kcal/dobę] = 66,47 + 13,7M + 5H – 6,76L

Gdzie:
M – masa ciała (w kg);
H – wzrost (w cm);
L – wiek (w latach)

Z pewnością ilość przyjmowanych kalorii należała by również być uzależniona od rodzaju pracy oraz intensywności fizycznej. Gdy masz posadę siedzące, dziennie możesz spożyć dla kobiet około 2100-2300 kcal, dla mężczyzn 2400-2600 kcal. W ewentualności umiarkowanie ciężkiej pracę masz możliwość zjeść około 2400-2800 kcal dla kobiet i 2800-3200 kcal dla mężczyzn. Kiedy twoja praca jest ciążka fizycznie, dzienne potrzeby na kalorie dla kobiet to 2900-3200 kcal, dla mężczyzn od 4000 - 4500 kcal. Dla najlepszego obliczenia zapotrzebowania kalorycznego należy skontaktować sie z lekarzem lub dietetykiem wszelkie wartości są prezentowane jedynie w celach informacyjnych.


BMI Wskaźnik masy ciała

BMI (ang. Body Mass Index) jest współczynnikiem masy ciała, pozwalającym na zdefiniowanie czy masz odpowiednią wagę. Oblicza się go przez podzielenie masy ciała zapisanej w kilogramach przez kwadrat wysokości podanej w metrach.- BMI poniżej 20 daje znać o niedowadze.
- BMI między 20 do 25 przedstawia normalną wagę.
- BMI powyżej 25 przedstawia występowanie nadwagi.
- BMI powyżej 30 przedstawiawystępowanie otyłości.
- BMI powyżej 40 przedstawia występowanie bardzo dużej otyłości.


Liczba spalonych kalorii.

Osoba która zaczyna jakże trudny proces diety napewno zastanawia się ile kalorii spala podczas wykonywanych przez siebie w ciągu dnia czynności lub ćwiczeń. Zobrazowanie rzetelnej liczby spalanych kalorii jest bardzo trudne, ponieważ jak wiadomo każdy organizm jest inny i inaczej funkcjonuje. Postaraliśmy się jednak aby wykonać orientacyjną tabelę liczby spalonych kalorii w ciągu 1 godziny wysiłku fizycznego.

Aerobik 540 kcal
Bieg (4 min) 999 kcal
Ćwiczenia na siłownii 420 kcal
Czytanie 23 kcal
Czytanie głośno 160 kcal
Golf 240 kcal
Gotowanie 103 kcal
Gra w piłkę nożną 660 kcal
Intensywna gimnastyka 330 kcal
Jazda konna 640 kcal
Jazda na nartach 579 kcal
Jazda na rowerze 320 kcal
Jogging 420 kcal
Koszykówka 540 kcal
Lekka gimnastyka 220 kcal
Lekka praca biurowa 130 kcal
Leżenie, odpoczynek 70 kcal
Marszobieg 530 kcal
Mycie podłogi 220 kcal
Odkurzanie 160 kcal
Oglądanie TV 23 kcal
Ping-pong 290 kcal
Pływanie 440 kcal
Prasowanie 149 kcal
Prowadzenie samochodu 129 kcal
Robienie zakupów 310 kcal
Schodzenie ze schodów 369 kcal
Ścieranie kurzy 250 kcal
Siatkówka 460 kcal
Jazda na rolkach 408 kcal

Rezultaty wyszukiwania dla :

dieta niskopurynowaDieta jogurtowa
Prezentowana dieta, jak podkreśla nazwa, bazuje na jogurtach. W ramach tejże metody odchudzania powinno się poza owocami i pieczywem spożywać jogurty z żywymi kulturami bakterii jak np. naturalny o obniżonej zawartości tłuszczu, odtłuszczony owocowy i owocowy o normalnej zawartości tłuszczu. Dieta ta jest niezwykle skuteczna i dzięki jadłospisowi całkowicie naturalna.
Czytaj więcej...


Dieta antycukrzycowa
Ta sposobność odchudzania ma przede wszystkim na celu zredukowanie spożycia tłuszczy i węglowodanów: posiłków z wielką ilością cukru i słodyczy. W zamian możemy sobie pozwolić na powiększoną porcję białka. W metodzie antycukrzycowej musimy pamiętać o takiej samej ilości posiłków na dzień i w wyznaczonych porach.

W ramach prezentowanej diety nie jedzmy:
- miód, cukier oraz wyroby i przetwory z cukrem...
Czytaj więcej...


Dieta Kwaśniewskiego
Nazwa opisywanej diety pochodzi od nazwiska jej twórcy, czyli dietetyka i lekarza Jana Kwaśniewskiego. Dzięki tej metodzie odchudzania możemy nawet 5 kg miesięcznie. By osiągnąć prezentowany cel musimy zrezygnować z takich produktów jak: słodkie napoje, groch, fasola, gotowane ziemniaki, potrawy z mąki (makaron, kluski, ciasta), chleb i inne pieczywo, kaszę i ryż, owoce i ich przetwory, miód, cukier i słodycze. 

A niebywale wskazane jest przyjmować: napoje bez cukru, śmietanę ( ½ l dziennie), pełne mleko, majonez, tłusty drób (gęsi, kaczki), tłuste ryby, salcesony, pasztety, wędliny podrobowe, tłustą wieprzowinę, mięso, tłuste sosy, galarety mięsne, podroby, jaja, tłuste sery, smalec, masło, boczek, słoninę.
Czytaj więcej...


Dieta cud
Wielu z nas słyszało o diecie cud. Czy, aby napewno jest taka dieta. Sposobów na odchudzanie jest wiele teraz należy wybrać jaki jest skuteczny sposób na odchudznie. Ogólnie teraz uważa się za najskuteczniejszą dietę, zupę redukującą tłuszcz. Całość jest niezwykle prosta do przygotowania i zawiera tylko naturalne produkty spożywcze.
Czytaj więcej...


Dieta dla 30-latki
Ta dieta, jak podpowiada sama nazwa, adresowana jest w głównej mierze do kobiet w wieku 30 lat lub po 30. Istotnym jest by w ramach tej metody odchudzania spożywać owoce cytrusowe, i zielone warzywa. Również powinniśmy pamiętać o wyrzuceniu z naszego jadłospisu soli, a w jej miejsce umieszczeniu takich ziół jak: estragon, bazylia, kolendra. Nie zapominajmy także by pić na dzień minimum 2 litry wody mineralnej.

Przykładowy jadłospis

ŚNIADANIE

1 szklanka soku z grejpfruta, omlet z ziołami ...
Czytaj więcej...


Dieta antywrzodowa
Dieta antywrzodowa jest polecana w głównej mierze u osób dotkniętych z powodu choroby wrzodowej żołądka i dwunastnicy oraz wrzodów jelita, wywołanych poprzez niedobre nawyki żywieniowe: spożywanie posiłków w pośpiechu i mocno obfitych posiłków, a także jedzenie pokarmów bardzo gorących lub mocno zimnych. Ta dieta ma na celu zmniejszenie ilości substancji odpowiadających za wyższy poziom soku żołądkowego w naszym żałądku.
Czytaj więcej...


Dieta Andersona
Autorem diety Andersona jest dietetyk z uniwersytetu w Los Angeles, Henry L. N. Anderson. Polega ona w głównej mierze na liczeniu wielkości kalorii w szczególności późnymi porami również na nie łączeniu pewnych produktów ze sobą. 

Ważne jest by: 
- od północy do 12.00 jeść owoce i soki z nich wytwarzane
Czytaj więcej...


Dieta niskocholesterowa
Zaprezentowany sposób straty wagi jest zarówno znakomitym rozwiązaniem dla osób, które to walczą z podwyższonym poziomem cholesterolu i trójglicerydów, jak i dla osób, którym to w znacznym stopniu grozi miażdżyca, udar mózgu, zawał serca i niedokrwienie serca. 

Stosując tą metodę straty wagi musimy przede wszystkim sięgać po takie produkty jak: ...
Czytaj więcej...


Dieta księżycowa
Jeżeli nie macie możliwości zrzucenia wagi pomimo, iż sięgaliście po różne diety niskokaloryczne, to czas pomyśleć o diecie księżycowej. Ta metoda odchudzania pozwala na lżejsze przyswajanie składników według naturalnego rytmu. Stosując diety księżycowej mamy możliwość przyjmować to na co mamy ochotę, jednakże musimy nie zapomnieć o dziennym limicie kalorii (1000 przez około 2 tygodnie i 1200 przez kolejne 2). Ważnym jest również unikanie soli oraz słodyczy.

zaprezentowana dieta dzieli się na trzy fazy:

I FAZA (PRZYGOTOWANIE), II FAZA (ODCHUDZANIE), III FAZA (REGENERACJA)
Czytaj więcej...


Dieta dr Haya
Twórcą tejże metody utraty niepotrzebnych tłuszczyków jest amerykański uczony William Howard Haya. Dokonał on rozdział jedzenia na wyroby białkowe, węglowodanowe i neutralne. W zakresie jego diety możemy sobie pozwolić na trzy posiłki na dzień: posiłek węglowodanowy, posiłek białkowy i posiłek owocowy lub warzywny. Co więcej przyzwalane są dwie przekąski na dzień. Pomiędzy artykułami bogatymi w węglowodany i białka powinna przeprowadzać co najmniej 4 godzinna przerwa.
Czytaj więcej...
Najświeższe komentarze :

metoda odchudzania jest skuteczna.

Zasadniczo rzecz podsumowując następną dieta z serii warto zastosować

POLECAM WSZYSTKIM, NAPRAWDĘ DOBRA METODA ODCHUDZANIA

bardzo mnie interesują wrażenia na temat tej metody straty wagi, mam ja w planach

Ja jestem na 12 dniu tej diety i szczerze jest cudowna, będę pisała o efektach pozdrawiam wszystkich wytrwale :)

Rozpoczynam mam zamiar przetrzymać do końca bo mam co zrzucenia kilka zaległych kilo tłuszczyku

bomba, już kiedyś ją przechodziłam i straciłam 7 kg przez tydzien

byłam na tej diecie już raz i była superowska rezultaty widoczneTagi : fitness uroda zdrowe życie dieta , dieta anemiczki , dieta davida kirscha , kolka u niemowląt a dieta matki , karmienie piersią noworodka dieta , dieta na zapalenie wątroby , dieta dr gerson , dieta protal naleśniki , dieta abs chomikuj , dieta awokado , ile wynosi dieta w 2010r , b rh dieta , dieta na lepszą pamięć , karmienie piersią dieta mam karmiacych 2009 , pamięć dieta , dieta plaż południowych faza przepisy , dieta sb , dobra dieta odchudzająca , dieta węglowodanów , dieta matki polki , dieta protal dukana , dieta owocowo-warzywna przepisy , dieta na żołądek ,


dieta protal alkohol   dieta lekkostrawna przepisy   dieta na metanabolu   dieta przy białaczce limfatycznej   dieta in gravidanza   dieta sarkoidoza   dieta kosmonautów amerykańskich   jak przytyć dieta   dieta na szczupły brzuch   dieta 30 dniowa   dieta dla 20 latki   dieta proteinowa ii faza   dieta na wzdęty brzuch   dieta na szybkie schudnięcie   kristen stewart dieta   jak urosnąć dieta   trening siłowy dieta   doda i jej dieta   królik miniaturowy dieta   dieta wysokobiałkowa efekty   dieta zakwaszenie organizmu   dieta na 4000 kcal   dieta z jajkiem   grejfrut a dieta   dieta nadżerka żołądka   dieta na mega mase   


Regulamin | Polityka Prywatności | Kontakt