Jak Szybko Schudnąć
POPULARNE DIETY

Dieta mleczna
Ten sposób straty zbędnych kilogramów jest w dużej mierze skierowany dla tych, którzy przepadają za mlekiem, kakaem, miode ...
Komentarzy : 3


Dieta dr Haya
Twórcą opisanej metody straty niechcianych tłuszczyków jest amerykański uczony William Howard Haya. Przeprowadził on rozdz ...
Komentarzy : 3


Dieta cud
Wszyscy słyszeli o diecie cud. Czy jednak jest taka dieta. Rozwiązań na odchudzanie jest duża liczba teraz należy zdecydować się jaki jest ...
Komentarzy : 4


Dieta Hollywoodzka
Wybierając dietę Hollywoodzką mamy pamiętać by być niebywale ostrożnym, ponieważ ta metoda utraty wagi nie jest bogata w zbyt wiele produ ...
Komentarzy : 5


Dieta antywrzodowa
Dieta antywrzodowa jest wskazana w głównej mierze u osób cierpiących z powodu choroby wrzodowej żołądka i dwunastnicy oraz wrzodów jeli ...
Komentarzy : 3


Dieta niskocholesterowa
Zaprezentowany sposób straty wagi jest równocześnie wyśmienitym rozwiązaniem dla osób, które to walczą z podwyższonym poziomem chole ...
Komentarzy : 3


Dieta antycukrzycowa
Ta dieta odchudzania ma w głównej mierze na celu ograniczenie jedzenia tłuszczy i węglowodanów: potraw z dużą iloś ...
Komentarzy : 5


Dieta odchudzająca
Prezentowana dieta gwarantuje nam stratę zbędnych tłuszczy w obrębie całego ciała. Wybierając opisany sposó ...
Komentarzy : 5


Dieta Andersona
Twórcą diety Andersona jest lekarz z uniwersytetu w Los Angeles, Henry L. N. Anderson. Polega ona przede wszystkim na liczeniu wielkości ...
Komentarzy : 4


Dieta kosmonautów
Dieta na stres ma na celu wzmocnić nasz organizm na sytuacje stresujące, których to w życiu codziennym nie brakuje. Dieta ...
Komentarzy : 4NORMY KALORII

Ilość kalorii jaką potrzebuje nasz organizm da się wyznaczyć za pomocą wzoru Harrisa i Benedicta:

Kobiety [kcal/dobę] = 665,1+ 9,56M + 1,85H – 4,68L

Mężczyźni [kcal/dobę] = 66,47 + 13,7M + 5H – 6,76L

Gdzie:
M – masa ciała (w kg);
H – wzrost (w cm);
L – wiek (w latach)

Jednakże miarę spożywanych kalorii należała by także zależeć od sposobu pracy oraz intensywności fizycznej. Jeżeli posiadasz posadę siedzące, dziennie powinieneś zjeść dla kobiet około 2100-2300 kcal, dla mężczyzn 2400-2600 kcal. W przypadku lekko ciężkiej pracę możesz spożyć około 2400-2800 kcal dla kobiet i 2800-3200 kcal dla mężczyzn. Jednak gdy twoja praca jest ciążka fizycznie, dzienne zapotrzebowanie na kalorie dla kobiet to 2900-3200 kcal, dla mężczyzn od 4000 - 4500 kcal. Dla najlepszego doboru zapotrzebowania kalorycznego powinniśmy skontaktować sie z lekarzem lub dietetykiem wszelkie informacje są podane jedynie w celach informacyjnych.


BMI Wskaźnik masy ciała

BMI (ang. Body Mass Index) jest parametrem masy ciała, dającym możliwość na określenie czy masz właściwą wagę. Oblicza się go poprzez podzielenie masy ciała mierzonej w kilogramach przez kwadrat wysokości podawanej w metrach.- BMI poniżej 20 ostrzega o niedowadze.
- BMI między 20 do 25 prezentuje normalną wagę.
- BMI powyżej 25 oznacza występowanie nadwagi.
- BMI powyżej 30 oznaczawystępowanie otyłości.
- BMI powyżej 40 prezentuje występowanie bardzo dużej otyłości.


Liczba spalonych kalorii.

Każdy kto zaczyna jakże mozolny etap diety napewno rozmyśla ile kalorii spala podczas wykonywanych przez siebie w ciągu dnia czynności lub ćwiczeń. Zobrazowanie prawidłowej wielkości spalanych kalorii jest bardzo ciezkie, ponieważ jak wiemy każdy człowiek jest inny i inaczej funkcjonuje. Postaraliśmy się jednak aby wykonać pokazową tabelę liczby spalonych kalorii w ciągu 1 godziny wysiłku fizycznego.

Aerobik 540 kcal
Bieg (4 min) 999 kcal
Ćwiczenia na siłownii 420 kcal
Czytanie 23 kcal
Czytanie głośno 160 kcal
Golf 240 kcal
Gotowanie 103 kcal
Gra w piłkę nożną 660 kcal
Intensywna gimnastyka 330 kcal
Jazda konna 640 kcal
Jazda na nartach 579 kcal
Jazda na rowerze 320 kcal
Jogging 420 kcal
Koszykówka 540 kcal
Lekka gimnastyka 220 kcal
Lekka praca biurowa 130 kcal
Leżenie, odpoczynek 70 kcal
Marszobieg 530 kcal
Mycie podłogi 220 kcal
Odkurzanie 160 kcal
Oglądanie TV 23 kcal
Ping-pong 290 kcal
Pływanie 440 kcal
Prasowanie 149 kcal
Prowadzenie samochodu 129 kcal
Robienie zakupów 310 kcal
Schodzenie ze schodów 369 kcal
Ścieranie kurzy 250 kcal
Siatkówka 460 kcal
Jazda na rolkach 408 kcal

Rezultaty wyszukiwania dla :

dieta obniżające poziom trójglicerydów


Dieta Hollywoodzka
Decydując się na dietę Hollywoodzką należy pamiętać by być szczególnie ostrożnym, ponieważ ta metoda odchudzania nie jest obfitująca w zbyt wiele produktów odżywczych. Rozpoczynając tą dietę jesteśmy zmuszeni przestrzegać dzienną ilość kalorii 1200 kcal; 1500 kcal. Także ważne jest również by gwałtownie nie obniżać ich poziomu w naszym ciele, lecz jak najbardziej stopniowo np. 200 kcal tygodniowo. Dodatkowo obligatoryjnym jest wpisanie w naszym menu takich składników jak: jogurt naturalny, cebula, otręby, drożdże, kiełki.
Czytaj więcej...


Dieta cud
Wszyscy słyszeli o diecie cud. Czy, aby napewno jest taka dieta. Rozwiązań na odchudzanie jest wiele teraz należy zdecydować się jaki może być skuteczny sposób na zgubienie nadwagi. Ogólnie teraz uważa się za najefektywniejszą dietę, zupę niszczącą tłuszcz. Całość jest niebywale łatwa do zrobienia i zawiera tylko naturalne produkty spożywcze.
Czytaj więcej...


Dieta Kwaśniewskiego
Znaczenie tejże diety pochodzi od nazwiska jej twórcy, czyli dietetyka i lekarza Jana Kwaśniewskiego. Dzięki tej metodzie zrzucania wagi mamy szansę stracić zrealizować prezentowany cel należy zrezygnować z takich produktów jak: słodkie napoje, groch, fasola, gotowane ziemniaki, potrawy z mąki (makaron, kluski, ciasta), chleb i inne pieczywo, kaszę i ryż, owoce i ich przetwory, miód, cukier i słodycze. 

A niebywale ważne jest przyjmować: napoje bez cukru, śmietanę ( ½ l dziennie), pełne mleko, majonez, tłusty drób (gęsi, kaczki), tłuste ryby, salcesony, pasztety, wędliny podrobowe, tłustą wieprzowinę, mięso, tłuste sosy, galarety mięsne, podroby, jaja, tłuste sery, smalec, masło, boczek, słoninę.
Czytaj więcej...


Dieta antycukrzycowa
Ta dieta odchudzania ma przede wszystkim na celu zmiejszenie przyjmowania tłuszczy i węglowodanów: posiłków z wielką ilością cukru i słodyczy. W zamian możemy sobie pozwolić na zwiększoną porcję białka. W metodzie antycukrzycowej mamy obowiązek pamiętać o jednakowej ilości posiłków na dzień i w określonych porach.

W ramach tejże metody nie spożywajmy:
- miód, cukier oraz wyroby i przetwory z cukrem...
Czytaj więcej...


Dieta antywrzodowa
Dieta antywrzodowa jest polecana w głównej mierze u osób dotkniętych z powodu choroby wrzodowej żołądka i dwunastnicy oraz wrzodów jelita, wywołanych poprzez niedbałe nawyki żywieniowe: spożywanie posiłków w pośpiechu i mocno obfitych posiłków, a także jedzenie pokarmów zbyt gorących lub bardzo zimnych. Ta dieta ma na celu zminimalizowanie ilości substancji odpowiadających za podwyższony poziom soku żołądkowego w naszym ciele.
Czytaj więcej...


Dieta dr Haya
Autorem prezentowanej metody utraty zbędnych kilogramów jest amerykański uczony William Howard Haya. Przeprowadził on rozdział jedzenia na produkty białkowe, węglowodanowe i neutralne. W ramach jego diety mamy możliwosć sobie zezwolić na trzy posiłki na dobe: posiłek węglowodanowy, posiłek białkowy i posiłek owocowy lub warzywny. Ponadto dozwolone są dwie przekąski na dzień. Między potrawami bogatymi w węglowodany i białka jest obowiązek istnieć co najmniej 4 godzinna przerwa.
Czytaj więcej...


Dieta jogurtowa
Opisana dieta, jak sygnalizuje nazwa, opiera się na jogurtach. W ramach zaprezentowanej metody zrzucenia nadwagi należy się poza owocami i pieczywem jeść jogurty z żywymi kulturami bakterii jak np. naturalny o obniżonej zawartości tłuszczu, odtłuszczony owocowy i owocowy o standardowej zawartości tłuszczu. Metoda ta jest niezwykle skuteczna i dzięki jadłospisowi całkowicie naturalna.
Czytaj więcej...


Dieta dla 30-latki
Prezentowana dieta, jak podpowiada sama nazwa, kierowana jest przede wszystkim do kobiet w wieku 30 lat lub po 30. Istotnym jest by w ramach tej metody rzucania zbędnych kilogramów jeść owoce cytrusowe, i zielone warzywa. Dodatkowo powinniśmy pamiętać o wykreśleniu z naszego jadłospisu soli, a w jej miejsce zastosowanie takich ziół jak: estragon, bazylia, kolendra. Nie zapominajmy również by pić na dzień minimum 2 litry wody mineralnej.

Orientacyjny jadłospis

ŚNIADANIE

1 szklanka soku z grejpfruta, omlet z ziołami ...
Czytaj więcej...


Dieta odchudzająca
Ukazana dieta zapewnia nam utratę tkanki tłuszczowej w obszarze całego ciała. Decydując się na zaprezentowany sposób starty wagi należy m.in. pamiętać że w ciągu dnia możemy sobie pozwolić na jedynie 5-6 małych posiłków, ważnym jest zdecydować się na ćwiczenia, poprzez które nasza przemiana materii się powiększy, a my stracimy na wadze, gdy budzimy się rano spożywajmy węglowodany, natomiast na dalszym etapie dnia przyjmujmy białka. Jeśli podporządkujecie się do tych zasad, możecie liczyć na ogromne efekty w stracie masy i zdobyć idealną sylwetkę.
Czytaj więcej...


Dieta dr Budwig
Skuteczność zdrowotna diety dr Budwig bierze się od niebywałego poddania się zapisanym wskazówką diety. Terapia dietą dr Budwig powinna trwać do ogólnego wyleczenia. Oblicza się, że jest to około 5 lat od zaniknięcia śladów choroby. Jesteśmy zmuszeni zadecydować że ta ogromna zmiana warunków żywienia nie powinna być mniejsza niż dwa lata, pomimo że wyniki mają prawo być zauważalne w bardzo szybkim czasie. Uwaga dieta dr Budwig posiada działanie ogromnie oczyszczająco także nie należy jej stosować w momencie radio czy chemioterapii.
Czytaj więcej...
Najświeższe komentarze :

Moim zdaniem ta dieta jest najznakomitsza wytrwam do końca ! tego życze i Wam POWODZENIA!

Zaczynam mam zamiar przetrzymać do końca bo mam co zrzucenia kilka kilo

dziś jest drugi dzień diety, troszkę ciężko, na razie nie zauważyłam żadnych zmian

STOSUJE OD PONIEDZIAŁKU JEST SUPER !!!!!!!

Ja tak naprawdę nie chcę wiele schudnąć, ale trochę by się przydało czy ta dieta działa.

Dieta mi się spodobała niebywale dobra można stwierdzić najlepsza jaką do tej pory stosowałam. Polecam każdemu!

gites pierwszy dzien juz prawie za mna nie jest zle

bardzo dobra dieta !!!! przestrzegajcie, wtedy będzie działać.Tagi : dieta wysokobiałkowa masa , dieta na trawienie , dieta medycyna chińska , naleśniki a dieta , dieta na jesień , dieta gittleman , dieta daniela konstancin , dieta krzysztofa krawczyka , arthur agatston dieta south beach , sprawdzona dieta odchudzająca , dieta zapalenie błony śluzowej żołądka , dieta przy nadwrażliwości jelita , dieta jajka i grejfrut , dieta poprawa pamięci , dieta przed po , dieta dr bardadyn , dieta białkowa 5 dni , dieta leukocyty , dieta na mase dla 70 kg , dieta los angeles , dieta dukana jadłospis faza uderzeniowa , dieta dr. kwaśniewskiego , dieta optymalna cukrzyca ,


rak sutka dieta   dieta 1300 kcal jadłospis   dieta antywirusowa   dieta przy guzach tarczycy   dieta sześciolatka   dieta raka trzustki   dieta dla grupy krwi   dieta za przejazd   dieta lekkoatlety   dieta szybko schudnąć   dieta para helicobacter pylori   dieta proteinowa nie działa   astma a dieta   dieta krajowa wysokość   stillmana dieta   dieta po wycięciu woreczka żółciowego   dieta niełączenia produktów   zdrowie dieta   foremniak dieta   tomasz sekielski dieta   dieta kurczak ryz   dieta przy podrażnieniu żołądka   przepisy dieta proteinowa   dieta orkiszowa   dieta dla sportowca jadłospis   dieta karmiącej przepisy   


Regulamin | Polityka Prywatności | Kontakt