Jak Szybko Schudnąć
POPULARNE DIETY

Dieta cud
Każdy słyszał o diecie cud. Czy, aby napewno jest taka dieta. Rozwiązań na odchudzanie jest ogromna liczba teraz trzeba zdec ...
Komentarzy : 5


Dieta antywrzodowa
Dieta antywrzodowa jest wskazana w głównej mierze u osób dotkniętych z powodu choroby wrzodowej żołądka i dwunastnicy oraz wrz ...
Komentarzy : 4


Dieta kosmonautów
Dieta na stres ma na za zadanie wzmocnić nasz organizm na elementy stresujące, których to w życiu codziennym nie brakuje. Dieta ta ma za zad ...
Komentarzy : 4


Dieta dr Budwig
Skuteczność zdrowotna diety dr Budwig bierze się od drastycznego poddania się omówionym wskazówką diety. Leczenie dietą dr Budwig powinna ...
Komentarzy : 5


Dieta Kwaśniewskiego
Nazwa prezentowanej diety wywodzi się od nazwiska jej pomysłodawcy, czyli dietetyka i lekarza Jana Kwaśniewskiego. Dz ...
Komentarzy : 4


Dieta dla 30-latki
Ukazania dieta, jak wskazuje sama nazwa, adresowana jest przede wszystkim do kobiet w wieku 30 lat lub po 30. ...
Komentarzy : 4


Dieta odchudzająca
Dieta odchudzająca daje nam stratę tkanki tłuszczowej w obszarze całego ciała. Decydując się na opisany sposób odch ...
Komentarzy : 4


Dieta niskocholesterowa
Zaprezentowany sposób straty wagi jest zarówno idealnym rozwiązaniem dla osób, które to borykają się z dużym poziomem cholesterol ...
Komentarzy : 4


Dieta mleczna
Ten sposób straty zbędnych kilogramów jest w dużej mierze skierowany dla tych, którzy przepadają za mlekiem, kakaem, miodem, czy też b ...
Komentarzy : 4


Dieta jogurtowa
Prezentowana dieta, jak podkreśla nazwa, bazuje na jogurtach. W ramach przedstawionej metody straty wagi należy ...
Komentarzy : 5NORMY KALORII

Liczba kalorii jaką powinien otrzymać nasz organizm idzie wskazać za pomocą równania Harrisa i Benedicta:

Kobiety [kcal/dobę] = 665,1+ 9,56M + 1,85H – 4,68L

Mężczyźni [kcal/dobę] = 66,47 + 13,7M + 5H – 6,76L

Gdzie:
M – masa ciała (w kg);
H – wzrost (w cm);
L – wiek (w latach)

Oczywiście liczba spożywanych kalorii należała by również zależeć od rodzaju pracy oraz aktywności fizycznej. Kiedy posiadasz pracę siedzące, dziennie możesz spożyć dla kobiet około 2100-2300 kcal, dla mężczyzn 2400-2600 kcal. W ewentualności umiarkowanie ciężkiej pracę masz możliwość spożyć około 2400-2800 kcal dla kobiet i 2800-3200 kcal dla mężczyzn. Jeśli twoja praca jest ciążka fizycznie, dzienne potrzeby na kalorie dla kobiet to 2900-3200 kcal, dla mężczyzn od 4000 - 4500 kcal. Dla najkorzystniejszego doboru zapotrzebowania kalorycznego najlepiej skontaktować sie z lekarzem lub dietetykiem wszelkie wartości są prezentowane jedynie w celach informacyjnych.


BMI Wskaźnik masy ciała

BMI (ang. Body Mass Index) jest współczynnikiem wagi ciała, dającym możliwość na określenie czy posiadasz odpowiednią wagę. Oblicza się go poprzez podzielenie masy ciała prezentowanej w kilogramach przez kwadrat wysokości podanej w metrach.- BMI poniżej 20 upomina o niedowadze.
- BMI między 20 do 25 prezentuje prawidłową wagę.
- BMI powyżej 25 prezentuje występowanie nadwagi.
- BMI powyżej 30 oznaczawystępowanie otyłości.
- BMI powyżej 40 przedstawia występowanie bardzo dużej otyłości.


Liczba spalonych kalorii.

Osoba która rozpoczyna jakże mozolny etap diety napewno zastanawia się ile kalorii spala podczas wykonywanych przez siebie w ciągu dnia czynności lub ćwiczeń. Zobrazowanie rzetelnej ilości spalanych kalorii jest niezwykle trudne, ponieważ jak wiemy każdy organizm jest inny i inaczej funkcjonuje. Postaraliśmy się jednak aby stworzyć pokazową tabelę liczby spalonych kalorii w ciągu 1 godziny wysiłku fizycznego.

Aerobik 540 kcal
Bieg (4 min) 999 kcal
Ćwiczenia na siłownii 420 kcal
Czytanie 23 kcal
Czytanie głośno 160 kcal
Golf 240 kcal
Gotowanie 103 kcal
Gra w piłkę nożną 660 kcal
Intensywna gimnastyka 330 kcal
Jazda konna 640 kcal
Jazda na nartach 579 kcal
Jazda na rowerze 320 kcal
Jogging 420 kcal
Koszykówka 540 kcal
Lekka gimnastyka 220 kcal
Lekka praca biurowa 130 kcal
Leżenie, odpoczynek 70 kcal
Marszobieg 530 kcal
Mycie podłogi 220 kcal
Odkurzanie 160 kcal
Oglądanie TV 23 kcal
Ping-pong 290 kcal
Pływanie 440 kcal
Prasowanie 149 kcal
Prowadzenie samochodu 129 kcal
Robienie zakupów 310 kcal
Schodzenie ze schodów 369 kcal
Ścieranie kurzy 250 kcal
Siatkówka 460 kcal
Jazda na rolkach 408 kcal

Rezultaty wyszukiwania dla :

dieta przeczyszczająca


Dieta dr Haya
Pomysłodawcą opisanej metody straty niechcianych kilogramów jest amerykański uczony William Howard Haya. Dokonał on rozdział żywności na wyroby białkowe, węglowodanowe i neutralne. W zakresie jego diety możemy sobie zezwolić na trzy posiłki na dobe: posiłek węglowodanowy, posiłek białkowy i posiłek owocowy lub warzywny. Poza tym dopuszczalne są dwie przekąski na dzień. Pomiędzy artykułami obfitującymi w węglowodany i białka istnieje obowiązek przeprowadzać co najmniej 4 godzinna przerwa.
Czytaj więcej...


Dieta dr Budwig
Skuteczność zdrowotna diety dr Budwig wynika od pełnego poddania się wszystkim rygorom diety. Leczenie dietą dr Budwig powinna trwać do zupełnego ozdrowienia. Sugeruje się, że ma to około 5 lat od zaniknięcia śladów choroby. Musimy przyjąć że ta niebywała zmiana warunków odżywiania nie powinna być mniejsza niż dwa lata, zważywszy na to że efekty mają prawo być dostarzegalne w niebywale szybkim czasie. Pamiętajmy dieta dr Budwig posiada działanie mocno oczyszczająco więc nie należy jej stosować w momencie radio czy chemioterapii.
Czytaj więcej...


Dieta antycukrzycowa
Ta metoda odchudzania ma w głównej mierze na celu ograniczenie spożycia tłuszczy i węglowodanów: posiłków z dużą ilością cukru i słodyczy. W zamian możemy sobie zezwolić na zwiększoną porcję białka. W metodzie antycukrzycowej mamy obowiązek pamiętać o jednakowej ilości posiłków na dzień i w ustalonych porach.

W ramach tejże diety nie jedzmy:
- miód, cukier oraz wyroby i przetwory z cukrem...
Czytaj więcej...


Dieta antywrzodowa
Dieta antywrzodowa jest polecana w głównej mierze u osób cierpiących z powodu choroby wrzodowej żołądka i dwunastnicy oraz wrzodów jelita, wywołanych poprzez niedobre nawyki żywieniowe: spożywanie posiłków w pośpiechu i mocno obfitych posiłków, a także spożywanie pokarmów zbyt gorących lub mocno zimnych. Ta dieta ma na celu zminimalizowanie ilości substancji odpowiedzialnych za wyższy poziom soku żołądkowego w naszym ciele.
Czytaj więcej...


Dieta niskocholesterowa
Zaprezentowany sposób straty wagi jest równocześnie znakomitym rozwiązaniem dla osób, które to walczą z złym poziomem cholesterolu i trójglicerydów, jak i dla osób, którym to w znacznym stopniu zagraża miażdżyca, udar mózgu, zawał serca i niedokrwienie serca. 

Stosując tą metodę straty wagi musimy przede wszystkim sięgać po takie produkty jak: ...
Czytaj więcej...


Dieta księżycowa
Jeśli nie mogliście schudnąć mimo, iż sięgaliście po różnorakie diety niskokaloryczne, to czas poczytać o diecie księżycowej. Ta metoda odchudzania zezwala na lżejsze przyswajanie produktów według naturalnego rytmu. Stosując diety księżycowej możemy przyjmować to na co mamy chęć, jednakże mamy obowiązek pamiętać o dziennym limicie kalorii (1000 przez około 2 tygodnie i 1200 przez kolejne 2). Istotnym jest również nie stosowanie soli oraz słodyczy.

Opisana dieta dzieli się na trzy fazy:

I FAZA (PRZYGOTOWANIE), II FAZA (ODCHUDZANIE), III FAZA (REGENERACJA)
Czytaj więcej...


Dieta odchudzająca
Prezentowana dieta gwarantuje nam utratę zbędnych tłuszczy w obrębie całego ciała. Decydując się na zaprezentowany sposób odchudzania należy m.in. pamiętać że w ciągu dnia możemy sobie zezwolić na jedynie 5-6 małych posiłków, ważnym jest podjąć ćwiczenia, dzięki którym nasza przemiana materii się zwiększy, a my utracimy na wadze, gdy wstaniemy rano spożywajmy węglowodany, natomiast na dalszym etapie dnia spożywajmy białka. Jeśli podporządkujecie się do tych wytycznych, możecie liczyć na wyraźne efekty w stracie masy i zyskać idealną sylwetkę.
Czytaj więcej...


Dieta Andersona
Autorem diety Andersona jest pracownik z uniwersytetu w Los Angeles, Henry L. N. Anderson. Polega ona w głównej mierze na przestrzeganiu liczby kalorii nade wszystko późnymi porami również na nie kojarzeniu określonych produktów ze sobą. 

Należy przestrzegać by: 
- od północy do 12.00 przyjmować owoce i soki z nich wytworzone
Czytaj więcej...


Dieta cud
Wszyscy słyszeli o diecie cud. Czy, aby napewno jest taka dieta. Sposobów na odchudzanie jest duża liczba teraz należy zdecydować się jaki będzie skuteczny sposób na odchudznie. Ogólnie na czasie uważa się za najlepszą dietę, zupę spalającą tłuszcz. Całość jest bardzo prosta do zrobienia i zawiera jedynie naturalne środki spożywcze.
Czytaj więcej...


Dieta Hollywoodzka
Decydując się na dietę Hollywoodzką należy pamiętać by być bardzo ostrożnym, ponieważ ta metoda chudnięcia nie jest obfita w zbyt wiele składników odżywczych. Podejmując tą dietę musimy przestrzegać dzienną dawkę kalorii 1200 kcal; 1500 kcal. Jednakże ważne jest również by szybko nie zmniejszać ich poziomu w naszym ciele, lecz możliwie stopniowo np. 200 kcal tygodniowo. Na dodatek obowiązkowym jest wpisanie w naszym menu takich składników jak: jogurt naturalny, cebula, otręby, drożdże, kiełki.
Czytaj więcej...
Najświeższe komentarze :

kapitalna metoda odchudzania !!!! przestrzegajcie, wtedy będzie działać.

STOSUJE OD PONIEDZIAŁKU JEST CUDOWNA !!!!!!!

ja wypróbowałam tą dietę byłą ona moją pierwszą i uważam że jest doskonała chociaż trochę podjadałam :P

bomba dieta, stosowa?em kilka zawsze ze zdumiewaj?cym rezultatem

witajcie dziewczyny. dzisiaj mój kolejny dzień, jak narazie jest bombowa naprawdę chce stracić parę kilo. POZDRAWIAM !!! i POWODZENIA!!!

Nie jest łatwo ale straciłam juz 5kilo oby tak dalej, a dieta cudowna, polecam!!!

Ja tak naprawdę nie chcę wiele schudnąć, ale trochę by się przydało czy ta dieta działa.

A ja rozpoczęłam tą dietkę dzisiaj jak narazie rewelacyjnaTagi : dieta podstawy , dieta 40 lat , przepisy i faza dieta dukana , program ww dieta , dieta przy zatwardzeniu , dieta rozdzielna owoce , dieta przed zajściem w ciążę , dieta oliwa z oliwek , dieta kilkudniowa , dieta dr pierra dukana , dieta przy marskości , dieta dukana rapidshare , eko dieta , dieta 3 minutowa , dieta opole , ryż dieta , dieta kopenhaska+opinie , doktor budwig dieta , dieta proteinowa mleko , dieta dla typu jabłko , dieta proteinowa faza ataku , dieta we wrzodach dwunastnicy , dieta w przewlekłej niewydolności nerek ,


dieta smaczna   dieta janet jackson   zbilansowana dieta redukcyjna   dieta z wysokim cholesterolem   dieta turbo rezultaty   dieta soki warzywne   meridia 15 dieta   dieta ajurweda   dieta protal i alkohol   duncan dieta   szybka dieta oczyszczająca   prawidłowo zbilansowana dieta   dieta wegetariańska odchudzanie   dieta strażników wagi przelicznik punktów   jak działa dieta kopenhaska   dieta prezydencka przepis   dieta miażdżycowa   biały ser dieta   dieta dla dziecka z nadwagą   anemia a dieta   dieta reumatyczna   przed dieta   dieta na białku   10 dniowa dieta oczyszczająca   domowa dieta na mase   wzw a dieta   


Regulamin | Polityka Prywatności | Kontakt