Jak Szybko Schudnąć

POPULARNE DIETY

Dieta Andersona
Autorem diety Andersona jest pracownik z uniwersytetu w Los Angeles, Henry L. N. Anderson. Opiera się ona w głównej mierze na przestrzegani ...
Komentarzy : 4


Dieta odchudzająca
Prezentowana dieta gwarantuje nam stratę tkanki tłuszczowej w obrębie całego ciała. Decydując się na te ...
Komentarzy : 3


Dieta antycukrzycowa
Ta możliwość utraty wagi ma w głównej mierze na celu ograniczenie spożycia tłuszczy i węglowodanów: potraw z ...
Komentarzy : 3


Dieta jogurtowa
Dieta jogurtowa, jak podpowiada nazwa, bazuje na jogurtach. W ramach ukazanej metody odchudzania należy się poza owocami i piec ...
Komentarzy : 5


Dieta dr Budwig
Skuteczność zdrowotna diety dr Budwig zależy od pełnego poddania się wszystkim zaleceniom diety. Terapia dietą dr Budwig powinn ...
Komentarzy : 3


Dieta księżycowa
Jeśli nie możecie zrzucenia wagi mimo, iż sięgaliście po różne diety niskokaloryczne, to czas pomyśleć o diecie księżycowej. Ta m ...
Komentarzy : 5


Dieta antywrzodowa
Dieta antywrzodowa jest wskazana przede wszystkim u osób dotkniętych z powodu choroby wrzodowej żołądka i dwunastnicy oraz wrzodó ...
Komentarzy : 5


Dieta mleczna
Ten sposób straty wagi jest przede wszystkim przeznaczony dla tych, którzy przepadają za mlekiem, kakaem, miodem, czy też bulionem ...
Komentarzy : 4


Dieta kosmonautów
Dieta na stres ma na celu wzmocnić nasz organizm na sytuacje stresujące, których to w życiu codziennym jest mnóstwo. Diet ...
Komentarzy : 5


Dieta niskocholesterowa
Zaprezentowany sposób straty wagi jest zarówno idealnym rozwiązaniem dla osób, które to walczą z dużym poziomem cholesterolu i tró ...
Komentarzy : 3NORMY KALORII

Wielkość kalorii jaką powinien otrzymać nasz organizm idzie wyznaczyć za pomocą wzoru Harrisa i Benedicta:

Kobiety [kcal/dobę] = 665,1+ 9,56M + 1,85H – 4,68L

Mężczyźni [kcal/dobę] = 66,47 + 13,7M + 5H – 6,76L

Gdzie:
M – masa ciała (w kg);
H – wzrost (w cm);
L – wiek (w latach)

Naturalnie ilość przyjmowanych kalorii powinna by także być uzależniona od miejsca pracy oraz intensywności fizycznej. Jeżeli posiadasz pracę siedzące, dziennie możesz spożyć dla kobiet około 2100-2300 kcal, dla mężczyzn 2400-2600 kcal. W ewentualności lekko ciężkiej pracę możesz zjeść około 2400-2800 kcal dla kobiet i 2800-3200 kcal dla mężczyzn. gdy twoja praca jest ciążka fizycznie, dzienne zapotrzebowanie na kalorie dla kobiet to 2900-3200 kcal, dla mężczyzn od 4000 - 4500 kcal. Dla najlepszego dobrania zapotrzebowania kalorycznego powinniśmy skontaktować sie z lekarzem lub dietetykiem wszystkie wartości są podane jedynie w celach informacyjnych.


BMI Wskaźnik masy ciała

BMI (ang. Body Mass Index) jest parametrem masy ciała, pozwalającym na określenie czy masz odpowiednią wagę. Wyznacza się go przez podzielenie masy ciała prezentowanej w kilogramach przez kwadrat wysokości podanej w metrach.- BMI poniżej 20 informuje o niedowadze.
- BMI między 20 do 25 oznacza normalną wagę.
- BMI powyżej 25 oznacza występowanie nadwagi.
- BMI powyżej 30 prezentujewystępowanie otyłości.
- BMI powyżej 40 prezentuje występowanie bardzo dużej otyłości.


Liczba spalonych kalorii.

Osoba która rozpoczyna jakże trudny proces odchudzania napewno rozmyśla ile kalorii spala podczas wykonywanych przez siebie w ciągu dnia czynności lub ćwiczeń. Określenie prawidłowej wielkości spalanych kalorii jest niezwykle ciezkie, ponieważ jak wiemy każdy człowiek jest inny i inaczej funkcjonuje. Postaraliśmy się jednak aby przedstawić pokazową tabelę liczby spalonych kalorii w ciągu 1 godziny wysiłku fizycznego.

Aerobik 540 kcal
Bieg (4 min) 999 kcal
Ćwiczenia na siłownii 420 kcal
Czytanie 23 kcal
Czytanie głośno 160 kcal
Golf 240 kcal
Gotowanie 103 kcal
Gra w piłkę nożną 660 kcal
Intensywna gimnastyka 330 kcal
Jazda konna 640 kcal
Jazda na nartach 579 kcal
Jazda na rowerze 320 kcal
Jogging 420 kcal
Koszykówka 540 kcal
Lekka gimnastyka 220 kcal
Lekka praca biurowa 130 kcal
Leżenie, odpoczynek 70 kcal
Marszobieg 530 kcal
Mycie podłogi 220 kcal
Odkurzanie 160 kcal
Oglądanie TV 23 kcal
Ping-pong 290 kcal
Pływanie 440 kcal
Prasowanie 149 kcal
Prowadzenie samochodu 129 kcal
Robienie zakupów 310 kcal
Schodzenie ze schodów 369 kcal
Ścieranie kurzy 250 kcal
Siatkówka 460 kcal
Jazda na rolkach 408 kcal

Rezultaty wyszukiwania dla :

dieta płaskiego brzucha jadłospisDieta antywrzodowa
Dieta antywrzodowa jest wskazana w głównej mierze u osób cierpiących z powodu choroby wrzodowej żołądka i dwunastnicy oraz wrzodów jelita, powstałych poprzez niedbałe nawyki żywieniowe: spożywanie posiłków w pośpiechu i mocno obfitych posiłków, a także spożywanie potraw zbyt gorących lub bardzo zimnych. Ta dieta ma na celu zminimalizowanie ilości substancji odpowiedzialnych za wyższy poziom soku żołądkowego w naszym organizmie.
Czytaj więcej...


Dieta Kwaśniewskiego
Znaczenie prezentowanej diety pochodzi od nazwiska jej twórcy, czyli dietetyka i lekarza Jana Kwaśniewskiego. Dzięki tej metodzie odchudzania mamy szansę zrzucić zrealizować prezentowany cel mamy obowiązek zrezygnować z takich posiłków jak: słodkie napoje, groch, fasola, gotowane ziemniaki, potrawy z mąki (makaron, kluski, ciasta), chleb i inne pieczywo, kaszę i ryż, owoce i ich przetwory, miód, cukier i słodycze. 

W zamian ważne jest przyjmować: napoje bez cukru, śmietanę ( ½ l dziennie), pełne mleko, majonez, tłusty drób (gęsi, kaczki), tłuste ryby, salcesony, pasztety, wędliny podrobowe, tłustą wieprzowinę, mięso, tłuste sosy, galarety mięsne, podroby, jaja, tłuste sery, smalec, masło, boczek, słoninę.
Czytaj więcej...


Dieta księżycowa
Jeżeli nie możecie zrzucenia wagi mimo, iż sięgaliście po różne diety niskokaloryczne, to czas poczytać o diecie księżycowej. Ta metoda zezwala na łagodniejsze przyswajanie produktów według naturalnego rytmu. Stosując diety księżycowej możemy spożywać to na co mamy ochotę, jednakże musimy nie zapomnieć o określonym limicie kalorii (1000 przez pierwsze 2 tygodnie i 1200 przez kolejne 2). Istotnym jest także unikanie soli oraz słodyczy.

Dieta księżycowa dzieli się na trzy fazy:

I FAZA (PRZYGOTOWANIE), II FAZA (ODCHUDZANIE), III FAZA (REGENERACJA)
Czytaj więcej...


Dieta jogurtowa
Opisana dieta, jak podpowiada nazwa, opiera się na jogurtach. W ramach ukazanej metody zrzucenia nadwagi powinno się poza owocami i pieczywem jeść jogurty z żywymi kulturami bakterii jak np. naturalny o obniżonej zawartości tłuszczu, odtłuszczony owocowy i owocowy o zwykłej zawartości tłuszczu. Dieta ta jest niezwykle efektywna i dzięki jadłospisowi całkowicie naturalna.
Czytaj więcej...


Dieta mleczna
Ten sposób odchudzania jest w dużej mierze przeznaczony dla tych, którzy przepadają za mlekiem, kakaem, miodem, czy też bulionem z warzyw. Musimy raz w miesiącu pamiętać o realizacji tej metody na utratę zbędnych tłuszczy. W momencie problemów kończymy ją po 10 dniach. Dietę mleczną stosuje się jedynie od piątku do niedzieli, w reszcie dni mamy obowiązek przyjmować połowę z tego co na co dzień spożywamy i unikać ciast wysokokalorycznych i tłustych mięs. W ramach prezentowanej diety należy jeść mleczny posiłek na obiad (od poniedziałku do czwartku) np. 250g białego lekkiego mleka z 2 łyżeczkami miodu i jogurtem naturalnym.
Czytaj więcej...


Dieta antycukrzycowa
Ta dieta straty wagi ma w głównej mierze na celu zredukowanie przyjmowania tłuszczy i węglowodanów: posiłków z wielką ilością cukru i słodyczy. Natomiast możemy sobie zezwolić na zwiększoną porcję białka. W diecie antycukrzycowej mamy obowiązek pamiętać o stałej ilości posiłków na dzień i w wyznaczonych porach.

W ramach ukazanej metody nie jedzmy:
- miód, cukier oraz wyroby i przetwory z cukrem...
Czytaj więcej...


Dieta niskocholesterowa
Zaprezentowany sposób straty wagi jest zarówno znakomitym rozwiązaniem dla osób, które to walczą z złym poziomem cholesterolu i trójglicerydów, jak i dla osób, którym to w znacznym stopniu grozi miażdżyca, udar mózgu, zawał serca i niedokrwienie serca. 

Stosując tą metodę straty wagi powinniśmy przede wszystkim sięgać po takie produkty jak: ...
Czytaj więcej...


Dieta cud
Wielu z nas słyszało o diecie cud. Czy, aby napewno jest taka dieta. Sposobów na odchudzanie jest wiele teraz należy zdecydować się jaki może być skuteczny sposób na redukcje tkanki tłuszczowej. Właściwie na czasie uważa się za najefektywniejszą dietę, zupę niszczącą tłuszcz. Całość jest niebywale prosta do zrobienia i zawiera jedynie naturalne produkty spożywcze.
Czytaj więcej...


Dieta dr Haya
Twórcą opisanej metody utraty niepotrzebnych kilogramów jest amerykański doktor William Howard Haya. Dokonał on rozdział żywności na produkty białkowe, węglowodanowe i neutralne. W zakresie jego diety mamy możliwosć sobie pozwolić na trzy posiłki na dobe: posiłek węglowodanowy, posiłek białkowy i posiłek owocowy lub warzywny. Dodatkowo dopuszczalne są dwie przekąski na dzień. Pomiędzy artykułami bogatymi w węglowodany i białka jest obowiązek przeprowadzać co najmniej 4 godzinna przerwa.
Czytaj więcej...


Dieta dr Budwig
Pozytywne działanie diety dr Budwig zależy od niebywałego poddania się zapisanym zaleceniom diety. Leczenie dietą dr Budwig ma trwać do ogólnego wyzdrowienia. Szacuje się, że jest to około 5 lat od zaniknięcia oznak choroby. Jesteśmy zmuszeni przyjąć że ta niebywała zmiana rodzaju żywienia nie powinna być mniejsza niż dwa lata, zważywszy na to że wyniki mają prawo być dostarzegalne w niezwykle szybkim czasie. Uwaga dieta dr Budwig ma działanie mocno oczyszczająco więc nie można jej stosować w momencie radio czy chemioterapii.
Czytaj więcej...
Najświeższe komentarze :

Ja tak naprawdę nie chcę wiele schudnąć, ale troszeczkę by się przydało czy ta dieta działa.

Dieta mi odpowiada bardzo dobra można stwierdzić najlepsza jaką do tej pory stosowałam. Polecam każdemu!

koleżanki schudłam 4kg po tygodniu fantastyczna dieta. Polecam

fajna pierwszy dzien juz prawie za mna nie jest zle

dieta jest spoko, można uzyskać niebywale zadowalające efekty.

zajebista

bardzo dobra dieta !!!! przestrzegajcie, wtedy będzie działać.

wypróbowałam tą dietę jest godna uwagi bo schudłam tyle ile chciałam i głodna nie chodziłam :)Tagi : dieta nawilżająca , dieta rodzinna , majonez a dieta , dieta angeliny jolie , dieta na owsiance , dieta 11 miesięcznego niemowlęcia , niewydolność nerek dieta , dieta na zakwasy , dieta dukana 1 faza przepisy , 0 rh dieta , dieta dr pierre dukan forum , wysokobiałkowa dieta z niską zawartością węglowodanów , dieta gersona forum , dieta dla osób ćwiczących , dieta w gorączce , żółw stepowy dieta , dieta 3 minutowa , program dieta download , dieta przy zapaleniu pęcherza , dieta niskotłuszczowa jadłospis , dieta dla matek karmiących przepisy , dieta labradora , dieta przed badaniem usg ,


dieta antycholesterolowa przepisy   dieta antydepresyjna   dieta matki dziecka z kolką   dieta kwaśniewskiego   dieta na płaski brzuch dla mężczyzn   dieta przy nadmiarze potasu   dieta dr. gersona   dieta gersona przepisy   dieta demi moore   dieta stwórcy   dieta garściowa kafeteria   kulturystyka dieta na mase   budowanie masy mięśniowej dieta   grupa krwi a dieta a   dieta lekka   dieta na rzezbe sfd   dieta 2800 kcal   dieta grejfrutowa przepis   hardgainer dieta   dieta stawka 2009   dieta refluks żółciowy   dieta wg dukana   dieta dukana desery   dieta do grupy krwi 0   dieta niskokaloryczna jadłospis   dieta dwudziestodniowa   


Regulamin | Polityka Prywatności | Kontakt