Jak Szybko Schudnąć
POPULARNE DIETY

Dieta cud
Wszyscy słyszeli o diecie cud. Czy, aby napewno jest taka dieta. Rozwiązań na odchudzanie jest wiele teraz musimy wybrać jaki może ...
Komentarzy : 4


Dieta księżycowa
Jeżeli nie możecie schudnąć mimo, iż sięgaliście po różnorakie diety niskokaloryczne, to czas pomyśleć o diecie księżyco ...
Komentarzy : 3


Dieta szwedzka
Ukazana dieta zajmuje 13 dni i pozwala na stracenie nawet do 20 kg. Jednakże by osiągnąć ten niesamowity wynik mamy zadanie szczegółowo sto ...
Komentarzy : 3


Dieta antywrzodowa
Dieta antywrzodowa jest wskazana w głównej mierze u osób cierpiących z powodu choroby wrzodowej żołądka i dwunastnicy oraz wrzo ...
Komentarzy : 4


Dieta niskocholesterowa
Dieta niskocholesterowa jest jednocześnie wyśmienitym rozwiązaniem dla osób, które to walczą z dużym poziomem cholesterolu i ...
Komentarzy : 3


Dieta dla 30-latki
Opisana dieta, jak podpowiada sama nazwa, skierowana jest w głównej mierze do kobiet w wieku 30 lat lub po 30. ...
Komentarzy : 4


Dieta antycukrzycowa
Ta możliwość utraty wagi ma przede wszystkim na celu zredukowanie przyjmowania tłuszczy i węglowodanów: potraw z wielką ...
Komentarzy : 4


Dieta mleczna
Ten sposób straty wagi jest przede wszystkim skierowany dla tych, którzy przepadają za mlekiem, kakaem, miodem, czy też bul ...
Komentarzy : 4


Dieta dr Budwig
Wpływ na zdowie diety dr Budwig bierze się od niebywałego poddania się omówionym rygorom diety. Terapia dietą dr Budwig powinn ...
Komentarzy : 3


Dieta Kwaśniewskiego
Nazwa ukazanej diety wywodzi się od nazwiska jej pomysłodawcy, czyli dietetyka i lekarza Jana Kwaśniewskiego. Dzięki tej m ...
Komentarzy : 4NORMY KALORII

Liczba kalorii jaką powinien otrzymać nasz organizm da się wskazać za pomocą wzoru Harrisa i Benedicta:

Kobiety [kcal/dobę] = 665,1+ 9,56M + 1,85H – 4,68L

Mężczyźni [kcal/dobę] = 66,47 + 13,7M + 5H – 6,76L

Gdzie:
M – masa ciała (w kg);
H – wzrost (w cm);
L – wiek (w latach)

Niewątpliwie miarę przyjętych kalorii należała by również być uzależniona od miejsca pracy oraz intensywności fizycznej. Jeżeli masz zajęcie siedzące, dziennie możesz zjeść dla kobiet około 2100-2300 kcal, dla mężczyzn 2400-2600 kcal. W przypadku lekko ciężkiej pracę masz możliwość zjeść około 2400-2800 kcal dla kobiet i 2800-3200 kcal dla mężczyzn. Kiedy twoja praca jest ciążka fizycznie, dzienne zapotrzebowanie na kalorie dla kobiet to 2900-3200 kcal, dla mężczyzn od 4000 - 4500 kcal. Dla prawidłowego dobrania zapotrzebowania kalorycznego należy skontaktować sie z lekarzem lub dietetykiem wszelkie informacje są prezentowane jedynie w celach informacyjnych.


BMI Wskaźnik masy ciała

BMI (ang. Body Mass Index) jest współczynnikiem wagi ciała, pozwalającym na wyznaczenie czy masz odpowiednią wagę. Wyznacza się go poprzez podzielenie masy ciała zapisanej w kilogramach przez kwadrat wysokości podanej w metrach.- BMI poniżej 20 daje znać o niedowadze.
- BMI między 20 do 25 przedstawia normalną wagę.
- BMI powyżej 25 przedstawia występowanie nadwagi.
- BMI powyżej 30 oznaczawystępowanie otyłości.
- BMI powyżej 40 oznacza występowanie bardzo dużej otyłości.


Liczba spalonych kalorii.

Każdy kto rozpoczyna jakże trudny etap diety napewno zastanawia się ile kalorii spala podczas wykonywanych przez siebie w ciągu dnia zająć lub ćwiczeń. Ukazanie rzetelnej wielkości spalanych kalorii jest niezwykle trudne, ponieważ jak możemy sobie wyobrazić każdy człowiek jest inny i inaczej funkcjonuje. Postaraliśmy się jednak aby wykonać pokazową tabelę liczby spalonych kalorii w ciągu 1 godziny wysiłku fizycznego.

Aerobik 540 kcal
Bieg (4 min) 999 kcal
Ćwiczenia na siłownii 420 kcal
Czytanie 23 kcal
Czytanie głośno 160 kcal
Golf 240 kcal
Gotowanie 103 kcal
Gra w piłkę nożną 660 kcal
Intensywna gimnastyka 330 kcal
Jazda konna 640 kcal
Jazda na nartach 579 kcal
Jazda na rowerze 320 kcal
Jogging 420 kcal
Koszykówka 540 kcal
Lekka gimnastyka 220 kcal
Lekka praca biurowa 130 kcal
Leżenie, odpoczynek 70 kcal
Marszobieg 530 kcal
Mycie podłogi 220 kcal
Odkurzanie 160 kcal
Oglądanie TV 23 kcal
Ping-pong 290 kcal
Pływanie 440 kcal
Prasowanie 149 kcal
Prowadzenie samochodu 129 kcal
Robienie zakupów 310 kcal
Schodzenie ze schodów 369 kcal
Ścieranie kurzy 250 kcal
Siatkówka 460 kcal
Jazda na rolkach 408 kcal

Rezultaty wyszukiwania dla :

dieta przy lamblii


Dieta Hollywoodzka
Podejmując dietę Hollywoodzką mamy pamiętać by być niezwykle ostrożnym, gdyż ta metoda utraty wagi nie jest obfita w zbyt wiele produktów odżywczych. Stosując tą dietę musimy przestrzegać dzienną dawkę kalorii 1200 kcal; 1500 kcal. Jednakże ważne jest również by gwałtownie nie zmniejszać ich poziomu w naszym ciele, lecz jak najbardziej stopniowo np. 200 kcal tygodniowo. Co więcej obligatoryjnym jest umieszczenie w naszym menu takich składników jak: jogurt naturalny, cebula, otręby, drożdże, kiełki.
Czytaj więcej...


Dieta księżycowa
Jeżeli nie mogliście schudnąć pomimo, iż sięgaliście po różnorakie diety niskokaloryczne, to czas poczytać o diecie księżycowej. Ta dieta pozwala na łagodniejsze przyswajanie składników według naturalnego rytmu. W ramach diety księżycowej możemy przyjmować to na co posiadamy chęć, jednakże musimy pamiętać o dziennym limicie kalorii (1000 przez około 2 tygodnie i 1200 przez kolejne 2). Ważnym jest także unikanie soli oraz słodyczy.

zaprezentowana dieta dzieli się na trzy fazy:

I FAZA (PRZYGOTOWANIE), II FAZA (ODCHUDZANIE), III FAZA (REGENERACJA)
Czytaj więcej...


Dieta cud
Wszyscy słyszeli o diecie cud. Czy jednak jest taka dieta. Rozwiązań na odchudzanie jest duża liczba teraz należy zdecydować się jaki jest skuteczny sposób na zgubienie nadwagi. Ogólnie teraz uważa się za najskuteczniejszą dietę, zupę niszczącą tłuszcz. Całość jest niebywale prosta do przygotowania i zawiera tylko naturalne produkty spożywcze.
Czytaj więcej...


Dieta dr Budwig
Wpływ na zdowie diety dr Budwig uzależniona jest od drastycznego poddania się zapisanym rygorom diety. Lecznictwo dietą dr Budwig ma trwać do ogólnego wyzdrowienia. Zakłada się, że jest to około 5 lat od zaniknięcia śladów choroby. Trzeba zrozumieć że ta ogromna zmiana warunków żywienia nie powinna być mniejsza niż dwa lata, zważywszy na to że efekty są niekiedy dostarzegalne w niebywale szybkim czasie. Pamiętajmy dieta dr Budwig ma działanie ogromnie oczyszczająco więc nie należy jej stosować w momencie radio czy chemioterapii.
Czytaj więcej...


Dieta odchudzająca
Przedstawiony sposób odchudzania daje nam utratę zbędnych tłuszczy w obszarze całego ciała. Wybierając tenże sposób odchudzania należy m.in. pamiętać że w ciągu dnia możemy sobie pozwolić na jedynie 5-6 niewielkich posiłków, istotnym jest podjąć ćwiczenia, poprzez które nasza przemiana materii się powiększy, a my stracimy na masie, gdy wstaniemy rano spożywajmy węglowodany, natomiast na późniejszym etapie dnia spożywajmy białka. Jeśli będziemy przestrzegać tych zasad, możecie liczyć na wyraźne efekty w stracie masy i zyskać idealną sylwetkę.
Czytaj więcej...


Dieta Kwaśniewskiego
Nazwa prezentowanej diety pochodzi od nazwiska jej pomysłodawcy, czyli dietetyka i lekarza Jana Kwaśniewskiego. Dzięki tej metodzie odchudzania mamy możliwość stracić zrealizować tenże wynik mamy obowiązek zrezygnować z takich produktów jak: słodkie napoje, groch, fasola, gotowane ziemniaki, potrawy z mąki (makaron, kluski, ciasta), chleb i inne pieczywo, kaszę i ryż, owoce i ich przetwory, miód, cukier i słodycze. 

W zamian ważne jest przyjmować: napoje bez cukru, śmietanę ( ½ l dziennie), pełne mleko, majonez, tłusty drób (gęsi, kaczki), tłuste ryby, salcesony, pasztety, wędliny podrobowe, tłustą wieprzowinę, mięso, tłuste sosy, galarety mięsne, podroby, jaja, tłuste sery, smalec, masło, boczek, słoninę.
Czytaj więcej...


Dieta dr Haya
Autorem opisywanej metody utraty niepotrzebnych kilogramów jest amerykański doktor William Howard Haya. Dokonał on podziału pożywienia na wyroby białkowe, węglowodanowe i neutralne. W ramach jego diety możemy sobie zezwolić na trzy posiłki na dzień: posiłek węglowodanowy, posiłek białkowy i posiłek owocowy lub warzywny. Poza tym dopuszczalne są dwie przekąski na dzień. Pomiędzy artykułami bogatymi w węglowodany i białka jest obowiązek przeprowadzać co najmniej 4 godzinna przerwa.
Czytaj więcej...


Dieta mleczna
Ten sposób straty wagi jest przede wszystkim skierowany dla tych, którzy przepadają za mlekiem, kakaem, miodem, czy też bulionem z warzyw. Musimy raz w miesiącu pamiętać o zastosowaniu tej metody na zrzucenie zbędnych tłuszczy. W momencie problemów kończymy ją po 10 dniach. Dietę mleczną stosuje się jedynie od piątku do niedzieli, w reszcie dni należy przyjmować połowę z tego co na co dzień spożywamy i unikać ciast wysokokalorycznych i tłustych mięs. W ramach ukazanej diety musimy jeść mleczny posiłek na obiad (od poniedziałku do czwartku) np. 250g białego lekkiego mleka z 2 łyżeczkami miodu i jogurtem naturalnym.
Czytaj więcej...


Dieta kosmonautów
Dieta na stres ma na za zadanie uodpornić nasz organizm na elementy stresujące, których to w życiu codziennym nie brakuje. Dieta ta ma za zadanie trzymać właściwy poziom serotoniny w ciele tak by nie dać się niepohamowanym atakom łakomstwa i przybierania na masie. W prezentowanej diecie produkty spożywcze składa się na, porcje białek, porcje węglowodanów oraz porcje tłuszczy. Stosując jednocześnie rozdział na porcje owoców, warzyw, napojów. Aby posiłki były tak dobrane, ażeby rozbudziły wydzielanie serotoniny.
Czytaj więcej...


Dieta jogurtowa
Zaprezentowana dieta, jak podpowiada nazwa, wspiera się na jogurtach. W ramach zaprezentowanej metody zrzucenia zbędnych tłuszczy należy się poza owocami i pieczywem spożywać jogurty z żywymi kulturami bakterii jak np. naturalny o niskiej zawartości tłuszczu, odtłuszczony owocowy i owocowy o przeciętnej zawartości tłuszczu. Metoda ta jest bardzo mocno skuteczna i dzięki jadłospisowi całkowicie naturalna.
Czytaj więcej...
Najświeższe komentarze :

Nie jest łatwo ale schudłam juz 7kilo oby tak dalej, a dieta odlotowa, polecam!!!

Hej. Dzisiaj już 8 dzień jest bardzo dobra działa bez problemu

Jestem zdenerwowana i podłamana! Ta metoda nie działa!!!

doskonała dieta, stosowalam kilka zawsze ze zdumiewaj?cym efektem

stosowałam tą dietę jest zajebista bo schudłam tyle ile chciałam i głodna nie byłam :)

Zaczynam mam zamiar przetrzymać do końca bo mam co zrzucenia pare zbędnych kilogramów

Pomóżcie jest skuteczna.

to rewelacyjna metoda odchudzania polecam ją naprawdę jest doskonała mój mąż zrobił sobie taką dietę.Tagi : dieta kasze , dieta hemoglobina , dieta proteinowa fora , dieta warzywno owocowa jadłospis , dieta odchudzanie , dieta za podróż służbową w 2010 , dieta na mase posiłki , dieta dukana w ciąży , niskotłuszczowa dieta , montignaca dieta , dieta 8 miesięcy , dieta beznabiałowa , nadżerki dieta , dieta agnieszki chylińskiej , kolostomia dieta , dieta dla fightera , dieta na nutramigenie , dieta abs chomikuj , dieta przy hcv , zbilansowana dieta redukcyjna odżywianie , dieta tydzień , dieta holenderska , dieta detoksykująca ,


dieta dla 16 latki   dieta dukana efekt jojo   dieta dla niemowląt przepisy   dieta 1200 przepisy   dieta białkowa skutki   dieta dukana- przepisy   dieta do domu kraków   dieta bezglutenowa odchudzanie   dieta marskość wątroby   kapusta kiszona a dieta   dieta na dowóz   wiosenna dieta oczyszczająca   dieta lekkostrawna po operacji ginekologicznej   dieta dla palących   dieta punktowa strażników wagi   dieta po udarze   dieta w proszku   dieta przy oparzeniach   zdrowa dieta odchudzanie   dieta esther blum   menu dieta south beach   dieta w leczeniu miażdżycy   dieta antymiażdżycowa   dieta a karmienie piersią   łatwa dieta odchudzająca   dieta dukana faza druga   


Regulamin | Polityka Prywatności | Kontakt