Jak Szybko Schudnąć
POPULARNE DIETY

Dieta cud
Wielu z nas słyszało o diecie cud. Czy, aby napewno jest taka dieta. Sposobów na odchudzanie jest duża liczba teraz mus ...
Komentarzy : 5


Dieta niskocholesterowa
Dieta niskocholesterowa jest równocześnie wyśmienitym rozwiązaniem dla osób, które to walczą z dużym poziomem cholesterolu i ...
Komentarzy : 3


Dieta kosmonautów
Dieta na stres ma na celu uodpornić nasz organizm na zdarzenia stresujące, których to w życiu codziennym jest mnóstwo. Dieta ta ma za zadani ...
Komentarzy : 5


Dieta szwedzka
Dieta szwedzka obejmuje 13 dni i pozwala na zrzucenie nawet do 20 kg. Jednakże by zdobyć ten niesamowity efekt mamy zadanie szczegółowo stos ...
Komentarzy : 4


Dieta dr Haya
Twórcą opisywanej metody straty niechcianych tłuszczyków jest amerykański lekarz William Howard Haya. Przeprowadził on rozdział pożywienia ...
Komentarzy : 4


Dieta antycukrzycowa
Ta możliwość odchudzania ma przede wszystkim na celu zmiejszenie jedzenia tłuszczy i węglowodanów: posiłków ...
Komentarzy : 5


Dieta jogurtowa
Zaprezentowana dieta, jak wskazuje nazwa, bazuje na jogurtach. W ramach zaprezentowanej metody odchudzania powinn ...
Komentarzy : 4


Dieta antywrzodowa
Dieta antywrzodowa jest wskazana przede wszystkim u osób dotkniętych z powodu choroby wrzodowej żołądka i dwunastnicy oraz wrzodów jelit ...
Komentarzy : 5


Dieta Andersona
Pomysłodawcą diety Andersona jest pracownik z uniwersytetu w Los Angeles, Henry L. N. Anderson. Opiera się ona w głównej mierze ...
Komentarzy : 3


Dieta odchudzająca
Przedstawiony sposób odchudzania daje nam utratę zbędnych tłuszczy w obszarze całego ciała. Decydując się na opis ...
Komentarzy : 4NORMY KALORII

Ilość kalorii jaką ma otrzymywać nasz układ pokarmowy idzie wskazać za pomocą wzoru Harrisa i Benedicta:

Kobiety [kcal/dobę] = 665,1+ 9,56M + 1,85H – 4,68L

Mężczyźni [kcal/dobę] = 66,47 + 13,7M + 5H – 6,76L

Gdzie:
M – masa ciała (w kg);
H – wzrost (w cm);
L – wiek (w latach)

Z pewnością ilość spożywanych kalorii powinna by również zależeć od rodzaju pracy oraz intensywności fizycznej. Gdy posiadasz pracę siedzące, dziennie możesz zjeść dla kobiet około 2100-2300 kcal, dla mężczyzn 2400-2600 kcal. W ewentualności umiarkowanie ciężkiej pracę masz możliwość zjeść około 2400-2800 kcal dla kobiet i 2800-3200 kcal dla mężczyzn. Kiedy twoja praca jest ciążka fizycznie, dzienne potrzeby na kalorie dla kobiet to 2900-3200 kcal, dla mężczyzn od 4000 - 4500 kcal. Dla prawidłowego wyliczenia zapotrzebowania kalorycznego najlepiej skontaktować sie z lekarzem lub dietetykiem wszelkie wartości są prezentowane jedynie w celach informacyjnych.


BMI Wskaźnik masy ciała

BMI (ang. Body Mass Index) jest wyznacznikiem wagi ciała, umożliwiającym zdefiniowanie czy posiadasz odpowiednią wagę. Oblicza się go poprzez podzielenie masy ciała prezentowanej w kilogramach przez kwadrat wysokości podanej w metrach.- BMI poniżej 20 ostrzega o niedowadze.
- BMI między 20 do 25 prezentuje normalną wagę.
- BMI powyżej 25 prezentuje występowanie nadwagi.
- BMI powyżej 30 prezentujewystępowanie otyłości.
- BMI powyżej 40 prezentuje występowanie bardzo dużej otyłości.


Liczba spalonych kalorii.

Osoba która zaczyna jakże trudny proces odchudzania napewno rozmyśla ile kalorii spala podczas wykonywanych przez siebie w ciągu dnia czynności lub innych wysiłków fizycznych. Ukazanie realnej ilości spalanych kalorii jest bardzo ciezkie, ponieważ jak wiadomo każdy człowiek jest inny i inaczej funkcjonuje. Postaraliśmy się jednak aby stworzyć pokazową tabelę liczby spalonych kalorii w ciągu 1 godziny wysiłku fizycznego.

Aerobik 540 kcal
Bieg (4 min) 999 kcal
Ćwiczenia na siłownii 420 kcal
Czytanie 23 kcal
Czytanie głośno 160 kcal
Golf 240 kcal
Gotowanie 103 kcal
Gra w piłkę nożną 660 kcal
Intensywna gimnastyka 330 kcal
Jazda konna 640 kcal
Jazda na nartach 579 kcal
Jazda na rowerze 320 kcal
Jogging 420 kcal
Koszykówka 540 kcal
Lekka gimnastyka 220 kcal
Lekka praca biurowa 130 kcal
Leżenie, odpoczynek 70 kcal
Marszobieg 530 kcal
Mycie podłogi 220 kcal
Odkurzanie 160 kcal
Oglądanie TV 23 kcal
Ping-pong 290 kcal
Pływanie 440 kcal
Prasowanie 149 kcal
Prowadzenie samochodu 129 kcal
Robienie zakupów 310 kcal
Schodzenie ze schodów 369 kcal
Ścieranie kurzy 250 kcal
Siatkówka 460 kcal
Jazda na rolkach 408 kcal

Rezultaty wyszukiwania dla :

dieta przy hashimoto


Dieta mleczna
Ten sposób straty wagi jest przede wszystkim skierowany dla tych, którzy przepadają za mlekiem, kakaem, miodem, czy też bulionem z warzyw. Należy raz w miesiącu pamiętać o realizacji tej metody na zrzucenie zbędnych tłuszczy. W przypadku jakichkolwiek zaburzeń przerywamy ją po 10 dniach. Prezentowaną dietę stosuje się tylko od piątku do niedzieli, w pozostałe dni należy spożywać połowę z tego co normalnie spożywamy i unikać ciast wysokokalorycznych i tłustych mięs. W ramach ukazanej diety musimy jeść mleczny posiłek na obiad (od poniedziałku do czwartku) np. 250g białego chudego mleka z 2 łyżeczkami miodu i jogurtem naturalnym.
Czytaj więcej...


Dieta Kwaśniewskiego
Nazwa opisywanej diety wywodzi się od nazwiska jej twórcy, czyli dietetyka i lekarza Jana Kwaśniewskiego. Dzięki tej metodzie odchudzania mamy szansę Aby zrealizować prezentowany cel należy zrezygnować z takich produktów jak: słodkie napoje, groch, fasola, gotowane ziemniaki, potrawy z mąki (makaron, kluski, ciasta), chleb i inne pieczywo, kaszę i ryż, owoce i ich przetwory, miód, cukier i słodycze. 

W zamian ważne jest spożywać: napoje bez cukru, śmietanę ( ½ l dziennie), pełne mleko, majonez, tłusty drób (gęsi, kaczki), tłuste ryby, salcesony, pasztety, wędliny podrobowe, tłustą wieprzowinę, mięso, tłuste sosy, galarety mięsne, podroby, jaja, tłuste sery, smalec, masło, boczek, słoninę.
Czytaj więcej...


Dieta dr Budwig
Skuteczność zdrowotna diety dr Budwig bierze się od niebywałego poddania się wszystkim zaleceniom diety. Lecznictwo dietą dr Budwig ma trwać do zupełnego wyzdrowienia. Oblicza się, że jest to około 5 lat od zaniknięcia objawów choroby. Musimy zadecydować że ta niebywała zmiana warunków żywienia nie powinna być mniejsza niż dwa lata, zważywszy na to że wyniki są niekiedy dostarzegalne w niebywale szybkim czasie. Pamiętajmy dieta dr Budwig ma działanie mocno oczyszczająco także nie należało by jej stosować w momencie radio czy chemioterapii.
Czytaj więcej...


Dieta szwedzka
Ukazana dieta trwa 13 dni i daje szansę na zrzucenie nawet do 20 kg. Jednakże by osiągnąć ten niesamowity wynik mamy zadanie dokładnie stosować jej plan. Pamiętajmy nigdy nie możemy zezwolić sobie na spożywanie alkoholu ani słodyczy. Znaczącym jest by przyjmować 2 litry wody dziennie. Jeśli przeprowadzimy 13 pełnych dni kuracji, mamy możliwość je powtórzyć dopiero po okresie 12 miesięcy. Przykładowy jadłospis DZIEŃ 1 ...
Czytaj więcej...


Dieta cud
Wszyscy słyszeli o diecie cud. Czy jednak jest taka dieta. Sposobów na odchudzanie jest ogromna liczba teraz trzeba zdecydować się jaki będzie skuteczny sposób na zgubienie nadwagi. Powszechnie na czasie uważa się za najskuteczniejszą dietę, zupę spalającą tłuszcz. Całość jest bardzo prosta do zrobienia i zawiera jedynie naturalne produkty spożywcze.
Czytaj więcej...


Dieta Andersona
Pomysłodawcą diety Andersona jest pracownik z uniwersytetu w Los Angeles, Henry L. N. Anderson. Opiera się ona przede wszystkim na liczeniu wielkości kalorii zwłaszcza późnymi porami również na nie scalaniu pewnych produktów ze sobą. 

Należy przestrzegać by: 
- od północy do 12.00 jeść owoce i soki z nich wytworzone
Czytaj więcej...


Dieta księżycowa
Jeżeli nie możecie zrzucenia wagi mimo, iż sięgaliście po różnorodne diety niskokaloryczne, to czas pomyśleć o diecie księżycowej. Ta metoda odchudzania pozwala na lżejsze przyjmowanie produktów według naturalnego rytmu. W ramach diety księżycowej możemy przyjmować to na co mamy ochotę, jednak musimy pamiętać o dziennym limicie kalorii (1000 przez około 2 tygodnie i 1200 przez kolejne 2). Ważnym jest także unikanie soli oraz słodyczy.

Opisana dieta dzieli się na trzy fazy:

I FAZA (PRZYGOTOWANIE), II FAZA (ODCHUDZANIE), III FAZA (REGENERACJA)
Czytaj więcej...


Dieta dr Haya
Pomysłodawcą tejże metody straty zbędnych tłuszczyków jest amerykański lekarz William Howard Haya. Przeprowadził on podziału żywności na wyroby białkowe, węglowodanowe i neutralne. W ramach jego diety możemy sobie zezwolić na trzy posiłki na dobe: posiłek węglowodanowy, posiłek białkowy i posiłek owocowy lub warzywny. Ponadto przyzwalane są dwie przekąski na dzień. Między potrawami bogatymi w węglowodany i białka jest obowiązek istnieć co najmniej 4 godzinna przerwa.
Czytaj więcej...


Dieta Hollywoodzka
Wybierając dietę Hollywoodzką należy pamiętać by być bardzo ostrożnym, ponieważ ta metoda odchudzania nie jest obfita w zbyt wiele składników odżywczych. Rozpoczynając tą dietę jesteśmy zmuszeni przestrzegać dzienną ilość kalorii 1200 kcal; 1500 kcal. Jednak ważne jest również by szybko nie zmniejszać ich poziomu w naszym ciele, lecz możliwie stopniowo np. 200 kcal tygodniowo. Na dodatek obligatoryjnym jest umieszczenie w naszym menu takich składników jak: jogurt naturalny, cebula, otręby, drożdże, kiełki.
Czytaj więcej...


Dieta jogurtowa
Prezentowana dieta, jak podpowiada nazwa, bazuje na jogurtach. W ramach zaprezentowanej metody zrzucenia zbędnych tłuszczy powinno się poza owocami i pieczywem jeść jogurty z żywymi kulturami bakterii jak np. naturalny o obniżonej zawartości tłuszczu, odtłuszczony owocowy i owocowy o przeciętnej zawartości tłuszczu. Dieta ta jest niebywale efektywna i dzięki jadłospisowi całkowicie naturalna.
Czytaj więcej...
Najświeższe komentarze :

ja stosowałąm tą dietę byłą ona moją pierwszą i sądzę że jest klawa chociaż trochę podjadałam :P

witajcie kobitki. dzisiaj mój kolejny dzień, jak narazie jest kapitalna naprawdę pragnę zrzucić zbędny tłuszczyk. POZDRAWIAM !!! i POWODZENIA!!!

wypróbowałam tą dietę jest świetna bo schudłam tyle ile chciałam i głodna nie chodziłam :)

Ja tak naprawdę nie chcę wiele schudnąć, ale troszeczkę by się przydało czy ta dieta działa.

Co wy tam możecie uważać o tego typu dietach jest spoko, jestem zadowolona bo widzę rezultaty i to niesamowite.

kocham takie diety zaraz ja wypróbuje ciekawe czy uda mi sie na niej schudnąć xDxD

Dieta ekstra polecam. Stosowałam ją i pomogła.

to jest najbardziej wypasiona dieta rezultat utrzymał się mniej więcej dwa lataTagi : dieta białaczka , suszone banany a dieta , dieta niskoenergetyczna , dieta onz forum , dieta przy biegunce i wymiotach , bakteria helicobacter pylori dieta , rotawirus u dzieci dieta , dieta tygodnia , dieta 12 latki , antyrakowa dieta dr johanny budwig , dieta ronaldo , urografia dieta , dieta 2400 kcal , dieta na zakwaszony organizm , dieta stosowana w cukrzycy , kody młodości dieta , dieta 5 smaków , dieta eliminacyjna w alergii pokarmowej , dieta protal pdf , kolki dieta , dieta kandydoza , dieta zegarowa opinie , dieta niskoenergetyczna jadłospis ,


dieta warzywna owocowa   święta a dieta   dieta mięso   dieta dla uczących się   dieta francuska   tombak dieta oczyszczająca   dieta lady gagi   dieta piękna cera   dieta wegetariańska w ciąży   dieta w miastenii   przepis dieta dukana   dieta france aubry   olej rzepakowy dieta   rak odbytnicy dieta   dieta w 9 miesiącu ciąży   mięsna dieta   stawka dieta   ldl dieta   dieta po usunięciu macicy   dieta wysokość   dieta na porost biustu   dieta dla pracownika w delegacji   dieta w złamaniach   dieta przy wzw typu b   dieta kate moss   dieta w biegunkach   


Regulamin | Polityka Prywatności | Kontakt