Jak Szybko Schudnąć

POPULARNE DIETY

Dieta kosmonautów
Dieta na stres ma na celu uodpornić nasz organizm na zdarzenia stresujące, których to w życiu codziennym jest bardzo duż ...
Komentarzy : 3


Dieta antycukrzycowa
Ta metoda odchudzania ma przede wszystkim na celu zmiejszenie spożycia tłuszczy i węglowodanów: potraw z wi ...
Komentarzy : 3


Dieta dr Budwig
Efektywność diety dr Budwig uzależniona jest od drastycznego poddania się omówionym wskazówką diety. Leczenie dietą dr Bu ...
Komentarzy : 3


Dieta antywrzodowa
Dieta antywrzodowa jest polecana w głównej mierze u osób dotkniętych z powodu choroby wrzodowej żołądka i dwunastnicy ora ...
Komentarzy : 5


Dieta Hollywoodzka
Podejmując dietę Hollywoodzką należy pamiętać by być niebywale ostrożnym, ponieważ ta metoda chudnięcia nie jest obfitują ...
Komentarzy : 4


Dieta dla 30-latki
Prezentowana dieta, jak wskazuje sama nazwa, skierowana jest w głównej mierze do kobiet w wieku 30 lat lub po 30. ...
Komentarzy : 5


Dieta cud
Wielu z nas słyszało o diecie cud. Czy, aby napewno jest taka dieta. Sposobów na odchudzanie jest duża liczba teraz należy wybrać jaki będ ...
Komentarzy : 4


Dieta niskocholesterowa
Opisany sposób ochudzania jest jednocześnie idealnym rozwiązaniem dla osób, które to walczą z podwyższonym poziomem ...
Komentarzy : 3


Dieta księżycowa
Jeżeli nie mogliście pozbycia sie tłuszczu mimo, iż sięgaliście po różnorakie diety niskokaloryczne, to czas pomyśleć o ...
Komentarzy : 4


Dieta jogurtowa
Dieta jogurtowa, jak wskazuje nazwa, opiera się na jogurtach. W ramach ukazanej metody straty wagi należy się poza owo ...
Komentarzy : 3NORMY KALORII

Liczba kalorii jaką powinien otrzymać nasz organizm idzie wyznaczyć za pomocą równania Harrisa i Benedicta:

Kobiety [kcal/dobę] = 665,1+ 9,56M + 1,85H – 4,68L

Mężczyźni [kcal/dobę] = 66,47 + 13,7M + 5H – 6,76L

Gdzie:
M – masa ciała (w kg);
H – wzrost (w cm);
L – wiek (w latach)

Niewątpliwie ilość przyjmowanych kalorii należała by także zależeć od sposobu pracy oraz intensywności fizycznej. Jeśli posiadasz pracę siedzące, dziennie możesz spożyć dla kobiet około 2100-2300 kcal, dla mężczyzn 2400-2600 kcal. W przypadku lekko ciężkiej pracę masz możliwość zjeść około 2400-2800 kcal dla kobiet i 2800-3200 kcal dla mężczyzn. Kiedy twoja praca jest ciążka fizycznie, dzienne potrzeby na kalorie dla kobiet to 2900-3200 kcal, dla mężczyzn od 4000 - 4500 kcal. Dla najefektywniejszego doboru zapotrzebowania kalorycznego powinniśmy skontaktować sie z lekarzem lub dietetykiem wszystkie informacje są podane jedynie w celach informacyjnych.


BMI Wskaźnik masy ciała

BMI (ang. Body Mass Index) jest parametrem wagi ciała, pozwalającym na zdefiniowanie czy masz odpowiednią wagę. Wyznacza się go przez podzielenie masy ciała prezentowanej w kilogramach przez kwadrat wysokości podawanej w metrach.- BMI poniżej 20 daje znać o niedowadze.
- BMI między 20 do 25 prezentuje idealną wagę.
- BMI powyżej 25 prezentuje występowanie nadwagi.
- BMI powyżej 30 przedstawiawystępowanie otyłości.
- BMI powyżej 40 przedstawia występowanie bardzo dużej otyłości.


Liczba spalonych kalorii.

Osoba która zaczyna jakże trudny proces odchudzania napewno rozmyśla ile kalorii spala podczas wykonywanych przez siebie w ciągu dnia zająć lub innych wysiłków fizycznych. Ukazanie realnej liczby spalanych kalorii jest niezwykle trudne, ponieważ jak wiemy każdy organizm jest inny i inaczej funkcjonuje. Postaraliśmy się jednak aby wykonać orientacyjną tabelę liczby spalonych kalorii w ciągu 1 godziny wysiłku fizycznego.

Aerobik 540 kcal
Bieg (4 min) 999 kcal
Ćwiczenia na siłownii 420 kcal
Czytanie 23 kcal
Czytanie głośno 160 kcal
Golf 240 kcal
Gotowanie 103 kcal
Gra w piłkę nożną 660 kcal
Intensywna gimnastyka 330 kcal
Jazda konna 640 kcal
Jazda na nartach 579 kcal
Jazda na rowerze 320 kcal
Jogging 420 kcal
Koszykówka 540 kcal
Lekka gimnastyka 220 kcal
Lekka praca biurowa 130 kcal
Leżenie, odpoczynek 70 kcal
Marszobieg 530 kcal
Mycie podłogi 220 kcal
Odkurzanie 160 kcal
Oglądanie TV 23 kcal
Ping-pong 290 kcal
Pływanie 440 kcal
Prasowanie 149 kcal
Prowadzenie samochodu 129 kcal
Robienie zakupów 310 kcal
Schodzenie ze schodów 369 kcal
Ścieranie kurzy 250 kcal
Siatkówka 460 kcal
Jazda na rolkach 408 kcal

Rezultaty wyszukiwania dla :

dieta dla nadciśnieniowcaDieta odchudzająca
Prezentowana dieta zapewnia nam stratę zbędnych tłuszczy w obszarze całego ciała. Decydując się na zaprezentowany sposób odchudzania należy m.in. pamiętać że w ciągu dnia możemy sobie pozwolić na jedynie 5-6 małych posiłków, istotnym jest podjąć ćwiczenia, dzięki którym nasza przemiana materii się zwiększy, a my stracimy na wadze, gdy wstaniemy rano przyjmujmy węglowodany, natomiast na dalszym etapie dnia przyjmujmy białka. Jeśli podporządkujecie się do tych wytycznych, możecie liczyć na wyraźne efekty w utracie masy i zdobyć idealną sylwetkę.
Czytaj więcej...


Dieta niskocholesterowa
Opisany sposób ochudzania jest równocześnie znakomitym rozwiązaniem dla osób, które to borykają się z dużym poziomem cholesterolu i trójglicerydów, jak i dla ludzi, którym to w znaczącym stopniu grozi miażdżyca, udar mózgu, zawał serca i niedokrwienie serca. 

Decydując się na tą metodę straty wagi powinniśmy przede wszystkim sięgać po takie produkty jak: ...
Czytaj więcej...


Dieta kosmonautów
Dieta na stres ma na celu uodpornić nasz organizm na sytuacje stresujące, których to w życiu codziennym jest duża liczba. Dieta ta ma za zadanie zapewniać odpowiedni poziom serotoniny w organizmie tak aby ustrzec się wielkim atakom jedzenia i przybierania tkanki tłuszczowej. W prezentowanej diecie produkty spożywcze składa się na, porcje białek, porcje węglowodanów oraz porcje tłuszczy. Stosując jednocześnie rozdział na porcje owoców, warzyw, napojów. Aby posiłki były tak skomponowane, ażeby pobudziły wydzielanie serotoniny.
Czytaj więcej...


Dieta dr Haya
Twórcą prezentowanej metody utraty niepotrzebnych tłuszczyków jest amerykański uczony William Howard Haya. Przeprowadził on podziału pożywienia na produkty białkowe, węglowodanowe i neutralne. W ramach jego diety mamy możliwosć sobie pozwalać na trzy posiłki na dobe: posiłek węglowodanowy, posiłek białkowy i posiłek owocowy lub warzywny. Dodatkowo dopuszczalne są dwie przekąski na dzień. Pomiędzy produktami obfitującymi w węglowodany i białka jest obowiązek istnieć co najmniej 4 godzinna przerwa.
Czytaj więcej...


Dieta mleczna
Ten sposób odchudzania jest przede wszystkim skierowany dla tych, którzy przepadają za mlekiem, kakaem, miodem, czy też bulionem z warzyw. Ważne jest raz w miesiącu pamiętać o realizacji tej metody na zrzucenie zbędnych kilogramów. W przypadku jakichkolwiek zaburzeń kończymy ją po 10 dniach. Prezentowaną dietę stosuje się tylko od piątku do niedzieli, w pozostałe dni należy spożywać połowę z tego co normalnie spożywamy i unikać ciast wysokokalorycznych i tłustych mięs. W ramach tejże diety musimy jeść mleczny posiłek na obiad (od poniedziałku do czwartku) np. 250g białego chudego mleka z 2 łyżeczkami miodu i jogurtem naturalnym.
Czytaj więcej...


Dieta antycukrzycowa
Ta metoda straty wagi ma w głównej mierze na celu ograniczenie spożycia tłuszczy i węglowodanów: potraw z ogromną ilością cukru i słodyczy. Natomiast możemy sobie pozwolić na zwiększoną porcję białka. W diecie antycukrzycowej jesteśmy zobowiązani pamiętać o stałej ilości posiłków na dzień i w ustalonych porach.

W ramach ukazanej metody nie przyjmujmy:
- miód, cukier oraz wyroby i przetwory z cukrem...
Czytaj więcej...


Dieta jogurtowa
Dieta jogurtowa, jak sygnalizuje nazwa, opiera się na jogurtach. W ramach ukazanej metody straty wagi powinno się poza owocami i pieczywem jeść jogurty z żywymi kulturami bakterii jak np. naturalny o niskiej zawartości tłuszczu, odtłuszczony owocowy i owocowy o przeciętnej zawartości tłuszczu. Metoda ta jest niezwykle efektywna i dzięki jadłospisowi całkowicie naturalna.
Czytaj więcej...


Dieta antywrzodowa
Dieta antywrzodowa jest preferowana w głównej mierze u osób cierpiących z powodu choroby wrzodowej żołądka i dwunastnicy oraz wrzodów jelita, powstałych poprzez niedobre nawyki żywieniowe: jedzenie w pośpiechu i bardzo obfitych posiłków, a także jedzenie potraw mocno gorących lub mocno zimnych. Ta dieta ma na celu zminimalizowanie ilości substancji odpowiedzialnych za podwyższony poziom soku żołądkowego w naszym ciele.
Czytaj więcej...


Dieta dr Budwig
Skuteczność zdrowotna diety dr Budwig zależy od drastycznego poddania się zapisanym wskazówką diety. Lecznictwo dietą dr Budwig powinna trwać do zupełnego wyleczenia. Szacuje się, że jest to około 5 lat od zaniknięcia przejawów choroby. Jesteśmy zmuszeni zrozumieć że ta ogromna zmiana warunków odżywiania nie powinna być mniejsza niż dwa lata, mimo tego że efekty są niekiedy zauważalne w bardzo szybkim czasie. Uwaga dieta dr Budwig ma działanie mocno oczyszczająco także nie można jej stosować w momencie radio czy chemioterapii.
Czytaj więcej...


Dieta szwedzka
Prezentowana dieta obejmuje 13 dni i pozwala na zrzucenie nawet do 20 kg. Jednakże by osiągnąć ten niesamowity wynik mamy zadanie szczegółowo przestrzegać jej jadłospisu. Pamiętajmy nigdy nie możemy pozwalać sobie na spożywanie alkoholu ani słodyczy. Znaczącym jest by przyjmować 2 litry wody na dzień. Jeśli wykonamy 13 rzetelnych dni kuracji, możemy je powtórzyć dopiero po upływie 12 miesięcy. Przykładowy jadłospis DZIEŃ 1 ...
Czytaj więcej...
Najświeższe komentarze :

No, ja dziś czwarty dzień. Można powiedzieć nieźle sobie radzę. Dosyć niezła dieta.

ja zaczęłam od dziś. jest rewelacyjna oraz trochę trudna ale nikt nie mówił ze życie jest łatwe

cudowna dieta, stosowa?em kilka zawsze ze zdumiewaj?cym rezultatem

A ja rozpoczęłam tą dietkę dzisiaj jak narazie bardzo dobra

Hej. Dzisiaj już 9 dzień jest kapitalna działa bez problemu

STOSUJE OD PONIEDZIAŁKU JEST ŚWIETNA !!!!!!!

Dieta jest cudowna polecam :) jesli jesteś wytrwała

Podsumowując ta dieta jest najznakomitsza wytrwam do końca ! tego życze i Wam POWODZENIA!Tagi : dieta zgodnie z grupą krwi , dieta z błonnikiem , twoja dieta info , dieta w podróży służbowej w 2009 r , opinie dieta kopenhaska , dieta na wrażliwe jelita , dieta 1500 kcal efekty , dieta wołowina , dieta przelicznik , dieta ubogokaloryczna , dieta proteinowa dr pierre dukan jadłospis , dieta dukana kabanosy , dieta daniela ewa dąbrowska , dieta kanapkowa , poprawna dieta , dieta testy , dieta po niemiecku , dieta krajowa , twaróg a dieta , dieta keira knightley , dieta królów na czym polega , sensowna dieta , dieta na jogurtach ,


dieta hypoalergiczna   dieta beaty pawlikowskiej   dieta na mase dla mezczyzn   dieta a rodzice   makaron i dieta   dieta na poprawę pamięci   dieta proteinowa pierre dukan   dieta w gruźlicy   dieta kleikowa   dieta wg ewy dąbrowskiej   dieta ładna cera   dieta beztłuszczowa jadłospis   dieta kaji   dieta przy piasku w nerkach   dieta południowej plaży   dieta marthy vineyard   dieta sojowa   dieta na zupie   dieta albo cud test 42 diet forum   pyszna dieta   dieta wzrok   dieta na mase miesni   dieta proteinowa cwiczenia   dieta dukana opinie lekarzy   tania i dobra dieta   dieta na dwa dni   


Regulamin | Polityka Prywatności | Kontakt